Kam sa ísť s deťmi vyblázniť v Novom Meste nad Váhom?

maruschka
9. aug 2007

Ahojte všetky mamičky z nášho okresu Nové mesto nad Váhom. 🙂 Rada by som vedela,kde všade sa dá s tými našími drobcami vyblázniť v okrese Nové Mesto nad Váhom.Okrem parku v Meste nepoznám nič iné.Nebývajú nejaké detské predstavenia??Divadielka,kino a tak ďalej??Díky za info. 😀

lienka55
23. máj 2010

Ahojte,
dnes sme nespali vobec v noci,stale hore,a od pol piatej sme hore.Takze som ,,vyspata do ruzova,,. 😠

Ludka ja sa tu nenudim a myslim si ze ani ty by si sa nenudila.Dieta si vyzaduje 24hod. starostlivost a uz som z toho na nervy. 😉

Peknu nedelu vsetkym!!!!!!!!!!!!!!!

janette4
23. máj 2010

ahojte.
Lenka,neboj, ešte tam pár dní vydržíte a keď budete doma,bude už len lepšie aj Davidko to bude lepšie znášať,keď bude vo svojom.často na vás myslím a držím palce,nech je Dadovi čím skôr lepšie a nech vás pustia domov.

natsa
23. máj 2010

Ahojte.Monci a to kde bolí?ak v oblasti bruch tak asi Durdíkovy.Mna pichávalo tak pod bruškom tiež som bola jak zabrzdená išla som z obchudu niečo ma zabolelo hned ma chytila panika a nedokázala som sapohnut,čakala som až to prejde,ale to som mala už brucho riadne pred sebou,ale mu povedz aby sa niečo nezanedbalo.

natsa
23. máj 2010

leni držím palčeky a vydržto.Kedy asi pojdete domov?

lienka55
23. máj 2010

mozno vo stvrtok,piatok este nevieme presne.

lulu723
23. máj 2010

Ahojte som smutna,lebo macka niekde usla ad rana jej neni a maciatka su hladne a stale mnaukaju.moj je v praci tak som nakazala nech donesie kozacie mlieko od jeho mamy a idem asi dokrmovat len nemam mini flasku musim nieco vymysliet ☹

moncika15
23. máj 2010

ahojte 🙂
lulu, este sa mama macka nevratila?xudatka malinke, ja som dokrmovala vevericky s takou pipetkou co bola v tehotenskom teste.(nepouzitou 😉 )

dnes ma xrbat az tak neboli.ale aj tak to spomeniem drfdikovi, aj tie krce co mi furt natahuju ruky a nohy 🙄

michaela2410
23. máj 2010

ludka, ja som dokrmovala kedysi zajacikov normalne striekackou ale nepamatam sa, ci sunarom, alebo normalnym mliekom 😎

moncika15
23. máj 2010

ja som veverickam davala jasenku, lebo to boli len par dnove miminka a potom neskor sunar podla mesiacov

lulu723
23. máj 2010

no uz sa vratila jak dosiel Miro z roboty co bolo skoro o pol 8.isla som ho cakat a ked som sa vratila uz vsetky kocatka na nej co sa tak bili o ceciky mala som ju chut utrieskat kde sa tolko tarala.aj som im dala zo striekacky mlieko,ale kravske a to macky nemozu,lebo ich prehana po nom,ale co som mala robit ked ziaden sunar nemame. 😒

moncika15
23. máj 2010

tak to dobre dopadlo 🙂

lienka55
24. máj 2010

Dobre ranko,.
my sme dnes uz bez obvazov,aby sa nam to zacalo pekne hojit.Tak uvidime co bude dalej.
David dostal dnes od jednej sestricky aj velke lizatko za to ze bol statocny,to som sa este nikdy,nikde nestretla,aby mu sestricka isla kupit dolu do bufetu lizko. 😉 😀

rikarr
24. máj 2010

caute babizne 😀

moni gratulačka k vajkám 😎 aj mne to durdo povedal už v 16tt a na 3D som bola až okolo 26tt a durdovi povedz všetko..ja som mu povedala aj to čo som nemusela 😀

vitam novú maminu.

nemam kedy poriadne čitať len to vždy preletim ale čo je nové?ako lenka????

dada78
24. máj 2010

@lienka55 to je super,že sa nájdu také sestričky 😉

rikarr
24. máj 2010

baby je niečo v meste na MDD alebo sa na to vyserkali tento rok?

michaela2410
24. máj 2010

erika, neviem, ale akurat som v radiu pocula, ze v laugu cosi bude v sobotu...nasi chalani by mali ist s mojim ocinom do blavy, je tam nejaky celodenny program vo vlaku a na letisku tusim, proste budu sa vozit vo vlaciku a to oni maji radi...len neviem, ci uz listky kupil 😒

lulu723
24. máj 2010

ahojte baby co mate nove?ja som dosla z poradne a malinke ma okolo 550-600g a sedka si tam a ma taky nostek jak ma Erika teda vlastne zase sa to podoba na Mira tak uz bude mat 2 kopie 😀

moni veru mu povedz vsetko aj ja som mu dnes povedala co ma boli a aj z vytokom mam problem tak uz mi aj dal nejake tabletky na to 😉

lienka55
24. máj 2010

My sme dnes uz bez obvazov,aby sa nam to rychlesie hojilo.Zatial nie na to pekny pohlad. 😎
U nas bude program v sobotu pre deti,ale aj ked uz budeme hadam doma,nemozeme ist. ☹

Erika Riki je na zozratie 😀 .Je nadherny,tatino si dal fakt zalezat. 😀

moncika15
24. máj 2010

ahojte 🙂
ja sa dnes nemozem vyhrabat z postele zas mam nizky tlak. co ste ma nevarovali ze tehotenstvo je take tazke 😨 😀 furt cosi. raz ma pixa v podbrusku, potom ma bolia krize alebo mi je zle alebo som unavena z tlaku 😠 vo stvrtok idem aj ja do poradne tak to tam na neho vsetko vybalim 😎 xcel by ist aj muz kuknut drobca, pusti ho tam durdo? 😅 skusim sa ho opytat ci vidi pohlavie bez toho ze by som mu povedala ze uz nam povedali xlapca. dufam ze nepovie opak lebo to uz budem uplne na neistom 😀 aj ked si myslim ze to bude baba 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵

lenka tesim sa ze sa uz pomaly hojite, kedy vas pustia?

zas sa nam vyrojili vcely, plodny rok 😅

janette4
24. máj 2010

Ahojte.Leni,to je super,len nech sa mu to pekne hojí,držím palčekz.

Moni,neboj,ťažké je to len zo začiatku....možno sa len moc sleduješ 😒

Ja som sa tiež už mamy pýtala,či čosi v MEste bude,lebo malý tam ide na víkend,ale tiež nevie ešte o ničom.u nás bude cesta rozprávkovým lesom

moncika15
24. máj 2010

velke halo je z laugaricia a avionu

lulu723
24. máj 2010

no moni neviem ci tam pusti muza,ale sak sa ho opytaj a nech ide z boku a hotovo.a veru neviem ci to bude tam vidiet,lebo pri mne nevedeli urcit pohlavie v 20tt v TN bolo to 50 na 50,ale teraz som zretelne videla co to bude aj mam fotku,ale nepoviem 😀

moncika15
24. máj 2010

povedzzzzzzzzzzzzzzzzz 😨 😕

postavim ho tam pri bocne dvere a nex sa aspon kuka do toho zrkadla keby ho nexceli pustit 😀

lulu723
24. máj 2010

nie nie nepoviem to bude prekvapko vydrz este 14tt 😀 😀 😀 😀

moncika15
24. máj 2010

lulu t mi nemozes spravit ja na to cakam jak kura na sopel 😅

michaela2410
24. máj 2010

😀 lulu, som zvedava, ci dokazes vydrzat nepovedat 😀

moncika15
24. máj 2010

lulu, tak nehovor nic len vloz tu foto 😝 my to nikomu nepovieme 😉 😀

lulu723
24. máj 2010

nie nie nevlozim ani foto.nechcem to tu pisat,lebo hocikto to precita a uz to bude vediet cela Stara Tura a chcem,aby to bolo prekvapko 😉

janette4
24. máj 2010

lulu ty potvorka,nenapínaj nás 😀 😀 😀 keď nechceš,aby to kde kto čítal,tak nám zvedavým napíš do IP 😉

lulu723
24. máj 2010

boze,ale sak to potom musim napisat kazdej do IP 🙂