Kam sa ísť s deťmi vyblázniť v Novom Meste nad Váhom?

maruschka
9. aug 2007

Ahojte všetky mamičky z nášho okresu Nové mesto nad Váhom. 🙂 Rada by som vedela,kde všade sa dá s tými našími drobcami vyblázniť v okrese Nové Mesto nad Váhom.Okrem parku v Meste nepoznám nič iné.Nebývajú nejaké detské predstavenia??Divadielka,kino a tak ďalej??Díky za info. 😀

moncika15
18. apr 2010

boze ja som sa kopla 😀 nie si tehula 😅

natsa
18. apr 2010

no ja už mám tiež navarené.polievka od včera a robila som zem placky plnenémasom.poznám to pod názvom slovenská pochutka.No mi same mali krízu 5 rok to sme obaja rozmýšlali nad rozvodom.Ale včera totál sme sa hádali hádam celý den aj pred svokru.Tá to nemohla očuvat tak sa spýtala že či sme už skončili.Ja že nie.teprva začíname.

janette4
18. apr 2010

Baby ja tomu tiež verím,my sme mali krízu vlani(7.rok,čo sme spolu,ale nie manželia).normálne som mu vtedy povedala,že som musela mať nejaké zatmenie mysle,keĎ som s ním chcela mať druhé dieťa 😀 😝 tí moji prišli z prechádzky veľmi rýchlo,tata chytilo s...ie,včera sa napchával feferonkami,dnes znášal následky 😀 ,ale šak boli ešte pri bytovke,tak som si dovarila.robila som panenku,malý zjedol celú tatovu porciu a predým ešte trochu polievky.a to som si myslela,že ani nebude jesť,veď o štvrť na 11 raňajkoval 😝 ja neviem,kde to do neho ide 😀

poobede ideme k našim,budeme tam spať,lebo ráno idem do TN na tú magnetickú rez.konečne to budem mať za sebou a môžeme sa začať snažiť.

moncika15
18. apr 2010

😀 😀 😀
naco magnet. rezonanciu? 😕 to teda snazeiu pomoze 😅

michaela2410
18. apr 2010

moncika, daj pokoj, dvakrat mi stacilo 😀 a pri mojom stasti, by to bol zase chlapec, hoci manzel chce este dievcatko. Ja si ale myslim, ze aj nas vek uz nie je na to mat dieta, lebo ja mam potom take cierne myslienky, ze aka budem uz stara, ked bude velke... 😒 proste som v tomto hrozna.
Mne lezie na nervy svojim spravanim, ale je to zlozite vysvetlovat. Skratene, on si mysli, ze sa ma zastava tym ako sa sprava k mojmu brachovi, ale opak je pravdou a ja to strasne zle znasam. No z tohoto nie ste mudre, ale skutocne je zlozite to vysvetlovat. Proste fakt som uz na maslu vhodna a bud sa ja zblaznim, alebo rozvediem, alebo obesim. Momentalne mam pocit, ze ina moznost nieje. ☹ 😠

lencyca
18. apr 2010

Ahojte tehulky
mozem sa k vam pridat,tiez som z okr.Nove Mesto

moncika15
18. apr 2010

ahoj 🙂
no moc tyx tehuliek tu neni 😝

natsa
18. apr 2010

Lenyca samozrejme môžeš.Napíš niečo o sebe nech sme všetky v obraze.
Miška a nemávaš taketočierne myšlienky len v období ked ta mierne naserká?Prosím ta ešte sa nevešaj 🙂 ja to poznám podla seba.Hovorím si,že by som bez neho pokojne svoj život a výchovu zvládla ale na druhej strane som šťastná ked sa konečne dovalí z roboty alebo ked som u rodičov tak mi popár dnoch chýba.

lencyca
18. apr 2010

ahojte
budem mat 33,doma mam 10roc.Mateja,ktory sa na babatko tesi,slubuje,ze bude chodit vozit/som zvedava
cakam na vysledky triple testov,dufam,ze budu ok,je to nekonecne cakanie.za 2tyz.idem na sono do tn,som velmi zvedava co to bude,manzel preraba kupelku,dufam,ze to do septembra stihne...

lencyca
18. apr 2010

ahoj moncika,ja viem,dufam ze som nikoho neurazila,akosi mi to tam vpadlo,ako sa citis?byva ti zle?mne este stale....

moncika15
18. apr 2010

lencyca ty si nam zhruba povedala cely zivotopis 😀 to je pekne ze sa starsi brat tesi na surodenca.nemate ani tusenie co to bude? kam ides na 3D?
mne byva zle ale nezvracam,skor mam len nevolnosti a strasne xute. ja idem na testy 26.4.

lencyca
18. apr 2010

moncika,som ukecana,aj pisomne.neviem co to bude,manzel by chcel babu,aj ja,ale v podstate je to jedno,len nech je to zdravucke,hovoria,ze to bude zase chlap,uvidime,ci sa nam ukaze co to je.na 3D by som isla,ale nemame prachy navyse,lebo prerabame dom

moncika15
18. apr 2010

aha ale ja si myslim ze tyx par eur sa vzdy najde.je to krasne vidiet babo este v brusku 😵

mirkaff
18. apr 2010

ahojte maminecky.

tusim to tu preslo riadnymi zmenami odkedy som tu nebola.
v prvom rade vitam nove clenky,

no mame sa tak celkom ujde,tata strajkuje,nuz zvykame si ze sme druha kolaj...... 😖
so Zanku som v kontakte,dufam ze vas tu nechava pozdravovat..a ked bude stretko..teda naplanujte nieco...tak by sme dosli..sak hadam Povazan by to istil...
mam malo casu pisat o vsetkom,a ani sa to moc nehodi,urcite veci sem proste nepatria..ale dakejem vsetkym za podporu a prajem detickam aby boli zdravunke,a ked sa mi bude dat ozvem sa castejsie..zatial papa

lencyca
18. apr 2010

no pocula som ze je to okolo50 eciek,doktor mi zatial zakazdym spravil sono,takze ho vidim,teraz ked som bola,tak sme buvali,spachtosko maly

michaela2410
18. apr 2010

lencyca, vitam ta,
Mirka konecne o tebe cosi pocujeme? Takze postarom?

No prave som sa dozvedela, ze dnes je v kine rozpravka, tak manzel budi Lukina ahadam to za tristvrte hodinu stihneme 😉

lencyca
18. apr 2010

dakujem Michaela ,ako posluchaju deticky?

lulu723
18. apr 2010

Ahojte baby 😉
Mirka,ale som rada,ze si sa ozvala.ako sa ma Ondrik?je zdravucky?a Martinka?

a vitam novu clenku 😀 ja som bola uz na tom sone a aj som objednana na 3d,ale este mi musia zavolat kedy mam prist kedze sa to robi od toho 24tt.teraz nam este nepovedali co to bude,lebo este dobre nebolo vidiet.

baby teraz sme mali stresy z tej nasej malej potvorky.normalne sa hrala vonku a moj sa isiel najest a nechal ju tam.aj branka bola zavreta,lenze ona do nej hrkla a hned ju otvorila.o chvilku ju volam,ze nech ide uz domov a decka nikde.moj zbadal branku otvorenu a skoro nas oboch kleplo.proste utekala dole briezkom a rovno na cestu.tam si chodila po prostriedku jak herecka.esteze bolo pri nej take dievca co ju strazilo.ja utekat nemozem tak moj utekal jak divy.teraz rozmyslame ako tu branku zamkneme.nemame ani kluc tak tam ide nieco robit,aby nam zase neusla. 😒

janette4
18. apr 2010

Teda Ludka,už by som asi hysterčila 😝

Mirka, som rada,.že si sa ozvala.

Vítam novú členku,Lencya,ked si ukecaná,budeš určite moja krvná skupina 😀

Monci,na magnetickú idem kvôli chrbtici,mám s ňou problémy,ešte čo som bola tehotná.ja s tým rátam,že sa nebudeme môcť hneď snažiť,že asi budeme musieť chvíľku počkať,ale tak hádam do oktobra sa podarí.musí

Miška,prajem ti,nech sa vaše problémy rýchlo vyriešia.a koľko máte rokov,keď sa cítiš stará?so mnou bola v pôrodnici baba,ktorá rodila svoje 3dieťa v 41rokoch po 20tich rokoch.takže aká stará? 😀

Baby,akurát dnes som myslela na to,že by sme mohli zbúchať nejaké to stretko,keď už je taktopekne. Ešte kým Davidko nejde do nemocnice,lebo potom asi dlhšie nebudú môcť prísť.takže babenky navrhujte,kedy by vám to vyhovovalo a potom hodíme dátum.
Zatiaľ navrhujem piatok 23.4 okolo 15-15.30 pri fontáne.ešte neviem,aké hlásia počasie.takže,kto sa pridá? 😕 😕 😕 😕 😀

natsa
18. apr 2010

no ja svojuučast zatial potvrdujem ak sa niečo nezoserie.Ak by bolo fain tak si myslým že ihrisko v parku by bolo fain

natsa
18. apr 2010

joj aby tých ukecaných nebolo moc aby ste pustili aj k slovu tie ktore su menej ukecané

michaela2410
18. apr 2010

aj ja sa pridam, ak sa bude dat!!!

janette4
18. apr 2010

Ivetka,neboj,budem si dávať pozor 😀

rikarr
19. apr 2010

ahojteee
som chcela popisať ale maly už hučí ...až 10 min. tu bolo ticho ....tak nabuduce...ale bilirubin klesol-neviem kto sa pytal,už je maly ružovejší

janette4
19. apr 2010

Erika,ja som sa pýtala,tak je dobre.na stretko sa ti asi nebude dať,že? ☹

rikarr
19. apr 2010

kedy je?

janette4
19. apr 2010

zatiaľ teraz v piatok

natsa
19. apr 2010

ZANKA AKO SA TI PODARILO VLOžIT DO TEXTU EURO.JA VIEM žE JE TO POD PíSMENOM E ALE MNE TO NEJDE.

janette4
19. apr 2010

Ivetka,pravý alt a E naraz stlačiť.

lienka55
19. apr 2010

Ahojte babenky,
ale ste tu toho popisali,nestiham citat ,vcera sme boli cely den u svokrovcov,pozvali nas k obedu mali 30.vyrocie svadby.No a dnes som mala toho tiez dost.
Vitam aj ja novu clenku,odkial si presne????

Miska aj ja niekedy uvazujem nad rozvodom,ale u nas to je preto, lebo je doma s nami malo ,a ja som na vsetko sama a hlavne na maleho.Nebavi ma takyto zivot. 😢 😠

Mirka super ze si sa ozvala,takze nevyzera to ze by ste sa vratili???Skoda.A Martinka ako,yvzkla si na novzch spoluziakov?

Moni takze chutky. 😀

Zanka mas pravdu nam sa potom nebude dat,mame teraz sopel a kasel takze dufam,ze budeme coskoro ok.