Kam sa ísť s deťmi vyblázniť v Novom Meste nad Váhom?

maruschka
9. aug 2007

Ahojte všetky mamičky z nášho okresu Nové mesto nad Váhom. 🙂 Rada by som vedela,kde všade sa dá s tými našími drobcami vyblázniť v okrese Nové Mesto nad Váhom.Okrem parku v Meste nepoznám nič iné.Nebývajú nejaké detské predstavenia??Divadielka,kino a tak ďalej??Díky za info. 😀

jarabicka
21. jún 2010

Fíííha, aká dnes účasť 🙂 , vidieť, že je škaredé počasie 😉 na niečo to je dobré, aspoň sa téma na koníkovi hýýbe 😉
...ja som dnes žehlila o 100 šesť, až mi z toho pomaly švihá a druhé mi schne na šnúúúre...akurát som to dokončila a idem sem nakúknuť a nemôžem sa dočítať 🙂

...my sme dnes boli iba na chvíľočku vonku, akurát v obchode a išli sme domov lebo fúúka jak blááznive...od 3-7.7 by sme mali ísť na dovolenku, ak budú detičky zdravé, tak dúúúfam, že sa nič do toho nepripletie...vy sa niekam chystáte baby???

Dada, teraz keď pozerám na tvoje foto, tak mám pocit, že som ťa videla na jarmoku, to ty si ma nevedela chytiť za rukáv a trošku so mnou potriasť????keď som ťa ja nespoznala????jááj, ma to mrzí, sme sa mohli zoznámiť 😉 , ale šak hádam niekedy sa nám to podarí 😉
Hm, pre mňa je tu každý nový, tak akosi nespoznávam ľudí, tak keď ma uvidíte, tak sa mi prihovorte lebo ja by som možno aj cudzích ľudí oslovila, keďže sa mi tým, že málokoho poznám, veľa ľudí pletie 🙂 , ale šak hááádam časom sa to zlepší 😉
Ja som tiež bola maximáálne spokojná s pôrodnicou v TN, rodila ma taká mladá doktorka Bašková a izbového lekára som mala Hlaváčika, celkom pohoda 😉
Takže čo s tým stretkom???
Lenka, to ty už pôjdeš do práááce 😲 😲 , hm utieklo to, že???

michaela2410
21. jún 2010

@natsa som ale sprosta 😅 😅 😅 😅 aspon vidite, ake je nebezpecne nechodit na stretavky, uz som vynechala asi dve?

michaela2410
21. jún 2010

a inak ani vas nemozem precitat, lebo ste sa tu akosi moc rozpisali, no, spapam este trocha melona, idem nahnat deti do kupelne a dozehlit pradlo, co mi este zostalo

michaela2410
21. jún 2010

tak som vas docitala, ale musim ist, lebo deti sa asi nevyzlecu, kym im to "rucne-strucne" nevysvetlim 😀

rikarr
22. jún 2010

@michaela2410 to poznam 😀 ručne stručne a treba nad nimi stať 😀

@jarabicka a nebola to vašková? mna prijimala vašková-taká blondynečka ona je iba i rok alebo dva odomna strašia.ale velmi milá len ma nestihla odrodiť 😀

inak baby mam nejaké kuponiky DM ešte kt. ja nevyužijem určite tak ak chcete pošlem vam.

napr.alverde-ošetrujuci kremik,nivea nutri sensitive,sebamed,babylove umyvaci gel,johnson-kupel na cele telo,baby love plienky,pampers vlhčené utierky,johsons baby vlhčené,babylove prsné vložky,dalej rozvojová podložka,philips vysielačky-stražca deti,...kludne vam to pošlem lebo je škoda aby to prepadlo

jarabicka
22. jún 2010

Zdravím vás dievčence 🙂

Rikarr, nie tá doktorečka blondinečka sa volá Bašková, ak si dobre spomínam, tak Mária, veľmi prijemná a milá baba a hlavne mladunká, aj som mala spočiatku strach, keď som videla, aká mladučká ma ide rodiť, ale bola skvelá a veľmi-veľmi milá a citlivá 😉 aj ma prišla po pôrode pozrieť na izbu, spýtala sa ako sa mám a aj sa rozlúčila s nami keď sme odchádzali, takže bola veľmi veľmi zlatá 😉
Odkedy mi dali vyvolávačku tak ma vyšetroval aj Kaščák, aj Hlaváčik, aj Wallenfels a potom to všetko prebrala Bašková lebo mala službu zrovna vtedy aj s Jankovským...a keď som prišla do pôrodnice, tak ma prijímal Sučanský-taký fešááák a tiež veľmi prijemný lekár, zrovna sa vtedy ženil keď som tam ležala, aj svadobné oznamko som videla, takže aj drby viem 😀 😀 😀 ..takže tak...

...no utekám ja variť - vajcové halušky a šalát 😉 zatiaľ pa-pa...

natsa
22. jún 2010

Evka no to máš pravdu že Sučanský je velký fešak ja som tak rada na neho pozerala.Inak aj kaščák je velký fešáčisko nemohla som si pomoc ale ked bol pri mne tak som bola kludná.No a Janovský mi je tiež strašne sympaticky

rikarr
22. jún 2010

oni su tam všetci fešaci a fakt dobry lekari

janette4
22. jún 2010

@rikarr , @natsa tak to sa teším dopredu 😀 😀 😀

a inak ahojte. 😉

moncika15
22. jún 2010

@natsa zazila si aj hlavacika? moj muz vzdy hovori ze naco su mu tie hrube okuliare ved aj bez nix pi... vidi 😅 😀 ale je dobry odbornik so super pristupom 😉

natsa
22. jún 2010

Monika hlavacika si pametám niekedy zastupoval kaščáka ked som tam chodila aby sme mohli mat Malého.On mi robil IUI.podla mna je strašne náladový.Niekedy ledva niečo povedal inokedy som snim klabosila a rehnila sa ako kobyla.ja ho pokladám asi za takeho stredného odborníka.On je starý mládenec a babku mu býva na samotách

natsa
22. jún 2010

baby ako tam dávate to meno že sa mi ukáže kto na teby spomína?

moncika15
22. jún 2010

@natsa to ze je naladovy beriem. mna zvozil pod ciernu zem ked sme tam prvykrat prisli 😅 ale ja som mu tam rumazgala skoro kazdy krat ked sme tam boli tak asi preto sa ku mne xoval ustretovo , milo a vsetko vysvetlil. bez ponahlania sa ze ma plnu cakaren 😉

moncika15
22. jún 2010

vedla toho mena ktore spominas je "odpovedat" alebo zadaj zavinac a to meno, za tym musi byt vzdy medzera

natsa
22. jún 2010

monci díky.no mi ked sme tam boli prvý krát tiež mi tam všetko povysvetloval bol velmy milý až som ho žrala.a čo si tam prečo plačkala?ja som plakávala doma.

moncika15
22. jún 2010

@natsa som ti pisala ako sme na tom boli a ked ti 2,3x zrusia v den IUI zakrok tak to na psyxiku zaposobi 😔 a dorazil ma naposledy ked sa s nami lucil ze nas posiela do BA lebo tam nam uz nemaju ako pomoct 😅 ze by bol zazrak keby som pocala inak ako IVF! a ja tam teraz naklusam z bruxom po ktore sme nakoniec prisli prirodzene 😅 hold zazraky sa stavaju 😀

lienka55
22. jún 2010

Ahojte,
my sme dnes boli v obchode,navarili sme,cakali sme na auto ,ktore nam doviezlo strk,tak David mal o zabavu postarane. 😀 Poumyvala som mrazak dolu v pivnici,uz som tam nic nemala,tak som ho odstavila. 😝

@natsa jasne ze mi bude smutno za MD,ale uvidime ako to vsetko este dopadne.Zacinam si obehavat robotky,kde by som mohla ist robit.Najradsej by som bola este na jednej materskej,vsetko je rukach bozich. 😀

moncika15
22. jún 2010

@lienka55 drzim palce aby si skocila rovno na dalsiu matersku 😵

lienka55
22. jún 2010

@moncika15 dakujem,tak to si drzim aj ja,ale pri nasom stasti,...... ☹ 😒 😠

moncika15
22. jún 2010

@lienka55 precitaj si moj prispevok vyssie a potom hovoro o stasti 😝

lulu723
22. jún 2010

caute baby tak teraz mi konecne zapol radiatory 😠 som sa pozalovala,ze mala bude chora a ja tiez a ze nemozem ziadne lieky brat takze tak. 😝 idem si dat melon,lebo Erika uz papka a pekne vonia tak sme dostali naň chut 😀

natsa
22. jún 2010

@moncika15 viem sa vžit do tvojej kože,ja som rumázgala ked sa nám nepodarilo IUI a ked som sa pýtala Hlaváčika že ked sa nepodarí ani druhe IUI že čo potom tak mikol plecamy a povedal že tak potom nič.Ja som tiež ostala prirodzene ale domnievam sa že asi preto že som bola nadopovaná injekciamy z IUI.

@lienka55 Ja ti to z celeho srda želám tu druhu matersku a ak by ti predsa nevyšla tak dobru prácu

rikarr
22. jún 2010

baby buduci tyžden ma byť fajn tak čo to stretko, dame ho vtedy? v stredu?

michaela2410
22. jún 2010

@moncika15 ja so to neviem az tak predstavit, lebo mne sa to nastastie podarilo v pohode, ale bracho so zenou mali velke problemy, ze je problem v oboch, tak boli na nikolkych umelych a nic...tak to vzdali a dali sa na adopciu no a cuduj sa svete, podarilo sa prirodzene a v oktobri budem mat synovca...no a aby to malo korunu, asi par dni potom, co sa to dozvedeli, ze je tehotna, tak im volali, ze si mozu ist pre novorodenca... 😎 😀

michaela2410
22. jún 2010

to stretko, je super napad, bola by to bodka na koniec skolskeho roka...zatial nemam nic v plane...

natsa
22. jún 2010

Aj ja suhlasim zo stretkom

moncika15
22. jún 2010

@michaela2410 to je krasne 😵 tak budu mat 2 babatka.

rikarr
22. jún 2010

ok takže stredea a čas? doobeda alebo poobede?

lulu723
22. jún 2010

@rikarr najlepsie je asi pre vsetky poobede 😉

lulu723
22. jún 2010

@rikarr ozaj a ako spava Riki v noci?je dobre babetko? 😕