Kam sa ísť s deťmi vyblázniť v Novom Meste nad Váhom?

maruschka
9. aug 2007

Ahojte všetky mamičky z nášho okresu Nové mesto nad Váhom. 🙂 Rada by som vedela,kde všade sa dá s tými našími drobcami vyblázniť v okrese Nové Mesto nad Váhom.Okrem parku v Meste nepoznám nič iné.Nebývajú nejaké detské predstavenia??Divadielka,kino a tak ďalej??Díky za info. 😀

rikarr
26. aug 2008

nazdar baby

ja idem zajtra do mesta ....sa teším jak malá .....

čo nové???

ja stále zhánam kuchynku a všetky sa my zdajú drahééééé 😠

sticker
26. aug 2008

To chceš dať malej k narodkám? Ja som tuším na MMA niečo videla, ale tiež sa mi zdala byť drahá 😒
Ja čakám, kedy sa baby zobudia a pôjdeme do Tesca za tatinom 🙂 . Užívam si posledný týždeň s oboma doma. Od utorka už bude Jaja zase škôlkárka 😵

sticker
26. aug 2008

Aj tu v bazáre predáva jedna kočka za 350,- Sk kuchynku, ale je bez príslušenstva 😒

rikarr
26. aug 2008

to som pozerala už

na mmb som pozerala najlacnejšia bola za 730 a dala som mužovi asi 4 linky na kuchynku a on si vybral tú najdrahšiu 😎

sticker
26. aug 2008

Veď keď to zaplatí, tak nech ju kúpi 😀 😀 😀 😀

janette4
27. aug 2008

ahojte, ako sa máte?
Sticker, ty si Mešťanka?

sticker
27. aug 2008

Áno 🙂 Poctivo hlásim, že tu bývam od narodenia 😀 😀 😀

moncika15
27. aug 2008

ahojte 🙂
janette gratulujem
ked som si pozeala tvoj album tak ma az zamrazilo ked som zbadala tvojho muza 😀 som sa lakal ze to jeho brat marek sa zenil. strasna podoba 😝 a inak aj tvojho muza poznam z videnia v robote...

janette4
28. aug 2008

ahoj moncika. dlho si tu nebola, kde sa túlaš? ako sa ti darí?poznáš aj Mareka?

janette4
28. aug 2008

sticker, aj som tu bývala od narodenia.kde bývate?niekde na sídlisku?

rikarr
28. aug 2008

baby aj ja chcem bývať v meste....tááák my chýba že až ....

malá mala v noci teplotu 38,6 aj pokašliava ale dúfam,že je to len zo zubov lebo jej idú asi 3 naraz ....

horná 2 a 3 a dolná 2 😖 nič moc lebo je nacapená len na mne ... k tomu bojkotuje všetko jedlo čo sa papá lyžičkou ... takže už dva dni fičíme na chlebíku a krupici vo flaši 😒

lenca13
28. aug 2008

Ahoj Rikarr tak prestahuj dom do NM 😉

rikarr
28. aug 2008

keby sa to dalo..... 😎

sticker
29. aug 2008

Erika, len to vydrž - no veď čo iné Ti aj ostáva 😒 ☹ . Tie zuby sú naozaj hrôza. Julka má už 12, ale ďalšie sú na ceste. A túto noc tiež v kuse pomrnkávala... 😒
Janett - Hájovky. Tam bývam odkedy ich postavili 🙂 Akurát 2 roky sme boli v podnájme s manželom (vtedy priateľom) na Dukelskej pri stanici. Potom sme sa vrátili k našim a už rok bývame vo vlastnom o poschodie vyššie ako som vyrastala 🙂 😉
Jakto, že som Ťa nestretla? ☹ Si ma mala vidieť, ako striehnem po kočároch hlbokých 😀 😀 A hľadám tmavovlasú mamičku 😅 😉

janette4
29. aug 2008

ahoj sticker. no to nevbiem, chodíme von každý deň.väčšinou po parkoch, a na námestí.zrovna ideme na prechádzku

janette4
30. aug 2008

ahojte baby. prajem vám pekný víkendík.čo robíte?sticker, aj ja kukám, či neuvidím nejakú maminu s dvomi malými dievčatkami, ale ešte som vás nevidela.včera som bola s kamoškou na húpačkách pri Javorine a nakoniec som skončila na námestí.boli tak sokoliari aj s vtákmi a predvádzali, čo dokážu, ako lovia a tak.čo budete robiť cez víkend,

rikarr
31. aug 2008

halo nejak ste primrzli......alebo víkendujete mimo PC?????

ja som s malou celý predlžený víkend sama ---muž chodí domov len spávať ale čo už ......treba aj robiť okolo domu a padlo to na neho ....

celý víkend sa serkal s drevom ...aby sme mali čím kúriť a popri tom kopal chodník a tak .... no ale mohol by byť doma lebo už mi preskakuje chvílami

sticker
31. aug 2008

Tak to Ti verím, že Ti už "preskakuje". Ja som tiež nervózna, keď som stále sama. Dnes bol síce mm s prestávkami doma, ale stále robil. Kvôli tomu zatepľovaniu robil ešte balkón. A zajtra ide tiež do roboty. Ako obyčajný pondelok 😒 Akurát sa teším, že sa vráti maminka z Tatier - som zvedavá, čo nakúpila pre malé. Lebo mi v kuse volala, akú nohu má Janka, akú Julka a akú veľkosť nosí Julka.... 😀 😀 😀 A normálne mi chýbala - od štvrtka 😅 Lebo ani malé nešli k nim dolu - a mne pomôže aj pol hodina, keď tam idú.
No a v utorok už ide Jaja do škôlky. Veru mi bude za ňou aj smutno. Za tie dva mesiace som si zvykla mať ich doma obe. Julka sa s ňou tak prehrá. 🙂

rikarr
31. aug 2008

to ti verím že ti bude chýbať aspoň ti zabavila julku....mne dnes už šibne lebo malá moc toho nenaspala a jačí ako o preteky...má odhučané na týždeň dopredu.... muž stále neni doma .....kopa dreva pred oknami a jeho nikde...asi šiel pomôcť chalanom ešte ...... viem že robí pre nás ale už by mohol prestať ...dnes som nemala kedy sa ani učiť 😠 a to som si povedala že každý den ked malá bude s mužom aspon pol hodku venujem angline....ale prd ....včera ma vyrušil mini švagor dnes tu muž ani nebol.....takto si to nezopakujem a zas budem hlúpa z toho...

jani potom povedz čo mama pokupovala ..... ked bola svokra v tatrách kúpila malej klasického drevenného koníka na kolieskach ...ale kedže má kolieska viki usúdila že musí vyddávať zvuk ako auto 😀

no ale moja mama viki a aj deniska a andrejka zásobuje hračkami a oblečkom stále...decká ani nebudú vedieť kedy majú meniny alebo narodeniny.... 😅

janete ako malý?????????dnes som si na teba spomenula ako záááávidím ked malá vkuse jačala a pomedzi plač sa pýtala "čo to je???" ked sa to spýtala po 10 000x na to isté už som šedivela a závidela susedke jej mini bábatko ---a aj tebe

sticker
31. aug 2008

To na čo a pýtala "čo to je?" 😕 To len tak plače a popri tom sa stihne vypytovať? 😅 TAkto na čítanie to znie milo, ale verím Ti, že máš nervy na konci 😒 A keď si aj sama ☹ Bude to zúbkami?

rikarr
31. aug 2008

hej zuby jedny škaredé tolko sa tlačia a aj tak vypadnu nakoniec 😖 idú jej
3 naraz...a to zrovna horná 2 a 3 a dolná 2 😒 sranda je že 1-tky ešte nemá 😀 bude ako upír 😀

ona sa pýta na všetko včetko čo zbadá v momente vystrčí prst a už to ide .....čo to je? čo to je? čo to je? čo to je?

dnes ukazovala bud na solničku alebo na susedný dom 😉

no nič povešiam prádlo, zavriem psa...zmetiem hračky na jednu kopu a asi si sadnem k tej angline.....muž furt skladá drevo 😕

sticker
31. aug 2008

Tak to Ťa obdivujem, že máš ešte silu sa učiť! Fakt! Ja už nemám ani hlavu, ani chuť ☹
To je zvláštne, že nemá jednotky 😀 😀 😀 Naozaj musí byť tak malinký upír 😅 😀 😉

rikarr
31. aug 2008

je srandovná....no ja nemám silu ani chuť ale musí so sebou niečo robiť lebo osprostievam na materskej

janette4
1. sep 2008

ahojte baby.rikarr ty si na tej materskej nejaká aktívna, sa ti divím, že sa ti chce ešte učiť.nemusíš mi závideiť, mňa to čaká tiež.Malý je zatiaľ ešte stále zlaté bábo, ale myslím, že ma to tiež neminie.
aj keď teraz sa mám asi závideniahodne.Som už vyše týždňa u našich a všetci nás tu obskakujú.nemám s ním ani ako ísť poriadne von, lebo si spravili poradovník, kedy kto pôjde na prechádzku. 😀

sticker, teší sa Janka do škôlky?

rikarr
1. sep 2008

to veru neminie ..... 😎 ...

dnes bola taká umrnčaná a zrovna som potrebovala aby bola dobrunká lebo nám prišli navážať hlinu a svokra si zmyslela vyorávať zemiaky ..... a potom sme si chceli posedieť na pivku (v krčme -nič iné tu neni totižto) a jačal a jačala ....

hádam sa z toho vyspí ....

pozerala som na nete niečo o detských nočných morách lebo sa mi viki už asi 3x zobudila s krikom ... raz sme ju normálne museli zobudiť čo tak revala zo sna, raz zvýskla až som srdce cítila kdesi v krku -to stačil cumel a bolo fajn, spala dalej -vlastne sa ani nezobudila a naposledy už bola napol zobudená a plakalaaaaaaa

no už čosi počujem tak pálim hore

sticker
1. sep 2008

Bože, Erika! 😕 Tak vôbec Ti nezávidím! Ja by som sa tiež veľmi zľakla, keby počujem malú tak kričať 😕 ☹ . Ja sa vždy zľaknem, keď Julka začne "len" plakať.
janett - ona sa veľmi teší. Celé leto sa ma pýtala, kedy pôjde do škôlky 😅 Akurát ja som dnes veľmi nervózna. Naozaj neviem prečo.....ale bude mi veľmi smutno. Najprv som sa bála, čo budem celé leto robiť s dvoma deťmi a nakoniec som si tak zvykla, že zajtra budem asi len ja tá, ktorá bude mať slzy v očiach ☹

rikarr
2. sep 2008

neboj ani sa nenazdáš a už bude so škôlky doma -----

čo tá mama podonášala babám????????????

ozaj a čo budeš robiť ked pôjde do školky aj julka?????

sticker
2. sep 2008

No veď, Erika 😀 Dnes som premýšľala, že za chvíľu pôjde Julka do škôlky a Janka do školy... Ale to zase ja pôjdem do roboty a tak dúfam, že nebudem mať kedy na to myslieť. Vieš, takto sme s Julkou doma a stále čakám, kedy spoza rohu vybehne Jaja 😅 😝 . Julka jej práve telefonovala 😀
Jaja sa ráno tak vybozkávala a vyobjímala s učiteľkou 😵 A ešte ju poprosila, či by jej mohla zavesiť hrebeň do kúpelne - to som bola hneď pyšná mamina, že nezabudla cez prázdniny na slušné správanie 😀 😀 😀
A maminka priniesla Janke botasky, potom rovnaké tričká im kúpila, Jaje sukňu a Julke nohavice na traky, ktoré sú jej samozrejme krátke, tak pôjdu sesternicinmu malému 😀 . A Jaje ešte krásny drevený stojan na ceruzky s logom Vysoké Tatry a ceruzky do toho. Je to veľmi pekné. Ale Jaja má už toľko ceruziek, že ani v škôlke hádam toľko nemajú. A to naozaj nepreháňam 🙂 😉

rikarr
2. sep 2008

tak to je super.....

krátke veci poznám aj ja.... svokra sa ma x krát pýta akú veľkosť má malá a aj tak kúpi menšie ako jej poviem - lebo že sa jej to zdá moc veľké ... no a ked viki oblečiem pre pokoj duše to čo kúpila vyzerá ako vyrastený študent 🙄 ale už sa polepšila a vždy mi povie nech jej niečo kúpim a ona mi to preplatí

moncika15
2. sep 2008

ahojte 🙂
zatulana ovecka sa vratila 😀
janett ano poznam mareka.ale nemusis mu nic hovorit 🤐 koli anonimite 😝 ako sa ma babatko Matko?
co sa tu udialo nove kym som tu nebola? 😕