Kam sa ísť s deťmi vyblázniť v Novom Meste nad Váhom?

maruschka
9. aug 2007

Ahojte všetky mamičky z nášho okresu Nové mesto nad Váhom. 🙂 Rada by som vedela,kde všade sa dá s tými našími drobcami vyblázniť v okrese Nové Mesto nad Váhom.Okrem parku v Meste nepoznám nič iné.Nebývajú nejaké detské predstavenia??Divadielka,kino a tak ďalej??Díky za info. 😀

janette4
28. feb 2010

mallý Riško je krááááásnučké,sladučkéééé bábinko 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂

lienka55
28. feb 2010

Pisala som si s Erikou,je na izbe c.14 neviem ci z vas niektora bola na nej,len tak pre info.Rodil ju primar Kascak.A vraj porod bol s Viki lahsi ako s Riskom. ☹

lulu723
28. feb 2010

ja som bola na 12 🙂 juuj tak to si musela teda vytrpiet,ale uz to ma za sebou tak je dobre.aj ja chcem vidiet babatko 😕

lulu723
28. feb 2010

aaa uz som videla Riska boze aky je malinky a peknucky dufam,ze aj ja budem mat take mini babo 🙂 aj Erika je pekna aj ked unavena,ale krasna mamina je z nej 😀 idem do hajan papa 😀

natsa
28. feb 2010

ja som bola na 10 teda po sekcii a potom na romingu č 5.aj pri mne bol Kaščák to je u mna pán doktor.bol úžasný

michaela2410
28. feb 2010

Po Tomasovi som bola na 10, po sekcii a potom dole s mamickami predcasne narodenych detidiek, kedze sme boli v nemocke az dva tyzdne...no a s Lukinom som bola na roamingu na 18? ci 17? nepamatam, ale bola to ta posledna...stvorpostelova a bolo nam tam super, tam som sa skamosila aj s babou, co mame v jeden den deti a chodime spolu na dovolenky, a navstevujeme sa doteraz a asi aj dlho budeme 😎

natsa
1. mar 2010

kde ste?

jarabicka
1. mar 2010

..aj my sa pripáájame ku gratulácii a Riškovi prajeme veľa-veľa zdravička a maminke samú radosť z detičiek 🙂 ...

lienka55
1. mar 2010

Ahojte,
dnes som ulietana,bola som v PN na nakupoch,pobehala som si co som potrebovala.Varila som,zehlila,prave som dovysavala.
Idem malovat malemu izbu,teda nie ja ale maliar a dnes to bol obkuknut.Chcem mu tam dat tapetu na jednu stranu,lebo paplonom mi souchuje stenu-farbu.Tak som si vymyslela robotu. 😝

ludka teraz je z 12tky izby nadstandard,vraj. 😉
miska aj ja som bola na poslednej izbe a to je 18tka.

Risko je krasnucky,no na spapkanie,ale zda sa mi ze sa nepodobaju s Viki ked bola mala,Risko je iny. 😉 🙂

michaela2410
1. mar 2010

ahojte, a kde kukate fotky riska? ☹ aj ja chcem juknut

lienka55
1. mar 2010

´miska fotky Riska ma Erikin manzel na fb.....Tom Rojko 😉

lulu723
2. mar 2010

Ahojte tak dnes sme boli u doktora z malu no a jak ho zbadala zacala jacat jak tur ma zapalene hrdlo tak jej mame davat stoptusin a este nasivin do nosa aj ked nema nadchu a treba odsavat.a este ma mat repikove kupele koly suske,lebo to ma strasne zaparene aj ked ju prebalujem casto a podctivo natieram nic nepomahalo a potom jej tam mam natriet masticku pytiol ci jak sa to vola.ani mne nei 2x najlepsie sice tu nezdechynam,ale ma dost boli hrdlo a neviem ci si mozem dat aspon strepsils.inac vo svtvrtok mame ist na kontrolu 😒

dnes som mala ist aj na vychadzku z Evku a Janku a nikam nejdeme mala bude urcite jacat a este ku kamoske som chcela ist a ani tam nejdeme 😒

janette4
2. mar 2010

ahojte.my ideme za chvíľu do klubu,trošku sa pohrať s detičkami,konečne.Malému už je fajn.

Ludka, áno,volá sa to pytiol,je to na zapareniny.hrozne smrdí,ale je dobrá.inak,veľmi dobrá je aj imazol.Maťo,keď má zaparenú riťku,tak mu ich striedam.Eričke prajeme skoré uzdravenie. 😉

lulu723
2. mar 2010

no to snad nie.idem to hned ocuchat sak ma prekoti ked to bude moc smrdiet.uz som zalial repicek uz len cakam kedy bude mat spravnu teplotu a dufam,ze tam Erika vydrzi sediet aspon 5 minut to by bolo fajn 😉

jarabicka
2. mar 2010

..čaute-čaute...tak my sme dnes boli vonku od 09.15 do 11.30, tak je fajn 🙂 ...

Ludka, veď sme ťa hľadali po Lubine a nikde ťa nebolo, tak som si aj myslela, či nie ste choručké...tak teda skoré uzdravenie a daj vedieť keď budete pojazdné 😉

...Kubenko akurát zaspal, tak ja som sa prišla pozrieť, že čo nového 😉

lienka55
2. mar 2010

Ahojte,
my sme dnes boli v Meste zase pobehat co sme potrebovali.Maly mi dnes spal iba 1,5hod.Stihla som si poumyvat schody,chodbu a celu pivnicu.
Peciem tasticky slivkove take tie polotovary.A pojdem s malym k mame do roboty.

Ludka skoro sa uzdravte.
Zanka ako bolo??? 🙂

lienka55
2. mar 2010

A ozaj co hovorite na tu novu verziu konika,klikli ste si tam uz?Ja len tak na rychlo,ale nemam rada nove veci na ktore si musim zvykat. 😝

natsa
2. mar 2010

Ahojte.Tak mi sme boli ráno na nákupe potravín a plienok nech máme chvilu pokoj.no ja som si to tiež všimla ale nemám čas to študovat.Ani ja nemám rada novéveci a dost tašžko si zvykám na novinky ale niekedy ked je niečo lepšie a prehladnejšie tak na to sa dá zvyknut.

lulu723
2. mar 2010

Evka ja som si aj tak myslela,ze dufam ze ste ma nehladali.inac dnes bola jak satan zla furt mi piscala za usami.

pekne som dala taku velku misku naliala repik a malu som tam posadila a zacala jacat a furt pa pa,ale horuce to nebolo asi ju to palilo na tu susku.tak horko tazko som ju tam udrzala aspon 3 minuty.potom som ju natrela tym pytiolom a uz sa jej zyvalo tak isla spat a ked spala asi hodinku utekala som za nu zo striekacku rychlo som vymenila za cumel strekla do pusky ona to prehltla.len potom sa na tu horku chut zobudila zacala plakat tak som ju ulozila este raz a spala dalej.kvapky jej nebudem sama davat,lebo az desi na stenu sa mi skrabala jak zbadala kvapky.tak aspon 2 veci z 3 som pre jej zdravie spravila tak som spokojna. 😉

janette4
2. mar 2010

lenka dobre bolo,Maťo sa pohral s deťmi a ja poklábosila 😀

Ludka,tak u nás chvalabohu problém s liekmi neni.keď poviem,že ideme dať medicínku,rozkáže si vysadnúť na linku,po jednom mi podáva sirupy a ja mu ich dávam a po každom si sám zapije čajom.aj odsávanie soplov ho bavilo,strčil hadicu do nosa,zapol vysávač a fičal.akurát on si to nevie tak trafiť,tak ma vždy zavolal,capol ma po nohe,aby som si ho zobrala na kolená a držal jak hluchý dvere a popritom sa obzeral v zrkadle 😀 a po odsávaní si zakaždým ľahol na posteľ a podal mi kvapky do nosa a že "daj" 😀 no zožrala bych ho od hrdosti. 😀

ja som to tiež pozerala,je to len o zvyku,mne sa to tiež páči,trochu sa to podobá na ostatné mamičkovské fora.

natsa
2. mar 2010

Zanka som sa schuti nasmiala na tom ako si opisovala ako malemu dávaš lieky a ten vysávač 😀 to moje malé to musím oblbnut a musím mu to opkecat,
Ludka malej prajem skoré uzdravenie-nech sajej ridka zahojí.z čoho to má?

lulu723
2. mar 2010

no teda Zanka ty mas doma hotoveho hrdinu normalne ti zavidim jak krasne drzi a neplace.ja to pripisujem tomu,ze nasa skoro vobec nebyva sama a k doktorovi sme chodili len na prehliadky a to bolo vsetko tak teraz sa vsetkych boji a len jak ju posadim na ten box a vyhrniem jej veciaby ju popocuval uz vtedy jaci jak najata a o teplote ani nehovorim ked jej mera a pozeranie do hrdla to uz nekomentujem,lebo ju mam problem udrzat a zacne sa az tak zajakavat,ze ide vracat.potom ked ideme za sestricku tak tam sa ukludni len,aby doktora nevidela no hrozne snu.

teraz som Mira poslala,ze nech jej da ten sirupcek a on,ze nie,ze jej nebude robit zle,ze sa bude len pozerat tak som isla do spalne ona uz spala zobrala som dudku dala striekacku rychlo strekla len to prehltla trosku sa zobudila potom si lahla a spi dalej.ani nestihla zamrncat tak andel sa tesil jak som to dobre vymyslela 😀

janette4
2. mar 2010

Ludka,neboj,u dr.je to to isté.u sestričky je frajer,samé úsmevy a vykecávanie a len čo zbadá doktora,už narieka,ešte mu ani nič nerobí.minulý týždeň som už skúšala tak,že som ho nechala počúvať ho v sede a popritom som mu ukazovala kličkov notebook,ale 0bodov. 😒 len čo si Klička sadne,mladému ide pusa o 106,ešte mu aj zakýva,keď odchádzame. 😀

lulu723
3. mar 2010

😀 😀 😀 😀 ja som mojmu hovorila,ze nech kupi malej tu detsku vybavicku doktorsku a budeme sa tak hrat na doktora,aby vedela co ju caka.

idem si spravit topenicky uz som strasne hladna,ale musim ich spravit viac,lebo doleti mala a uz je po nich a este aj kecup si vypyta.teraz lieta po dome v bunde 😀

jarabicka
3. mar 2010

Dobré ráánko...hm, dnes vyzerááá vonku krááásne, slniečko svieti...ideme sa pomaly obliekať a ideme do ulíííc veľkodediny 😀 😀 😀 ...

...čo dnes dobre varíííte??

lienka55
3. mar 2010

Ahojte,dobreeee ranko 🙂 😎 😅 ,
aj u nas je krasne,pootvarala som vsetky okna,aj hore kde nebyvame,povysavala,poplievala kvety,este mam nejaku robotku na poobedie ked bude maly spat,akosi ma to zacina chytat 😀 ked uz ide ta jar.Uz treti den som tu na nete ani poriadne neni,stale nieco robim. 🙂
My polievku este na dnes mame a urobim malemu spenatove halusky,tie luuuuubi. 😀
Aj my ideme von,na postu a tak.

Papapa 😵

natsa
3. mar 2010

ahojte no vyzerá byt teraz zamračené.ja som včera robila kur.prsia namočené vo vajci taký pác som spravila a hranolky.a hráškovu polievku zo syrovími knedličkami.ked sa to doje tak asi seget.Joj dnes som si pospala do 11 celu noc som bola hore,lebo malý sa furt budil potom som ho dala do postele a to bol stále na mne zavesený tak som nemohla spat.Tak polovičiak ráno varoval.
Lenka ty si ale akčná.ako stíhaš záhradu pri dietati?

janette4
3. mar 2010

Ahojte.my sme boli dnesla v Meste,na otoč.bola som na daňovom,u zubárky a v zdravot.poisťovni,ale iba,čo som sa nasrala,lebo najprv mali zavreté,lebo čosi mali a potom tam bolo moc ľudí.pôjdem tam asi budúci týždeň.
Malý mi pred chvíľou zaspal,polovičiak ide do roboty a ja idem robiť muffiny pre brácha.

Poobede príde kamoška s tak starou dcérkou,ako Maťo,vlastne jeho frajerkou,tak budeme mať veselo.spolu sú jak banda,keď robí jeden zle,hneď musí aj druhý.

Ozaj,a pozdravuje vás Mirka. 😉

michaela2410
3. mar 2010

ahojte, len na skok, uz dva dni ma boli hlava, asi z chrbtice... ☹ idem o chvilu pre Lukasa...dnes som konecne skoncila skor, tak mozem ist pre neho ja, inak chodi svokra a otec varuje Tomasa doma lebo este nemoze ist von...chudak je hrozne vyhadzany.

natsa
3. mar 2010

Pozdravujeme aj mi Mirku