Kam sa ísť s deťmi vyblázniť v Novom Meste nad Váhom?

maruschka
9. aug 2007

Ahojte všetky mamičky z nášho okresu Nové mesto nad Váhom. 🙂 Rada by som vedela,kde všade sa dá s tými našími drobcami vyblázniť v okrese Nové Mesto nad Váhom.Okrem parku v Meste nepoznám nič iné.Nebývajú nejaké detské predstavenia??Divadielka,kino a tak ďalej??Díky za info. 😀

lulu723
26. mar 2010

jee Zanka to mi je luto toho psika a to preco?co ma Matusko nejake zdravotne problemy?

janette4
26. mar 2010

Ludka,v podstate kvôli Maťovi.Nemal zdravotné problémy,práveže si pri ňom vybudoval celkom dobrú imunitu,ale stále si robili zle.Matúš ho pokúsal on mu to vrátil.nie silno,ale raz by sa mohlo stať.kým bol maličký,tak mu to toleroval,vedel,že je "mláďa",ale teraz už mu to vracal,lebo vedel,že už neni maličký a že mu robí zle naschvál.
aj mal problémy zo zubami a žlčníkom,nezvládali sme ho ani finančne,ani časovo.takmer pol roka sme mu hľadali domov,nepodarilo sa,lebo odjakživa bol v byte,teraz by si už vonku nezvykol a bol aj hrozne tvrdohlavý. 😒

natsa
26. mar 2010

tak to mi je ozaj luto toho psíka.to sa ozaj nenašlo iné riešenie?na pr do utulku?Teraz asi Matuško hladá psíka.Aj budete chciet neskôr druheho?
Dnes bol v polovičiakovej práci FIFo pohár

janette4
26. mar 2010

Ivetka,do útulku nie.viem,ako to tam vyzerá,nebolo by mu tam dobre.tí psíci sú tam vonku vo voliérach, a on bol 9rokov len v byte.pýtali sme sa aj veterinárov,každý nám potvrdil,že vonku by neprežil,hlavne v zime nie.navyše,fakt mal veľmi komplikovanú povahu,s druhými psami sa moc nezniesol,neviem si predstaviť,ako by tam bol,keď ich tam majú aj 30. 😕bolo to tažké rozhodnutie,ale už je v nebíčku a bude mu dobre.Aj Maťkovi sme vysvetlili,že havko bude v nebíčku.teraz ho nehľadá,ešte je u našich,ale mamina mi volala,že videl v telke psíka a začal plakať.nechápem,lebo sme mu ešte nič nepovedali,až keď príde domov.

Druhého určite už nie,možno,keď budú deti veľké.

lulu723
27. mar 2010

joooj Zanka aj slzy mam na krajicku.Matusko to asi citi,ze uz havko neni.aj nam bude chasana luto za par rokov ked uz bude stary ved je to clen rodiny no nic urcite to bolo spravne rozhodnutie sice tazke,ale casom to preboli 😒

janette4
27. mar 2010

Ludka,vďaka.

Ivetka,kedy je tá burza v materskom centre?

Babulky,čo budete robiť cez víkend?

My ideme za svokrou do nemocnice na MY.moc sa mi nechce,ale nech vidia,že som ozaj p..a,že po tom všetkom ju idem ešte pozrieť

natsa
27. mar 2010

Zanka neviem kedy bude burza ale možem sa Majky v pondelok alebo utorok spýtat aj som bola s nou tento týžden ale akosi som na to pozabudla.Riešili sme anglinu.u nej to je troška komplikované.Vravela že si musí na to naplanovat celý volný týžden.Ona totižto chodí navýšku a ešte sa idev juny vydávat.
Zanka ty máš ale dobré srdiečko na svokru 😉

janette4
27. mar 2010

Ivetík,skôr som strašne naivná trúba 😀 😝

natsa
27. mar 2010

ale neni.Ešte ste u rodičov?Matko ako?

janette4
27. mar 2010

NIe,nie,Maťo je tam,my sme doma.Upratovali sme,trošku mu prehadzovali izbičku,ešte som sa rýpala v skalke a záhone a teraz som dožehlila.unavená som jak kôň a straaaaašne sa teším do postele.

lulu723
28. mar 2010

Ahojte baby 😉 mi mame tatika doma sice bol vcera na zurke tak mu je zle,ale ja ho vyzenem z malu von nech ide nemusi furt lehnit.vcera bola mala cely den u mamy tak sa tam vyjasila.a mi sme boli v Laugu bola tam modna prehliadka v spodnom tak andel pozeral a ked nastupili chlapi tak hovori no podme uz 😠 kupil mi tehu gace boli drahe,ale uz som v rifloch nemohla vydrzat tak ma to vsetko tlacilo.a videla som tam krasne PUMA balerinky za 34 eur tak som mu povedala,ze ich chcem tak hadam na druhy mesiac mi ich kupi.a este sme malej kupili male prkinko na wcko a dneska sa z toho zrypala tak uvidim ci tam bude chcet chodit.inac jak som ju odtial dala dole tak sa v momente docurala tak som mala nervy.ona proste jak citi,ze chce cikat,alebo kakat hned idem z nocnika,alebo z wcka prec a urobi potrebu bud do pancusiek,alebo do plienky.uz som z toho zufala.som si myslela,ze ked jej kupime prkinko tak uz to bude bez problemov ☹

no a jak bola mala vcera u nasich tak moj brat povedal sestre,ze drz hubu a mala jak to zacula tak,ze dus hubu a bolo.a uz vie povedat mieko,majika /malinka/ a ine veci tak sa konecne nejako rozbehla 😀

janette4
28. mar 2010

Ludka,Maťo si na prkýnku posedí,prečíta knižku a ide preč 😀 ty ju tam nechávaš samú? 😕 ja nie,ja ho tam pridržiavam,aby nespadol.

Ja dneska pokračujem v "úklide",ale za chvíľku ideme do Mesta.Chcem sa staviť v útulku,zaniesť nejaké veci,nech poslúžia ďalším psíkom a ideme našim k obedu a zobrať si krpčeka.som zvedavá,aký bude prekvapený.trochu sme mu preorganizovali izbičku,ňzmikzli 3ks nábytku,tak tu teraz má miesto jak na letisku.a u nás teraz letí slovo:bager 😀

lienka55
28. mar 2010

Ahojte,
tak ja dnes nevarim,poloviciak nakazal ze nech sa podojeda to co este mame.Oslava dopadla celkom dobre,maly zalomil hned ako sme prisli domov,o pol desiatej,vyjasil sa,nabehal sa.
Torta mala velky uspech. 🙂

Zanka aj mne je to luto,ze ste to takto museli riesit s tym psikom.

Ludka,ja mam na WCko take schodiky spojene s polu s prkinkom,ale este nevie sam na to poriadne vyliezt,tak musim byt pri nom,ale inak sa vie uz aj sam udrzat na velkom WCku.Aj nam sa zacina rozvazovat jazycek,denne nam pribuda vela novych sloviciek. 🙂

lulu723
28. mar 2010

nie Zanka nenechavam.vies tam kde mame pc tak hned oproti mame wcko.je to tak blbo riesene takze tu nemoze mat Erika izbu tak tu mame pracovnu.no a ja sedim pri pc a pozeram sa na nu co stvara.len ked sa strapala tak sa naklanala dost na jednu stranu a neudrzala rovnovahu a nestihla som ist za nu 😒

natsa
28. mar 2010

aHOJTE.tAK JA SOM VčERA do večera varila.ešte sme boli na zelenej nakrmit labudky.dnes prišla svokra aj z priatelom boli na cintorine tak sa stavili u nás.zavolala som ich k obedu tak sa napapkali.Svoktra varovala maleho ja som sa točila v kuchiny a polovičiak z svokrinim priatelom za PC.
malý necika do nočnika.iba sa posadí ked vidí že aj ja cikám a hned vstane.
Hm v tom laugariciu by som počkala na chlapov no nech sa aj baby pokochaju.veru využi toho ked ti polovičiak niečo kupi

lienka55
29. mar 2010

Ahojte,kde ste vsetky??? 😕
My sme dnes vybehli do PN na topanocky na doma,lebo mu nemamm co obut ked ideme von a nove mi je luto aby ich znicil.Ale kupili sme. 🙂
Dnes varim,umyla som vsetky schody az do pivnice a chodbu,a som utahana ako kon. 😝 😀

janette4
29. mar 2010

ahojte.ja som dnes tiež ešte pracovala.včera sme si boli u našich pre krpca,dnes som ich s tatom vyhnala von a umyla poslené 2okná a oprala záclony.a teraz si tu závislačím na pc a relaxujem.

lulu723
29. mar 2010

Ahojte ja som tu furt len pisem na septembrovkach.ja mam sice okna umyte,ale tie dlazky su v katastrofalnom stave.chyba mi umyt v kuchyni dlazku a v obyvke a strasne sa mi nechce,ale uz musim.dnes ma andel meniny tak idem robit nejake pudingove rezy ci co to je.recept bol v pudingoch kde bol zadara macko.len jako naschval mi chyba jedno vajco tak cakam kedy andel dojde nech to zacnem robit.inac je velmi rychlo urobeny tak za hodku uz bude aj v chladnicke 😀

natsa
30. mar 2010

Ahojte.Tak veci do centra možete nosit hned v utorok po velkej noci celý týžden.Burza potom bude od 12.4

janette4
30. mar 2010

Ivetka,a čo tam treba napísať?iba cenu?a môžu to byť len detské veci alebo aj dospelácke?

natsa
30. mar 2010

Zanka na štítok napíš cenu,meno a číslo.Spíš si zoznam vecí čo dáš na predaj,tak ku každej veci daj číslo.Napr.zel.bodynko-č2 atd.listok pricvikni.Dospelácke neviem ale topánočky možeš priniest

natsa
31. mar 2010

Veci pre dospelých nie.Tak už mám všetko hotové.Majka umyla okná.Ja upiekla pizzu aj ju hned spapala.Potom som dala maleho na balkon drichmat a my sme si dali hod.Angliny.Aj ma pochválila že robím velke pokroky.Už mám oprate 2 zaclony aj zavesené.Posledná sa perie.polievka sa varí.

jarabicka
31. mar 2010

Natsa, téééda, tak si ale šikovnica🙂ako to robíš???...ja jako blbec celý týžden umývam okna, perem záclony, varím, žehlíím, proste už ma z toho picne 😀 😀 ...a zajtra ideme na východ, tak som na tú cestu zvedavá, jako to Kubátenko zvládne🙂, hádam do večera dôjdeme 😀 😀 😀

janette4
31. mar 2010

ahojte.Teda Ivetka,ty si šikulka.ja som dnes akurát uvarila,lebo krpec bol jak z divých vajec.najprv si vylial čaj do misky,potom mi ho vylial na koberec a aby som sa moc nenudila,na to mi vysypal prášok na čistenie a nezabudol ani na seba,samozrejme 😝
Ivetka a to tam nemusím byť,že?stačí,keď to označené donesiem,a potom si prídem pre to,čo sa nepredalo?

lienka55
31. mar 2010

Ahojte,
mne sa dnes nicoho nechce,vcera som to s pracou prehnala,a akosi na mna lezie depka,aj z toho pocasia.Som akasi na nic,uzkostliva,vsetko dusim v sebe,aj by som si polakala ale nejde to. ☹
Mne dnes David zaspal az o druhej,tak ho zase nemozem nechat dlho spat a budem ho musiet ist pomalicky zobudit,co budeme potom vecer robit?

Evka tak si to pekne uzite na vychode. 🙂
Ivetka ja chodim na burzu do PN ale tento rok som ju prepasla. 😠 Nie predavat ale nakupovat.Povedala som si ze veci budem predavat az ked budeme mat druhe aby som potom nemusela znovu kupovat.Inak uz mam tolko krabic ze to nebudem mat kde skladovat. 😀

natsa
31. mar 2010

No dievčence moc ma nechválte.ved sme boli na to 2.Inak z tým oblečením je to tak,že prinesiete to čo vám nebude luto predat.Takže nie veci ktoré su ako nové.bude sa to tam predávat lacno.Ja tam prinesiem také čoho mám vela čo malý nemal ani na sebe Také čísla 56.Nejaké suce si nechám.Veci ktoré maju vyššiu hodnotu ako 4 eura predajte radšej cez net.
Nie Zanka nemusíš stačí to iba priniest aj ztým zoznamom aby si vedela čo máš aby sa to nepostrácalo a nepomýlilo.ja tam potom pojdem v sobotu a vnedelu Majke pomoc potriedit.

rikarr
1. apr 2010

ahojte baby

idem sem šuchnut nejaké foto

janette4
1. apr 2010

Erika krásne fotky,na tých spoločných sú zlatý

natsa
2. apr 2010

peknučké SU ZLATUNKí MNE SA PáčIA NA tej kde spolu ležkaju.

lienka55
2. apr 2010

Ahojte,
co porabate vsetky????Pripravujete sa na sviatky alebo uz sviatkujete????
Ja dnes trosku este upratujem,vacsina mi ostane na zajtra.A poobede ideme na prutiky na sibaky. 🙂
Taticko uspava maleho nie a nie zaspat. 😠

Prajem vam vsetkym krasne a vesele oslavy jari. 🙂 😎 😀 😅 😵