Kam sa ísť s deťmi vyblázniť v Novom Meste nad Váhom?

maruschka
9. aug 2007

Ahojte všetky mamičky z nášho okresu Nové mesto nad Váhom. 🙂 Rada by som vedela,kde všade sa dá s tými našími drobcami vyblázniť v okrese Nové Mesto nad Váhom.Okrem parku v Meste nepoznám nič iné.Nebývajú nejaké detské predstavenia??Divadielka,kino a tak ďalej??Díky za info. 😀

mirkaff
19. feb 2010

caute zeny.....

moj s takymi vecami nema tiez problem,,vlozky a take veci to je samozrejmost,,akurat sa mu raz v zivote stalo ze mi namiesto tehotenskeho testu kupil ovulacny,,ale to bola za priehradku asi niaka hlucha ked mu taky ponukla.
my sme sa vratil od dr.z kontroly,,decka su uz fit,,aj si prisla mamina do Mesta pre Martinku na prazdniny,,ja som doma,,zajtra idem kadernicke,,v utorok sme rozcestovany,v stredy stretko,vo stvrtok mame posedenie zo sokola.

baby aj budeme cosi piect na stretko?? 😝

janette4
19. feb 2010

ahojte.Teda Evka,to máš fakt skvelého manžela.mala by si ho zobrať na stretko,ako taký dobrý manžel vyzerá 😀 😀 😀 Ten môj tiež nemá problém kúpiť mi vložky,a keď ide do obchodu a poviem,že nemám napr.odličovač,kúpi aj ten. a myslím,že aj tehu test by kúpil,keby bolo treba.Aj malému kúpi,keď sa mu niečo páči.ale niekedy by som ho zastrelila,keď mi pindá,načo toto a načo tamto 😝 😝 😝

a zabudla som sa vám pochváliť.Včera som si po straaaaašne dlhej dobe spravila radosť a kúpila som si kabelku.môjho som sa opýtala,koľko mi na ňu dá,akože valentínske,keď ma odpinkal len lentilkami a on mi povedal,že šak máme mikrovlnku.Reku,mikrovlnku by sme mali aj bez valentína.A on že:no a mala si aj mikrovlnku aj lentilky.No nezabili by ste ho 😠 😝

Ráno sme boli s malým u dr.Večer mi konečne v spánku vypil trochu kaše,za hodinu ho prehnalo a za ďalšiu pol hodinu,toľko,čo som všetko zaprala a ľahla si,sa riadne dovracal.tak som zas všetko prezliekala a umývala 😝 Dr.m,u spravil výter, dal nam Degan,proti vracaniu a má mať prísnu diétu,len sucháre,banány a tekutiny.sa mu to ľahko povie,keď ja doňho nemôžem nič dostať.
Kamoška lekárnička mi hovorila,že je zas nejaká viroza,ktorá sa šíri vzduchom,aj 2,5r.synček našej kamarátky to má. ☹

janette4
19. feb 2010

no kukám,že som sa dobre rozpísala 😀 😀 😀 😀 no my na stretko zatiaľ nesľubujeme,ak malý nebude cekom fit,aby nenakazil ostatné deti.v novembri sa mu to ťahalo skoro 3týždne. 😒
ale chcela som ho pochváliť,aký bol u dr.zlatý.povedala som mu tam,nech ujovi doktorovi ukáže,kde ho bolí a on mu ukázal na bruško a že :tam. 😉

natsa
19. feb 2010

Ahojte.no čo su toto za poriadky?to hádam tam prídeme len mi 2 z Mirku?Mne sa teraz nechce moc vypekat.Bavili ste sa tu o vložkách.ja som raz polovičiakovy ukázala ake si kupovávam že kdyby neco a odbil ma že ked sa pojde na nákup že si ich mám pripísat na lístok do obchodu.V tomto sa nemožem pochváliť že by niečo ženské pochválil ale su veci ktoré by možno žiadny chlap nespravil.aj som rozmýšlala že ho dovediem ukázat že ako vyzerá ale hned som to zavrhla pretože on by neprišiel on nemá rád babinec.Dnes som varila cestoviny z raj.omáčku dala som ram aj šunku,hrášok aj som si myslela že to balý nebude jest ale šak sa zalizoval tak som mu ešte pridala.Včil drichme aj polovičiak si ide lahnut lebo ide na 12tku nočnu.ja sa idem zasa čosi naučiť.Tak zatial večer

lienka55
19. feb 2010

Ahojte,
akosi ste sa dnes rozpisali.My sme rano navarili rajcin,polievocku a frcali sme pre moju segru do roboty a potom do Lauga,kupila som si tam gatky a boli mi male a poloviaciakovi som k meninam (sice ich ma az v juni ale to ho pocka) kupila dve polokosele,rad ich nosi.A tak mi pribral teraz ze do nicoho mi nevleze. 😠 😀
Maly mi isiel neskoro spat o pol druhej a este spi.
Stihla som urobit salat,zajtra mame navstevu,umyla som wc a kupelnu,a chcem ist este umyt a povysavat auto lebo je tam ako po vybuchu,a poloviciak to neznesie a potom mi nadava. 😠 😝
A co sa tyka tej temy co ste tu spominali ci vam poloviciaci pokupia zenske veci.....tak myslim,ze ani moj by nemal problem,ale nikdy som mu este take nieco nenakazala kupit.
Raz ked som bola s Davidom v nemocnici tak som tam prvy krat dostala po porode menzes a kazala som mu nech mi donesie z domu vlozky,no a viete co mi doniesol.......svokrine vlozky,no skoro ma natiahlo....hned som mu ich nabalila aj domov 😠 😀 😝 .Kazdy sme zvyknuty na inu znacku. 😉
Akosi som sa moc rozpisala.Prajem vam pekny vikend!!!!! 🙂

mirkaff
19. feb 2010

no baby konecne som mala co citat,,my sme spali,vy ste pisali..

Ivet a ake veci by druhy chlap mozno nikdy nespravil??
mne prislo na mysel ze moj ked sme spolu este chodili tak to bolo na vianoce,mi kupil podprdu a nohavicky,,nohavicky mi boli dobre,lenze podprsenka bola asi trojka,a tak som sa ho pytala ze ako si to pytal ze ked mi kupil taku velku,,no a ze nieco v zmysle ze ma ich take akurat do ruky,,no a toto doniesol, 😀

jaj no a este raz cosi pomotal,,kazala som mu kupit pri nakupe pre maleho body,,a on dovliekol dupacky.,,teda skor taky overal,ked som ho dzubala ze ci nevie co su body tak povedal ze sak aj toto ma cvocky medzi nozkami.no a potom zabyte tela 🙂
no a ked sme pri tych vlozkach,tak vam napisem co mi raz doniesla svokra...ked umrela MM babka,tu v dedine,tak ona uz bola par mesiacov imobilna,a nefunguvali uz drzaky,tak ju prebalovali,,no a asi tyzden po pohrebe mi svokra doniesla vlozky, pet alebo sest balikov ,teda najskor to vypadalo ze su to niake vlozky,aj ona mi povedala ze take nocne,no a ked som to rozbalila tak som zistila ze su to jednorazove plienky pre dospelych....ako ja som nevedela ci mam nadavat alebo co,,tak som to od jedu jeb..la do smetaka.druhe tela.

tak mate co citat.....
jaj no a bude teda to stretko,,ja uz to mam zapisane aj v kalendari,,tak sa teda niako pohnime,,aspon tie co mozme,,tada ideal by bolo keby sme vsetky.

jarabicka
19. feb 2010

BABY NECHCETE IST NIEKTORA DO DIVADLA??????alebo nemáááte niekoho kto by chcel isť???...mne je blbo, tak nemôžme ísť...jeden listok stoji 5 euráčov 😉 ...ak by ste niektorá mala záujem dajte mi vedieť, je to o 19.00 na Starej Turej 😉

natsa
19. feb 2010

mirka pýtala si sa že čo také no napr.si po sebe uprace prádlo aj mi normálne uprace preleští zrkadalá ,vydrhne vanu,postrha prádlo,nechá ma v pokoji navariť a stará sa o malého nemá problem sa o neho starať aj celý den.No a občas vie byt aj pozorný.Verím tomu že tí vaši manželia su tiež takí.jáj a čo som zabudla nepije a nebije ma 😅

janette4
19. feb 2010

Ivetka,to posledné bolo najlepšie 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

lulu723
19. feb 2010

Ahojte zrovna som hovorila mojmu o Matuskovi co ho trapi,ze ho brusko boli a bolo mu to luto,ze chudatko malinky jak musi trpiet.teda Zanka ty mas velku trpezlivost ja by som uz od jedu v noci zacala hukat som naladova ked ma niekto zobudi.ako k malej vstanem v pohode,ale ked je to uz 10 krat tak uz ma to rozculuje,lebo potom som nevyspata a furt sa hrabem len do postele.dnes som zaspala pri mojom na gauci taka som bola zdechnuta a mala okolo mna pobehovala a stale do mna pichala prstom skoro mi oko vypichla tak som zamrncala,ze nech mi da pokoj aj andel jej hovoril nech ma necha potom zacala byt zla a jemu nedoslo,ze chce ist spat ved bola uz jedna hodina.tak som na neho zhukla,ze ci nevie,ze chce ist spat,ze nech ju ulozi tak aj hned isiel.

no a ja som mojmu povedala,ze nech kupi malej sprchovy gel Johnsons a dovliekol mi sice Johnsons,ale na dobry kupel je to nieco ako pena skoro ma vykotilo a pytam sa ho aj si cital co si si dal do kosika a on,ze hej,ze tam vydel nadpis a to mu stacilo.tak teraz ked nieco chcem,aby kupil tak si to musi odfotit,aby vedel presne co chcem 😠

janette4
19. feb 2010

Ludka,ja som zvyknutá.pravidelne k malému vstávam aj 6-7krát,niekedy aj viac.a chodím neskoro spať.
vyzerá to,že už mu je trošilinku lepšie,dnes vypil 2fľašky čaju,môj si s ním chodil štrngať s pivom,aby sa tým čajom furt nalieval.a ten kúpeľ,čo tvoj polovičiak kúpil,môžeš kľudne používať miesto sprcháča.my ho tiež tak používame

natsa
19. feb 2010

joj lulu na to si musíž zvyknut ja už ani nerátam kolkokrát k malemu vstanem.Ak k nemu vstanem 2 krat za noc tak sa čudujem a cítim že som vyspatá,malý tiež vypije 2 flašea cez den to ani nerátam stále chodí z flašu a nalievasa.
Babenky moje použivate niektorá Niveu?Ak ano tak keby ste boli také dobručke a odkladali mi EAN kody tolen odtrhnete tu nalepku aj ztým kodom.ja ich zbieram.Ak budete nejaké mat tak mi ich možte dat na stretku budem velmi rada.

janette4
19. feb 2010

Ivetka,u nás je normál tak 3-4fľašky

natsa
19. feb 2010

Zanka ani nevieš ako si ma utešila.Už som si myslela,že je to nenormálne,že tolko čaju vylúcha

mirkaff
20. feb 2010

dobre ranecko prajem....

nas za den vypije aj styri flase caju,,tiez sa rad nalieva.ja to povazujem za normalne,aspon ked pride leto nebude mat problem s tekutinami..no a Martinka to je presny opak,tu treba s tekutinami ponukat.ale uz sa lepsi aj ona,,ten oktober,november bol u nej kriticky.
no ked sme pri tej Nivei,,ja mam krem na zapareniny Nivea,,momentalne ho mam zabudnuty u nasich,tak ak mi to pride,,donesem ti kod na stretko,,v utorok sa tam stavime.

no a este ked sme pri tych pomotanych chlapoch..pisem raz mojmu smsku ze co ma kupit,,a napisala som aj tri pasteky,,no a tatinko vecer vyklada nakup a Martinke podava troje pastelky,,kukam nanho,sa pytam ze fiha coze mali akciu,,a on ze nie sak si mi napisala ze mam kupit troje pastelky,,a ja som napisala pasteky,a on motovidlo takto to domotal.

baby aj vase deticky zacinaju bavit televizne rozpravky?? alebo je iba ten nas taky zavislak,,my uz nevieme ani ako vypada zvucka televiznych novin,,no aj teraz,ja tu klepem a maly sedi na stolicke a rehoce sa ako keby tomu rozumel ze co sa tam deje.. 😀

lulu723
20. feb 2010

Ahojte Mirka nasu bavia reklamy strasne a sport pozerava z tatom,ale uz sa jej zacina pacit pat a mat,ale to ked pustim dvdcko tak vydrzi maximalne 3-4 rozpravky a uz ju to nebavi.

a k tym cajom nasa furt lucha jak diva vypije aj 4 flasky do toho este kakao a teraz najnovsie ma taky maly hrncek a tam jej davam sirupovu vodu tak opatrne pije,aby nevyliala a ked vypije dojde a povie da tak jej zase musim naliat,alebo ked mam caj a neustriehnem uz sa snim nalieva.minule bola u nas kamaratka a tiez mala caj a uz tam mala tak trosku a mala vypila zo svojho hrnceka a zobrala jej hrncek a vsecek jej vypila 😀

idem teraz k mame prisla suseda z Anglicka tak ideme porovnavat bruska ona je o 5tt skor,ale ja uz mam tiez take gulate male brusko 😀

natsa
20. feb 2010

ahojte,náš malý žere reklamy,teraz mu puštam zake detské pesničky z toho ho bavý varila myšička kašičku.Mirka tak bude rada ked mi niečo prinesiem.Asi upečiem na stretko niečo slané.

lienka55
20. feb 2010

Ahojte,
uz mam upratane,vsetko nachystane teda skoro,mame mat vecer navstevu.Teraz utekam kamoske gratulovat na svadbu,rano som bola este v PN na kvety.Maleho mam u mamy ,ale pojdem si pre neho.

ludka ja ti verim ze si nevyspana,mas robotu sama so sebou a nie to este vstavat tolko krat k malej.No neviem si to predstavit.

Mirka nas tiez moc nebavia rozpravky,ale teraz v poslednom case,ked poobede vstava tak mu pustim minimax a pozeram s nim a hned sa aj krmime,tak to ho teraz trosku bavi. 😉

Ivetka aj mam niveu ked nezabudnem a pojdeme na stretko prinesiem ti ich.Co je nejaka sutaz?

natsa
20. feb 2010

Nie lenka ja som len členkou.Kody maju určité body tie sa potom zrátavaju a za to si niečo vyberiem.Napr bodynko pre maleho alebo teraz som dostala detské hodiny na stenu,je tam toho viac tak si potom vybriem čo sa mi páči a kolko mám bodov.Mne sa páči celkovo nivea

mirkaff
20. feb 2010

Lienka bola si tuto v dedine blahozelat,,myslim na stanicnej ulici...

Lulu tak kto ma vecsie brusenko...??

mna ten moj poloviciak dnes trochu vytocil,,rano som utekala rychlo do obchodu,potom som rychlo varila,ale len struckovu omacku,a este sa ho pytam ze ci mam zamiesit cesto na kakaovy zavin,,ze nie..tak som si co to pospratovala a pred pol jedenastu spokojne isla kadernicke,,no dojdem domov a moj ze zamies na cesto,ze ja mam chut na niaky kolac,,tak som o pol druhej rozlozila pecenie,,cil co som spratala kuchynu,,zavin uz aj nakrajany,,myslite ze sa toho doteraz chytil,,jak sa do toho nepusti,,tak ho asi z tlcikom 😉
no a ze navecer zbehneme do Teska,,chladnicka vyrabovana,sak som bola v jednote a ja neviem kde sa podel ten nakup,,,

babuse co mate na plane zajtra varit,,,ja som vykutala v mrazaku mlete maso,tak kupim papriku a urobim plnenu papriku,, 😝 takze Ludka ked na nu dostanes chut,, dojdi sa najest...

no a na stretko kto vlastne pride?? Lienka sak hadam pridete...
Zanka a matusko uz lepsie?? vyzdravte sa do stredy........... 🙂

natsa
20. feb 2010

ja na zajtra varím medailonky z brav.panenky a ryžu.No hádam pride lenka ja,mirka,zanka uvidí miška tiež a lulu zo Evkou tiež asi uvidia.Joj tak včera malý dostal po prstoch hovorím mu aby stále nezapínal telku.nič ked mu hovorím nnesmieš tak sa mi smeje,ked mu dám slabo po riti tak sa rehoce tak dostal silno.hukal.dnes je mimoriadne zlý ked zasa dostal tak od jedu chcel zhodit repráky.včil sa zasa vyzlieka z gací.nechcel ist spat po obede.polovičiak spal v spálni u nás na chodbe hunbuch suseda trieskala dverami jak divá,iba v spálni je ticho no z nervami som bola v prdeli.von sa mi nechcelo lebo si robím veci ked malý zadrichme.učím sa a upratujem.balkon nemáme a na spoločnom mala suseda prádlo.tak takto mi bývame.jaj a aby sa polovičiak vyspal tak musí byt malý ticho ale to je niekedy nemožne

michaela2410
20. feb 2010

ahojte, ja idem na kontrolu v pondelok s Lukinom a uvidim, co dr povie, ci uz mozeme chodit von. Tomas zatial nic...ani tie horucky nema, ale od stredy je doma a uz su naozaj zli ako certi...strasne ma vytacaju. 😠 no a dnes som sa s mm tak povadila, ze som zbalila kufor a chcela odist, ale nedovovlil mi kufor zobrat, tak som smarila dverami a hodinu sa prevazala v aute a nariekala...no a ked som prisla domov, chalani behali so svojimi kufrikmi na koleckach, ze aj oni su pobaleni, ked moze maminka a hrali sa.. no a kufor som stale nevybalila, tak ak sa skutocne nas.e.ri.nkam tak aspon nemusim balit... 😠 😠 😠 🙄

lienka55
21. feb 2010

Pekne nedelne ranko vsetkym 🙂 🙂 🙂 ,
dnes mame ale krasne vonku,teda aspon u nas,krasne svieti slniecko hned od rana.
Ja dnes nevarim aj ked som povodne chcela,aj mam vsetko nachystane,ale kedze nam ostalo od vcera co som nachystala ke prisla navsteva tak budeme dnes dojedat a zajtra navarim.Poloviciak zajtra odchadza na tyzden do Nemecka,takze aj pre koho by som varila.
Budeme sami,ale v utorok idem spat k mame,idem so segrou do PN na muzikal Cajocky. 🙂

mirka nie nebola som u nas gratulovat,bola som v Povazanoch,ale rada by som videla aj Zuzku. 😉

miska aj ja by som niekedy najradsej pobaila,lebo sme s malym stale sami doma,poloviciak byva dlho v robote a potom este ma svoje sukromne veci a chodi neskoro domov a ja mam z toho strasne nervy,byt do vecera sama s malym,ide ma porazit.Nemozem sa nanho spolahnut vobec v nicom co sa tyka domacich veci,robot. 😠 😠 😎 Co si neurobim sama...... 😠 😖 😢

lulu723
21. feb 2010

Ahojte 🙂 mame krasny dnik tak robim jarne upratovanie mala je z tatom v aute,lebo ho umyvaju a vysavaju a ja si doma robim robotu.

a brusko ma väcsie Kamoska,lebo ona je uz v 18tt take ho ma krasne gulate asi bude dievcatko ved hadam zajtra to zisti ide do TN na sono a povedali jej,ze ma hyperaktivne dieta,ze stale kope a kotrmelce robi a nadskakuje 😀

no idem dalej upratovat tak zatim papa 😀

natsa
21. feb 2010

Ahojte.tak ja mám už navarené,polovičiak drichme po nočnej.Poobede pojdem trocha z malým vonFu Miška to ta musel polovičiak riadne vytočiť pretože mne sa zdáš strašne kludná a že ta len tak nič nevytočí.To poznám aj ja som už bola tak vela krát pobalená a rozmýšlala nad rozvodom,ale včil sa čudujem že ako máme maleho tak ma to tuším ani nikdy nenapadlo.Aj ja som stále z malým doma a už mi to niekedy leze na nervy,pretože niekedy neviem čo z malým,stále čosi vyvádza a nemáme byt tak prisposobeny aby sa tu mohol hrat bez toho aby si neublížil

mirkaff
21. feb 2010

caute a dobru chut k obedu prajem....

Miska ja som si doteraz myslela ze mate bezproblemove spoluzitie...ale vsade cosi pride.....

no ja som dneska spravila s poloviciakom poradek,,lebo ja som zacala varit,,maly sa mi motal za ritu a on si v klude sedi pri PC,,no do mna taky jed,tak som nanho nahukala ze ci nema co robit,,tece nam radiator,jak u debilov tam podkladam furt misku,,nie aby sa toho chytil,hned som ho sprdla ze treba na schodisko urobit zabradlie,teda chybaju nam tam tie tycky,,a maly uz z boku veselo vyliezol na schody,tak je nam tam ta branicka na prd,,ked sa tam z boku dostane,no a raz mi tam maly viliezol,uz som nevedela co tam dat,tak som z koberca z takeho zvysneho pasu,musela odstrihnut taky siroky pas a niak to tam prisposobit,no a uz jetam ten koberec nabyty asi mesiac,a jeho furt netankuje ze to tam bolo iba nudzove riesenie....tak az ked som nahukala tak sa dvihol a uz teda asi cosi okolo toho robi,lebo kazdu chvilku chodi cosi merat a vrci v stodole...tak sa snad cosi deje.....
no u nas je to tak ze furt len robotu odklada,a ked cosi doslova treba tak ho pohne az ked s nim spravim poradek....

no a este rano hovori ze ako je vonku pekne,,ze dneska by to slo,,taksom sa vynasla a hned som mu zahlasila ze ci je pobaleny,,.... 🙂

rikarr
21. feb 2010

ahojte dievčence....

aká paradička že vykuklo slnko - normane sa tešim jak malá 😀
naša vikuš vytiahla aj svoje slnečné brile že už može nosiť 😎 😀

tušim mate stretko --- len ja nemožem v stredu 😠 budem v meste zajtra do poobedia..cca 16,00

našu malú bavi teraz mišák mickey mouse ...čo chodi na disney chanel a malý einsteinovia ..inak každu rozpravku kukne 5 min. a je vybavená..ale bavi ju aj spievankovo

mirka a bol zbalený?????? 😀 😀 😀 😀 😀 😀

inak aj moj nejako flaka tieto prace na dome ..fuuurt nema čas...ale šak ja mu ten čas spravim 😵

michaela2410
21. feb 2010

mne by niekedy vyhovovalo, keby nebol doma, aspon ma nerozculuje, ze sa nicoho nechyti... niekedy si vravim, ze uz davno nebol nikde na sluzobke a asi mame "ponorku"...no a , Mirka tak to ti zavidim, ze ked nahukas, tak sa nieco aj zmeni...to u nas nehrozi...a robit nieco ako domace prace?...chachacha........fuj, ale som sarkasticka 😠

mirkaff
22. feb 2010

posuvam.......... 🙂

jarabicka
22. feb 2010

Mirka, dnes sme tu asi len my dve, aj na Facebooku, aj tu 😉 ...