Kam sa ísť s deťmi vyblázniť v Novom Meste nad Váhom?

maruschka
9. aug 2007

Ahojte všetky mamičky z nášho okresu Nové mesto nad Váhom. 🙂 Rada by som vedela,kde všade sa dá s tými našími drobcami vyblázniť v okrese Nové Mesto nad Váhom.Okrem parku v Meste nepoznám nič iné.Nebývajú nejaké detské predstavenia??Divadielka,kino a tak ďalej??Díky za info. 😀

mirkaff
9. feb 2010

caute......
Ludka k tym septembrovkam by si mala najblizsie pozret v septembri.nie aby si si cosi privolala..ja som taka sprosto poverciva,ale pocuvaj, len si pekne vypravaj ze bublinka kazdym dnom rastie,hladkaj si brusko aby si si nedajboze cosi neprivolala.....asi ma rozumies.no a to ze sem tam umyjes dlazku este neznamena ze o nu prides,jasne ze sa musis sanovat ale tak sama sa citis na co mas a naco nemas,ja som sa pri malej nemohla ani vyklonit z okna,a pri malom som tri razy prestahovala nabytok.

no a my sme tiez marodi,takze Lienka karneval bude bez nas,masku som chcela urobit doma,ale necham si napad v zalohe.
no a ja mam chripku,mam atb .s martinku nas poslala na detsku gynekologiu,tak sa musime objednat,no a maly ma hlieny stecene az na prieduskach,hovorila nieco o laringitide,tak ma atb. a hedelix a kvapky do nosa.v pondelok ideme na kontrolu.z tych postekanych hlienov stale grcka,no je to u nas jak na geriatrii,furt len prevliekam navlecky,prezliekam jeho aj seba.a este ktomu vsetkemu som jak zdochlina aj ja.
no a este k tomu som sa dozvedela ze nase decka ucim na lieky,a ze s kazdym ho..vnom letim k doktorke,a ze im nevytvaram imunitu. 😢 asi viete kto mi to povedal.

lienka55
9. feb 2010

ludka prosim ta tym sa nestresuj a hlavne si nieco neprivolaj!!!!!To ze prisla ina baba o babatko neznamena,ze prides aj ty on.Tak sa ukludni hlavne kvoli miminku.

mirka tak najdete aj vy na karneval.A coze Martinka ku gynekologovi,ved je este ,,mala,,pripravila si ju co ju tam caka?

lulu723
9. feb 2010

Mirka ja si stale hladkam brusko a vypravam babatku,nech pekne rastie,ale dnes som sa aj zlakla,lebo mala mi dala taky kompanec do brucha,ze som na nu nahukala,ze to nesmie robit aj ma trosku bolelo brucho,ale vsetko preslo.a ja si aj tak myslim,ze babatko sa ma drzi jak kliest jak aj Erika.a robim tak jak vladzem aj ked je tu neporiadok,ale uz som zhukala mojho,ze co si on mysli,ze bude len vylihovat a ja sa mam pretrhnut od roboty.uz som mu par krat pohrozila,ze bude umyvat vsetky dlazky tak ma len vysmial.ale samozrejme,ze sa boji o mna tak vcera som ho nahnala nech mi ide utierat riad aspon to budeme mat rychlejsie spravene tak aj isiel.a potom dosiel poistovak tak sa mozem cudovat co on odrazu aj pomahal upratovat 😠

no a veru mas to doma pestre ja neviem,ale ked ma mala teplotu tak ja snu nikam nejdem pokial nema kasel,alebo nadchu tak ani snu nikam nejdem a veru tu imunitu ma velku.ved ja som snu este ani poriadne u doktora nebola,ze by mala nejaky zapal priedusiek,alebo co.ale ja si myslim,ze je to aj o genetike,lebo ja z mojim vobec nebyvame chori a ked aj tak o 2 dni mame po teplote a len liecime nadchu a to je vsetko.ale samozrejme chapem,ze si starostliva matka a bojis sa o deticky len si daj pozor,aby si na nejake lieciky nezvykli a potom uz ucinkovat nebudu tak ako by mali. 😉 a viem kto to povedal

janette4
9. feb 2010

Mirka,nešímaj si,jedným uchom dnu a druhým von.mimochodom,povedz tej múdrej osobe,že laryngytída nie je žiadne hovno.chúdence malé.a čo má Martinka,keď musí ísť na gynekologiu?idete do TN?

lienka55
10. feb 2010

Dobre ranko,
teda ako komu dobreeeeeeeeeeeeeee!!!!My sme dnes hore od 06.00h 😠 ,neviem teraz akosi v poslednej dobe vstavame skoro.Uz mame uvarenu polievocku.
Dnes mame veget,este umyjem chodbu a schody.

Mirka bola to svokra???? 😀

mirkaff
10. feb 2010

caute.....
noc sme mali hroznu,,chudatenko malinke,nechuti mu ani papat,uz citim ze je akisi pochudnuty....mne je tiez na figu,ale musela som vstat,tak som rychlo dala varit segedinsky.uz som objednala aj martinku na gyn. no a jasne Lienka ze je pripravena,teda ju najviac zaujimala ta koza,tak som jej ponachadzala obrazky na google ze ako to vyzera.
no a ked sme pri tom kto mi to povedal tak to bol MM. ☹

janette4
10. feb 2010

aha...ja som myslela,že svokra.tak povedz manželovi,že laryngytída nie je žiadne hovno,pri ktorom učíš decko na lieky,ale choroba,ktorá sa zvykne vracať už len pri zmene počasia.a liečiť sa musí!A keď je manžel múdry,nech je s Ondríkom teda celý deň aj noc on a vyskúša si to.a ešte aj sám chorý.Prepáč,ale normálne ma to nasralo. 😒

aj som vás zabudla pozdraviť.takže ahojte.

rikarr
10. feb 2010

fu baby nech vas choroby len obchadzajú .....

lulu - nič také ty nečitaj ...ja nepozeram ani na markize reflex ked tam také čosi je .... a ked už čosi vidim vždy si poviem že ja mam krasne zdravé babatko 😀 😎

viki ma kašel a sopel .tak noc bola užasná ......ale čo už ..otravna je jak voš dneska ......na roztrhnutie-čakam kedy zyvne a šlahnem ju do postelel 😀

inak mam pocit že moj mangel doma fakt nič nerobi ........ leze mi to na nervy 😖 😠

včera bol u nas do večera svokor tak ani podlahy neumyl 😠 povedala som mu nech vyloži umyvku - tak vyložil ale to aby ju naloži znova mui nedocvaklo 🙄 ja ich fakt nechapem a ešte sa tvári aký je unavený ..no a ja som neni??????šak ma hlava boli už ked sa zobudim a počujem ako mala čosi po komsi vykrikuje z okna 😔

lulu723
10. feb 2010

Mirka a to sa z tu chorobu nechodi do nemocky?lebo co mam byvalu spoluziacku tak ona z malym normalne do nemocky musela ist.

Ericka ved ked ja to citam tak si vzdy pohladkam brusko a poviem,ze babetko je v poriadku tak sa nemusim nicoho bat,ale aj tak tie vselijake reci okolo toho.no a od rana ma strasne picha vo vajecniku a ide mi to az do okolia pupka tak andel nakazal,ze mam lezat a odpocivat.teraz prisiel od svokry bol tam aj z malu teraz sa tu pri mne hra a tiez cakam kym zyvne a slahnem ju tiez do postielky,ale dnes vstavala az okolo pol 8 tak pojde aj dost neskoro spat.v noci som si ju zobrala aj do postele tak pekne spala,ale potom sa zacala rozvalovat tak som ju dala naspät,aby som sa vyspala a teraz som spala tiez.

idem uvarit masko z ryzu a ked sa Ericka zobudi bude mat mnamku to strasne lubi a hadam sa aj trafi do pusy z lyzicku 😉

mirkaff
10. feb 2010

Zanka diky za podporu.no dnes mu to tu dam vsetko precitat,mozno ho osvieti niaka zabudnuta svatozara s rozumom.keby to bola svokra,no tam ich mam vsetkych viac-menej na haku,uz som si zvykla ze ich zdravotny stav mojich deti nezaujima.
Ludka nestraš ...........nasa tam nebola tak sme boli u Janovicovej.

lulu723
10. feb 2010

no,lebo z laryngitidou nie su ziadne zarty takze kebyze sa Ondrikovi zhorsi stav tak veru asi aj pojdes snim do nemocky,ale samozrejme nech sa take nic nestane a pekne sa preliecte doma.ved domace prostredie je najlepsie.

no a to moje drobca taky rev spustila,ze som nevedela co skor aj si trela ocka,ze chce spat.tak som si ju zobrala na ruky a hojdala ju nech sa utisi aj som jej spievala potom dala do postielky a bola tichucko,ale teraz vykrikuje mama,ale nemozem ju zobrat,lebo neni este vyspana a to uz je najvyssi cas 😠 a zase reve asi ma porazi dneska z nej aj sa mi zda,ze ma trosku teplotku a stale si pcha prstek do pusky co ukazuje,ze ju bolia dasienka a nurofen neche tak musi chudatko trpiet ☹

natsa
10. feb 2010

veu ralyngitída je strašná hnusoba a viem že dieta ma pri tom bolesti hrdla aspon náš len tak chrčal a strááášne plakal

jarabicka
11. feb 2010

Čaves žienky, jako pozeráám, zdá sa mi, že je tu akosi veľa neplechy a choroby, aj ja som nasypaná, nos zapchatý, náádcha, hotová hrúúúúza ☹ ...dúfam len, že drobec nič odo mňa nechytne☹...

rikarr
11. feb 2010

baby musime sa preliečiť ....

ja som dnes taká napalená ..chcela som ist rano do mesta k našim ......ale mužo povedal že šak nech sa v pohode najeme,že on iba čosi vybavý a pride pre nas okolo 8,30 ..no a volam mu a on že tak za hodku a pol 🙄 skoro som ho zožrala cez ten tel.----moja mama je doma iba doobeda,malu si ani neužije a prd vybavim za tu chvilku, som mu nadala že som mohla ist radčej rano o 6,00 s nim aj tak sme boli hore všetci 🙄

lulu723
11. feb 2010

Ahojte

Erika tak toto mi je veru dost zname aj moj to tak robi a najhorsie je,ze ked niekde robi a opytam sa ho kedy pride tak povie zachvilu to ho potom zhukam nech mi povie za kolko tak povie,ze za 3 hodky tak toto je u neho chvila,ale ked on cosi potrebuje tak mi zavola,ze uz vchadzam do Lubine rychlo oblec malu a ideme na Turu 😠 a chudatko mala ani najedena ani prd navarene.zrovna vcera nam to spravil akurat zjedla len polievku a to bolo vsetko 😠

jarabicka
11. feb 2010

Akurát mi porodila naj kámoška...Oliverko, 3850g a 53 cm 🙂 🙂 🙂 ..hurááá-hurááá-hurááá 🙂 😉 😀

lienka55
11. feb 2010

Ahojte,
trosku sme sa boli vyvetrat pred domom,poodhrnat sniezik.My sme zatial akoze ,,zdravy,,klop,klop.Iba trosku usopleny a sem tam zakasleme,ale to je pri takomto pocasi normalne. 😉
Dnes som piekla take slane kolecka a zajtra budem robit kokosovy zakusok na tu stretavku co mame v sobotu.

Evka tak to je riadny chlap,vela zdravicka.Mojej kamoske sa v pondelok narodila dcera a mala vyse 4kg. 😀 😉 😉

lulu723
11. feb 2010

teda to su krasne miery ja by som to mala asi problem vytlacit tak dufam,ze toto druhe bude prtave ako to prve 🙂

ja varim a sem tam trosku pozametam uz som menej unavena aj ked by som teraz najradsej zalahla,ale nemozem kedze varim.moje male babatko mi buvka hovorim o Erike.sama isla do spalne vystverala sa do postielky uz sa vie aj sama zakryt este sm ju pohladkala a spinka jak mala dudka. 😵 😵 😵

Mirka a co Ondrik?uz je lepsie dubacikovi? 😉

mirkaff
11. feb 2010

caute babuse...
no konecne je lepsie,dnes sme zatial grckali iba dva razy,ale chudatko ked zbada ze montujeme odsavacku na vysavac div sa nevyskrabe na stenu.....tata si zobral na dnes dovolenku,dokonca mi nedovolil ani poskladat metrovu kopu pradla,,i ked mne je furt na prd.neviem kedy mi zacnu zaberat lieky,a som rada ze sa nasla zabudnuta svetoziara co mu osvietila rozum...lebo uz som mu pohrozila rozvodom,ale na 90 percent som to fakt myslela vazne,i ked ani to nepokladam za super riesenie.

Evka tak to je riadny valibuk,ja som ked som cakala Martinku lezala som v nemocke a jednej babe z Drietomy sa tam narodil chlapcek a mal 4,95 kg...ja som ho chvilku pestovala a skoro som z toho predcasne porodila ....

snehuliacika
11. feb 2010

ahojte baby, prepáčte že vám tu tak vpadám, ale chcem sa spýtať, či neviete že kde a v novom meste dá chodiť na nejaký kurz angličtiny, alebo či nepoznáte niekoho kto vie anglinu a robí doučovania aj individuálne. ďakujem za pomoc a rady, by ste mi moc pomohli, pretože by som si potrebovala oprášiť a zdokonaliť sa v tomto jazyku dakujeeem za každučičkú infošku
prajem pekný dník

mirkaff
11. feb 2010

no skor ti o tom napise Natsa,,ta sa zdokonaluje v anglictine. 🙂

janette4
12. feb 2010

ahojte.snehuliacika,viem,že Idyla robí kurzy,okrem iného aj angličtinu,kedysi boli za poľnohospodárskou školou,kde je sociálka,ale neviem,či ešte sú.a individuálne doučovanie ti skôr poradí Ivetka-Natsa,ona tak chodí k jednej kočke.
a mimochodom,nevpadáš nám sem,veď si z nmnv,aj keď nie si ešte mamička,budeme radi,keď k nám prídeš aj častejšie.

ja som smalým od včera u našich.včera sme boli u kamošky trošku sa pohrať,ja si poklebetiť,dnes doobeda sme išli pozrieť dedka do práce a poobede príde za nami tatino.my pôjdeme trochu na nákup a krpec bude s maminou.akurát ho uložila,ja potrebujem ísť do zdravot.poisťovne,ale táááááák sa mi nechce ísť tak ďaleko. ☹ Zajtra idem s tatinom a jedným našim známym na nákupy do maďarska,aj keď v takomto počasí nemám najmenšiu chuť,ale už som sľúbila a chcem ísť pozrieť do metra.

Mirka, som rada,že Ondríkovi už je lepšie,ešte ty sa vyzdrav a manžela poriadne zapriahni. 😉

natsa
12. feb 2010

http://www.vajak.sk/j-anglicky.php
snehuliačka kukni toto.No ja chodím k jednej kočke ako spominala Zanka ale ona ma to doučuje v rámci kamarátstva,chodí na výšku a má toho dost neučí len mna.učí len aby anglinu nezabudla takže neviem či ti týmto pomôžem.Ale skus si dat inzerát v meste alebo pozriv pardone,viem že sa učí anglina ešte v centre volneho času.Idem ečte niečo posnorit a ked nájdem tak hodím dodatočne link.inak budeme radi a zavýtaš k nám častejšie.Zanetík si teda v meste?no škoda že nám to nevyšlo sa stretnút.zajtra pre nás pride tata.Inak madarsko by som brala.mne sa v madarsku vždy páčilo a viem že sa dá dobre nakupit tušim hned prve mesto za štúrovom -ostrihom

lienka55
12. feb 2010

Ahojte,
tak ja som mala dnes toho viacej,piekla som zakusok,varila,ranna rozvicka s odpratavanim snehu,v obchode,lez som pospratovala kopu riadu,skoro bol obed a periem a periem donekonecna. 😠
Este mam co robit,ale uz sa mi nechce.

Zanka a co maju v Madarsku dobreho? 😉
Ivetka my sme sa zastavili z dovolenky z Chorvatska v Madarsku v hl. meste no ale hroza a katastrofa,otras,otras. 😠 Ale sto ludi,sto chuti.

mirkaff
12. feb 2010

caute.....
nas maly uz lieta jak besny,v podstate mu nic neni,konecne,chvalabohu,akurat teda ten kasel ale to uz som siahla po domacom recepte, nastruhala som cibulu,zasipala cukrom a cil ho krmim cibulovou stavou,, a aj seba.
Kamoska tam chodi do Ostrihomu pravidelne,a este do niakeho ineho pohranicneho mesta,ze tam byvaju akesi obzerske trhy,neviem ci sa to tak origos vola,ale ona to tak menuje,tak tam chodia na klobasku,ze pre cely cinziak 😀 ...ja by som sa tam nedorozumela,, ani ma to tam netaha.mna osobne to viacej taha do Polska,tam sme vzdy dobre nakupili,a lubia sa mi tam tie vysoke domy,ta ich architektura.

a co planujete cez vikend??
Zanka ide na rajzing,Lienka tusim ty mas niaku stretavku,,a vy ostatne?

keby ste videli co vymyslela Martinka ake hranie,dovliekla do izby detsku vanicku,dala tam deku a akoze sa ONdrejko kupe,,nasuchooo,,a on drzi jak hluchy dvere....

mirkaff
12. feb 2010

Lienka co dobre si piekla???? 😝 aku mnamku??
ja sa hadam vzchopim v nedelu aj k peceniu...

snehuliacika
12. feb 2010

ahojte, som rada, že môžem zavítať a veľmi rada medzi vás zavítam, a tiež ďakujem za rady a idem pozreť ten link na tú anglinu. prajem pekný víkend

janette4
12. feb 2010

My nechodíme do Ostrihomu,ale do Balaszigyarmatt(čítaj balasiďármat)m.ten náš známy je pôvodom maďar a má tam rodinu,takže každé 3mesiac chodí k nim a hneď sa s ním zvezieme na nákup.Ja tam kupujem hlavne malému rozpustné čaje a kašičky,ktoré tam nestoja ani polovicu našej ceny,mužovej babičke kupujem mak a pochúťkovú 20%smotanu(u nás je max.16%), a ešte nejaké klobásy 😀 ,plienky,kým bol na UM,tak aj mlieko,rezance do polievky,ktoré chutia jak domáce.....ale niekde pri hraniciach je nejaké mesto,kde je ešte lacnejšie,ale tam on nechodí. ☹ a po ceste domov sa vždy stavíme v nitre v metre.tam sa vybúrim viac 😀 😝

snehuliacika
12. feb 2010

no janette, keď hovoríš o nákupoch ja som bola dneska so sestrou v tn v laugu a sme si dobre nakúpili, boli tam super akcie, tak som taká spokojná ;) až om nečakala že si tak tak dobre nakupime 🙂

lulu723
13. feb 2010

Ahojte baby tak ja idem dnes konecne do Beckova k dedkovi ved malu nevidel dlho tak nech si ju pomojka.a chcela by som ist aj ja na nakup,ale neviem ci pojdeme je to po financnej stranke biedne. 😒 teraz som doma sama mala isla z tatom do Turej aj vcera snim furt bola.ja ju obleciem a tato uz snu lanari kde kade.a este vcera boli v bille a mala sa naciahla do toho vykladu medzi jogurty a dala si do kosika kinder pingiu tak jej ho potom dal nech papka v aute,ale jako ani rukavice jej nedal dole tak cela bola od cokolady take nervy som mala ked dosli 😠

Ondrikovi je uz lepsie?to je dobra spravicka.mna skriabe trosku v krku,ale vobec netusim ci si mozem dat nejaky strepfen ci co to je.

a mne uz z toho tehotenstva hrabe sak sa mi snivalo,ze som potrtila len take male telicko som mala na dlani tak som revala jak tur a isla som k doktorovi a tam,ze je vsetko v poriadku,ze babatko rastie.no uplne hovadiny sa mi snivaju 😒