Kam sa ísť s deťmi vyblázniť v Novom Meste nad Váhom?

maruschka
9. aug 2007

Ahojte všetky mamičky z nášho okresu Nové mesto nad Váhom. 🙂 Rada by som vedela,kde všade sa dá s tými našími drobcami vyblázniť v okrese Nové Mesto nad Váhom.Okrem parku v Meste nepoznám nič iné.Nebývajú nejaké detské predstavenia??Divadielka,kino a tak ďalej??Díky za info. 😀

moncika15
19. máj 2010

no tak aspon vam tam ujde cas 😉 s cim tam je ona?

michaela2410
19. máj 2010

ahojte...
Z vlastnej skusenosti vam mozem povedat, ze pri druhom som nemala ani tolko casu vyvarat flase a ani ine pedantnosti, ktore som sledovala a robila pri starsom... 😀 aj prala som vsetko, nedelila som jeho a nase veci, tak ako pri tomasovi... 😎

lulu723
19. máj 2010

Ahoj Miska ved preto si chcem objednat uz pouzity sterilizator.aspon budem mat istotu,ze ziadna hnusoba sa do bruska babatku nedostane 😉

lienka55
19. máj 2010

monci ona je tu so synacikom,idu mu robit jedno vysetr.,na zaklade ktoreho budu vediet ci je potrebna operacia.

epelino
19. máj 2010

Ahojte kočky, zatiaľ bývam v TN ale ak všetko pôjde dobre, tak od septembra sa sťahujem k drahému a v decembri budeme mať prírastok 🙂 Rada sa teda pripojím k tejto téme a pokecá, neskôr možno i naživo 🙂

natsa
19. máj 2010

Ahojte.Tak ti lulu źávidím tie chystačky to je krásny pocit.
Strerilizátor?vživote som to nepotrebovala vyvárala som v hrnci.Podla mna sa bez toho zaobide človek

lulu723
19. máj 2010

no hej ale mna to nebavilo sediet nad hrncom a cakat kym sa to vyvari.takto budem mat do 10 minut pokoj 😉

Ahoj epelino vitam ta medzi nas a dufam,ze budes prispievat a delit sa snami o zazitky z babetkom 😉

janette4
19. máj 2010

ahojte.epelino,vitaj medzi nami.kľudne prispievaj aj teraz,ako budúca novomešťanka,určite k nám patríš 🙂

Ja som sterilizator nemala a ani ho neplanujem mať.ani nad hrncom som nesedela,.dala som vyvárať a robila si ostatné,keď som si po chvíli spomenula,som to vytiahla a bolo.a tiež to netrvalo viac ako 10min.ale poznám baby,ktoré ho majú a chvália si.

my sme boli poobede cvičiť,tak sme mali zase spestrenie.
a Maťovi sa konečne pomaly rozväzuje jazýček,dnes zavalil:papuče,kamene,bim bam a napodobní sliepku,že:kotkotkotkotkotkotdáááááák 😀

lulu723
20. máj 2010

Ahojte a ja som si ho veru objednala a mam pokoj.je len parkrat pouzity,lebo ta pani dlho kojila a za 40€ no nekup to 😉 aj moj mi to odsuhlasil tak som si ho z kludnym svedomim objednala.

a veru idem aj ja dnes von musim zavolat Evke a Janke ci idu a pojdeme kocarovat sak uz malej doma hrabe a dvor je pre nu nejaky primaly 😠

lulu723
20. máj 2010

inac Zanka uz od vcera sa chystam napisat aku mas krasnu fotku v pase a furt zabudam.a Matusko je veru sikula 😉

rikarr
20. máj 2010

čaute baby .........

ako sa mame?????????

janete -maly je šikovný ....našej vikuš sa total jazyk rozviazal spolu s druhými narodkami 😵 odvtedy furt kváka 😎 a také mudrosti že ma až hava bolí.

epelino vitaj 😎

leni ako?

kuknite na FB som dala videjko maleho

lulu723
20. máj 2010

no idem hned pokukat na to video.a co malinky este stale grcka?a Erika nevadi,ze si chcem kupit ten isty kocik a mozno to bude aj v tej farbe?strasne sa mi ta farba paci ja milujem modru 😀

rikarr
20. máj 2010

vobec nie .....len kupuj lebo ja som nadmieru spokojná

lulu723
20. máj 2010

oki veru si ho kupim 😉

moncika15
20. máj 2010

o aky kocik ide? mozno si ho kupim aj ja 😀
ja som fakt nanervy z tyx kocarov mne sa ani jeden nepaci 😅

epelino
20. máj 2010

janette 4, dakujem🙂 moncika15, mas termin zhruba mesiac predo mnou, mozes mi davat medzicasom rady 🙂

epelino
20. máj 2010

az teraz citam, ze i dalsie baby ma vitali, tak diky. no ja som bola teraz v utorok na prvom sono, zatial to vyzera na 8tt ale az 8.6. idem na dalsiu kontrolu, tak uz budu malicke aj merat 🙂 vtedy sa uvidi presnejsie, aj termin porodu. ale velmi sa tesim, hoci tie pocity su este zmatene na zaciatku. vy ste to mali ako ? nepremielalo sa vam milion myslienok ked ste sa dozvedeli, ze ste tehotne?

moncika15
20. máj 2010

epelino, tak gratulujem 🙂 konecne mozem aj ja rozdavat rady 😀

inac babule ako casto je normalne mat to tvrdnutie bruska? zase som to mala vcera 😕 ale po magnezku to do 1O min preslo

michaela2410
20. máj 2010

no, baby, vy ste ale aktivne...nestiham vas citat...to viete, pracujuca matka 😉
epelino, aj ja ta vitam 🙂

juj, baby mate krasne problemy, chystacky na babatko...niekedy ma chyta mat tretie, ale ked sa rozculim nad manzelom a chalanmi, tak ma to hned prejde 😒

dnes sme mali u lukasa besiedku, bola robena fakt narychlo, lebo od buduceho tyzdna budu deti spajane, lebo im prerabaju...ale blbol mi fotak, tak mame len nieco natocene a par fotiek 😎 ale inak boli tie decka fakt strasne zlate...neviem, ci som pisala, ale ked mal besiedku tomas, normalne som od dojatia revala 😀

lulu723
20. máj 2010
moncika15
20. máj 2010

pekny ale pre mna to neni. na mna ma o kolecko menej 😀

lulu723
20. máj 2010

tak potom kukni ten camarello Q12 😉

natsa
20. máj 2010

Ahojte.tak mi ideme zajtra domov.no myslela som že bude celý týžden pekne že pomožem našim na zahrade že sa tam malý vylieta.Dnes som bola z malým len okolo činžaku a sa mi zvalil do plata,tak som ho šlahla do kočára v pančuchách.včera sme kupili gumaáky tak ich bol vyskušat v tej najvedšej bačorine.Tak čápal že sa všedci z balkona kukali potom neviem čo ho to napadlo tak pri chodniku pri činžaku je taký strmý kopec a pod ním je cesta,tak sa hodil dole tým kopcom až mi tak zle došlo lebo som sa bála aby nahodou nešlo auto no v prostriedku padol a natiahol sa na zem tak bol celý od blata.boli sme vonku asi pol.hod.
Zanka no malý je velmi šikovný Danko len take schomoleniny aj vidím že by chcel čosi povedat ale sa mu to ešte nedarí len rozkladá rukami ako keby hovoril"no čo nerozumieš?"
Epilenko tak ahoj medzi nami.
No mne sa páčia aj kočiky trojkolkyaj si zahováram od janky Evkinej kamošky že keby som ho potrbovala tak mi ho predá,mne sa páči aj sa mi zdá perfektný

janette4
20. máj 2010

Ahojte.Moni,kukni ten Camarello,mne osobne sa veľmi páči,lebo ja 3kolky tiež nemusím,a teraz je dosť rozšírený

Ja som malému dnes tiež kúpila gumáčiky,tak ich hneď aj vyskúšal.najprv tak opatrne jednou nohou a čakal,čo spravím 😝 a ked som povedala,že môže,tak tam skočil celý 😀
A nechcem to zakríknuť,ale myslím,že sa začíname pýtať 😉

lulu723
21. máj 2010

Ahojte teda Ivetka ty mas,ale zive dieta sak by ma slaktrafilo kebyze sa mi tak hodi 😒
a andel kupil malej uz minuli rok gumacky su sice cierne,ale malej sa v nich strasne lubi,lebo vie,ze moze chodit po bacorinach.a ten kocik od Janky je perfektny 😉 idem akurat dnes snimi konecne von,lebo mala len po dvore chodi a uz ju to dost nudi 😒

Zani ked Erika pride zamnou a zacne si natahovat teplacky a plienocku viem,ze chce ist na wcko,ale dokym ju tam dam uz je davno pocurana tak este chvilku musim vydrzat.aj vcera bosorka mala prisla a povedala aa tak uz som ju tam dala a tam 3x potlacila a nic tak ked sa do 5 minut nevykakala dala som ju dole a do 15 minut uz aj bola dokadena do plienky 😠

lienka55
21. máj 2010

Dobre ranko,
my mame dnes za sebou druhe preobviazanie,lepsie ako minule,aj ked s oblbovakmi.Uz mi je tu dlho,ale najskor pojdeme domov az vo stvrtok,ale to neni este iste na 100%.Dnes za nami pride tatik.Cez vikend tu budem asi zase same naizbe.Je to dobre aj zle.
Riesite tu kociky,ja som povodne uvazovala nad druhym,ale po tomto co som tu zazila za tychto par dni,tak to asi odlozim alebo zrusim. ☹ 😢

rikarr
21. máj 2010

leni ..... 😒 ale fajn že už sa bliži odchod domov

aj naša vikuš lubi bačoriny a veru minule sme došli od našich v stredu a mala na sebe ružové nohavice za cca 18€ čo dostala a ja som utekala rychle s malym dovnutra reku že mangel pojde s viki a ona potvora vystihla ked on čosi spratoval ,natiahla si gumaky a už jej nebolo a či vam neskočila to blata a takej velikeeeeeeej bačoriny...ma trafilo ked som tie gace zbadala.

moni ..maju rozne podvozky tie kočiky aj 4 kolesové aj klasika aj zužené...ja mam ten 4 kolesový ale zuženy takže vyzerá ako trojkolka

no idem vikuš čosi chce zas

rikarr
21. máj 2010

ja ma tento podvozok http://www.mimibazar.sk/foto_detail.php?id=5343... ale trocha ine elektrony 😀

aj takýto podvozok je http://www.mimibazar.sk/foto_detail.php?id=6204...

http://www.mimibazar.cz/foto_detail.php?id=2250...

kupovali sme ho v obchode kocarky vav

moncika15
21. máj 2010

ahojte 😀
uz sme doma z 3D. sranda je to xlapcek, s velkou pravdepodobnostou 😀
vecer pridam fotky 🙂

lienka55
21. máj 2010

erika mne osobne sa najviac pacil ten treti podvozok.

moni super,tesim sa s tebou.