Kam sa ísť s deťmi vyblázniť v Novom Meste nad Váhom?

maruschka
9. aug 2007

Ahojte všetky mamičky z nášho okresu Nové mesto nad Váhom. 🙂 Rada by som vedela,kde všade sa dá s tými našími drobcami vyblázniť v okrese Nové Mesto nad Váhom.Okrem parku v Meste nepoznám nič iné.Nebývajú nejaké detské predstavenia??Divadielka,kino a tak ďalej??Díky za info. 😀

lulu723
16. apr 2010

Ahojte tak vcera bola Erika neznesitelna uz som myslela,ze zosediviem.stale mi robila zle a naschval stale vyliezala na gauc az na tu hornu cas skoro spadla tak som jej dala po zadku,lenze to nepomohlo uz som fakt myslela,ze ju tak utuchnim,ze ju tatko nespozna 😠

moni ja som praveze nikoho nechcela pri sebe ked uz som mala mimco pri sebe.robila som presne to co v nemocke a hotovo.akurat mala koliku a to uz som niekedy ani nevedela co mam robit,ale manzel mi pomahal a aj v noci bol kolko krat hore somnou 😉

rikarr
16. apr 2010

moni ja nosim šatku po dome lebo maly ma koliky a iba tam je ticho a ja mam volne ruky pre viki a iné povinnosti 😀

idem skrotiť viki lebo maly zazračne spí a ona ma potrebu mi všetko hlasne oznamovať jak keby som nepočula .........konečne vychadza slniečko 🙂 hned je krajšie

janette4
16. apr 2010

ahojte.Erika a malý je už lepšie s tým bilirubínom?

aj ja sa vytešujem,že je konečne pekne,hneď som oprala 3pračky.malý spí a poobede pôjdeme von.

inak,taký začal byť jedovatý,keď mu niečo nedovolím.včera sa ľudia po nás obzerali,čo hučal jak tur od jedu 😝

moncika15
16. apr 2010

nooo tusim maju vase deticky svoje dni 😕 povzbudive pre tehulu 😀
bojim sa ze sa mi budu do vyxovi moc starat ale zo zaciatku urcite potrebujem niekoho skuseneho 😅
som dnes bola na krv na lacno,asi o pol 10 som sa prvykrat najedla, som taka dojdena . nemozem pocitit ani trosku hlad lebo mam take nevolnosti a do vecera s tym uz nic nespravim 🙄 a to som si uz myslela ze ustupuju a mozem sa vratid do roboty ...houby ustupuju je mi dobre ked som doma a furt cosi zerem 😀

janette4
16. apr 2010

monika,ja som hrozne zle znášala cestovanie,či autom,autobusom,vlakom-vždy som z toho grcala.keď sme išli k našim do Mesta,div že nie 20kou aj to som sa furt nalievala vodou 😝

natsa
16. apr 2010

Ahojte.Tak ja to riešim tak ked malý začne robit na protiven a vynucovať niečo že to ignurujrm.Poviem NIE čo polovičiak na mne neznáša malý sa šlahne ozem a začne neznesitelne piščat tak ho prekročím,.po chvýli sa ukludní a ide sa dalej.
Monicka ano na začiatku je to fajn ked máš rodičov pri sebe že ti pomožu.Ale noskôr neni na škodu ked su dalej.ale zároven aj blízko.čo ja by som dala za to keby som mala mamu alebo svokru o niečo bližšie.velekrát som potrebovala pomoc a nebolo nikoho.Chcem ist k durdikovy na preventívnu ale neviem kedy stále to odkladám.Z malým tam nechcem ist čakat pol dna.

moncika15
16. apr 2010

nasta ja idem 26.4. pod vtedy 🙂

janette4
16. apr 2010

Ivetka,aj ja to tak robím,ale vonku ešte moc zima na to,aby som to tam spravila.ja som ho najprv niekoľkokrát upozornila povedala mu,že keď s tým neprestane,pôjde do kočíka a domov.jasné,že robil naprotiveň,švihla som ho do kočíka a išli sme preč.reval jak zmyslov zbavený.keď sa ukľudní,vyberiem ho a môže ísť zase peši.deň pred tým sme tiež odchádzali z námestia s cirkusom.a tie pohľady niektorých matiek.... 😝

S tým vybavovaním je to tak isto,ešte že polovičiak robí na smeny,že ho postráži,ale s rodičmi sa moc rátať nedá.nielenže bývajú v Meste,ale tatino má 3roboty a mamina robí na smeny, svokrovci nemajú záujem, švagriná,ktorá je malému krstná,už takmer 2roky len sľubuje a skutek utek... 😝

ja osobne by som nechcela bývať s našimi a mať bábo.Keď sa Maťo narodil,prišla síce na týždeň k nám,aby mi pomohla,lebo Miško mal zrovna nočnú a ja som bola dosť ubolená,ale videla,že to v poho zvládam,tak mohla ísť ani nie po týždni domov.snažia sa mi pomôcť ako vedia,väčšinou finančne a materiálne,ale bývať by som tam nemohla.a som hrozne rada,že malý tam vie byť už aj bezo mňa,lebo mňa to u nich nebaví,takto aspoň môžem ísť domov a potom si pre neho prísť.

Uf,ale som sa rozpísala,aspoň budete mať čo čítať 😀

janette4
16. apr 2010

ozaj,nevidela ste niektorá Mišku?Už tu dllllhonebola,neviete,čo je s ňou?

lienka55
16. apr 2010

Ahojte,
ja som bola dnes v skole odovzdat potvrdenie o prijati do skolky riaditelke,potom na poste vyzdvyhnut dve knizky co som malemu objednala do nemocnice ,aby sa prehral su s puzzlem,to ho bavi skladat a rozoberat. 🙂
A cely den som u maminy.

moni na to ze si iba tusim 9tt tak mas uz pekneee brusko. 😉 Ina k na co su tie pasy dobre?ja som ich pri Davidovi nemala,ale pacia sa mi a mozno by som si ich pri druhom objedanala.

moncika15
16. apr 2010

ahoj lienka, zajtra uz budem 10tt 😵 neviem co mi tak pupcek rastie..to samo 😕 😀 ja som si ten pas objednala koli tomu ze ziadne doterajsie rifle uz nezapnem tak to riesim gumickou okolo gombika 😅 na tehu rifle sa mi zda skoro,pasom to maskujem.a hlavne pre to ze pocas celeho tehu budem moct nosit doterajsie tricka,jednoduxo si ix nadrobim 😀
preco ide davidko na operaciu? nieco som tu citala ale nepoxopila som to z utrzkov vasej konverzacie.drzim mu palce 🙂

natsa
16. apr 2010

Ahojte.No Monicka ja rada aspon pokecáme len neviem ako bude polovičiak robit jedine že by si mi ho chvýlu postražila ked budem vnutry

moncika15
16. apr 2010

by si mi ho zverila 😕 😅 😀
dohodneme sa ked sa to bude blizit 😉

natsa
16. apr 2010

jasne- aspon si to precvičíš 😉

natsa
16. apr 2010

no mišku som videla asi 2 týždne dozadu ked som bola z malým v parku ale ma nezaregistrovala išla z chlapcami

lienka55
16. apr 2010

s miskou som si pisala pred chvilockou na fb a hovorila ze mala toho vela a viacej na fb.

natsa
16. apr 2010

monika akurát som kukla do kalendára a to som objednanaá u zubárky.uvidím ako bude polovičiak robit ak bude doma tak pojdem k zubárke a ak bude pracovat tak ju musím zasa odvolat.ach.

michaela2410
17. apr 2010

No tak som tu. Prepacte, fakt som vas zanedbavala. Natsa, co si na mna nezrevala? Ja som slepa, ked niekde nahlim. To som asi isla s chalanmi na atletiku, chodime tam do telocvicne a ked ideme napesi s bicyklami, tak nam to terva dvojnasobne 😀 😀 😀
Ale vcera som zistila, ze Lukasovi uz mozeme dat pedale na bicykel bez pomocnych koliesok. Doteraz ho mal ako odrazadlo a vcera sa spustil dolu kopcom a perfektne udrzal rovnovahu 😉 Dnes mame malu oslavu narodenin, ale zajtra to pojdeme s tym bicyklom urcite skusit. Len aby uz sa aj to pocasie umudrilo...

Inak, ste mile, ze ste na mna nezabudli 😎 😀

lienka55
17. apr 2010

Ahojte vsetky,
kde ste dnes...upratujete,alebo ste uz vonku ked nam to slniecko vykuka. 😉
Ja som doupratovala,peciem maffinky,chystam si veceru,lebo pridu k nam susedia.Maly je u mamy ale ideme pre neho.

Miska super, ze si sa ozvala. 🙂

Pekny vikendik.

moncika15
17. apr 2010

ja som to tu priebezne sledovala a nikde nikoho 😕 muza mam v robote tak mi nic ine ako sedet na nete neostava 😅

ozaj baby, nebolel vas pupok z vonku ked vam rastlo brusko? tusim mi nadmerne ryxlo rastie ale hadam sa mi ten pupok tak skoro neplanuje vyvratit smerom von 😕

natsa
17. apr 2010

monika to je v poriadku z tým pupkom.aj ti troška trčí?mne prezmenu vobec netrčal ani ked som išla rodit.No dnes horor.Tak som unavená.robila som pizzu polievku okolo maleho pritom bol polovičiak doma ale ani zaboha si nemožem spomenut čo robil.Potom sa dovalila svokra ja ešte nenaverené ale šak malý potom drichmal.tak chvýlu počkali potom sme sa spoločne najedli a išli po cintoroch.Ukonaná som a pritom som pomali nič nespravila.
Miška nekričala som potebe lebo sa mi zdalo že sa ponáhlaš ale neni všetkým dnom konec nabuduce potebe"zrevem"
Dohovie ako tá baba v porodnici-neviem si vybavit jej nick.Dufam že už to má za sebou a že sa čoskoro ozve

moncika15
17. apr 2010

ahoj nasta, xvalabohu este netrci, to je este skoro nie? 😕

ja som dnes odpocivala a nacerpavala energiu zo slnka 😵 muza mam cely vikend v robote. spravila som si kapustu a knedlu a 4 porcie som dnes zjedla a okrem toho hovadin vseliakyx 😅

natsa
17. apr 2010

jasné že skoro🙂)) to býva až pri konci.A nebolo ti zle?či láduješ všetko do seba hlava nehlava?Aj máš nejaké zvláštne chute alebo je niečo čo nemôžeš ani vidiet,

moncika15
17. apr 2010

pre mna sa stalo jedenie konickom 😅
neuveritelne mnozstva zozerem, musim, inak mi je zle 😒 . nemozem pocitit ani na xvylu hlad. navyse mam hnusnu xut v ustax tak aj tu zahanam jedlom 😅 mavam strasne xute, jeden den mam xut na kapustu a cely den jem len kapustu, na druhy den ju nemozem ani citit ale to mi nevadi lebo uz mam zas xut na zemiaky 😀 😀 😀 keby som nemala na koniku baby co su na tom tak isto tak si myslim ze som xora 😅

natsa
18. apr 2010

ale nie to je vtehotenstve normálne.ja som ládovalo po prvom trimestry furt.aj vnoci.večne som mala v chladničke hlavu pichnutu.Polovičiak nestačil kupovat.musela som mat v chladničke jahody.to boli ešte v obchode drahe no ja keby som ich nemala tak som bola schopná vraždit.čo ma celé tehotenstvo napínalo ked som zbadala boli syry akekolvek.káždý piatok ako tu v meste predávaju korbáčiky tak to som musela obchádzat velkým oblukom.No a kýsle uhorky.

moncika15
18. apr 2010

ahojte 🙂
no ja zas syry a mliecne vyrobke jem na kila, xvalabohu lebo ako vegetarianka moc tyx zivocisnix bielkovin nemam 😒 ale vedie ta kysla kapusta. vymyslam take variacie ze ryza s kyslou kapustou..to by ma pred tym ani nenapadlo 😅

mne sa zas celu noc snivalo ze nakupujem vybavicku 😀

zas som cely den sama doma ☹

peknu nedelu 😵

janette4
18. apr 2010

ahojte.Moni,ty si vegetariánka? 😨 aj manžel je? tak to budeš mať zaujímavé,keď začneš dávať bábu príkrmy 😀
Inak,ja som kyslé nezniesla,dokonca ani zavináčov,ktorých milujem.zato mlieka som vypila denne aj 1.5litra,hlavne tie prvé mesiace,no a potom koláčiky.každé ráno som vstala o 7 a išla si nejaký kúpiť. 😀

moji chlapi išli na prechádzku.Maťo dnes potiahol svoj rekord v spánku,do 9.45,a to som už od štvrť rachotila,aby sa pomaly zobudil.ale včera sme boli v TN na výstave,a spal len 15min. po ceste domov,tak bol veľmi unavený.

moncika15
18. apr 2010

ahoj zanka 🙂
ja som z rodiny masozravcov. to len ja som odmalicka nanervy 😀
fuu no mlieko by som teda nevypila 😨

michaela2410
18. apr 2010

ahojte, ja dnes peciem maso a polievku som vymraZILA, LEBO TAM MAM STRASNE VELA VYVAROV, TAK LEN SLIZE ZAVARIM. dokelu sa mi to tu preplo.
Inak nemam chut ani upratovat, s muzom mame akusi krizu, a ja zacinam verit, ze siedmy rok manzelstva je asi naozaj kriticky. Ja som uz hotova na psychiatriu ☹ 😖

Vcera sme mali malu oslavu, chalanom som dala urobit tortu u tej danky z tiraciek a bola svetova. Ked zmensim foto, tak sem ju hodim, alebo na FB ju dam urcite. 😉

Chlapi isli von a ja idem tu trocha uhadzat, ale taka som z ranajsej hadky vykolajena, ze ani to sa mi nechce 😒 😠

moncika15
18. apr 2010

michaela, my sme spolu rok a tiez som z neho na nervy 😅 jednoduxo je to xlap a ty su stvoreny na to aby nas vytacali. teraz to beries o to horsie ze si tehula a trpis precitlivelostou 😉
poznam jeden citat : "boze daj mi silu aby som xalala muza ale nedaj mi silu lebo ho zabijem!" 😀 😀 😀
aj my sme sa rano pohadali, predtym ako odisiel do roboty 🙄 skrz taku hovadinu ...ze som mu zabudla opisat recepty do roboty 😨