Kam sa ísť s deťmi vyblázniť v Novom Meste nad Váhom?

maruschka
9. aug 2007

Ahojte všetky mamičky z nášho okresu Nové mesto nad Váhom. 🙂 Rada by som vedela,kde všade sa dá s tými našími drobcami vyblázniť v okrese Nové Mesto nad Váhom.Okrem parku v Meste nepoznám nič iné.Nebývajú nejaké detské predstavenia??Divadielka,kino a tak ďalej??Díky za info. 😀

lulu723
14. apr 2010

Ahoj Lenka neboj ono to pojde len sa asi moc snazite.mi sme to brali,ze ked sa zadari tak sa zadari a neriesili sme to kedy.bud trpezliva.len ti poviem to,ze v novembri sme mali intenzivnejsi sex tak preto to aj vysli 😉

joj Ivetka ani mi nehovor o tom som jak na ihlach a tych 5 tyzdnov mi pride strasne dlha doba 😒

lenkace
14. apr 2010

Ahoj lulu no na tie naše problémy to asi len tak nepôjde už máme jedno umelé za sebou a z toho je dvojročná Nikol ale teraz sa zasa nedarí tak nás čaká asi to isté proste máme smolu ale horšie by bolo kebyže nemôžme mať vôbec tak musím byť rada aj zato čo mám, práve teraz v piatok ideme do Blavy na prvú konzultáciu čo sa týka umelého oplodnenia tak uvidíme ako dopadneme

lulu723
14. apr 2010

aha tak Vam zelam nech to dobre dopadne 😉

natsa
14. apr 2010

ludka neboj dočkáš sa.Ideš tam za 5 týždnov?oziky je tak aj to 3D?lebo ked som ja chodila tak to tam ešte nebolo.Prajem krásny upršaný den.ked som sem teraz prišla tak som mala dojem že mi nabehla iná stránka tolko nových tvári sem pribudlo.Ale to je dobre aspon tu bude veselšie.
Lenka chce to trpezlivost a ako sa vraví hlavu v chlade a nohy v teple 😉

moncika15
14. apr 2010

ahojte 🙂
ahoj lenkace, drzim palce aby vas IVF obislo a zadarilo sa prirodzene 🙂
ked som bola snazilka tak sme mali heslo "chladnu hlavu a nohy hore" 😀

lulu, ja ti nebudem hovorit ako 5 tt prejde lebo viem ze co sa tyka babatko tak sa to vlecie 🙄 ja mam pocit ze tento prvy trimester trva pol roka 😨 o to budete mat vacsie prekvapko 😵

janette4
14. apr 2010

ahojte.tak vítam novú prispievateľku.Lenka,držím palce,aby sa bábetko podarilo aj bez umelého oplodnenia.

ja mám teraz veget,malý spí,uvarila som si doobeda,ešte večer spravím polievku na zajtra,manžo išiel do práce....no neni mi dobre? 😀 až na to sprosté počasie 😝 večer asi pôjdem s malým cvičiť,lebo doma mi to už lezie na nervy 😝

lenkace
14. apr 2010

natsa...my trpezlivosť máme ale už nie čakať lebo dva roky skúšania úplne stadčí musíme do toho hupnúť zasa
moncika..ale príroda to už asi nestihne doktori budú asi rýchlejší ale dík

natsa
14. apr 2010

no dnes mám náladu že by som vraždila.rano sa dokiepila suseda že jej nejde elektrika už 2 dni že či si k nám zapojit vrtačku že jej to budu robit.Hovorím v poriadku.tak pl dna vrtali na chodbe.potom došla že už jej ide a podakovala.Hovorím keby aspon malemu dala čokoládu ani sa mu neprihovorila.Bolo čas malehio dat spat to samozrejme ešte stále vrtali.Pýtam sa že do kedy budu že malý nemože zaspat ked vrtaju.Kukala na mna ako tela a stále opakovalo to iste.tak som sa nasrala aišlavon.Pršalo no ja jak vadá sa prechádzam po vonku kým milostivá dovrta,došla som aj z malým po 2 hod.mokrá ako myš ale čo by som nespravila pre skvelu susedu,ale malý zaspal hned vonku tak aspon to.

rikarr
14. apr 2010

baby vy pišete ako draci 😀

nestiham vam ale prečo by som aj mala ked som 3 dni teplotovala o dušu ...no ale zapal prsnika je pomaly zažehnaný ešte maleho ukecať aby sme sa zas rozkojili 😅 ale ked nebude iné nebude mať inú možnosť 😵 😀

aj ja vitam nove prispievatelky

monika ja som mala kaščaka pri porode a bol fajn vlastne za tych par minut čo som rodila a čo ma šil bol fajn 😀 ale chvalia si ho aj baby čo rodili dlhšie 😵 😵 😵 😵

maly prave odfukuje v šatke,idem poliať kvety a dať mu jesť lebo už prešvihol čas a mne jej v tej šatke už horkoooooooooo

moncika15
14. apr 2010

janette, ja som teraz "za tehotna" preradena na inu zmenu takze robim s tvojim muzom, minule tam bolo nejake rososo lebo sa upratovalo a mna dal majster prec nex sa nenatahujem a ta co ju vymenili so mnou mala namietky ze ved som neni malomocna 🙄 a tvoj muz tam zapotil cosi v tom zmysle ze sak nex aj ona ostane tehotna... lenze ona ma pekne po 50ke 😝 😀

nasta, tak to ti nezavidim...ani vrtanie ani milu susedu a vlastne ani byt v panelaku 😅

rikarr, takze ryxli porod..stastna to osoba 🙂 ty nosis satku aj po dome? 😕 mi si xceme kupit klokanku, nebudem sa muset teperit s kocikom, zavesim male muzovi na krk a nex nosi co si spravil 😀 ved ja sa ho dovtedy dost nanosim 😝

lienka55
14. apr 2010

Ahojte,
konecne som vas docitala,mala som ubehany den,kedze som nemala dva dni auto doma,tak som to dnes dohanala.Pobehala urady,obchody,....
Som unavena,maleho som nechala u mamy,je chora.
Vitam Lenku. 🙂

Ivet uzasna seseda. 😝

natsa
14. apr 2010

to su tu pomali všedci takť.joj ešče som si spomenula.2 roky dozadu ked sa nastahovala bola som akurát v druhom stave.kupila si garsonku vedla nás.3 mes.vkuse vrtala ja som vtom obdobý stále vracala a ležela-kýbel pre sebou.potom v stene sa akurát nejaký tička v stene uvolnila-otočila a spravila naám v spálni dieru ako 2 dlane.tak som letela za nu že čo to má znamenat.poslala majstrou aby nám to zamurovali a omluva žiadna.flak no bolo to otrasne.tak tam musel polovičiak nalepit zrkadlo.

lienka55
14. apr 2010

Ivetka 😀 ale zaroven aj 😠 .

moncika15
14. apr 2010

no co aspon mate nove zrkadlo 😉 nexcete si kupit novy obraz a navrtat o prave na stenu susediacu s tou milou susedou 😀

natsa
14. apr 2010

asi by to nešlo ta diera je asi 1 meter od zeme ale mame to tak že to su 4 kocky zrkadla a takto to mame nalepene

"
"
"
"

lenkace
14. apr 2010

lienka...tuším menovkina díky za privítanie

má tu vôbec niekto taký problém ako já alebo tu sa preberá skôr kto čo robí práve dnes?nejak mi už oči neslúžia čítať čo ste písali pár dní dozadu tak sa radšej spýtam narovinu, chcela som vedieť či má niekto skúsenosti s ivf v Bratislave na Záhradníckej 42

moncika15
14. apr 2010

lenkace, ja som mala ist v lete na IVF. do GYNFIVu sme xodili ako na hodiny klavira 😒

lenkace
14. apr 2010

moncika, takže vám sa to podarilo prirodzenou cestou? alebo ste skúšala predtým aj ivf či ako to mám chápať?

moncika15
14. apr 2010

skusal sme vsetko mozne az po IUI.to nam po 6tixpokusox zatrhli lebo sme boli mimo kriterii 😒 . minuly mesiac bol muz na operacii,to ho poslali z GYNFIVu a po jeho zotaveni sme mali zacat stimulovat na IVF. lenze nejako zazracne sa nam podarilo prirodzene pocat 😅 😵

moncika15
14. apr 2010

lenkace, vsimla som si ta v inej teme a ked sa vam zda BA daleko tak CAR je aj v PN. kamaratka tam xodi.

lenkace
14. apr 2010

a čo bol na akej operácii ak to nieje tajné, ale aj doktor mi spomínal Piešťany lenže vravel že tam sa tuším nerobí ivf to čo v Blave tak teraz neviem som z toho zmetená

moncika15
15. apr 2010

ahojte 🙂
bol na operacii koli zlepseniu spg. do januara sa v PN nerobli financne narocne zakroky lebo nemali zmluvy s poistovnami. uz by to malo byt ok.je tu o nix aj stranka na koniku

lienka55
15. apr 2010

Babulky a co je dnes s vami????
Kde ste vsetky?Ja som bola dnes objednat v PN dlazbu,navarila som,piekla som moravske kolaciky a konecne odpocivam,ale cakam ze uz maly vstane zachvilocku.

moncika15
15. apr 2010

ja som tu striedavo s muzom cely den 😀
pustila som si 3D rozpravku Cesta na mesictak odpocivam a papam sisky 🙂

natsa
15. apr 2010

ja som tu celý den nebola okolo maleho lebo polovičiak spal tak aby nerušil.včil odkapal do práce tak maleho nechám chvýlu nech si robí ča chce.
Moni ešte si ten veget uži lebo potom to príde.V tichosti ti závidím 😉

moncika15
15. apr 2010

ja uz by som mala najradsej ukricane mimco 😵
teda dufam ze nie az tak moc ukricane...potom budem xodit pre rady 😀

natsa
15. apr 2010

no to budeš ja som sa stále pýtala a čítala na nete.Raz som aj v noci volala švagrovy lebo polovičiak bol na nočnej že som nevedela čo z malý lebo hukal jak besný celý bol brontový.To ste ma mali vidiet ked som išla z porodnice -kôpka neštastia došla som domov a plakala som mužovy na pleciach čo som sa bála že to nezvládnem.Nevedela som čo spravím ked sa zobudí alebo ako ho okupat aby som mu neublížila.No a v porodnici som si ho nevedela priložit a do perinky zavinut bola u mna velká neznáma,pomali som sa do toho dostala.Ani teraz niečo neviem ale vždy si poradím.

moncika15
15. apr 2010

my sa preto moc od nasix nehrneme prec lebo tiez sa bojim ze ked nieco nebudem vedet zpanikarim. od muza sa mi moc pooci nedostane tak bude pokuke aspon moja mama 😅

janette4
15. apr 2010

ahojte.moni neboj,aj ja som sa bála,keď som bola tehotná.ono to príde samé.inštinkty ťa nepustia. 😉