Kam sa ísť s deťmi vyblázniť v Novom Meste nad Váhom?

maruschka
9. aug 2007

Ahojte všetky mamičky z nášho okresu Nové mesto nad Váhom. 🙂 Rada by som vedela,kde všade sa dá s tými našími drobcami vyblázniť v okrese Nové Mesto nad Váhom.Okrem parku v Meste nepoznám nič iné.Nebývajú nejaké detské predstavenia??Divadielka,kino a tak ďalej??Díky za info. 😀

lulu723
25. máj 2010

dadka Matko je nadherne chlapcatko no uz sa tesim na moje babatenko. 😉

dnes som bola u kamosky a pocuvali sme srdiecko samozrejme,ze drobatko je stale otocene hore hlavickou 😠

natsa
25. máj 2010

evka to si naozaj robila?ja že ste niekde dávali,teda ta obdivujem ozaj si velmi šikovná.

moncika15
25. máj 2010

baby nepoznate nejakeho opravara praciek v okoli? ☹ pokazila sa nam pracka tesne po zaruke a vsade v meste opravuju v predajniax iba pracky ktore oni predali. a neni ani kde zohnat tu suciastku. kupovat novu pracku koli posratej 5€ nezohnatelnej susactke sa nam nexce 😒

lulu723
25. máj 2010

no moni my mame pracku od Michalca tak sme mu zavolali a on pekne prisiel k nam a opravil nam aj pracku a aj chladnicku.sice pracka ani nebola pokazena to len ja som tam vzdy dala vela prachu tak sa vzdy zapchal filter a svietilo cervene svetielko tak som to musela vzdy vypnut z el.a vypustit vodu z filtra.esteze byvame v rodinnom a mame tu tenmini kanal ci jak sa tomu hovori.inac by sme zakazdym vytopili susedov 😝

natsa
25. máj 2010

Monci tuto pri stanici otvorilo taky obchod kde predávaju pračky,chladničky aj to tam opravuju,je to v taj ulici ako su zahr.potreby tak na konci,vedla je videopožičovna

jarabicka
25. máj 2010

Ivetka, jasné že som to robila ja...je to moje také "skryté" hobby 😉 ja sa v tom vyžívam, ak môžem také niečo vytvoriť 🙂

moncika15
25. máj 2010

dakujem baby, ale nikto nexce opravovat pracku ktoru sme nekupili u nix 🙄

janette4
25. máj 2010

monika,to čo ti písala Natsa je Žarnovický,on mal MOPOS pri stavebninách,ako sa ide do D.Srnieho.On opravuje väčšinou všetky pračky,aj tie,ktoré nie sú kúpené u neho.0907 894 873.skús mu zavolať

dada78
25. máj 2010

@moncika15 my sme kúpili v Mopose u Buša a už sme si ho aj volali začala nám pri žmýchaní hučať, krstný hovoril, že asi ložiská, buď ich treba premazať alebo vymeniť, že si mám nachystať tak 2000.-SK paráda! ak chceš môžem Ti dať na neho číslo, len neviem,či robí len od neho alebo aj mimo.

Dnes som kukala na plagát, na Turej bude na námestí 30.6. o 14:00 oslava MDD, mal by byť aj nafukovací hrad 😵

dada78
25. máj 2010

@janette4 si rýchlejšia 😀 😀 😀

moncika15
25. máj 2010

buso nam nexcel opravit 😠

janette4
25. máj 2010

a prečo?ved oni opravujú väčšinu pračiek.nemáte náhodou Elektrolux?lebo na tie servis nerobí

moncika15
25. máj 2010

ze opravuje iba fagor ci co to 🙄

moncika15
25. máj 2010

tak a uz viem preco k nam tento rok xodia furt roje vciel 😀 😀 😀 😀 😀 😀
http://www.sme.sk/c/5391366/v-usa-havaroval-kam...

lulu723
26. máj 2010

Ahojte no moni a kde ich vsetky date 😀 😀 😀

baby zase zdrhla kocka a od vcerajsieho obeda jej neni.mam takeho zleho tusaka,ze sa jej nieco stalo ☹ kurnik a ked ja sa moc pri maciatkach nemozem zdrziavat ☹ musim nieco vymysliet,ale v nedelu jak som im dala do miscicky mlieko tak este nevedia lizat no musim asi viradit nejaku Erikinu flasku a tak dajako ich nakrmit ☹

dada78
26. máj 2010

@lulu723 potvora mačka, nezodpovedná to mater, nemáš od liekov do nosa,čo sa kvapká tú pipetu, aj s tým by sa dalo

lienka55
26. máj 2010

Ahojte,
tak nas by mali zajtra poodpajat od hadiciek,a podla toho sa potom uvidi,ci nas pustia domov.Inak to tu uz nevydrzim. 😠

Moni aj ja poznam jednoho opravara praciek v Ockove. 😉

moncika15
26. máj 2010

@lienka55 a nemas na neho cislo? 😕

moncika15
26. máj 2010

@lulu723 no to neviem ale dobryx vciel sa vsade vela zmesti 😀 ponukam na predaj med nexcete 😀
ty si presne taka ako ja 😀 s tymi kockami, myslis ze by ix opustila? ved ona vie co robi. musi im zohnat potravu aby mala mliecko 🙂
ze erikinu flasku 😀 ja som myslela ze to su male maciatka a nie pumy 😅 ved maju hlavicky take velke ako ten dudel flasky 😝

rikarr
26. máj 2010

lulu striekačku si zožen

lulu723
26. máj 2010

no ved im to ani neslo cez flasku tak moj zohnal striekacky a kozie mlieko a uz ich krmim sama aspon kazde 3-4 hodky.aj volal veterinarke a ta,ze ked uz budu mat 3 tyzdne,ze mame skusat im nufaciky namacat do mlieka,ze oni sa uz naucia papat.len este im to nejde.chudence tak sa tam k sebe tulia a furt mnaukaju no a macku asi nieco preslo,alebo ju zastrelilimalebo co.ona nezvykla chodievat na cestu tak asi ju naozaj odstrelili 😢

moncika15
26. máj 2010

lulu, neboj sa ona sa vrati. ved aj minule jej cely den nebolo 😉
kolko je prec teraz? a kolko maju tie maciatka?

lulu723
26. máj 2010

moni ona je prec od vcera.este ako som odchadzala ku kamoske o 9 tak tam bola a potom jej uz nebolo a doteraz sa nevratila.v nedelu prisla,lebo pocula ako Miro prisiel autom,ale vcera sme ju aj volali a nikde jej neni.a maciatka dostali jest az o 24 hodin.chudence take boli hladne.uz lepsie papaju a dokonca to pruhovane najmensie uz pekne chodi a stale za mnou asi si mysli,ze som jej mama.v piatok budu mat 3 tyzdne

lienka55
26. máj 2010

moni nemam ale mozem ti ho zistit az ked prideme domov,ale to bude asi neskoro???

natsa
26. máj 2010

Lulu no ti si mamina na všetky strany aj cicám robis maminu,dufam že ich nekojiíš 😒 dufam že si sa neurazila,ale v dobrom aka si starostlivá

lulu723
26. máj 2010

no inac uz su na mne zavisle a jak ma zbadaju uz aj mravcia,ze chcu jest.uz sa pekne rozpapkali akurat teraz som ich dokrmila a pomasirovala bruska,aby ich neboleli tak som to aspon citala.a do tyzdna by sa mali naucit same pit mlieko z misky.ale teraz musia vydrzat do rana ja tam nebudem behat kazde 3 hodinky ich krmit.az rano im dam mlieko a hotovo.

a mala beha furt okolo nich a aj som pocula,ze jedno mrauci tak som utekala za nimi a na eriku som kricala nech ich necha na pokoji a rychlo polozila maca na zem a jakoze ona nic ruky za chrbat a skerila sa krpec maly a chuda maca ledva vie chodit a skoro ho aj pristupila 😠

natsa
26. máj 2010

no bola som z malým vonku okplo dvora boli sme vonku asi pol.hod z toho som ho 2 ktát prezliekala.celýpadol do bačoriny dole pusou.samozrejme že z neho tieklo a on nie ist domov,tak som ho zdrapla reval no čo ostali sme doma.potom mi zdrhol k susede tam si sadol na manž.postel a tvaril sa že je doma,potom nechcel ist za svet domov,išli sme ešte polovičiaka odkopnut do roboty,samozrejmeže sme sa predtým ako sme išli dobre povadili tak sme išli po tichu.no idem drichmat.pred chvýluo som sa čosi učila,len ta moja vyslovnost jazyk si idem dolámat.

lulu723
27. máj 2010

Ahojte 😉 tak dnes sa idem pozret na drobatko ideme na to 3D.ozaj neviete co si tam mam zobrat?ci dvd,alebo USB kluc 😕

lienka55
27. máj 2010

Ahojte,tak mi ostavame este stale v nemocnici,zle sa to hoji,asi sa zblaznim. ☹ 😠 😢

janette4
27. máj 2010

ludka,ja som si brala uterák,ale lepšie sa to utieralo servítkami a asi Cd alebo DVD.a nepovedali ti,keď si sa objednávala?no som zvedavá,či ti povedia to isté,ako na normálnom sone 😀 a kam ideš na 3D,do TN?