Kam sa ísť s deťmi vyblázniť v Novom Meste nad Váhom?

maruschka
9. aug 2007

Ahojte všetky mamičky z nášho okresu Nové mesto nad Váhom. 🙂 Rada by som vedela,kde všade sa dá s tými našími drobcami vyblázniť v okrese Nové Mesto nad Váhom.Okrem parku v Meste nepoznám nič iné.Nebývajú nejaké detské predstavenia??Divadielka,kino a tak ďalej??Díky za info. 😀

lienka55
30. apr 2010

Zanka a kam idu na preteky,lebo u nas su zajtra?My ideme poobede na stavanie maja.

janette4
30. apr 2010

Lenka do Hornej Stredy

moncika15
30. apr 2010

to prave riesim. bojim sa kontroly a ni tak nie zo socialky ako z roboty 😒 tiez by som niekam isla. vcera ma to lakalo vyvalit sa na slniecko a tak som si lahla v teplakox a v dlhom rukave na lehatko 😀 😀

zanka, ak ydrzis s tym kocikom este aspon 5 mesiacov tak by som mala zaujem 😝 😀

janette4
30. apr 2010

Moni,pošli mi do IP meilovú adresu,pošlem ti fotky,ako vyzerá

lienka55
30. apr 2010

Zanka urcite do Hornej Stredy????Tak potom asi aj tam su preteky,lebo aj u nas. 😉
A coze pri druhom budes kupovat novy kocik? 😉

janette4
30. apr 2010

ano.ono ide aj o to,že manžel sa zas chytil s rodičmi a mama mu vytýkala,že nám pomohla.tak som povedala,že kočík predáme a vrátime jej peniaze zaň,aby jej nebolo ľúto,že dala vnukovi na kočík.
a ešte ked sme Matúška v ňom vozili,polovičiak hovoril,že keby sme mali druhé,kúpime si iný,lebo tento sa mu už nepáči.chce modernejší 😀 a ktovie,kedy mi budeme mať druhé 😒 mne sa tie bolesti stále zhoršujú,včera som nevládala ani ísť s malým na prechádzku,dnes som tiež už pár krát spadla...

lienka55
30. apr 2010

Tak to je sila Zanka. 😠 😝 Som zvedava co spravi ked jej vratite peniaze?

lienka55
30. apr 2010

A co sa tyka tych tvojich bolesti ,tak to mi je luto,ale ved este nemas vysledky?

janette4
30. apr 2010

Lenka,no nech spraví,čo chce,už s nimi nechcem mať nič spoločné.výsledky sú už u dr.v pondelok tam idem,som zvedavá,či niečo zistili 😒

lienka55
30. apr 2010

tak ti drzim palce

janette4
30. apr 2010

monika,poslané 😉

moncika15
30. apr 2010

zanka, pekny kocik, skoda ho predavat 😝
len je vylozene xlapcensky tak ti neviem teraz povedat ci ho berime alebo nie 😅

natsa
1. máj 2010

no dnes horor malý dnes jeduje a neposlucha.Robí naschval tak som od dnes zahajila vychovnu metodu.Zavrela do izby nech sa vyhuka.už tam je druhý krát,pustila som ho znova ma nepočuval tak tam je nanovo.
Inak ahojte.prajem pekný výkend.ked sa malý vyspí tak pojdeme von.Včera sme boli na zelenej vode.neboli sme pri hlavnej pláži aj 2 roky.Ostala som prekvapená ako je to tam pomenené a porobené aj ihrisko.Bolo tam super ani sa nám nechcelo ist odtial.včera nám namotovali magio ale to po 2 rokoch zrušime na čo nám je tolko programov.platíme 420 a to sa mi zdá byt moc.

moncika15
1. máj 2010

ahojte 🙂
nie ste na rybarskyx pretekox? aj ja tam asi skocim s mamou "skontrolovat" tata 🙂
taka som dnes roztrasena ani upratovat sa mi nexce 😒
v pondelok ideme do toho GYNFIVu do a xcem sa objednat na maly 3D utz co sa robi od 13-17tt. mozno sa skocime previest na lodke lebo uz mi hrabe z toho vysedavania doma 😒
prajem pekny slnecny vikend 😵

janette4
1. máj 2010

ahojte.ja som u našich,chlapi sú na pretekoch a my sme boli s mamou s krpcom na prechádzke a na tržnici.samozrejme,zas sme išli domov s plačom.ivet,aj ja som zahájila výchovnú metodu,ked robí vonku cirkusy,upozorním ho,aby prestal,lebo ide do kočíka a domov.ked neprestáva, capnem ho tam a ideme.koľkokrát sme vonku fakt len chvíľku,furt čakám,kedy to pochopí,že ja to myslím vážne 😝

božinku,tu v meste je toľko tehuliek 😀 dokonca aj jedna naša suseda-v auguste sa im narodí druhé dieťa a staršie bude mať v novembri 2roky.podľa mňa si dobre trúfajú 😕

Moni,a nedá sa ti chodiť niekam na prechádzky počas vychádzok?

natsa
1. máj 2010

No žanka to iste robim ked sme na ihrisku.ked robí zle a sype detom piesok na hlavu tak mu poviem ešte raz a ideme domov.samozerme že pokračuje tak už sedí v kočári a ideme.kolko krát sa nestaší čudovat.dnes tá izba zabrala.na slovo posluchol aj sedel pri jedle ako 5 penazí a všetko zjedol čo mal a ani ked išiel spat tak neprotestoval.
Zani tuším ti je trošička luto že niesi tehulka.Neboj aj ty budeš.Len ja som si povedala že to nechám na prirodu ked sa podarí tak budem rada.ak nie tak nič.ja som vdačná aj za Danka.Nebudem lietat už pomdoktoroch keby som chcela znovat otehotniet.Monci ved chod troška vonked budeš mat vychádzky ved je vonku krásne.Ved sa stačí ozvat a možme sa kdesi stretnut a možme poklábosit alebo kdesi na džus.mne ked prestalo byt zle tak som polovičiaka otravovala aby sme išli niekde ked mal volno tak sme aj pochodili.Boli sme v polsku kupit nejake veci pre babetko,vo Viedni aj v madarsku v tropikáriu.ked bol vf robote tak som brusila po vonku.Dala som si napísat vychádzky na ráno a po obede ked nebolo horko.ked som išla na turu bud k doktorke alebo niečo do roboty tak som stačila všetky kámošky pochodit.no včil akosi serkám na ne lebo je to všetko včil okloí maleho.
Inak som si spomenula ta stretko ako sa Matuško vzorovo držal kočíka.ked ho Danko videl tak sa držal aj on ako náhle sa Matuško pustil,pustil sa aj on. 🙂

lienka55
1. máj 2010

Ahojte,
ja mam pracovnu sobotu ako vzdy,moc upratovat nemozem,lebo majster mi vymiena dlazbu v kuchyni,tak mam prachu a bordelu vsade.Upratujem iba to co sa mi da.
Doobeda som zaviezla maleho k mame,bude tam aj spat,lebo mam odpojenu celu kuchyn,linku,tak nemozem ani varit. 😀 😝
Stihla som vybehnut aj do PN,este mi chybali nejake muskaty.Prezliekla som periny,vetram aj madrace.No a uz som unavena,poloviciak chce este vybehnut do Baumaxu,uvidime ako budeme stihat.

Pekny vikend vsetkym s detickami a s nasimi laskami ,,poloviciakmi,,. 😀

moncika15
1. máj 2010

zanka, ja nemam vyxadzky 😨 durdik nedava zevraj, opytam sa ho na dalsiej poradni to uz budem v 2. trimesty
aj my planujeme ist do PL na nakupy pre babo. a muz tam ma na byte este nejake veci ked tam robil tak aj tie pobereme.
moj muz je furt v robote a ked nerobi tak majstruje doma, cosi vyraba 😀
idem si umyt auto lebo vyzera strasne, vsade praxu z tej rozkopanej cesty koli kanalizacii. konecne nasu ulicku uz dorobili,zaasfaltovali aspon neni raxot.len tu ostala spust po nix 🙄

nebojte sa babule urcite budete mat este deticky 🙂
ked vas tak citam ako vase deti vzdoruju tak sa obavam o moje krehke nervy 😅

lulu723
1. máj 2010

Ahojte baby ni mi mame perne chvile teraz z Eriku.ma nadchu tak jej soplik musime odsavat uz jej to steka dole hrdlom tak dnes sa aj povracala nastastie som to stihla vsetko zachytit.ked som jej vcera davala kvapky mali sme 3 co robit,aby sme ju udrzali tak strasne sa branila a kricala no a samozrejme jak uz bolo po vsetkom zacala zase vracat noc bola otrasna aj teplotu mala a vlastne ma aj doteraz stale kuse do kusatka a konecne sa dole prerezal aspon jedna stolicka,ale ide jej aj druha takze zase nebudeme spat a mam taky pocit ako kebyze jej idu vsetky 4 naraz len nech rychlo vidu a mame od zubkov konecne pokoj.unavena som jak pes dneska spala 2x,ale to po pol hodinke bola hore.no hrozne cosi ☹ este sa nam doserkalo digi tak nemozem ani telku pozerat teraz to tam opravuju ak bude zajtra Erike lepsie tak vybehneme na rybarske preteky,ale skor to vidim,ze budeme kvasit doma 😒 zatim sa majte pekne a uzivajte si slniecka 😉

michaela2410
1. máj 2010

tak lulu, to ti vobec nezavidim, chvalabohu, ze to u nas prebehlo vsetko tak, ze sme ani nevedeli, ale v pondelok budu lukasovi asi blombovat dva zuby, lebo ma kazy... 😒 😒 😒 uvidim, co povie doktorka, ale idu s nim do blavy, lebo tam chodia k jednej, co robieva deti, tak to vie a je strasne fajn...no, uvidime
a inak, mam novinu, Lukas sa dnes konecne naucil bicyklovat bez pomocnych koliesok 😀 😀 😀 😀 😀 😀

lulu723
1. máj 2010

no Miska ved ja som tiez doteraz ani nevedela a mala uz 16 zubkov strasne dobre jej isli a ani ju to skoro nebolelo,ale tieto posledne stolicky su katastrofa.

a Lukasko sa vie uz takto dobre bicyklovat?no teda,ale mas sikovneho chlapca v 4 rokoch vediet bicyklovat to sa len tak nevidi 😉

michaela2410
1. máj 2010

tak, koncim, pridavala som nejake vecicky do bazarika, ale uz ma to nebavi, tak budem pokracovat zajtra...

Lulu, Tomas sa tiez naucil ako stvorrocny a par mesiacov nato aj korculovat na inlinoch 😎

lienka55
2. máj 2010

Dobre ranko,
my sme s poloviciakom vcera ponocovali trosku,boli sme sa pozriet na pretekocha(na gulas,ryby sa uz minuli 😠 ), potom v miestnom ,,senku,,.No a dnes rano nas zobudil majster,este prisiel vysparovat dlazbu. 😝 😠
Musim pockat kym to spravia ,a potom sup sa na upratovanie,poloviciak mi slubil,ze mi pomoze so spratovanim. 😉

Ludka prave tohoto sa bojim ja,ze ked budem cakat druhe a nieco taketo sa vyskytne s Davidom.Mas robotu sama so sebou,potrebujes klud a este toto k tomu. 😉 🙂

Miska super,gratulujeme ,,bicyklistovi,, 🙂 .

michaela2410
2. máj 2010

inak, tie detske choroby...ja som bola uz v deviatom mesiaci, ked Tomas chytil akusi pliagu, styridsiatky teploty, hnacka, vracacka...z pohotovosti nas ulahel poslal do nemocnice, mna samozrejme nechceli s nim v nemocnici nechat kvoli infekciam, muzovi to tiez nedovolili, zato, ze je chlap 😠 😠 😠 😠 😠 tak nakoniec tam bola s nim moja mama, zobrala si dovolenku, a mne slubili, ze mozem tam s nim byt aj cely den, ale na druhy den ma k nemu nechcela doktorka pustit, aby som vraj neochorela aj ja , ked som tehu...no a tomas sa pytal len na maminku, nechcel nic jest, stale teploty, ostatne deti isli po dvoch dnoch domov a on nemohol, ale nakoniec som tam bola aspon cez den s nim, lebo odo mna aspon cosi zjedol...no proste hruza pomyslet, po tyzdni ho konecne pustili domov, hoci mal stale teplotu, ale vraj hned ak by sa nam cosi nepacilo, mame sa vratit...no ale doma uz mal len nejakych 37 a o dva dni bolo po teplote, aj hnacke...no bol to horor, skutocne 😠 😠 😠 😠 😖 😖 😖 😖
takze si viem presne predstavit Ludka, ako sa mas...drzim palceky

dakujem za gratulacie za cyklistu, ale dnes si to ani pretrenovat nemoze, asi pojdeme do Lauga, nech sa deti vyblaznia aspon v kutiku 😉

lulu723
3. máj 2010

Ahojte tak jedna stolicka je na svete este 3 a mam to z krku.vcera sme boli na rybarskych no prsalo a este som mojmu povedala,ze sak bereme aj kocar a on,ze na co?sak ja ju ponesiem tak som to nechala tak a iba prsiplast som zobrala.a to ste mali vidiet ako vyzerala zablatena az po kolena 2x tam capla do blata stale nam utekala k dubniku zla bola jak satan zase.isli sme potom k svokre co som protestovala,lebo mala ist uz davno spat.dotrepali sme sa o pol 3 domov nic nejedla tak som ju supla do postielky samozrejme,ze Miro isiel tiez spat a aj ja uz som mala toho dost a ona tam do 4 sa blaznila az potom zaspala a to do 6 potom sme boli este na dvore a hrala sa v pieskovisku nosila si piesok v tackach tak aspon sa pohrala a aj tatovi pomahala ani domov nechcela ist a o 9 som ju konecne dostala do postielky a spala az do pol 8.uz mame kludne noci len ten soplik ju stale trapi a uz sa ani odsavania neboji,ale sak nejako to na prd odsava.
ja som si vecer vypratavala skrinku z liekmi,lebo to tam bolo pohadzane a nikdy som nic nevedela najst tak lieky po zaruke isiel dnes zaniest do lekarne a mam to pekne zoradene a inac ani moc ich tam neni tych liekov jak som to potriedola.

dnes bude prsat tak hadam sa tato vymoce z roboty skor.cez vikend bol snami tak som bola rada,ze sa nam konecne venuje a nikde nelabzuje.

a este cosi vsetci vytrubuju,ze budem mat chalana a ani ja o tom neviem a uz svokra akcna a strikuje modre svetriky tak som sa u nej vytocila a ze odkial to ma,ze budeme mat chalana tak po tejto skusenosti ani neceknem co budem mat az do porodu necham si to pre seba a hotovo 😠

moncika15
3. máj 2010

ahoj lulu
ani nam nepovies co to bude? 😕 ja som strasne zvedava 😅
dnes som bola u durdika na krv a nebrali mi 4 ani 6 ampuliek ale len jednu 😕 a dalsiu poradnu mam 27. a nie 31.5 neviem cim pocuvam ked mi to hovori 😀 asi som v soku ze som prave videla drobca 😀 😵
kupila som si ampulku na moc, super vynalez. nebavi ma prelievat - vylievat kvapky od kasla aby som sa mala kde vycikat 🙄
od 31.marca do dnes som pribrala 5 Kg 😨 a teraz uz ma ist vaha o 0,5 Kg tyzdenne hore Aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa! dufam ze sa vystveram na kozu 😅

natsa
3. máj 2010

Monci ty si teda vzorná čakatelka.ja som vobec nevedela kolko sa má pribrat.ja ani neviem kolko som ja priberala.len viem že ked som išla rodit tak som mala 19 kg na viac.ja som sa nerada vážila lebo som si pripadala ako slon.aj chceš vedit čo to bude?

rikarr
3. máj 2010

čaute baby

neviete kto by chcel autosedačku vajičko..chicco???????mame jedno navyše a nevieme čo s nim

inak ako sa mate????

lulu723
3. máj 2010

moncika veru nepoviem,lebo niekto to tu precita a uz to vsetci budu vediet. 😠
a teraz ti brali len jednu ampulku,ale neboj sa o 4 tyzdne ti budu brat 3,alebo 4 ampulky a potom sa tie testy budu spolu vyhodnocovat. 😉

aj ja mam kupene skumavky,lebo tiez som kolkokrat ani nemala ziadnu flascicku 🙂

lienka55
3. máj 2010

Ahojte,
my sme mali dnes velmi narocny den,boli sme na predoperacnych vysetreniach,brali mu asi 5 ampuliek krvy,musela som s tym letiet do Metsa,plakal strasne ,ale dalo sa to vydrzat.
O hodinku mi vola sestricka ,ze sa im v labakoch zrazila krv,no neporazilo by vas.tak som letela znovu na odbery,opat reval,ale co uz,museli sme to zvladnut. 😉 A opat som s tym letela do labakov.
Okrem toho som mala aj ine behacky,vybavovacky 😝 ,konecne sme doma ,ale som vyflusnuta ako...... 😝

Ludka nerozculuj sa,ja by som si to tiez nechala len pre seba aj s Davidom sme to tak spravili a spravime to tak aj pri druhom. 😉

Moni,tak pekne nam priberas. 😉