Kam sa ísť s deťmi vyblázniť v Novom Meste nad Váhom?

maruschka
9. aug 2007

Ahojte všetky mamičky z nášho okresu Nové mesto nad Váhom. 🙂 Rada by som vedela,kde všade sa dá s tými našími drobcami vyblázniť v okrese Nové Mesto nad Váhom.Okrem parku v Meste nepoznám nič iné.Nebývajú nejaké detské predstavenia??Divadielka,kino a tak ďalej??Díky za info. 😀

lienka55
17. mar 2010

ludka a z coho sa tvoria tie afty,je to nejaka infekcia,ale nieco take ako zima,opar z prechladnutia,alebo co?

lulu723
17. mar 2010

ja neviem Lenka,ale doktor povedal,ze je to virusove ochorenie.moja mama mala zimu na spodnej pere,ale Eriku neboskavala a hned o 2 dni sa jej zima vyhodila v kutiku a potom o dalsie 2 dni uz mala plnu pusku tych aft.ale vznika to aj z necistoty.trebars Erika si vzdy zahodi dudku na zem a potom si ju da naspät do pusy.uz vsetky cumle vyvaram,aby sa jej to znova nevratilo.

inac spala 3,5 hodiny a spapala sama misku polievky co som jej navarila a je z nej uplne iny clovek.teraz viem pochopit mamicky ked je ich dieta chore a nevedia si dat radi a ani nijako im pomoct.fakt ten pocit,ze sa zase vase diet usmieva je na nezaplatenie.takze vsetkym detickam prajem skore uzdravenie nech sa usmievaju na maminky 😉

natsa
17. mar 2010

Lenia bola si aj z Dadom?No ludka ty si tiež nemala bohvie aku noc.To takto spinka z tých aftov?

lulu723
17. mar 2010

ano Ivetka,dnes bola dobrucka stale sa smiala tak dufam,ze bude uz tuto noc klud 😉

janette4
19. mar 2010

ahojte baby.tak,koník už funguje,tak dúfam,že pribehnete.

my sme dnes boli celý deň v mete.boli sme prepísať auto a ja som mala mať rande s kamoškou,ale nakoniec z toho padlo,tak sme išli s krpcom na nákupy.kúpila som mu vestu,2čiapky a traky,lebo všetky rifle mu padajú,on je v páse hrozne chudý.vybral si žlté s mačičkami,je v nich zlatý.

janette4
19. mar 2010

jéj,toto sa mi páči,že ma to hneď nehodí na úvodnú stranu,ako na starom konovi.

Ivetka,ako sa má Erička?Už jej je lepšie?

my máme zajtra doma "brigádu":Matúško pôjde pohrabať s tatom trávnik a pozbierať šišky z môjho záhonu a ja budem umývať okná a prezliekať periny 😝

janette4
19. mar 2010

a teraz kukám,akú blbosť som napísala.Malo tam byť Ludka,nie Ivetka.

natsa
19. mar 2010

šak sa mi táto novota nepáči.ale ved hádam si zviknem.Tak mi sme boli dnes v tescu.Ludia tam šaleli.normálne som mala dojem že bude tesco zatvorene mesiac,ked tak nakupovali.to sme boli ráno.Bily sa tam o kačice.my sme zobrali jednu.Keby to polovičiak nelubil tak to ani nekupujem.Potom som robila pizzu a išli na kamennu len tak "pustit divu zver"došli sme len na začiatok lebo bol špinavý ako s...sedel na zemi samozrejme chodil tam kde bolo blato.no a včera som bolla Z Majku z centra v Pieščanoch robila prednašku o Nepále tak ma zavolala nech idem snou.Bola tam ako misia .Bol snami ešte jeden američan,vedel trocha po slovensky ale ja som chcela aby sa rozpravalipo anglicky aby som to dostala do ucha,čosi som rozumela.ked som nevedela tak majka prekladala.Bol s nami aj Danko.Toho som nechala Majkinej kamoške a my sme išli tam kde Majka prednášala.Trvalo to asi vyše hodiny.Potom sme išli pre maleho chudatko plačkal.Ale len vraj 10 min lebo Dala spat malutak Danko sa nemal ským hrat.No idem drichmat,lebo melem z posledneho ☹

jarabicka
20. mar 2010

Halooo-haloooo....štrajkujete???neľuubi sa vám nová verzia koňa???? 😒 ....lebo mne moc nie 😠 ...ale si myslím, že je to len o zvyku, tak snáď to bude OK🙂

lulu723
21. mar 2010

Ahojte tak mne konik nesiel 2 dni.vcera sme boli v Turej hned rano ma andel vyhodil u nasich,ale nasi ako kazdu sobotu behaju po obchodoch tak sme sa vybrali ich hladat co sa nam aj postastilo 🙂 Erike je uz lepsie,ale noci mame stale hrozne,lebo ako na potvoru jej ide stolicka.teraz neviem ci jej idu naraz dve,alebo len jedna.tak pocitam,ze este nejake 3 stolicky a mame vsetky zubky. 😉 teda ale vam poviem no hrozne to preziva.cez den je v pohode nic ju neboli,ale ked ide spat o 8 o 11 uz buntosi a to akurat ja zalahnem a vystraja do 1 tak uz som sa nahnevala natrela nasilu gelom dasna a dala panadol cipok a o pol hodky uz o sebe nevedela a spala az do 6 tak konecne sme sa vyspali.

a mam novinu vcera jak sme boli v tej Turej tak Erika utekala k Prioru a normalne sama sa pustila po schodoch ani sa nicoho nedrzala som kukala jak obarena co to vystraja a normalne som zabudla ist aj za nu nech nespadne,ale sak som sa spametala a tak som ju vychvalila,ze jaka je sikovna.potom kamoskin maly tiez isiel hore,ale to ho musela drzat je o cosi mladsi a tak sa tam pozeral cez to zabradlie a mala utekala za nim chytila ho zo zadu a asi ho chcela nadvyhnut,aby lepsie videl no hned som tam za nimi letela nech nespadne dole,ale sak to by mala asi roboty,lebo vazi 14 kg 😀

janette4
21. mar 2010

ahojte.Ludka,aj Maťo už začal chodiť po schodoch bez držania.

Baby,ja som si dala témy,do ktorých chodím pravidelne,medzi obľúbené,takže hneď kukám sem a nemusím to hľadať

moji chlapi išli von,ja varím.včera som si konečne umyla aspoň 2okná a prezliekla periny.akurát prádla na pranie mám aspoň na 3dni v kuse prať. 😝

lulu723
21. mar 2010

Zanka neni si sama aj ja furt perem.teraz mam pustenu drhy krat pracku aj Erike prezlieciem paplonik a podusku a potom pojde k svokre tak si tak budem pomalicky upratovat a umyvat dlazky.vcera sme mali melonik a bol dobry sladky.kupila som len stvrtku,ale bol tam aj cely a kukam,ze kilo stoji skoro 3 eura takze by som si pekne okolo 16 eciek zaplatila tak som vzala len tu stvrtku a uz je po nej 😀

michaela2410
21. mar 2010

Tak ahojte, ja mam uz sice poprate, aj to poschlo, ale keby to mal tak kto za mna ozehlit!!! 😒
Chalanov mam v cachticiach, tak sa idem do toho pustit, poobede pojdeme kuknut na palenie moreny, nech maju nejaky zazitok 😀

natsa
21. mar 2010

Ahojte.Tak ja som totálne chorá.Chodím ako mátoha.Malý v noci zle spí stále je na mne zavesený.Ten kašle ako starý hrnec.Možem povedat že tento nový kon je neprehladný a neutulný.Tak gratulujeme Eričke k prvík krokom po schodoch bez držiačky.šikovnica.

lulu723
21. mar 2010

Ivetka ako pisala Zanka daj si nejake temy do oblubenych mas to prehladnejsie a nemusis tolko hladat 😉

natsa
21. mar 2010

a to sa da ako?

janette4
21. mar 2010

Ivetka,choď na tému,vpravo hore máš:pridať k obľúbeným.potvrdíš to a potom,keď budeš chcieť sem ísť,klikneš si vo fore na obbľúbené(hneď prvé) a je to.

natsa
21. mar 2010

dakujem už to mám 😉

natsa
21. mar 2010

naše malé motovidlo44452

lienka55
21. mar 2010

Ahojte dievcata,
nebola som tu niekolko dni,mame velke starosti a som s nervami na dne.Viac vam napisem zajtra.
A vobec sa mi nepaci novy kon. 😝 😠

janette4
21. mar 2010

ahoj Lenka.Dúfam,že s Davidkom je všetko v poriadku 😉

lulu723
22. mar 2010

Ahojte Leni co sa deje?nieco z Davidkom?alebo domom? 😕

a ja som dneska bola kuknut babatko juuuj take je krasne ma 8,9cm a tak si tam plavalo a bolo mu dobre 😵 😵 😵 musim vsetky fotecky nafotit a dat sem,aby ste videli ake mam babatko.uz ma taku malu ritku to hotovy maly cloviecik 😵 😵 😵

natsa
22. mar 2010

Leni aby bolo všetko zlé fuč a aby sa všetko na dobré obrátilo

lienka55
22. mar 2010

Dievcata od stvrtka sa mi otocil zivot opat na ruby.Spominala som vam,ze ideme este k jednemu lekarovi na konzultaciu.Mal vela prace,prave ho odvolali na operaciu a v cakarni asi 70deti.Takze dovidenia kto by tam aj cakal a to sme boli az v Martine.
Po ceste domov,mi zvoni mobil a to sekretariat z nemocnice z BA.Vraj nam odkladaju operaciu na 12.10. ale POZOR 2011.
Skoro som dostala infarkt,strasne som zacala plakat.Chcela som to mat vsetko uz vyriesene pred nastupom do skolky.
Dovodov na odklad je viacej,ale 3tyz. pred operaciou????To sa nerobi.Obvolali sme vsetkych koho sa dalo ci sa néda nieco vybavit,hned z Martina sme leteli 160km/h dialnicou do Ba pre vysvetlenie.
Poloviciak sa dnes na tretiu objednal ministrovi zadrvotnictva Rasimu.Som z toho na nervy,neviem ako dalej.
Su nam ho ochotny operovat aj v Martine,kde sme zase utekali v sobotu k tomu dotycnemu lekarovi,pomohol nam ho vybavit jeden dr. z TN.Ale najneskor september 2010 a vyse,plne stavy.

rikarr
22. mar 2010

ahojteeee,fiii tu je to vynovené

janette4
22. mar 2010

Lenka,fíha,tak to je fakt sila.a prečo mu tú operáciu odložili na tak neskoro?to doteraz nevedeli,že majú plno?veď keď vám dali termín,musia s ním rátať!tak to silné kafé,asi bych ich tam postrieľala.neviem,či minister niečo zmôže,oni sa vyhovárajú jeden na druhého.
ja v tomto štáte neverím nikomu z úradníkov,lekárov,ministrov...

Erika,aký sú zlatý,krásny kočík máte

lienka55
22. mar 2010

Zanka dovodov je vela vraj kvoli poistovniam,o operacnu salu sa delia tri odelenia,vraj su pacienti s vaznejsimi ochoreniami,operacie kotre nevysli na prvy krat sa musia opat opakovat,.....
ale volal mi manzo vraj to celkom dobre dopadlo s Rasim,tak som este zvedava ake to bude mat odozvy.On o nicom takom nevedel.

erika a co kocik po Viki si predala,ked mate novy?

natsa
22. mar 2010

Lenočka moja tak tomu sa hovorí na infarkt.ja vlastne ani neviem poriadne čo je Dadkovi.ak chceš tak napíš ip.Chcem ta utešit ale neviem ako.Poznám to, ked si niečo naplánuješ,začínaš mat pocit že sa všetko darí a že to bude všetko fain.Naraz bum všetko sa zosype ako domček z karát.Znova vstávat a začínat odznova.
Erika no pekné mááš detičky.Tak Riky má nové fáro.Tak vtom sa mu musí spinkat jedna radost.Vikuška vzorná velká sestrička

lulu723
22. mar 2010

teda Lenka to bol uder pod pas to co ma znamenat?ja by som tiez zacala plakat ved ide o zdravie tvojho dietata.a mas dobreho manzela ked to takto vsetko povybavoval.

Erika aj nasa Erika ma taketo slniecko a pri nom zaspava a dokonca uz nenosi tyzden dudku 😉 krasny kocarik mate 😵

lulu723
23. mar 2010

kuk foto 😀