Kam sa ísť s deťmi vyblázniť v Novom Meste nad Váhom?

maruschka
9. aug 2007

Ahojte všetky mamičky z nášho okresu Nové mesto nad Váhom. 🙂 Rada by som vedela,kde všade sa dá s tými našími drobcami vyblázniť v okrese Nové Mesto nad Váhom.Okrem parku v Meste nepoznám nič iné.Nebývajú nejaké detské predstavenia??Divadielka,kino a tak ďalej??Díky za info. 😀

michaela2410
16. jún 2010

@moncika15 na strednej, na gympli, ono asi na zakladke su tie deti este male na vyjednavanie...vidim to aj tu, lebo ucim aj u tych mansich na osemrocnom a tam nejako nevyjednavaju 😉

lienka55
17. jún 2010

Dobre ranko,
my ideme dnes na kontrolu,tak budeme mat aj mensi vyletik.
Dievcata nechcem to zakryknut,klop,klop ,ale mne David zacal prespavat celu noc a bez pitia,tak sa vytesujem a som stastna,dufam,ze mu to vydrzi, uz by bolona case. 😅

moncika15
17. jún 2010

ahojte
@lienka55 to je nasledok tej operacie? tak nex to vydrzi teda 😵

rikarr
17. jún 2010

ahojteeee

veru dom hore nohami ale čo už ....ja len gulim očami ked su nejaké poznamky ....akože dobre viete že za xx čias som makala furt na dome ale teraz sa mi nechce,nemam ani chuť ked vidim že to nik neocenil a nevaži si to a popravde načo .........akože pri viki sa mi da celkom poriadok udržať(nepočitam hračky) ale pri mužovi je to o hubu

včera sme boli na poradni...mame 5470g a 59 cm aaa bilirubin konečne po 3a pol mes. klesol na 18 😀

lienka55
17. jún 2010

@moncika15 ,moni to neviem ci je to nasledok,ale pochybujem.
@rikarr aj ja pochybujem,ze ked budu dve tak sa mi podari udrziavat poriadok.teraz sa to da,ale co potom.

lulu723
17. jún 2010

baby a uz mame na svete malu Sabinku 😵 😵 😵 dnes sa nam narodila teda svagrine isla CS a miery ma 2550g a 47cm.juuuj jak sa tesim 😀 😀 😵 😵 😵

moncika15
17. jún 2010

ze gratulujem 😵

lienka55
17. jún 2010

@lulu723 gratulujeme 🙂 🙂 🙂

natsa
17. jún 2010

veru babenky ja to vidím u nás,teraz sa malý akosi ukludnil,sice musím striehnut čo vyvedie ale už to nieje take.Včera ma nechal v pohode robit džem.Len prišiel,pozrel čo robím a išiel pozerat telku.Polovičiakovy je prednejšie materialna hodnota.Povedal že ho už nebavý pozerat ako mu chytá obrazovku,ako dochytá celý počitač atd.Popravde ked som tužila po dietati a bola z toho cela nestastná on bol v klude.On vidí len pohodlie.ked som sa ho spýtala či si vie teraz predstavit život bez Danka tak povedal že nie.viem že do druheho dietata ho nesmiem tlačit.

rikarr
17. jún 2010

natsa ono to pride samo .... ja som po druhom dllllho tužila ešte viki mala hadam len rok...ale netlačila som,nechala som to tak...čas plynul a aj som si zvykla na ten konfort mať večšie dieta 😀 no ale potom moj začal nejako podozrivo hovoriť o deťoch..nie dietati tak som na to skočila-aby si to nerozmyslel 😀 a obchytkaná telka 😀 bože ked sme kupili tento velký telkáč chodil okolo neho pomaly po špičkách 😀 😀 😀 s handričkou v rukách a mne furt hovoril aby som ho len tou handričkou leštila stale aj každy den-len som mu povedala spolahni sa a myslela si svoje...viki furt zahanal od neho a teraz.......obchytkaný,dolíčený a nevadí mu to 😎 som mu povedala že bud budem stať pri TV a vkuse ju ofukovať a leštiť alebo bude mať čo jesť na večeru a bude sa mocť prechadzať po čistej podlahe

dada78
17. jún 2010

@lulu723 gratulujeme 😉 😉 😉
@rikarr veru u nás to v kuchyni teraz vyzerá,že padla bomba, ale bola som rada, že som aspoň obed uvarila. Maťo má teraz obdobie vešanie sa na nohu a maminkovanie, myslela som,že už ho to prešlo, asi sa vrátilo, bábo moje 😝
@lienka55 keď zbadám zase bociana pošlem aj k Vám 😉 😉 😉

lulu723
17. jún 2010

Erika na spapanie je Riki 😵 😵 😵
no a uz som aj dopisala uz je tu moja vytrznicka 😀

janette4
17. jún 2010

ahojte.Erika,malý je zlatý-kecálek 😀

ja som dneska u našich,ráno som bola na dentálnej hygiene,ako naschvál mi je po 2týždňoch hrozne zle.trvalo to síce dlhšie,aj sa jej to zle robilo,ale tak nakoniec som to vydržala.
poobede som bola malému pokúpiť nejaké veci.kúpili sme krásne jasno zelené tričko s autom McQuin,letné plátnové gate na leto a súpravu kraťasiek a trička na leto.ešte sme išli do Jednoty na papučky a sandálky,ale ppredavačka mi tam celé 3minuty,čo sme skúšali papučky vyprávala,že zavierajú,lebo im idú autobusy,tak sandálky som ani nebrala.povedala som,že evidentne zákazníkov a tržbu ani nepotrebujú,tak ideme kúpiť niekde,kde budú ústretovejší. 😝 a ešte som mu kúpila opasok,lebo všetky gate mu padajú,nosí traky,ale v lete ho budú tlačiť na holých ramienkach.
Kamarátkina dcérka,tak stará,ako maťo bude mať začiatkom júla narodeniny,tak som jej kúpila kufrík,prestieranie pod jedlo,sponky a prstienky Hello Kitty. 😀 to mám budúcu nevestu,tak si ju musím trochu rozmaznať. 😀

lienka55
17. jún 2010

@rikarr riki je neskutocne krasny,fakt uprimne. 🙂 😉
@janette4 moc si nenauc nesticku´,aby potom nebola moc narocna. 😀

My sme dnes na kontrole dopadli dobre,dalsia opat o mesiac.

rikarr
18. jún 2010

halo čo je s vami?všetky ste na jarmoku?

moncika15
18. jún 2010

ja som tu 😀

lienka55
18. jún 2010

aj som tu uz nakrkala niekolkrat denne ,ale nikde nikoho.

dada78
18. jún 2010

@rikarr krásne babuliatko 😉 😉 😉 😉 😉
@janette4 pre Nicolku či Dominiku ?

@lulu723 neviem,či som Ťa nestretla na jarmoku, tedasa mi to zdalo, išli Ste zhruba okolo 17:30 pri Meštianke cez most a niesli krásny drevený stolík so stoličkou ? lebo tá babuľka bola tehuľka a fakt sa mi chlap podobal na manžela 😕 ? ja som išla s MM a s Maťkom v kočíku a mal veľký balón zajaca. Doobeda som mu kúpila balónik Tweetyho, ale toho vypustil bráškovi do nebíčka , je to malý parťák 😉

@lienka55 a Vy neprídete na jarmok*?

rikarr
18. jún 2010

všetky ste tu a ništ poriadne nepišete?aký je jarmok?ja som chcela ist dnes ale mužo je ešte v robote 😒 tak hadam zajtra behneme na lokotoč 😀

janette4
18. jún 2010

Ahojte.
@dada78 pre Dominiku,tú máme bližšie 😀 Maťko je super bráško 🙂 🙂 🙂Aj naši chceli malému kúpiť tie krásne balony,ale vyhovorila som im to,lebo keď to vyfučí,už sa to nedá znovu nafúkať.miesto toho mu radšej kúpili bager-hračku. ten je na dlhšie...možno 😀

my sme boli na jarmoku,aj sme stretli Adelku,aj Ludku aj Evičku-jarabičku s Jakubkom,ale bola zabratá do debaty,nevidela nás.Maťovi sme kúpili krásnu košieľku na leto a takého psíčka na poduške.a zajtra si ideme s manželom ešte kúpiť stromček.chcel mi kúpiť orchideu alebo cikas,ale do bytu už nechcem žiadne kvety,už ich mám moc.Maťo sa aj kolotočoval,aj zajtra pôjde,ak nebude pršať.horšie je,že ho odtiaľ nemôžeme dostať. 😝

natsa
18. jún 2010

Ahojte,tak ja som mala super den.Celý den z malým,von sa nedalo ist polovičiak drichmal po nočnej tak sme musely byt ticjho,konečne vstal a hned na to sme sa povadili.nechala som mu maleho na 1 hod potrebovala som niečo kupit.hned sa ohradil že kde zas trajdám že sa potrebuje vy.....do mna vstupil jed hovorím ja ked som cely den sama doma ja n....?on totižto sadi na WC 30 min ja sa musím za jazdy.prepáčte že vám vlastne toto pišem ale som najedovaná.to jeho pohodlie

lulu723
18. jún 2010

dadka ano to sme boli my 😀 ja som sa aj pozerala na Matka a tak som si myslela,ze hadam si to ty,ale ja sa bojim oslovit niekoho koho dobre nepoznam.
juuuj baby hlava ma boli jak kona.esteze Erika isla pekne spat a inac ten stolik sa jej strasne paci.mala je vykolotocovana aj z tatom bola na autickach aj pofotene mam len mi dosli baterky tak sa nabijaju.
ja som stretla nase Lubinanky Janku z Evku.aj Evicku a Zanku aj som si orchideu kupila babatku kosielku a svetrik.Erika ma ten balonik,lebo jak zbadala balony tak hned da da tak som jej ho kupila.ved jarmok je raz za rok a pochybujem,ze stihnem Novomestsky 😝

a ten balonik co ste vymustili do nebicka tak ja som ho videla a tak som si hovorila,ze chuda dieta,ze mu uletel balonik,ze musi strasne plakat.a to Matko vypustil pre Romanka 😵 😵 😵

Ivetka a to co toto mas za muza?sak my to mame tazke z detmi co ti nepomoze?ja na mojho nahukam a je vybavene.a ked nahodou je snami doma a poviem mu nech sa stara o malu a je vzdy jak z divych vajec tak tiez mu lezie uz na nervy,ale nenadava,lebo mu poviem,ze takato je cely den a som snu sama a musim to zvladnut tak on povie,ze to chape aj ked mu uz riadne lezie na nervy a je rad ked padne pol 8 a uz je v postely,ale este sa nestalo,ze ked nespala a stale nas volala tak isiel pekne za nu na 10-15 minut tam sa spolu poblaznili ulozil ju spat a bola ticho.a ked sa mu nelubi tak mu vzdy poviem,ze si nemal robit decko ked sa nemieni starat a je ticho.
no idem ja spat,lebo kotrba ma stale boli.este si precitam par straniek z knizky a idem spat tak zatim papa a zajtra zase jarmocime 😀

moncika15
18. jún 2010

ahojte 🙂
ja som sice nestretla ani jednu z vas ale Evka s Evicku mi hlasili ze matusko sa vozil s tatom na autodrome a ludka rozrazala bruskom ludi 😀

prave sem dosli z kina. neuverite! mo milovany zaspal na thrileri 😅 vsetci sledovali v napati a to hovado zacalo xrapat 😀 maskovany siltovkou a 3D okuliarmi 😀 😀 😀 😀 😀

moncika15
18. jún 2010

@lulu723 ani ja asi na novomestsky jarmok nepojdem 😔 koli tomu aby mi ktosi nevrazil do bruxa nexcem ist do tlacenice. ale niekde z kraja budem navygovat muza kde predavaju cukrovu vatu 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😝

janette4
19. jún 2010

ahojte.
@moncika15 ja som doteraz cukrovú vatu milovala,teraz ma už len z tej vône napína 😝

my máme za sebou ďalšie kolo kolotočov...dúfam,že posledné 😝

brezicka
19. jún 2010

ahojte, som tu nova. Stahujeme sa do okolia Noveho Mesta z ineho okresu a tak vas chcem poprosit ci mi niekto moze odporucit dobreho gynekologa a tiez kde je najblizsia porodnica v Trencine? Cakam babo a budem rodit v novembri. Dakujem 🙂

lienka55
19. jún 2010

Ahojte,
tak ja som to dnes s pracou prehnala,som totalne unavena,vsetko som upratala, a este som stihla aj vsetko pozehlit,co som oprala. 😝
Maleho mam u maminy,chcu si ho nechat aj na noc,este tam nebol co sme doma z nemocnice.

@dada78 nie nesli sme na jarmok,nemam teraz co take kupovat,mame vsetko,ale minuly rok som bola na koberce.A inak na turansky jarmok mame velmi pekne spomienky,pretoze na prvom som bola uz aj s Davidkom 😀 ,v brusku,mala som take sikovne brusko, taky 5 az 6 mes. 😀
O dva tyz. su u mojej maminy hody takze tam sa maly vyblazni. 😉

lienka55
19. jún 2010

@brezicka vitaj medzi nami!!!!
Takze porodnice na blizkom okoli su TN a PN je na tebe pre ktoru sa rozhodnes.A co sa tyka gynekologov,tazko povedat,ktory je najlepsi.Vacsinou baby tu z konika chodia dr.Durdik,Kovac.

michaela2410
19. jún 2010

@brezicka ahoj, kde presne sa stahujete? od toho zalezi kde ti je najlepsie chodit ku gynekologovi a aj kde je nemocnica...ak berieme Nove Mesto, tak tu asi co sa tyka dr, tak priamo v meste dr. Durdik a nemocnica v trancine...ja som tam bola velmi spokojna, ale chvalia si aj porodnicu na myjave...tu co sme na fore, asi takmer vsetky chodime k Durdikovi, ale ma vela pacientiek, ale z toho vyberu tu, ti asi nic ine neostava...jedine, ak by ste boli blizsie k trencinu, tak popytat sa priamo v TN...neviem...