Kam sa ísť s deťmi vyblázniť v Novom Meste nad Váhom?

maruschka
9. aug 2007

Ahojte všetky mamičky z nášho okresu Nové mesto nad Váhom. 🙂 Rada by som vedela,kde všade sa dá s tými našími drobcami vyblázniť v okrese Nové Mesto nad Váhom.Okrem parku v Meste nepoznám nič iné.Nebývajú nejaké detské predstavenia??Divadielka,kino a tak ďalej??Díky za info. 😀

moncika15
13. apr 2010

tuto temu som zakladala ked som sem zacala pred 100 rokmi xodit, pozri mozno ti pomoze : https://www.modrykonik.sk/forum/staram-sa-o-dietatko/mena-pre-deti-2/

natsa
13. apr 2010

Saska ale ved máš vybrate pekne babské mená načo špekulovat.
Moni 😀 😀 😀

natsa
13. apr 2010

Inka ja mám niekto ré mená spojene z osobami.Tak aj ked sa mi páči a vola sa nejaka osoba ktoru poznám a nemám rada tak brrr

moncika15
13. apr 2010

sasikas sa odmlcala asi vybera 😀

lienka55
13. apr 2010

No dievcata trosku som si bola s driemnut a vy ste tu stihli toho popisat. 😉
U nas bol tiez problem s vyberanim mena,vzdy vecer sme sa s mm pohadali a otocili zadkami k sebe. 😀
Nakoniec vyhral moj David,on chcel po sebe Janka,brrrrr. 😝 Tak on mal potom dievcenske Kristinku,ako ste tu spominali.

Moni mne osobne sa viacej pacia mena,ktore vybral tvoj manzel. 😉
Ssikas u teba sa mi zase viacej paci Tamara ako Sara,bolo to jedno z mien pre dievca,ktore som mala vybrate. 😉

lienka55
13. apr 2010

sasikas inak jedny u nas teraz maju asi mesacnu Ameliu.

moncika15
13. apr 2010

lienka, to mi nemozes teraz hovorit...smrtelne ma to vytocilo 😀 ale asi len na sekundu. ja mam teraz nalady 😝

moncika15
13. apr 2010

nase krstna sa vola Sophia a do porodnice odxadzali s tym ze to bude Anetka 😀

lienka55
13. apr 2010

aj moja kamoska isla do porodnice s alexandrou a prisla s vaneskou. 😀

moncika15
13. apr 2010

no a myslim ze dobre spravila 🙂

lienka55
13. apr 2010

100ludi 100chuti

janette4
13. apr 2010

no baby,ešte že je škaredé počasie,aspoň pekne píšete,a ja sa nenudím.my sme mali tiež problém s menami.polovičiak chcel,po sebe.aj by som dala,má pekné meno,ale 3/4 jeho rodiny sa volá Michal a Michaela.to som hovorila,že celá rodina,samá myš 😀 😀 😀 ja som chcela Samuel,Alex a dievčenské Ema,Sofhia.ani jedno uňho neprešlo,tak som mu dala na výber Lukáš alebo Matúš,vybral si Matúša a na dievčenskom sme sa dohodli na Viktorii,ale stotožnená som s ním nebola.ešteže máme chlapca.ešte na pôrodnej sále som rozmýšľala,že mu predsa dám Michala,nech má radosť,ale zato,že nebol so mnou,dala som predsa len Matúša.
Ivetka,u mňa sa nepýtali na obidve.to sa podľa mňa len pri cisárskom pýtajú,pri normálnom nie.

janette4
13. apr 2010

Monika,asi ťa tiež vytočím,ale mne sa meno Kevin hrozne protivý.keď som rodila,bola tam jedna čierna spoluobčanka,priamo z ulice a dala Kevina 😝

moncika15
13. apr 2010

😀 to aj ja tak mam ze spajam mena z ludni a potom sa mi to meno nepaci.

do porodu daleko este vela mien prestriedame...

natsa
13. apr 2010

asi to tak bude ked sa ma to pýtali tak som sa ich pýtala že načo sa to pýtaju popredu,že či možem pri casarskom umret?no smiali sa.Poznala som jednu ktorá sa volala 2 dni eva potom si to ta jej mama rozmyslela že aby nebola ochudobnená aj o vianoce tak jej dali meno tatiana.ked som mužovy povedala že dám meno ake ja chcem že šak on pri porode nebude(nechcela som ho tam)tak mi povedal že aby som mu z Timeu ani domov nechodila 🙄

natsa
13. apr 2010

inak mne sa hrozne páči meno Alexandra a polovičiakovy neee.On že michaelu tak to zasa mne neeee

moncika15
13. apr 2010

😀 no vidim ze sa este vela navadime koli menu 😝

lulu723
13. apr 2010

no baby som doma vobec som tam necakala islo to dobre bol tam doktor Kascak fakt velmi prijemny aj sa mu pacil tehu pas,ale sklamem vas bolo sice vidiet co to je,ale nevedel to povedat urcite takze zatial nevieme pohlavie tak uvidime o nejakych 5 tyzdnov ked pojdem na 3D.moj sa aj vytesoval,lebo povedal,ze by sa skor priklanal ku chlapcovi,ale hned som ho schladila nech sa netesi moc dopredu tak zatial teda nic nevieme.a to 3D bude tiez robit Kascak tak som rada,lebo urobil velmi dobry dojem na mna 😉

moncika15
13. apr 2010

a ked bolo vidiet co to je tak co to bolo 😕 nepotrebujeme to na 100 percent presne.. no nenapinaj 😕

lienka55
13. apr 2010

ludka takze to neni na 100%?Nam sa dalo zistit hned v tom 20tt,tak ich na na nas vystrcil 😀 .No skoda,ostava len dufat,ze to bude ten chlapcek. 😉

janette4
13. apr 2010

Ludka,mňa dr.v 20tt presviedčal,že tam vidí čiarku,ešte som sa ho pýtala,či to je určite "tá" čiarka a on že na 95%áno.v 28tt som bola na 3D a čiarka zrazu zmizla a objavili sa vajká.dokonca,keď sa ma dr.týždeň pred pôrodom pýtal,či vieme čo to je,povedala som,že nie a on tam tiež videl babu.keď ma odrodil,povedala som mu,že akú krásnu babu si odrodil 😀 no nenapínaj nás,čo tam videl?asi chlapca,že?

lulu723
13. apr 2010

baby ja naozaj neviem,ale priklanal sa k chalanovi tak uvidime ci sa nepomylil 😉

lulu723
13. apr 2010

ja mam totiz male babo a povedal,ze som o tyzden pozadu tak preto to nepovedal z istotou je to tak 50 na 50

moncika15
13. apr 2010

tak to prajem aby to bolo nabuduce potvrdene 🙂

lulu723
13. apr 2010

dakujem moni som aj nahnevana,lebo aj Erika bola prtava a to mi hned povedali,ze to bude dievca.aj sa pytal kolko mala vazila tak som povedala,ze 2450g a povedal,ze aj toto bude take malinke.prijala by som dievca,ale ani chlapcek neni na zahodenie ved bude nas tak co.som ale rada,ze je vsetko v poriadku a pekne aj kopkalo a tusim nostek malo ako nasa mala tak sa hadam budu nejako podobat 🙂

moncika15
13. apr 2010

🙂
ja som myslela ze xcete xlapca ked uz jedno dievcatko mate.nevadi ze je malicke hlavne ze je zdrave 😵

lienka55
13. apr 2010

ludka mohla by si tiez pridat foto s aktualnym bruskom.

lulu723
13. apr 2010

no moj chce chlapca,ale ja chcem dievcatko je mi luto dat niekam vecicky po Erike ktore mala 2-3 krat na sebe.

a teraz sa nemozem fotit,lebo som nafuknuta jako balon.poviem mojmu nech ma odfoti rano a hotovo 😉

natsa
13. apr 2010

No babenky šak som mala do roboty vás dnes prečítat.dobre sme sa rozbehli.
Lulu ved nás napínaš ako gumu v gacách normálne som to všetko čítala a čakala na výsledok a nič.tak musíme počkat až si bábetko rozmyslý čo bude 🙂

lenkace
13. apr 2010

Čaute baby aj ja som z tohto okresu a snažíme sa o druhé bábo ale nejdééé to