Kam sa ísť s deťmi vyblázniť v Novom Meste nad Váhom?

maruschka
9. aug 2007

Ahojte všetky mamičky z nášho okresu Nové mesto nad Váhom. 🙂 Rada by som vedela,kde všade sa dá s tými našími drobcami vyblázniť v okrese Nové Mesto nad Váhom.Okrem parku v Meste nepoznám nič iné.Nebývajú nejaké detské predstavenia??Divadielka,kino a tak ďalej??Díky za info. 😀

moncika15
24. máj 2010

ja uz vieeeeeeeeeem 😎 🤐

janette4
24. máj 2010

to nevadí,ved tak moc nás tu neni,tak šup šup na IPky 😀

lulu723
24. máj 2010

no a moj je uz doma a uz asi nepojde do prace tak sa tesim,ze si ho uzijem nachvilku doma,lebo cely vikend bol prec a asi pojdeme aj do tesca na prvu vybavicku sa tesim jak male decko 😀

moncika15
24. máj 2010

veru v tescu to je parada, vyber bohovsky. inac ja som sa naposledy vyburila v KIKu v PN vo Family boxe a v TAKu maju zlavy na detsky tovat. som kupila dupacky so svetrikom za 3 evri 🙂 kukni v albume

lulu723
24. máj 2010

no idem pokukat 😉

lulu723
24. máj 2010

jeee to su krasne vecicky 😵 a tu korytnacku mame aj my,ale mala na nu kasle ked sa kupe.teraz u nas leti mala misticka a lyzicka a pije vodu ked sa kupe a ked ju sprchujem nadstavi lyzicku a povie da tak jej musim dat vodu na lyzicku,aby mohla vypyt 😀

moncika15
24. máj 2010

😀 to je pekna hracka, nie je narocna. budes mat pomocnicku pri umyvani riadov 😝

lulu723
24. máj 2010

no ved uz raz asistovala pri umyvani a co bola v miske voda tak si ju celu vyliala na seba,lebo tak to robi aj vo vani 😝

moncika15
24. máj 2010

svagrinina robila osie hniezda a na to je take kakaove cesto a mala jej to furt brala a vlacila po byte. a ked potom zbierala kusky cesta po zemi tak vtom ako bola rozbehnuta zobrala do ruky aj nieco ine 😀 😀 😀 😀 mala tam behala totizto s holim zadkom 😀

janette4
24. máj 2010

@moncika15 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

natsa
24. máj 2010

Ahojte,včera sme boli na namestí aj z malím hodil do fontany šiltovku a flašu no skoro ma roztrhlo.mesto nerobí nič na MDD.primator na to serká,aj boli baby z MC aby niečo dal ,tak ich ani neprijal.on dáva peniaze na šport pretože je bývali športovec,niečo mesto dáva na ihriská na opravu a to je asi všetko.
Ludka mne nemusíš písat ja viem že budeš mat dievča, 😀

moncika15
24. máj 2010

nasta si jasnovidka ked to vies tak isto😀 😀 😀

lienka55
24. máj 2010

ale ved Ludka spominala minule ,ze to bude asi chlapec???

moncika15
24. máj 2010

jake dohady 😀 ja to uz vieeeeem 😝
lenka ako?

lienka55
24. máj 2010

tak ludka to dala vediet iba tebe???

Celkom dobre,mam tu fajn kocku tak aj cas nam uteka rychlejsie. 😅

natsa
24. máj 2010

ale nie len si tak myslím 🙂 🙂

lulu723
24. máj 2010

nie nedala som to vediet len monike ja som napisala do IP ked niekto chcel vediet co cakame. 😉
a inac uz som kupila jedny bodky a take paradne dupky no som natesena jak decko 😀 😀 😀
moni to je krasna prihoda svagrina mala urcite radost 😀 😀 😀 😀 😀 😀

rikarr
25. máj 2010

aj ja chcem vedieť.............pls

no v laugu sa to začina o 14,00 budu tam skakacie hrady,sutaže prekvapenia s dobou ladovou...viki ju može tak pojudeme taqm ked ništ iné a bližšie neni

inak čaute

monci krasne vecičky...no idem bo huči už 🙄

jarabicka
25. máj 2010

...ahojte...pridávam nejaké foto z osláv 😉

jarabicka
25. máj 2010

...Kubenkova oslava...

lulu723
25. máj 2010

jee Evka tak Kubko mal nadhernu oslavu a tie oblozene misy to uz by tam nic neostalo kebyze som tam ja 😀

dada78
25. máj 2010

@jarabicka krásne fotečky, nás čaká oslava prvého rôčika 6.6.snáď vyjde počasie, chceli by sme grilovačku robiť

na Turej bude 30.5. oslava Dňa detí na námestí, tuším o 14:00 a tiež som videla leták na Dubníku Cesta rozprávkovým lesom,len musím pozrieť kedy presne

lienka55
25. máj 2010

Evka ja uz som zabudla kedy mal presne Kubenko rocik???A kto robil torticku?

dada78
25. máj 2010

akurát dnes som si bola v Meste kúpiť poťahovaciu a tvarovaciu hmotu K2, chcela by som vykúzliť prvú takúto tortu pre drobca.

včera poobede sme sa trošku prechádzali po námestí 🙂 tam si je Martinko najistejší a nebojí sa púšťať. Doma je oveľa opatrnejší.

natsa
25. máj 2010

Ahojte tak som sa dozvedela že aj mesto bude robit mdd bude v utorok a asi vo štvrtok bode robit MC podla toho kedy zozenu nafuk.hrad.
Evka krasna oslava a Kubenko je zlatý a náramni Fešáčisko

jarabicka
25. máj 2010

Lulu, ty máš teraz taký apetít??? 😀 😀 😀
Dada, ďakujeme, včera sme mali takú detskú oslavu, v sobotu nás čaká oslava so západňarskou rodinkou a naši z východu dojdu v júni, tak to bude oslava č.3 😉
Lienka, Kubenko mal včera narodeninky a tortičku som robila ja, mamička Evička 🙂
Ivetka, ďakujeme 😉

janette4
25. máj 2010

ahojte.evička,tortička je super,ako si tam nakoniec dala tie dlhé piškoty?aj tie studené misy sú krásne,sama si robila?

my sme boli doobeda v baby klube,malý teraz spí a poobede asi pôjdeme von,ak nezačne zas pršať.k nám príde v sobotu kamarátka s priateľom,konečne po takmer pol roku sa uvidíme a večer asi pôjdem von,už sa teším.malý bude u našich,tak môžem hýriť,nemusím sa báť,či to tato zvláda 😀

idem zavesiť prádlo...odkedy sa učíme od plienok,iné nerobím len periem

jarabicka
25. máj 2010

Ahoj Zanka, piškoty som dala len tak, že som ich oprela o kraj torty a krááásne to držalo, takže nebol problém a ani netrebalo žiaden med 😉 ...áno, tie studené misy som robila sama, ja sa v tom vyžívam keď môžem s tým špekulovať a experimentovať 😉 ..veľmi rada to robím 🙂

janette4
25. máj 2010

náááádherné sú....aj mňa to baví,keď som neni v časovej tiesni a má mi kto varovať malého....čo obyčajne nemá kto 😝

jarabicka
25. máj 2010

Zani, to som tvorila keď Kubenko spinkal, len som si musela švihnúť lebo nie vždy spí rovnako a keď vstane už je dorobené 😉