Kam sa ísť s deťmi vyblázniť v Novom Meste nad Váhom?

maruschka
9. aug 2007

Ahojte všetky mamičky z nášho okresu Nové mesto nad Váhom. 🙂 Rada by som vedela,kde všade sa dá s tými našími drobcami vyblázniť v okrese Nové Mesto nad Váhom.Okrem parku v Meste nepoznám nič iné.Nebývajú nejaké detské predstavenia??Divadielka,kino a tak ďalej??Díky za info. 😀

rikarr
17. júl 2008

halooo
baby dnes je upršane a škaredo.....na zbláznenie, včera sme boli v meste a aj segra bola tak sme sa venčili všetci....

dnes mi viki chodí lašovať do špajze a kradne si tam chrumky ....

mám tolko roboty že neviem čím skôr začnem ale radšej som si sem sadla ...na chvílu lebo mám len 2x možnosť sem isť....ked ranajkujema viki spí a ked obedujema viki spí .....
a ked si zruší jeden spánok zruší mi aj relax jeden ....

miriamkac
17. júl 2008

Ahojte ja som tu len na skok. Mam doma svokru, neviem na kolko, ale vyzera to, ze na tyzden urcite 🙄 ...takze pridem len sem kuknut.
Jani, som rada, ze mate po teplotach a Janett drzim palce... 😎

sticker
17. júl 2008

Uf, Mirka...no nezávidím Ti. Ja teda svokru nemám, ale podľa toho čo píšeš, to pre Teba nie je moc príjemná návšteva 🤐 😅
Tak sa drž 😉
Neviete o Janet? 😕 ☹

rikarr
18. júl 2008

janett sa neozvala tak asi rodí.....bodaj by jej prajem nech to má čím skôr a čím lepšie za sebou

miriam nezavidím svokru ...bleee,moja býva odomna len pár domov ale sa hned na začiatku ofučala tak k nám dovnútra moc nechodí.....

to je ale hnusné počko .....ale aspon nepečie jak v rúre...

no idem upratovať lebo za chvílu viki rozdrapí oči a už sa nepohnem

miriamkac
18. júl 2008

Caute.. 🙂
A ja si celkom vychadzam so svokrou, aj mi dost pomohla s detmi. Ale pokial sa vidime kazdy den viac ako tyzden dostavame ponorkovu chorobu. Myslim, ze sa zdrzi do 29.7 😒 ...tak to nejako vydrzim....

sticker
18. júl 2008

No to je dosť dlho, Mirka 😅 Ale ako píšeš - nejako to vydržíš, veď si šikulka 😉 🙂

rikarr
18. júl 2008

fíha ja by som nevydržala.....obdivujem....

ja mám fajn svokru pokial je ticho.....lebo ak otvorí ústa vychrlí z nich niečo ako ja ked som vychovávala deti .....a blaaa blaaaa blaaaa ale nedávaj je kusky jedla zadrhne sa, bude sa jej ťažko tráviť ,joj spadne, buchne sa---všetko vie popredu

malú s nou nechávam o samote nanajvýš hodinu

sticker
19. júl 2008

Ahojte. Mirka, dnes sme boli na hrade 😝 . No som KO 😒 . Vláčikom do Čachtíc a peši hore a domov tak isto. Zostala som v šoku z tých áut, čo tam chodia!!!!! No hrôza. Celou cestou sme sa vyhýbali autám. Čechov bolo veľa. Ale aj dolu stálo dosť áut. A hlava ma bolí z toho tepla, ale nenormálne 😒 ☹ .
A aby mi nebolo ľúto prípadných zhodených kg, tak som spravila 5 minútovú tortu. Robila som to prvýkrát, no ale hrniec som vylizovala 😀 😀 😀 😀 . Teraz je to v chladničke a keď uložíme Janku, tak s mm ideme mlsať, mňam 🙂

miriamkac
19. júl 2008

Tak JAni hod recept...to naozaj trva 5 minut?.... 😀
Inac ja na hrad nechodim, je to tam hrozne a s tymi autami mas pravdu, potom je lepsia tura a cesta z Visnovskej doliny na hrad.... 😉

sticker
20. júl 2008

takze jeden korpus piskotovy
dve slahackove smotany
dva mandarinkove konzervy mensie
dva pudingy dr.oetker creme ole vanilkove
na ozdobu slahacka
takze slahacky ,konzervy aj s vodou,pudingy ale len tieto iny tam nesmie ist to je dolezite,dame do hrnca zavrieme a trasieme asi 1 minutu ,nevarime nic len trasieme ,dame to na korpus a hotovo na aspon dve hod do chladnicky.ozdobime slahackou

To je oficiálny recept, my sme samozrejme nemali korpus, tak som do misiek dala piškóty a dala som to nato. Jedli sme to s mm večer o desiatej 😀 😀 😀 . Ale na budúce to dám na medovníkový korpus - tie predávajú aj v tvare srdiečka 🙂
A baby tam dali aj recept na korpus - to ja robiť neviem 😝 Pečenie nemám rada 🙄

sticker
20. júl 2008

A nemusíš to triasť v hrnci - zapriahla som mm a metličkou to vyšľahal. A tá šťava je naozaj dôležitá. Ja som to robila z kakaového pudingu a jahodový kompót. Je to fakt nezdravá pochúťka ale vynikajúca 😀
Mirka a ja mám zo včera svalovicu. My sme chodievali z Višňovskej doliny bez detí. Janka nevládala tou asfaltkou a kočár tlačiť 😝 Z toho mám svalovicu 😀 😀

miriamkac
20. júl 2008

TAk ste sa pekne presli.... 🙂
Booooze ja mam uz svokry plne zuby 😖
Dnes som poprezliekala pradlo, poumyvala podlahy a ona nebola schopna po sebe ani sporak utriet 😖 ttaaaaky bol okydany.... ☹ , akurat mi chlapcov zobrala von...a este som zabudla aj chodbu som umyla...
A dovolila malej obliect kabatik Palkov...a isla s nou tak von (ten kabatik jej bol sak kratky) a potom este jak mala jedla rajcinu tak ho samozrejme obrizgala....taaak som ju zdupala (svokru) ze co jej to dovolila, ze to je predsa pre Palka... 😝 ....jaaaj tak sa mi ulavilo a zas mozem byt dalsi den k nej mila

lenca13
20. júl 2008

Ahoj Mirka to ti verim ze jej uz mas plne zuby ked robi take naschvaly 😉 Ja uz mam aj starsiu dceru doma dnes sa vratila z tabora a hrozne sa jej pacilo 😉

sticker
21. júl 2008

Mirka, drž sa!!! To sa nedá nič iné povedať 😔 . Keby je aspoň pekne, že ju "vyženieš" s malými von. Takto Ti bude len doma 😒 .

miriamkac
21. júl 2008

Caute..... tak prezivame dalsi den.....xixixi....dufam, ze dnes mi aspon navarit pomoze. Lebo ona v mojej kuchyni "je cudzia"....no ano ked ma varit je cudzia, ale ked sme sa sem stahovali, tak mi pribory v sufliku poprehadzovala... 😉 😝 vtedy jej to cudzie nebolo...xixixi

sticker
21. júl 2008

Mirka, dáš tip na nejakú polievku? 😅

miriamkac
21. júl 2008

preco polievku?...... 😉 u nas "idu" fazulkova, sosovicova, aj na sladko aj na kyselo....

sticker
21. júl 2008

Nakoniec som spravila cesnakovú so zemiakmi a s haluškami. Túto a rajčinovú by Jaja jedla v kuse 😝 . Baby už ležia a ja som tiež nejaká "mimo". Ani oči nevládzem mať otvorené a to mám v sebe tri kávy 😒 .

rikarr
22. júl 2008

ahojte....

tak ako sa máte.....

ja som totál nevládna....

v sobotu bola u nás brigáda-dokončovali betonovanie terasy, v nedelu som už mala takú ponorkovú chorobu z tohto tu že som musela vypadnuť preč a v pondelok som od rána mala krče v bruchu neviem z čoho tak doobeda bol s malou muž, poobede ked sa vyspala zas svokra si ju zobrala 😠 malá bola najedená ked si ju brala ...zjedla celý chlebík a aj tak do nej doma tlačila ešte jablko 😠 neviem načo aj tak ho malá nechcela.... 😝 a doniesla mi ju vo svetríku čo nosil ešte muž 🙄 skoro ma trafilo pritom som dala malej trigovicu lebo fučalo a ona jej nacapila ten sveter lebo že trigovica sa jej zdá moc teplá -myslené to bolo možno dobre ale nedomyslela to že ten sveter stál niekolko rokov v skrini ....juj baba jedna

miri držím palce.....

jani tak srte mali turu???páni aj ja by som tam šla...bud. týžden má mm dovolenku tak ho povláčim ale asi na malú zobereme klokanku ....

lenca a kde bola malá v tábore????

sticker
22. júl 2008

Teda, Erika, máš to tiež zaujímavé 😝 . No a svokry.....to je asi tiež zvláštna kapitola 😅 . Dúfam, že Ti nie je nič zvláštne a bola to len nejaká únava. Ja som permanentne nevyspatá, ale tak mi treba....musela som večer pozerať Kliniku Grace? No nemusela 😀 😀 Ale ja ten seriál zbožňujem 😅 .
Idem dať Julku spať, aj keď vstávala pred siedmou, tak asi sa jej nebude chcieť.

rikarr
22. júl 2008

no dnes mi už nič nieje zato viki je enormne ukecaná a aktívna ešte že už bude obed (jej) o 11,30 sa napapá a potom šup na kute,.....zatial tu demoluje auto a myš od klávesnice (museli sme vytiahnuť ešte druhú aby nám nebrala našu) 😀 😝

ozaj som zabudla sa v nedelu sama pustila chodiť..... http://www.youtube.com/profile_videos?user=Erik...

sticker
22. júl 2008

Šikulka 🙂 Erika, keď si tu, nevieš či by nemal niekto záujem o to Chicco chodítko, čo mám v pase? Len mi tu zavadzia a nikto sa s ním nehrá ☹

rikarr
22. júl 2008

neviem popýtam sa na inom fore a čo zan chceš????

sticker
22. júl 2008

Ja neviem, takých 450,- Sk. Ešte som nedávala nikde inzeráty - nechce sa mi ho samostatne fotiť 😅 . Tak sa najprv popýtam takto 🙂 . Vďaka.

rikarr
22. júl 2008

tak som hodila na ukážku link toho nového a napisala že keby čosi nech dajú vedieť 😎

sticker
22. júl 2008

Si poklad, vďaka 😵 . Boli sme pred barákom a domov sme prišli o pol siedmej 😝 Čo je na mňa neskoro 😅 Ale baby sú už v posteli, aj som povysávala a chcem ešte zmyť podlahy. A do postele pôjdem dnes veru skoro, lebo už cítim na sebe to ponocovanie 😔

lenca13
22. júl 2008

Ahojte 🙂 Rikarr Radka bola v tabore pri priehrade Nosice blizko Puchova.
Ja som sa bola povozit s kamoskou na bicykli a Timka spala len cez obed tak isla s tatinom uz spat to som zvedava kedy bude rano vstavat ☹

sticker
22. júl 2008

Leni, čau 😉 . Mne Julka ešte nespí, len leží v posteli. Ale tiež spala málo, tak sa čudujem, že ešte nezalomila. Mám úplný výpadok v hlave - také otupno, ani premýšľať nevládzem. Idem asi na tie podlahy 😒 . Ale tak sa mi nechce ani pohnúť.....
Ak tu nebudem , pozdrav Julču, príp. aj zuzku ak tam bude 😉

rikarr
22. júl 2008

čaute baby ...
ani mne sa nič nechce...ešte podlahy musím prebehnut 😒 aaa prádlo strhnuť dnes som prala asi 5 práčok 😀 a to nemám požehlené ešte to minulé 😕

no nič idem to strhnuť a potriedit na žehlím a nežehlím a potom ked muž zapadne na jedno miesto a malá zaspí prejdem tie podlahy 😖

zatial len leží a odkopáva sa v poslednej dobe jej pripadá hrozne vtipné ked ju zakrývam paplonom - neviem prečo

lenca13
22. júl 2008

Timka spi o pol osmej som zvedava ako bude spat 😉