Kam sa ísť s deťmi vyblázniť v Novom Meste nad Váhom?

maruschka
9. aug 2007

Ahojte všetky mamičky z nášho okresu Nové mesto nad Váhom. 🙂 Rada by som vedela,kde všade sa dá s tými našími drobcami vyblázniť v okrese Nové Mesto nad Váhom.Okrem parku v Meste nepoznám nič iné.Nebývajú nejaké detské predstavenia??Divadielka,kino a tak ďalej??Díky za info. 😀

natsa
27. feb 2010

Ahojte babenky čo dnes budete robyt?tuším bude dnes pekne ja mám dnes akosi vela roboty.Pojdem poprezliekat periny čosi musím naklohnit a povysávat a potom ako pojde malý drichmat tak pojdem sním do obchodu a hádam potom chvýlu pobudneme vonku.
tak Lulu to je dobre že si v pohode.4o ti to zle predtým vyrátal ked si teraz v 13?ale šak týžden hore dole.ja som z jednu robila a tej doktorka vyrátala tak blbo dátum že mala byt už mesiac na materskej.Aj sme sa divily že čo tak dlho robí ved sa ledva vláčila.potom raz išla na sono k durdíkovy a ten len krutil hlavu že ako jej to mohla tak vyrátat.Chuda a potom ten mesiac čo pracovala tak jej to ani nezaplatily.ja som sa jej čudovala že ani ona sama nevedela že v ktorom je približne mesiaci.4akala svoje druhé dieťa.Ved hádam viem kedy som mala posledný menzes teda aspon ja si to značím.Ešte robila somnou jedna hluchonemá ktorá bolatiež tehotná.Stále jej byvalo v robote zle,nikomu nič nenaznačila len jednoducho odkvacla.bola celá zelená,len nám čosi kdesi naznačila že neni v poriadku,tak potom jedna snou išla doktorke a zavolala jej mame tá bola počujuca aby okamžite došla za nou jženskej lebo tá hluchonemá nevedela moc komunikovat.A čo som sa čudovala že tá doktorka na turej ju nenechala doma.Ja ked som povedala Furdovy že mi je zle síce na marodku to nebolo tak ma nechal doma.

mirkaff
27. feb 2010

no teda tusim tu mam za seba nahradu......
tak baby je podla Vas normalne ked osoba X chyti v bazene osobu Y ktora ma 10 rokov a drzi neplavcovi hlavu pod vodou.?.a cil mi napiste Vas nazor.

ondrozf
27. feb 2010

je mi z toho do plaču ked vydim ako sa mi žena bali a odchadza ,,,,,

janette4
27. feb 2010

no Ondro,tak s tým niečo rob...

janette4
27. feb 2010

a my sme boli doobeda v obchode,tam autom,naspäť sme tata poslali domov a že my si spravíme prechádzku.ale hrozne fúkalo,potom aj slnko zašlo a ostalo dosť zima,tak asi 30min.od domu,prišiel pre nás,aby malý ešte viacej neochorel.
baby,ja som si dnes čítala horoskop a normálne som sa zasmiala,lebo večer si idem spraviť taký "reset výjazd" s kamoškami a v tom horoskope bolo,že sa dobre zabavím.tak dúfam,že im to vyjde.a že mi nebude každú pol hodinu vyzváňať telefón 😀 😝

Chlapi teraz spia,ja som chcela upratovať,ale nechce sa mi 😝 .asi si spravím kávičku a idem servítkovať. 😀

ondrozf
27. feb 2010

čo mam ist s nimi ?

natsa
27. feb 2010

Nie Ondro..Na všetko treba čas.Nech ju nech si usporiada myšlienky a vprvom rade si ujasnite čo chcete,Neboj žiadna kaša sa neje horuca.

natsa
27. feb 2010

tam malo byt slovo nechaj ju nech si usporiada.......

lienka55
27. feb 2010

Ahojte,
ja som sa od rana nezastavila,stale upratujem,tiez som prezliekala periny,prala a porobila som si vsetko co cez tyzden nestiham pri malom.Este som rano upiekla zakusok,lebo zajtra mi pridu svokrovci gratulovat.Budem robit aj chlebicky ale az zajtra.
Idem sa okupat a idem si pre maleho.

Zanka tak sa dobre zabav a hlavne odreaguj. 🙂
Ludka to je super ze uz ti je lepsie.

Ondro,ja mam taky isty problem doma s mojim poloviciakom,aj on sa vzdy postavi a zastane si svojich rodicov.Casto sa kvoli tomu hadame a mam strasne nervy ked sa nevie postavit na moju stranu.My zeny to potrebujeme,pochopenie a napokon uz kazdy mate svoju rodinu tak si mate za nou stat.Myslim si ze toto este nie je dovod na rozvod teda aspon u nas nie,su aj vacsie dovody preco sa rozviest.
Porozpravaj sa aj s tvojim otcom preco sa tak sprava voci tvojej manzelke???Preco ju oslovuje teta?

ondrozf
27. feb 2010

dam tomu cas , ono to neni tak ze by zenu oslovoval teta , ono to bolo smerovane malemu ze ako zareaguje ,je to podla mna ako ked sa dietata opitaju a kdo je tato teta ? nevydim v tom nic zle a je mi luto ze ona to zobrala inak

natsa
27. feb 2010

No bohužial ženy to beru inak .ale mal by si si to v prvom rade aj z rodičmy vydiskutovat.asi mirku hnevá že si ju nezastaneš.Máš teraz rodinu pri ktorej musíš stát.Ono je asi zlé ked byvate u rodičov ktorý sa asi montujú do vás

ondrozf
27. feb 2010

pohadal som sa snim ked som prišiel večer domov ,, a nedasa povedat že by sa montovali byvame sice na jednom dvore ale oddelene dokonca mame zamknute ,, davnejšie boli problemi ktore som aj ja chapal ale toto je niečo ine a samozrejme teraz vytahuje aj stare veci ,,,

janette4
27. feb 2010

no vieš,keď pretečie pohár....

michaela2410
27. feb 2010

tak hlasim dalsieho adepta s kiahnami, tak ak to prepukne, buduci tyzden budu zase sluzit moj oco a svokra na striedacku, lebo mne sa tyzdnova dovolenka konci 😖 Dnes mal Tomas teplotu a nasla som jednu vyrazku vo vlasoch a na chrbte sa mu tusim robia tri

ondrozf
27. feb 2010

"ked pretečie pohar " neni dobry priklad a už vobec nie dovod na odchod ...

natsa
27. feb 2010

Každemu raz prasknu nervy a povie si dost,možno nevedela ako to má riešiť,možno takých hádok bolo viac a vždy sa to nejako ututlalo ale nevyriešilo,tak možno toto pokladala sa riešenie.Nie nechcem si ju zastávat ale......

ondrozf
27. feb 2010

mirkaff
28. feb 2010

spravna veta "pretiekol pohar" a nie hned, az po troch rokoch.....ja uz cuvat nebudem,nech cuvaju iny,ja som sa naplakala uz dost,a nielen ja,este je tu niekto kto ma z toho zdravotne problemy.

lulu723
28. feb 2010

Ahojte tak mne sa MM stratil 😠 isiel o 4 dosenku,ze bude kukat hokej a urcite sa napil a este ho neni a fon mu zdviha kamarat a osuskava ma,ze isiel do Mesta.som zvedava kedy dokape domov a nech mu je poriadne zle.este na neho poslem aj malu nech porobi poradky 😀

natsa
28. feb 2010

No lulu tan tvij je tuším riadne kvietko.Moj si privstal a včil drichme,som zvedavá dokedy,ide ešte nanočnu 12tku

lienka55
28. feb 2010

Tak uz som tu,mam 2520g a 44cm,volam sa Richard Rojko a prisiel som medzi vas 28.2.2010 o 09,40h.

lienka55
28. feb 2010

Haloooooooooooooo,uzasna sprava Ericke a Riskovi gratulujeme,prajeme vela zdravicka,nech sa cim skor zotavia a mamine vela mliecka.TAK VIKI JE UZ VELKA SESTRICKA.
Drobcek malicky 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂

mirkaff
28. feb 2010

WAW...blahozelame..prajeme Riskovi vela zdravicka a stasticka...a ostatnym clenom rodiny tiez... 🙂

janette4
28. feb 2010

Ahojte.Tedaaaaa,to je super správa.Tak drobček sa trošku poponáhľal,ale skvelý dátum si vybral 😀 Obom im prajeme hlavne veľa zdravíčka,Riškovi veeeeľa maminkinho mliečka a nech ho sestrička poslúška 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂

natsa
28. feb 2010

Super správa tak Riško je na svete.toto teda utieklo.Prajem vela zdravíčka milujucich rodičov a vela trpezlivosti.

lienka55
28. feb 2010

Baby tato sprava ma tak rano potesila, a tak strasne mi sprijemnila ranecko,hned je peknejsia nedela,aj ked vonku nie je bohvie ako.
Risko sa asi trosku poponahlal. 😉

michaela2410
28. feb 2010

vela zdravicka Riskovi aj od nas 😎 😎 😎 😎 😎

lulu723
28. feb 2010

jeeej teda to je nadherna sprava aj mi prajeme Riskovi vela zdravicka a mliecka 😵 😵 😵 😵 😵 😵

mirkaff
28. feb 2010

zle mi to skopirovalo,,to mali byt fotky z albumu...