Kam sa ísť s deťmi vyblázniť v Novom Meste nad Váhom?

maruschka
9. aug 2007

Ahojte všetky mamičky z nášho okresu Nové mesto nad Váhom. 🙂 Rada by som vedela,kde všade sa dá s tými našími drobcami vyblázniť v okrese Nové Mesto nad Váhom.Okrem parku v Meste nepoznám nič iné.Nebývajú nejaké detské predstavenia??Divadielka,kino a tak ďalej??Díky za info. 😀

lulu723
11. máj 2010

Ivetka ja som to vyriesila tak,ze som malej flasku caju dala do postielky a ona v priebehu noci si cuckala caj.a teraz uz jej ani nedavam na noc,lebo niekedy aj zabudnem 😝

natsa
11. máj 2010

Ludka to som robila aj ja ale ten čaj nám do postele vytiekol neraz bola celá mokrá ,tak čakám až sa napije a dám mu ju preč.Ale ked chce mlieko tak mu poviem že mliečko zpapala cica a je pokoj,myslela som že to bude horšie brat.

moncika15
11. máj 2010

mne hovorievali "mlieko spapa cica" a ja ze nex 😀 to mama nevedela ci sa smiat ci lamentovat 😅

moncika15
11. máj 2010

zanka, kde kupujes veci na decoupage? a co k tomu vsetko treba?
uz mi hrabe z toho ze som zavreta doma a vzdy som si hovorila ze ked budem tehu tak budem tvoriva 😀 uz som skoro von z 1. trimestra tak by nemali az takvadit vypary 😅
najprv som xcela malovat na textil ale to je drahsia zalezitost tak zacnem zo servitkovou texnikou. navyse ked mam poruke dve odbornicky na slovo vzate 🙂

janette4
11. máj 2010

ahojte.moni,farby a laky kupujem normálne v drogérke,prípadne vo farby-laky,lepidlo tiež,servítky buď celé balenia v papiernictvach,alebo kusovky v ludoprinte,príp.si vymieňam s inými babami z jednej super stránky.
pre začiatok potrebuješ akrylovú farbu,najlepšie bielu(balakryl,slovakryl a pod.), servítky, lepidlo herkules,vodou riediteľný lak(pamlak, hobbylak,dekorlak...).postupne si môžeš dokúpiť farebné akrylky,keď budeš chcieť miešať farby a olejové farby na tieňovanie, prípadne špeciálne krakelovacie laky.štetec je najlepší široký plochý.
Ja som sa učila odtiaľto:
www.artmama.sk

janette4
11. máj 2010

väčšina tých vecí nesmrdí,takže by ti nemali vadiť.iba,ak by si dávala syntetický lak,ktorý je treba na niektoré krakelovanie-prasklinky,ten smrdí riadne.ale je odolný voči vode,takže je dobrý napr.na kvetináče,ktoré chceš mať vonku.

moncika15
11. máj 2010

to v dorogerke normalne dostat? v NM?😕 servitok mam plne krabice lebo som ix odmala zbierala a asi pred 2 tyzdnami som ix isla vyhodit a napadlo ma ze skusim servitkovat 🙂 ked sa dostanem do mesta tak sa poobzeram po tyx vecickax a hrrr na to 😵
dakujem za rady

lulu723
12. máj 2010

Ahojte vyzera to tu na poriadnu burku ☹ zase nepojde telka a mala sa aj zjanci 😝
Ivetka ved kup taku flasku co z nej nevytesie ani cez dudlik cajik.maju aj take flasky.mi mame taku termo flasku,ale su tam väscie 3 dierky a z toho sa krasne napije a ked ju da aj dole vrchnakom,alebo na nej zaspi tak ani kvapka nevytecie 😉

Zanka inac aj mna to uz napadlo co vsetko k tej servitkovej treba,lebo tiez nemam ziadnu zabavku.no musim si veru dat z tebou rande a vsetko povysvetlovat,lebo sice vsetko chapem co a jak,ale treba este take odborne vysvetlenie by sa zislo 😀

janette4
12. máj 2010

ahojte.Ludka,kľudne,v pohode.
u nás je tiež zamračené,ale sem tam svieti slniečko.Matúš je už od 7 hore,doteraz sme sa hrali,ale idem s ním aspoň za bytovku sa hrať,lebo tata máme po nočnej,nech sa vyspí.a čakám avon,tak ani nemôžem ísť do Turej. 😝

janette4
12. máj 2010

Ludka a Erička je slabá zábavka, 😀 😀 😀

natsa
12. máj 2010

Ahojte.o je jak na schval z tým počasím ked je polovičiak v robote tak je škaredo a to sa možem z maleho zblbnut on sa doslova pýta von.

lulu723
12. máj 2010

no sak neni slaba zabavka,ale ona sa hrava sama.aj teraz som ju vypustila na dvor tak kocarovala a vozila si auticko.ja som poumyvala okno a dlazku v pracovny.vydrhla pc,lebo tu bolo tolko prachu ked nam stierkovali kotolnu.mi mame hned do kotolne dvere a to sa odtial prasilo tak som si taku cinnost robila.potom krpata dosla chcela pustit gummy macka tak pozerala potom som pustila enriqa iglesisasa a mala mi tu uz od 11 odfukovala tak som muju prelozila do postielky.vcul idem este spratat ten neporiadok co som zmietla z pracovne umyjem dlazky a mam veget.akurat musim este urobit kolacik,lebo sa sem urcite dovali svokra a dovezie si aj posilu svoju sestru 😒 aj som hovorila mojmu,ze sak ked chcu vidiet Eriku nech im ju tam da asi na 3 hodinky,ale ze nie,ze oni chcu aj mna vidiet a ja,ze ale ja ich nie tak zase bol ohen na streche ☹ a po pondelku ju urcite nechcem vidiet 😝

natsa
12. máj 2010

No tušim ide riadana burka a ja som malemu slubila že pojdeme ked sa vyspinká von.Ozaj pred chvýlou som ho šlahala do postele asi 5 min hukala a potom zaspal.Normálne som na seba hrdá lebo doposial mi po obede zaspal v kočári alebo pri prsniku.kedže ho odstavujem tak som si povedala že prečo by nedokázal zaspat aj sám po obede ked večer to vie.

janette4
12. máj 2010

Ludka škoda,že to prehranie sa ja nepoznám ☹ ja robím takéto poriadky,keď spí.

U nás po daždi ani chýru,ani slychu,tak som rada,aspoň som si bola zasadiť kvetinky,lebo doteraz som nemala čas.ešte idem umyť schody,lebo máme službu a sú jak sviňa a varím chlapom obed.poobede ak nebude pršať,by som chcela ísť s malým Miškovej babičke,ak neprehovorím polovičiaka,aby dnes s Maťom išiel von on.akási som hrozne unavená. 😝

janette4
12. máj 2010

Ivetka, veď ja to stále hovorím,že on je šikulka 🙂 🙂 🙂

natsa
12. máj 2010

Zanka dakujem za pochvalu.Neboj niesi sama ani Danko sa nevie sám zahrat.Keby ste vedeli čo robí v cente ked su tam neni deti.len robí zle a hračiek naroztahovaných ako keby ich tam boli 10.Dnes som sa odvážili pri nom ožehlit samozrejme že som ho poslala do obývačky aby nestiahol žehličku,v izbe neostalo nič na mieste,tak čo som jedno spravila dalšie ma čakalo.

lulu723
13. máj 2010

Ahojte baby tak dnes jak som sa zobudila a bolo to dost skoro,lebo mala zase vystrajala okolo 4 tak som si hned na Davidka spomenula co ho dneska caka.tak prajem,aby sa vsetko dobre skoncilo a uz na ziadnu operaciu nemusel ist 😉 a som dolamana jak pes.vcera som to kapanek prehnalaz tym upratovanim a samozrejme,ze som mala necakanu navstevu a to zrovna jak som odpocivala a veru som aj zaspala,ale sak bol pri malej andel tak sa o nu staral a ja som spala a mala som vsetkych na haku. 😝

lulu723
13. máj 2010

a vy kde ste sa podeli?sak si tu pripadam jak truba ked tu nikto neni a ja tu trtosim uz od rana 😠

moncika15
13. máj 2010

ahoj lulu, aj ja tu som len som sa sem este nedostala prispet 😝

drzime palce aby operacia dopadla nadmieru dobre a bola ozaj posledna potrebna 😵

lulu723
13. máj 2010

ahoj moni no ja akurat idem spat.potrebujem oddych,lebo mala bola zla v noci stale sa vrtela a kopala nohami a revala a ja neviem co este.tak som ju dala do postele a tam sa uplne prebrala tak sa tam po nas blaznila a mala som uz fakt toho dost aj brusko ma bolelo a krize mam v prdeli tak idem odpocivat.zatim papa 😉

natsa
13. máj 2010

Ahojte.Tak sme boli zasa v Tn že na ten detský stolik aj zo stoličkami V asku.akurát čo sme sa nasrali,mali tam len jeden typ aj to drahé ked sme chceli že čo stoji stolička z operadlom tak len predavačka mikla pecami že ked tam neni lístok že ona nevie čo to stojí,nechcela si zdvihnut zo stoličky,potom sa tam malý chcel šmiknut na takej postielke zošmýkačku tak to bola mudra že to neni na´šmýkanie.Mala som na jazyku že to ju trápi ale že nevie zistit čo stojí posraná stolička tak to je hnilá.potom som išla zaq dalšiu predavačku atá mi povedala že aby sme počkali no ano sme sa jej nedočklai.
Potom sme išli na zelenu vodu tam nám malý padol do vody celý ako bol aj hlavu mal pod vodu tak som rýchlo skočila namočila som sa aj ja.Danko začal nariekat.tak sme rýchlo povyzliekali do hola a polovičiak si vyzliekol svoje tričko tak sme ho do toho obliekli a on išiel len v tieklu.no smiala som sa jak sprostá.Tak to bol náš super den.
Nakoniec kupime toto.
http://deti.bazos.sk/inzerat/3771500/Detsky-dre...

moncika15
13. máj 2010

nasta tak to fakt stal za to dnesny den 😀 voda studena aspon sa mu bude dobrespat 🙂

krasny je ten stolik z toho linku 😕 to berte hned!

k nam zas priletel dalsi roj vciel 😀 . len nebol ziadny ul naxystany tak xodili zo stroma na strom. sme si povedali ze nex idu prec ze mame uz aj tie vcerajsie a oni nie a nie odist 😅 tak sa im teda uvolnil dalsi ul. dufam ze zajtra nedojde do tretice dalsi roj 😀 😀 😀
a narodili sa nam male zajaciky, ked su take hole tak vyzeraju ako babatka 😵

jarabicka
13. máj 2010

Zdravim vás dievčence...akurát som okupkala náš pokladík a už aj chrní, chválabohu, dnes poobede nespal a ani včera, tak neviem čo štrajkuje...neviem či sa náhodou nepreorientuváva už len na jedno spanie denne ☹ ..ja som trolinku zasadla za pc...

Ivetka, tak dnes si mala ozaj "super" deň...ale vieš, keď sa darí, tak sa darí 😉 ...my zajtra ideme na ročnú poradňu, tak uvidíme ako sa nám Kubenko vyvíja 😉...momentálne odmieta všetko papanie, jedine čo mu chutí je pečené kura a zemiaky...neviem či si neotvoríme farmu na kurence, keď má takú spotrebu 😀 😀 😀 polku stehna spapá len taký fukot 🙂 žrúúút malý 🙂 a v zemiakoch by spal, len nech začne chodiť, tak pôjde mandelinky zbierať, keď tak ľúúúbi zemiaky 😀 😀 😀 😀 😀

Myslela som dnes na Dávidka, neviete nič nové????môj malinky držíme mu pršteky nech to zvládnu čo najlepšie 😉

jarabicka
13. máj 2010

Kubenko

jarabicka
13. máj 2010

Míľa pre Mamu,

natsa
13. máj 2010

písala som Lenke.davidko už je po tom.operovali ho 4 hod.vela spinka

janette4
13. máj 2010

ahojte.Dnes mi písala Lenka:
"Už to máme konečne za sebou,ďakujeme za držanie palcov,všetkých na koníku pozdravujeme.lenka a davidko."

my sme boli poobede pozrieť Maťovu prababičku,po ceste naspäť som krpca vyložila pri bille a išli sme peši,pekná štreka.v polke cesty som chytila nervy a capla ho do kočára,lebo už som ho mala plné zuby.vôbec ma neposlúcha,ujde mi na cestu,keď po ňom zakríčím-ani obraz ani zvuk

Ivetka,tak tomu sa hovorí deň blbec.inak tú ochotu v asku poznám,tiež sme tak kupovali takú malú stoličku,zboha sme nenašli nikoho,kto by nám povedal cenu,tak sme zobrali stoličku a išli v pokladni.a tam na nás kukali jak na debilov,že to je len výstavý tovar,že to hore nám musia dať paragon,my ho zaplatíme a zozadu nám ho v sklade vydajú.no neviem,keby som tak kupovala nábytok do celého bytu,asi by som sa čosi načakala na nejakého predávajúceho 😝

janette4
13. máj 2010

Ivetka,tuším si ma predbehla.

Evka,krásne fotečky.to kde ste boli?to mi neni ani povedomé

michaela2410
13. máj 2010

zanka, ja som to spoznala, to je pod kostolom v tom parku...
Evka, krasne fotky 😉

janette4
13. máj 2010

jááááj,ozaj 😝