Kam sa ísť s deťmi vyblázniť v Novom Meste nad Váhom?

maruschka
9. aug 2007

Ahojte všetky mamičky z nášho okresu Nové mesto nad Váhom. 🙂 Rada by som vedela,kde všade sa dá s tými našími drobcami vyblázniť v okrese Nové Mesto nad Váhom.Okrem parku v Meste nepoznám nič iné.Nebývajú nejaké detské predstavenia??Divadielka,kino a tak ďalej??Díky za info. 😀

rikarr
18. máj 2010

ahojteee

lulu nezavidim ti glukozak -fuj -bleeeee

no a už hučííí,tak idem zarobit mliečko a padám

lulu723
18. máj 2010

no mne to nevadi ja to dajako prezijem.ozaj Erika a aky mas ty kocik? 😉

rikarr
18. máj 2010

maxim http://www.e-baby.sk/resize/domain/e-baby/files... kupovali sme ho v čechach za cca 8000sk je to naklikavačka čiže vanička kt. ma 84 cm na dlžku-aj vikuš so svojimi 93cm sa tam vtrepe vpohode,športova verzia ta ma 96cm a autosedačka..mam tuto farbu

rikarr
18. máj 2010

ja asi končim s odsavanim/kojenim už odsajem nejakych 130ml za cely den -katastrofa a nie a nie to rozpumpovať

janette4
18. máj 2010

Erika,ja keď som odsávala,dohovárali mi niektoré mamičky,že tým sa tvorba mliečka len spomalí a nijako to nepomôže,že lepšie je si bábo často prikladať.a neviem,či to bolo tým,ale fakt sa mi tvorilo stále menej a menej a keď som za 24hod odsala 50ml a Matúš na jednu dávku vypil 150ml,pochopila som,že to nikam nevedie.aj som bola kľudnejšia a menej unavená,lebo zrazu som mala viac času na malého.

Ludka,tu sa ten prášok neplatí.išla som do labáku,tam mi to zarobili,vypila som to a 2hod,.som tam sedela,potom mi pichla od prsta,odobrala trochu krvi a išla som domov.ale možno sa to odvtedy zmenilo,neviem.

My sme boli v baby klube,konečne nejaká zmena,aj Maťo už potreboval kontakt s druhými deťmi,bol vo svojej koži,pekne sa tam unavil a už spí.ja idem keĎ muž príde z roboty kaderníčke,nech zo mňa zase spraví človeka,lebo už som jak "stáza".

Erika,ten kočík je krásny,hlavne kombinácia farieb sa mi veľmi páči.kamarátka má tyrkysovo čierny a idem na ňom oči nechať. 😀

rikarr
18. máj 2010

aj mna ta farba ohurila ..mala som v zalohe čierno zelený ale ked som tento zbadala v predajni nebolo o čom a ked som videla ako po nom pokukuje nejaká bruchatá blondska 😀 tak som hned mavala na predavača a povedala mu že "tento podvozok a tuto budu chcem a platim v hotovosti" no jemu sa len ČK zblištali v očiach a bolo..už aj ho mangel nakladal 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 ale pravda je že som dva mesiace obuehala online obchody a pisala s vyrobcami a dodavatelmi čo a ako a obtažovala každeho kto ho ma 😎 ale stoji za to --lacny a je super 😵

no aj ja budem kludnejšia ked s tym seknem ....takto sa mordujem,prsia akurat z toho bolia,navyše maly mi to aj tak grcá a musi mať zahustené mlieko a aj by som ho prikladala aby sa to rozjelo ale on sa nechytá -plače ako divý len ho dam do kojacej polohy. čo s nim...ved som robila čo sa dalo.

rikarr
18. máj 2010

pridala som nejaké fotečky do oboch albumikov

janette4
18. máj 2010

Erika a Riki sa nechce prisať?

lulu723
18. máj 2010

no Erika aj mne tvrdili,ze cim budem viacej prikladat tak budem mat mlieko aj pre 3 deti tak uvidim ako to bude z mimcom 😉

janette4
18. máj 2010

Lebo s týmto sme mali problém aj my.ak sa nechce chytiť,skús kojiť s klobúčikmi.Maťo sa s nimi naučil papať.my sme každé kojenie spolu zápasili aj hodinu,než sa konečne poriadne prisal a papal.

lulu723
18. máj 2010

no mne sa mala jak diva prisala,ale len asi na 5 minut a potom zaspala a vypadlo jej to z pusky ani si nic nepotahala tak jej dali flasku tu vydrulala a uz mi na cecek kaslala ked z flasky to islo lepsie 😠

lienka55
18. máj 2010

Ahojte dievcata,
ste zlate, ze nas myslite,velmi mi to pomaha.Dnes sme mali velmi tazky den,davali nam dolu prve obavazy,keby ste videli ako ho to bolelo,ako keby vas zaziva rezali.
Nieco neskutocne,a v piatok opat to iste,len dr. povedal,ze ho trosku uspia a daju mu lieky na bolest.

Ivetka my sme stale napojeny na hadicky a proste sa tu musi na to byt dva tyz.Ale radsej tu ako doma,keby nieco.....predsa je tu pod dohladom,aj ked najradsej by som bola uz doma.

natsa
18. máj 2010

ahojte,ja som bola na glukoze hore u tej doktorky janovicovej či ako sa volá.kázali mi tam sediet 2 hod,no ja som sa zvrtla išla nakupit ja tam nebudem sediet ztými dochodcami,ked som došla tak mi zasa zobrala krv akosi sa jej to nezdalo tak som jej povedela že som troška chodila no samozrejme som lietala celý cukor so skoro spálila ale vysledok mi napísala iný vraj aby som nemala.zle.
Rikar kočík je krásny aj mne sa páči no Rikino je tiež krásne vysmiate babetko

moncika15
18. máj 2010

ahojte 🙂
zajtra idem na krv na endokrinologiu 😨

bola som dnes trosku na nakupox vybavicky kuknite v albume 🙂 bodiciek a triciek uz mame do zasoby uz my xyba len jejake trigovicky a dupacky... aha a nemozem zohnat pancusky 😕 kolko vrstiev ste davali malinkym? a davali ste na pancusky aj ponozky alebo capacky?

uz sa tesim na ten test glukozovy 😅 povedal mi hned na zaciatku ze budem sledovana cele tehu lebo mame cukrovku casto v rodine a ja sa tak bojim ihiel 😔

zas ma xyta ten mocak, furt dokola. kupila som si brusnicovy dzus, lieky sa mi moc nexce brat. uz mam to magnezko doma, kolkokrat to mam pit? ci len pri tvrdnuti?

dobru noc Zzzzzzz 😔

lulu723
19. máj 2010

Ahojte 😉
Leni aj ja na vas kazdy den myslim,ze ako to zvladate.psychicky je to velmi narocne treba vydrzat,ale zase si povedz,ze niekto to ma este horsie ako vy....
Erika ja som zrovna tento podel vcera nasla na nete a tiez sa mi strasne paci aj cena je dobra tak teraz rozmyslam ci mam objednat Bexa B3 alebo tento alebo este mam v zasobe Atlantic 2010.neviem sa rozhodnut 😅

natsa
19. máj 2010

Monci ja som dávala aj pančušky aj take capačky ale mnne povedala doktorka že dieta máš obliekat podla seba len ešte jednu vrstvu navyše,no a ked nebudeš istá tak babetku vyskušaj ručičky a uvidíš.
Tak včera mi volali z bily že mi posielaju už poukažku na 50€ tak sa vytešujem ale som málo náročná potom som si vyprávala že či som nemohla vyhrat poukážku na 1500€

lulu723
19. máj 2010

Ivetka aj 50€ potesi aj ked tych 1500€ by veru bodlo 🙂 to uz by som mala vsetko nakupene pre babetko a len by som si vylozila nohy a tesila sa uz len na to babetko. 😀

ja som dnes vyumyvala postielku uz mi chyba kupit ten baldachyn a hniezdo ci co to je a este kolotoc,lebo Erika si svoj rozbila a babetko ma nachystane spanie.musim kupit prach a oprat vsetky vecicky a pomalicky chystat do skrinky.este vanicku treba kupit a kocik a uz hadam mam aj vsetko 😉

inac Erika normalne ma ten tvoj kocik tak ocaril,ze si ho asi kupim.tiez sa mi velmi paci ten modry aj kamaratka bude mat takej istej farby,ale iny tym nejaky Camarello Q12 ci jak sa vola.

vcul mala zaspala tak som trielila na postu,lebo aj vyhlasovali,ze tam budu predavat maso tak som sa tesila,ze cosi kupim a prd z toho,lebo tam uz nikoho nebolo ☹ ,ale mam vytiahnute kuriatko tak idem spravit aj polievku a kuriatko z ryzou no a potom veru neviem co budem varit ked sa to zje sak koly tomu masu co nemam kupene budeme hladovat.
inac moj teraz robi strechu v Lieskovom nejakej pani Martakovej.Erika nepoznas?

lulu723
19. máj 2010

moni ja som Eriku obliekala tiez podla seba a davala som jej pancusky na to bud capacky,alebo len ponozky a ked sme isli von tak az po nostek bola vo fusaku na to este teplu deku a plastenku a isla som von,ale kazdu chvilku som skusala ci ma teple rucky 😉 a na vrch mala body dupacky a svetrik a dala som ju do kombinezy bola jak maly snehuliak a ked mala tu kombinezu tak mala len jednu ciapku 😉

janette4
19. máj 2010

Ahojte.Monika,ja som malému neskúšala ručičky,ale noštek a zátylok.niektorej mamine som čítala,že tam sa to má skúšať.My s Ludkou máme "letné deti",takže v zime boli už trošíčku väčšie,ale ty budeš mať "zimné" dieťa,takže ja by som asi dávala pančušky,dupačky,teplé ponožky a keď bude v perinke alebo v overali,nepotrebuje capačky.a určite do fusaku.
Moni a už kupuješ výbavičku?nie je to moc skoro? 😕

Ludka a chceš kupovať nový kolotoč?Lebo ja mám ten klasický naťahovací,malý ho mal len chvíľu,potom sme kúpili ten na ovládanie.ak by si chcela,predala by som ti ho.
Ten Camarello kočík sa hrozne páči aj mne a pri druhom dieťati by som ho chcela,ale mne sa viac páči Q10-to je staršia verzia.

lulu723
19. máj 2010

Zani a ktory by si predala?lebo ja chcem kupovat na ovladanie 😉

janette4
19. máj 2010

jaj,ja som myslela ten klasický na naťahovanie

moncika15
19. máj 2010

ahojte 🙂
xudacik davidko, aj ja si na neho cez den spominam 😔 viem si predstavit ako boli odtrhanie obvazu a gazy prilepeneho na krv 😨 koli tomu som nexcela ist na tu operaciu co ma cakala v marci (xvalabohu som otehotnela tak ma to obislo 😝 )
drzim palce nex vam to tam ryxlo ujde a nex uz ste v poriadku 😵

zanka, podla niekoho je to skoro ale ja som na PN a do mesta sa dostanem raz za 2 tt aj to ponahlam domov aby mi nedosla kontrola 🤐 a veru ked bude teplo s bruxom sa nebudem trmacat.

lulu, ty si sikula ze uz mas skoro vsetko prixystane, pomoze to ked mas vela veci po malej.

a s kym obliekanim podla mna... ja som strasna zmrzlina takze ked mam male obliekat o jednu vrstvu viac tak to mu mozem rovno fdo fusaku navalit 😀

lulu723
19. máj 2010

no moni a jak to pomoze a este viem co potrebujem tak uz si to zariadujem pomalicky a poviem ti,ze pri malej som nemala sterilizator flias a aj som nadavala ked som to stale musela vyvarat tak teraz si ho budem objednavat cez bazar.ako nemysli si,ze uz mam vsetko nachystane len vela veci uz mam doma a nieco este treba predsa dokupit 😉

a nam prisla dneska skridla tak sa bude robit strecha 🙂 sice peniazky sa budu davat z prasiatka,ale ved na to to je do zimy este nasetrime vela euracov 😀

a moni ked budu - teploty tak z babatko veru nemozes ist von.

ja som dovarila kuriatko,ryzu a polievocku tak mala spapala polievocku a ide o chvilku na druhe len pozera pata a mata a furt steluje to dvdcko uz vypala aj zvuk a sa cudovala a nevedela co sa deje preco to nejde tak uz na mna aj volala 😀 😀 😀 inac spala 3 hodiny vyvalena na nasej postely sa jej tam dobre spi ked si netrieska hlavu o mreze.uz 4 den spime bez postielky a je to veru dobre,lebo sa vsetci dobre vyspime a andel si moze chrapkat v obyvacke a ja nemusim 10 krat vstavat k malej takto vstanem len raz maximalne 2 len co ju zakryjem a spime dalej 😉

moncika15
19. máj 2010

ja som vcera akurat drzala v ruke ten sterilizator a uvazovala ci to treba alebo je to len dnesna zbytocna vymozenost. to myslis ten do mikrovlnky?

lulu, nexapem co si myslela tym ze ked budu teploty? 😕

janette4
19. máj 2010

monika:-teploty= mínusové teploty 😉

lulu723
19. máj 2010

no Zanka ma opravila asi to mínus bolo malo vidiet 😉

no aj ten,ale ja som objavila tu na bazare parny sterilizator len mi to musi odsuhlasit manzel inac mozem o tom len snivat,ale sak ja na neho nahukam ze to nemienim stale vyvarat jak truba 😠

moncika15
19. máj 2010

aha takze znacim si sterilizator 😀 mate este nejake potrebne vyxitavky ktore ulahcia zivot?

lienka55
19. máj 2010

Ahojte,
len vas narychlo pozdravim,mame sa celkom obstojne,dnes k nam na izbu prisla jedna mamina z vedlajsej dediny,tak nam aspon nie je smutno.

moncika15
19. máj 2010

ahoj leni 😵 to je nahoda ze sa v BA stretenu skoro zname 😀 svet je maly
tesim sa z vas, len tak dalej 😵 😵 😵

lienka55
19. máj 2010

no ja poznam iba jej muza z videnia,ona sa tam privydala.ale zoznamili sme sa. 😉