Kam sa ísť s deťmi vyblázniť v Novom Meste nad Váhom?

maruschka
9. aug 2007

Ahojte všetky mamičky z nášho okresu Nové mesto nad Váhom. 🙂 Rada by som vedela,kde všade sa dá s tými našími drobcami vyblázniť v okrese Nové Mesto nad Váhom.Okrem parku v Meste nepoznám nič iné.Nebývajú nejaké detské predstavenia??Divadielka,kino a tak ďalej??Díky za info. 😀

natsa
23. mar 2010

a kde? na facebooku?tak ja som ráno vyčistila malemu madrac z postielky dufam že do večera uschne.celý ho mal od čaju.ked sa vybuvá tak pojdeme asi von kdesi do parku kde si polieta

lulu723
23. mar 2010

nie Ivetka sak tu 😉

natsa
23. mar 2010

no šak som zasa pribrzdená.No to ja ale krásna bublinka.Už je to hotové mimčo.Ja si myslím že to bude chlapček.lulu dáš si to zistit alebo sa necháš prekvapkať? 🙂

lulu723
23. mar 2010

neboj dam si to zistit.ja si myslim,ze je to dievca,lebo som strasne povyhadzovana a aj pri Erike som takato bola 😉

natsa
23. mar 2010

no šak uvidíš.ale ved je to vlastne jedno hlavne nech je to zdravučké

lienka55
23. mar 2010

Ahojte babule,
konik tusim existuje vdaka vam dvom Ludka a Ivetka. 😀 My sme dnes boli uz na bicykli v obchode,bola som strihat dreviny jednemu znamemu,maly spi tak som poumyvala auto,ozehlila,namontovala sietky na okna,..................................
Poloviciak isiel dnes zase na sluzobku do Nemecka,tak sme sami. ☹
Idem poobede k mame,co tu budeme sami robit.

Ludka a inak sa ako uz citis????

lulu723
23. mar 2010

Lenka ja sa mam fajn uz par tyzdnov vsetko zvladam robit takze je to oki 😉

natsa
23. mar 2010

No leni ty si inak akčná.Ty si sa učila strihat dreviny?Iná šikulka je steba.No mi sme boli poobede v parku

lienka55
23. mar 2010

My uz sme doma,bola som aj v Laugu,lebo som si tam kupila v piatok tricko a bolo mi velke.

Ludka tak to je super ze uz ti lepsie.Lebo ja som stale unavena a to nie som tehotna. 😝

Ivetka ja mam aj zahradnicku skolu a robila som aj v zahradnictve,takze nejaka ta prax sa na mna prilepila. 😉

lulu723
24. mar 2010

Ahojte to je ta jarna unava baby 😀 ja ked vidim slniecko svietit tak ma to nabije energiou a ficim jak blazen 😀

natsa
24. mar 2010

ahojte.tak ja akurát varím.jej zabudla som vám napísat.v pondelok som vyhnala polovičiaka nech ide z malým von.tak hned jak došiel z roboty tak si ho zobral.išli na zel.vodu.boli nakrmit labutky z pukancami.malemu sa to páčilo;;;;;chodil po kraji tesne ako bola voda aj ho tahal aby išiel dalej ale nechcel.tak si viete domysliet čo bolo.ano padol mu tam.tak mi ho doniesol len v bodynku a bunde.po obede idem na anglinu.

janette4
24. mar 2010

Ahojte.na mňa dnes slniečko nefunguje,som jak máčalka.malý zas vstával o 5.15 😝 teraz si spí a ja upratujem po obede.

ja neviem,či má nejaké blbé obdobie,ale strašne začal neposlúchať,stále mi robí naprieky a zle.vonku je jak anjelik,všetci sa čudujú,keď poviem,že je zlý,ale doma je jak 100čertov.obed napr.bez kriku nehrozí. 😝 už si pripadám jak sekera,čo po ňom furt hučí 😝

Lenka a čo s tou operáciuou?vyriešilo sa niečo od víkendu?

lulu723
24. mar 2010

Zanka tak ja si teraz neviem Eriku vynachvalit.spinka od 8 do 6 niekedy aj do 7 vstane usmiata jak slniecko spapa chlebik z kakaom potom hupky dupky na prechadzku z kocikom a zajoma,ale niekedy musim kocik tahat ja. 😠 potom sa napapa polievocky okolo pol 12 a hajdi do postielky a spinka 4 hodiny.potom sa zobudi da si jogurt,alebo nejake ovocie sem tam roztek a ideme zase na prechadzku,ale to po dvore.prideme domov pohra sa z hrackami naveceria sa ide sa osprsit,alebo okupat dam jej kakao a o 8 uz aj drichme.po tej chorobe krasne prespi celu noc bez dudky a caju.a vsetko spapa bez kriku.krici len vtedy ked ju chcem nakrmit to sa nemozem chytit ani lyzicky,lebo by mi vyskocila aj zo stolicky 😉 som zvedava dokedy bude takato dobrucka.

lienka55
24. mar 2010

Ahojte,
ja som od rana u maminy,varim,maly spi.Asi tu budeme aj spat do zajtra,este neviem.

Zanka zatial nic nove,cakame na vyjadrenie stanoviska ministra zdravotnictva Rasiho,spominala som vam,ze tam bol za nim poloviciak.Ozvala sa mi jedna holka co tam mali nastupit teraz 17.3. na to iste ako my,tiez jej to zrusili,pytala si novy termin,dali jej 14.7.2010,ale odmietla nakolko bude moc horko a rany sa zle hoja a moze dostat aj infekciu,tak si pytala novy termin a dali jej 29.9.2010.Tak ako to potom je ked nam dali az oktober 2011. 😠 😠 😠

Ivetka no s tym poloviciakom a Dankom si ma poriadne rozosmiala. 😀 😀 😀

natsa
24. mar 2010

leni tak aspon som ta rozveselila.Chuda male nemá ešte ani 3 a už ho budu operovat.Ale dufam že ho nič nebolenka a že sa stale usmieva..leni to sa musel kolko dopredu tvoj objednavat u ministra?Aký mal z neho pocit po osobnom stretnutí?
Ludka tak to ti teda zavidím taký medík doma.Dievčence asi predsa viac posluchaju.aj mne malý robí naprotiven.Rád ma kváče a ked mu poviem že to nemie že ma to bolí tak sa ešte urazí.Ked som sním vonku tak relativne poslucha.Včera som sním bola v parku tak sa pekne hrajkal na piesku aj z detičkami.No dnes som po dlhej dobe vytiahla bycikel a išla na nom na anglinu.Naposledy som bola na nom asi 2 roky do zadu.Tak sa mi to zalubilo že som hovorila polovičiakovy že mu nechám maleho na hodku a ja si pojdem kdesi prevetrat hlavu.aspon čosi zhodím.
Leni a vy ste ten termín odmietli?no som zvedavá čo zmože Raši

lienka55
24. mar 2010

Ivetka no nas caka uz tretia operacia,dobreeee,ze na to ze ma skoro tri roky.Nie neboli ho nic,vlastne nam povedali,ze nic sa nestane ked este pocka rok a pol.Nie je to zivotu ohrozjuce.
No a co sa tyka poloviciaka,tak on vybavi aj stvrtu svetovu a co sa tyka maleho tak hranice nepozna.Jednoducho zavolal na ministerstvo objednal sa a bolo.Rasi mu povedal,ze to da preverit,pretoze o ziadnych dovodoch ake na oni dali on nevie.Maju sa nam vyjadrit.

Zanka a zabudla som ti povedat,ze deti a hlavne chlapci okolo 2rokov do 4rokov maju vzorovite obdobie,tazke s Matuskom to budes mat teraz tazsie. 😉

janette4
24. mar 2010

Lenka,tak díky za povzbudenie 😝 😀 dneska som s ním doma zas robila poriadky a bola u nás suseda,staršia pani,ale hrozne dobrá žena a hovorí mi:"Žanka,nerozčuľuj sa,užívaj si to,že je taký malý,dlho nebude,potom budeš banovať,že si si Bábatko neužila".Tak som jej povedala,že keby jej decko hodilo tanier s horúcou polievkou na kolená a potom jej ešte jednu fľaslo,či by si to užívala" 😝

natsa
24. mar 2010

No to si ani mna nepotešila.Ešte nemá 2 a už je vzdorovity,neposluchne a robí si po svojom.To ked bude starší tak ho hádam aj zavru 😲
dnes som sa ho pýtala že ako sa volá a on že Dado

lienka55
25. mar 2010

Ahojte,
my sme dnes prisli od mojej maminy domov,zacala som prat,umyla som si okna na pivniciach a cakam kym maly zaspi,aby som to mohla dorobit.
No co sa tyka toho vzdoroviteho obdobia,tak to mi potvrdili viaceri lekari.U nas to trva uz dlhsie.Uvidime dokedy.
Dnes nam uz pride tatik domov. 🙂

erika160669
25. mar 2010

dievčence nepredávate niektorá "hrazdičku"?

lienka55
25. mar 2010

erika moja sesternica by chcela predat,je ruzovej farby teda skor pre dievcatko,ale nie je to z umeliny,ale skor taka semisova latka,penova a su tam aj zvieratka na hranie zavesene.

rikarr
25. mar 2010

ahojteeee

no ano kočik po viki som predala ked mala vikuš pol roka 😀

no už musim...ale som popisala toho 🙄

erika160669
25. mar 2010

lienka mozme bsa dohodnut.

lienka55
25. mar 2010

erika ale nechcela by si to vidiet?ako sa chces dohodnut,ani neviem za kolko to chce predat.

erika160669
25. mar 2010

lienka Ved ked budes vediet cenu tak mi napis a potom sa mozme stretnut.Nove nechcem kupovat lebo to potom nemam komu dat a druhe dieta uz nehrozi.

lulu723
26. mar 2010

Cavte baby kde ste vsetky?ci ked vykuklo slniecko tak sa tu bude pisat len na jesen a v zime? 😀 napiste ako sa mate a deturence ci sa maju dobre.vcera som umyla okna,ale nebojte sa davala som pozor.to som len tak narychlo umyla z clinom a hotovo.inac to umyvam aj z jarovou vodou,ale to by som inac fucala.sak ako tak su ciste.aj zaclony som vyprala a vyvesala esteze amm len dve 😀 zajtra mala ide k mame na cely den sice bude v praci,ale sestra sa postara horsie to bude z obednajsim spankom,lebo mama ju vzdy uspava na rukach a sestra ju bude mat takto prvy krat tak uvidim ci to zvladne 😉

lienka55
26. mar 2010

Ahojte,
nestiham,varim,periem,upratujem,lebo zajtra ideme na tu oslavu svokre.Poobede utekam pre torticku,inak je uz hotova mrknite ako vyzerahttp://www.tortyodmamy.sk/user/4993/images.
Pekny vikendik vsetkym. 🙂

natsa
26. mar 2010

velmi krásna to bude mat svokra radost.

janette4
26. mar 2010

Ahojte.Lenka,krásna torta.

Ja som bola dneska v Meste,.Išla som si na sociálne nahlásiť nové č.ú., a potom sa vytočiť do generali poisťovne.Chcela som zrušiť poistku na auto a ani som sa nedostala do budovy.išla som o 14.15,všetko pozamykané,nikde neboli vyvesené úradné hodiny,ani telefonický kontakt,hlavne,že majú tabulu jak hrom.takže v pondelok tam musím ísť zas. 😠 😝

Malého som nechala u našich na víkend,lebo manžel bol dnes dať uspať nášho psa,tak som nechcela,aby tu bol.no asi som mala ísť ja,lebo to dosť zle znáša.mne je tiež smutno,ale viem,že prvoradý je Matúš.ale on s ním bol posledné 2roky najviac,tak ho to dosť zlomilo. 😢