Kam sa ísť s deťmi vyblázniť v Novom Meste nad Váhom?

maruschka
9. aug 2007

Ahojte všetky mamičky z nášho okresu Nové mesto nad Váhom. 🙂 Rada by som vedela,kde všade sa dá s tými našími drobcami vyblázniť v okrese Nové Mesto nad Váhom.Okrem parku v Meste nepoznám nič iné.Nebývajú nejaké detské predstavenia??Divadielka,kino a tak ďalej??Díky za info. 😀

michaela2410
7. máj 2010

tak to tu riadne skoro strasis...
my sme kupovali tiez poschodovu postel a to som tusim este nebola tehotna s lukasom, ale vedeli sme, ze chceme dve deti a do tej malej izby by sa dve postele nezmestili...viem, ze bol muz kupovat v ikea a stala tusim 6000 aj s matracmi...a doviezol to v octavke a doma poskladal...

janette4
7. máj 2010

Ahojte.Ludka,či čo nespíš,keď Erička spinká? 😝 veru,aj kávu som vypila 😀

ja som si tak zvykla,že krpec dva dni spal do 9,že dnes ma normálne nasralo,že dnes len do 7.10 😝

Pre Maťa si dnes prídu naši,aby som si mohla pochystať.je to naprd,keď neviem,koľko nás vlastne bude.Švagrovici síce napísali,že prídu,ak sa nič mimoriadne nestane,ale svokra je v nemocnici,tak rátam,že so mnou nejako vybabrú,keďže nemáme ideálne vzťahy. 😝 a dnes idem konečne na poslednú injekciu,už ma to nebaví každý deň tam chodiť taký kus.

Čo sa týka postele,v tomto sa s mužom rozchádzame v názore.On chce poschodovú,ja v žiadnom prípade.My sme ju ako decká mali,lebo sme mali malý byt,ja som spávala hore,keďže som bola najstaršia,ale bála som sa chodiť po tom rebríku,tak ma naši museli dávať dole.a keď sme boli veľký,aj tak sa musela rozrezať a prerobiť na normálne.chvalabohu nám do izbičky vojdú dve postele,takže si asi presadím svoje.mám aj vyhliadnutú v asku,s matracom a roštom vyjde okolo 200€

lienka55
7. máj 2010

Dobre ranko,
my vstavame v poslednej dobe akosi skoro,ale zase mi to vyhovuje,lebo potom idem poobede aj vecer skor spat.Dnes perieme,umyjem wc a kuplenu a mame veget.
Som nestastna,lebo Davidovi to akosi neprechadza a som z toho poriadne na nervy,lebo neviem na com sme.Musi byt zdravy na 100%.

Moni no tak to muselo byt to grckanie na namesti 😀 😝 .Fuuuuu ha,chudatko nase. 😉

Zanka tak prajem krasnu oslavu,a mylsim ze to bude asi 30tka???Tak ti prajem vela zdravicka,vela slnecnych dni v tvojom zivote,usmev na tvari,vela radosti z rodinky a nech k vam pribudne dalsi cloviecik.cmuk 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂

Ludka moja segra kupila tiez Davidovi vo vypredaji presne tu istu stolicku a stolik co si spominala.kuk

Ivetka ta stolicka nie je vobec labilna,myslim tym tu polsku.A inak sme spokojni aj s tymito co spomina Ludka.kuk
A dokonca udrzia aj nas.



😀

mariro
7. máj 2010

Ahojte-baby pisali ste o nakupoch v Polsku, kam presne to chodite, teda do akeho mesta,zvazujem ze by sme neskor aj my vybehli pozriet tie kociky. 🙂

natsa
7. máj 2010

Zanka krásne.Leni no veru aj to čo má Dadko je velmi pekné a ktomu ten koberček-perfektne zladené.No nebudeme to kupovat z toho netu.Nehodí sa nám to k nabyrku asi kupime to z toho Trenčína.
Inak som vám zabudla napísat že zajtra je v meste míla pre mamu uvidím či pojdeme ake bude počko.
http://www.skalanm.com/manna/aktuality.html

lienka55
7. máj 2010

Ivetka tak to bola nahoda,ze to ladi spolu,lebo to bolo kupovane kazde zvlast.

moncika15
7. máj 2010

ahojte 🙂
mariro, my xodime do katowic. su tam dobre obxodne centra. taka cilecia napriklad 😉 aj ked poznan bola lacnejsia ale zas je daleko 😒

mariro
7. máj 2010

dakujem moncika za radu....stale pozeram tie kociky a ceny co aj pisu baby na forach su teda o dost lacnejsie v Polsku.Uvidime,ale ak natrafim na nejaky ojazdeny v dobrom stave za rozunu cenu, nebudem sa branit.Nemusim mat za kazdu cenu novy kocik, ale hlavne nech je dobry a ucelovy. 🙂

moncika15
7. máj 2010

to iste si hovorime aj my. ale urcite by som nexcela trojkolku alebo s otocnymi koleckami , to mi nepredaju ani zadarmo 😅

mariro
7. máj 2010

mne je to podstate jedno ci trojkolka alebo stvorkolka,skratka ma musi zaujat ten kocik farbou a vlastnostami,hlavne nech je lahucky ,dobre sa sklada do auta , a chcela by som aby tam bola aj autosedacka ,ktora sa da nakliknut na konstrukciu, a aby sa dalo otacat sedenie v smere a v proti smere.No najvecsiu starost mam z tych hlbokych vaniciek,ked pise vsade ze su dost male,ale asi to nebudem riesit, teraz to tak moderno robia ze su asi vsetky male.Ved par mesiacov vydrzi vo vanicke a potom rovno do sportoveho.Inak mne sa paci ten Tako Jumper,alebo Baby smile , no z tych drahsich X-lander alebo Jane.
Takze mam nad cim rozmyslat,ale urcite nemienim vyvalit za kocik velikansku sumu. 🙂

moncika15
7. máj 2010

ja vobec neriesim znacku. prve co spravim ked pridem do obxodu ze sa tam s nim zacnem prexadzat a potom pozeram velkost vanicky. tiez by som xcela najradsej 3 kombinaciu. u nas hra tiez rolu to aky je velky ked je zlozeny lebo mame fabiu RS a tam je maly ulozny pristor. dost dobre rady davali tento tyzden v damskom magazine na STV 1

lulu723
7. máj 2010

no ja mam uz navarene aj mala je uz vpostielke,lebo dneska ma extremne nervy furt jaci vstavala o 6 tak isla spat o hodinu skor.mala som ist na Turu,ale nikam nejdem nejako ma to zmohlo a chce sa mi strasne spat.

ale mam novinku ja ked som takto skoro vstavala tak to koly macke,lebo nejako mravcala tak som vysla na dvor a macky nikde dokonca aj v novom pelisku nespala tak som to nechala tak.potom o 6 mi to nedalo zase som vysla von a to uz moj bol hore a len som ju volala a len cosi kdesi zamravcala pes velice skrabal v tej svojej voliere a macka pod nu tak mojmu hovorim,ze utekaj sa tam pozriet ci uz nema kocatka a kocatka mala 😵 tak vytiahol jedno sede pruhovane a dve biele stvrte chudatko sa zapatrosilo mimo mamy a uz bolo po nom,lebo uz bolo aj studene a bolo rysave take jak nas Garfield.tak ich vsetkych prestahoval do teplucka a su v kotolni a vcul som tam isla,ze jako sa im vodi a objavila som dalsie kocatko tak mame 3 biele a jedno to sede a tak si tam cuckaju.kocka stastna,ze to ma za sebou a ja,ze je v teplucku 😀 ked som ich pohladkala tak hned zacali mravcat take su chutnucke 😵 a tusim su na Zankine narodky vsak Zanka 😀

moncika15
7. máj 2010

😵 lulu normalne mi srdiecko stislo. milujem macky 😵 len teraz nemame ziadnu lebo nam vytahovali okrasne ryby z jazjerka 😠

jarabicka
7. máj 2010

Čaves ženičky...čo robíte cez víkend???...ozaj neviete niečo o zajtrajšej akcii v Meste, volá sa to, MÍĽA pre mamu???...a čo keby sme si tam dali stretko, čo vy nato???...blbý nápad alebo by ste prišli...my s Jankou, tou, čo má Vaneska, sa zajtra chystáme kuknúť, že čo to bude🙂...dajme také neoficiálne stretko, veď na poslednú chvíľu najlepšie 😀 😀 😀 😝

jarabicka
7. máj 2010

...hm, akurát som pozerala predpoveď, tak hlásia pršať ☹ ☹ ☹ 😒 😠 😠 😠 ...dúfam, že nebude ☹

michaela2410
7. máj 2010

ahojte, ja som bola v TN, pred asi troma rokmi, ked to bolo, a boli tam aj skakaci hrad a ine sprievodne akcie, neviem ako tobude tu...My pojdeme asi do Bojnic, muz zistil, ze tam je nejaka vystava modelov zeleznic, tak nech maju chalani zazitok. Uvidim, mozno to hned spojime aj s navstevou u mojej kamosky.

jarabicka
7. máj 2010

Miška a kde sa to koná???

natsa
7. máj 2010

Evka o tej mile pre mamu som hodila dnes link tak to kukni

jarabicka
7. máj 2010

Natsa, to je tak, keď nemám čas čííítať 😀 😀 😀 ..už som si to pozrela,ak bude dobre počko možno sa stretneme 😉

natsa
7. máj 2010

No ved aj ja plánujem ak nebude pršat.Tak potom do mna hrkni alebo kopni ked ta nezaregistrujem.Pojdeš aj z tvojou kamarátkou čo má Vanesku?

lulu723
8. máj 2010

Ahojte moni ja som na teba myslela vcera,ale nejako som sa uz potom nedostala k netu tak dodatocne blahozelam k meninkam nech sa ti dari a nech mas cim skor vonavy uzlicek pri sebe 😵 😵 😵

teraz som malej povedala,ze pod ideme pozret macicky a uz tam bola nasackovana tak si kvokla a skerila sa a furt hovorila jeee jeee. 😀 take je to zlate tie kocky len sa to tam bije o ciciky 😀 vcera aj hladala to co jej umrelo a chudatko ani ho nenasla,ale sak ma krasne 4 to jej musi stacit.

inac tak ma teraz strasne boli lavy prsnik asi si ho odtrhnem sak uz by mohli prestat aj rast sak to neni normalne len sa mi strie spravia a budem nervacit este viac 😠

janette4
8. máj 2010

ahojte.Baby,ja mám takú smolu ☹ ráno som sa zobudila opuchnutá zo zuba,takže teraz zháňam zubára,ktorý by ma rýchlo zobraô

zistila som,že pohotoosť má nejaká Šišovská z Pobedíma.Lenka,ty si tuším odtiaľ,nechodíte k nej?neni "masárka"? 😢

natsa
8. máj 2010

Zanka to je smolááá.No neviem keby mna bolel zub čo by som od radosti robila a kde by som zhánala.My to pripomenulo ako ma bolel zub na Kréte ked som celu noc nespala a plakala ako malá.Na druhý den sme ho zhánali po hlavnom meste.Našli ale bol v nemocnici.Truba z recepcie nám to zabudla povedat alebo zistit.Tak som 3 dni bola na miestnych tabletkách lebo tie naše už nezaberali.Hned po dovolenke išiel zub von.

lienka55
8. máj 2010

Ahojte,
ja len na rychlo,doobeda som bola kupit priesady,uz su zasadene,maleho mam dnes doma,tak sa mi neda nic robit,teraz spi tak rychlo upratujem. 😝
Vecer k nam do dediny pride Fico otvorit multifunkcne ihrisko.
Zanka ano robi u nas ,ale neviem aka je,len manzelovho stryka osklbali o vela penazi,jednoducho mu nevydali. 😠 😝

janette4
8. máj 2010

Noo,tak už je aj po oslave.Zubárka bola celkom dobrá,akurát,že som tam nechala 60€,ako narodeninové 😝 ,vyfasovala antibiotiká a je mi fajn.všetkým chutilo,skoro všetko sa pojedlo,torta bola náááádherná,dostala som ju od kamarátky ako darček,.naši išli s malým von,ja trochu upratujem a lanárim môjho večer von,lebo malého si chcú ešte zobrať na noc naši.

janette4
8. máj 2010

😀 😀 😀

lulu723
8. máj 2010

jeeej Zanka ta torta je nadherna 😀 😀 😀 a bezte niekam von ved 30 mas len raz za zivot pekne sa zabavte 😉

jarabicka
8. máj 2010

Ahojte dievčence...tak ako ste "sobotovali"????...my sme boli kuknúť na tú "Míľu pre mamu" a predstavte aj s Natsou sme sa stretli...takááá som rada, že sme pokecali 🙂 ...Danielko je kráásnučky, taký malý zbojníček, ktorý rááád pozerá televízor a vtedy ani maminu nepotrebuje 😀, vystačí si sááám🙂 ...a musím Vám prezradiť, že má frajerku Vanesku-tak sa pusinkovali 😀 😀 😀 ...krááásnučky boli 🙂 ...išli sme spolu "míľu" aj s drobcami, celkom dobrá akcia to bola a aspoň trolinku spestrenie víkendu...potom sme si dali kávičku, džúsik...

jarabicka
8. máj 2010

Janette, nádherná tortička a aj obložené misa, si šikulka...

michaela2410
8. máj 2010

tak my sme dnes boli pozriet v bojniciach modely zeleznic a bolo kopec ludi, lebo su strasidla a bi v centre aj stanky, tak sme sa celkom dobre pomotali