Kam sa ísť s deťmi vyblázniť v Novom Meste nad Váhom?

maruschka
9. aug 2007

Ahojte všetky mamičky z nášho okresu Nové mesto nad Váhom. 🙂 Rada by som vedela,kde všade sa dá s tými našími drobcami vyblázniť v okrese Nové Mesto nad Váhom.Okrem parku v Meste nepoznám nič iné.Nebývajú nejaké detské predstavenia??Divadielka,kino a tak ďalej??Díky za info. 😀

ostrovcacka
29. jún 2010

aj my s Jarabickou prideme teda ak bude vsetko o.k. tesime sa my ideme do Mesta uz rano takze sna d budu deti v kocikoch spat 😔 😔 😔

jarabicka
29. jún 2010

...tak-tak, Janka to tu už zreferovala, tak nemám čo dodať, akurát, že sa na vás moc-moc-moc tešíííme... 🙂

...ozaj máme prekvapko, Kubenko je ostrihaný a vyzerá ako z prvej nápravno-výchovnej skupiny z Leopoldova 😀 😀 😀 😀 😀 ...dnes sme ho dali ostrihať, má taký letný strih lebo sa veľmi potil, síce moc tých vláskov nemal ale každý piatý bol dlhý a nazadu už to mal aj na vrkoč, také páperičko 🙂 ...tak dnes to bolo mašinkou a ako keby rukoval 😀 😀 😀

lulu723
30. jún 2010

cavte baby 😉

@rikarr no skoda Erika a ja som sa taaak moc na Vas tesila 😢 rychlo sa uzdravte a potom urobime druhe stretko jak nebudem uz v nemocke,ale este urcite nie 😉

no a ja uz mam naplanovane,ze jako pojde krpata spat,lebo teraz ked je take teplo tak mi potiahne aj vyse 3 hodin tak,aby sme o 15 stihali bus.

teraz je mala bez plienky tak som zvedava do kedy bude sucha uz rajda po dvore z kocarom a v pyzame asi sa urcite slahne do piesku jak ju poznam.aj som jej kazala,ze ked bude chciet cikat nech za mnu uteka,ale myslim,ze to bude vsetko v pyzame 🙄

lulu723
30. jún 2010

baby co sa dnes stalo to sa narehocete 😠 moj dal rano na wcko malu a ako vzdy sa krasne vycikala a uz jej nedal plienku len ked odchadzal do prace tak mi povedal,ze nema plienku tak som bola v strehu a pytala som sa jej kazdu chvilku ci nejde cikat,alebo kakat a ona stale nic az po chvilke zacala na mna kricat tak som utekala za nu do obyvky a na prostriedku sa vykadila a este aj po tom postupala aj zo slamkou sa tam v tom rypala a ukazovala,ze kaka mna tam skoro vystrelo tak som to dajako utrela potom som to umyla no smrad jak neviem kde a potom jak som to doumyvala tak sa aj docurala 😠 a pred chvilkou zase sa docurala tak som to vzdala natiahla plienku a dala spat.takze podla tohoto sudim,ze plienky bueme nosit este hodne dlho ked sa ani vypytat nevie ☹ uz som z nej nestastna ved skoro vsetky deticky v jej veku sa uz krasne vypytaju a ona nic 😢

natsa
30. jún 2010

Ludka to iste spravil Včera Danko.Dala som mu dole plienku,vytiahla šerbel aby ho mal na očoch,najprv sa vycikal do kuchyne a potom v obyvke na koberec a repráky tak som to tiež vzdala.

moncika15
30. jún 2010

@lulu723
@natsa mate to zaujimave 😀 moc sa nedsej nesmejem lebo to urcite caka aj mna 😅 ale to dievcatko je asi bezpecnejsie nema taky daleky dostrel 😀

lulu723
30. jún 2010

ocujte baby a kde sa stretneme?ako vzdy pri fontane?ja este musim ist do banky tak sa dokotulam az okolo 4 oki?

moncika15
30. jún 2010

ty si aka sikovna stihas 2 temy 😀

lulu723
30. jún 2010

@moncika15 no ja stiham 4 temy 😀 idem este chvilku driemat hadam nezaspim to by ma moj dorazil kedze mam ist do tej banky 😅

moncika15
30. jún 2010

@lulu723 ja si idem tiez vylozit nohy a vytravit obed 😀

dada78
30. jún 2010

ahojte maminky, hlásim sa po pár dňoch, na svadbe bolo super 😉 😉 😉 Maťko bol najväčšia atrakcia. dám pár fotiek 🙂
prajem Vám príjemné stretko, my nemáme auto, musíme vždy niekoho poprosiť, by nás odviezol, tak keď bude Maťo viacej cupitať niekedy sa pridáme 😉

maculienka123
30. jún 2010

Ahojte

chcem sa spytat,ktoreho doktora alebo doktorku bvy ste odporucili,ku komu resp.chodite.
neviem komu by som isla s malym,ked sa narodi.

dada78
30. jún 2010

@maculienka123 zatiaľ najlepšie referencie sú na dr.Krč-Turbovú v Čachticiach, dokonca keď treba príde aj domov, hlavne s novorodencom sa nemusí k nej, ale záleží kde aj bývaš

maculienka123
30. jún 2010

@dada78 byvam v NMNV ale manzel je z Cachtic,len radsej by som chcela tu v NMNV

lienka55
30. jún 2010

Ahojte,
takze my sme poobede nesli spat,tak by sme to mali v pohode stihat.

@maculienka123 ja tiez chodim k dr. Krc -Turbovej a mozem povedat ze je fakt najlepsia na okoli.Vzdy nam pomohla v najhorsich momentoch. 🙂

maculienka123
30. jún 2010

@lienka55 a tiez dochadzas do Cachtic?

lienka55
30. jún 2010

ano dochadzam,a vobec mi to neprekaza,lebo je super.

lulu723
30. jún 2010

@moncika15 no ja neviem,ale vzdy sme boli v stredu 😉

janette4
30. jún 2010

ahojte.Erika,to je škoda,že nemôžete prísť...to je ako na potvoru.Veľmi som sa tešila,že ťa konečne spoznám...snáď nabudúce. 😒

Ja už som od rána v meste...ako posledný krát toto leto som išla s malým autobusom...abych sa pomaly kolenačky prosila,aby mi niekto pomohol s kočárom 😠
Už som stretla aj Evku s Janku.Bože,Vanesska je už aká veľká,na minulom stretku bola ešte baby,teraz je s nej už slečna 😉

@moncika15 a ty na stretko neprídeš?A neboj s tým cikaním a kakaním to čaká aj teba. 😀
@dada78 krásny ste boli obidvaja 🙂
@lulu723 ,@natsa nebojte,oni potrebujú čas,aby sa to naučili tiež sami pýtať.Kamarátkina malá robila prestne to isté,čo vaši,potom sme boli pár dní po sebe vonku a keď videla Maťa cikať,chcela aj oona.

janette4
30. jún 2010

ozaj a príde aj mirka a má prekvapko v podobe nového image 😀

rikarr
30. jún 2010

maculienka 123@ ja mam dokinu v meste, EHSANOVU MONIKU a som s nou spokojná ked ma dovolenku zastupuje ju krcturbova z čachtic aj ta je dobrá..podla mna su toto dve naj dokiny v okoli nedam na ne dopustiť

moncika15
30. jún 2010

ahjte ako bolo na stretku? 🙂 aka bola ucast?

lienka55
30. jún 2010

@moncika15 bolo dobre ako vzdy,az na to horko,ktore skonalo aj mna ale hlavne maleho,zaspal mi v aute,uz som ho len ulozila do postele,tak uvidime ci sa este zobudi alebo bude spat az do rana.
Ucast bola...
@janette4
@lulu723
@ostrovcacka
@jarabicka
@natsa a mirkaf,ja hadam som nezabudla ani na jednu 😀

janette4
30. jún 2010

veru super bolo,my sme s ivetkou išli ešte do parku a pred chvíľkou som prišla domov.ale som hotová 😝 a malý tu lieta,akoby ešte len teraz vstal 😝

lienka55
30. jún 2010

@janette4 ja som vychadzala z parkoviska oproti parku a trubila som na vas este s Ivetkou. 😀

janette4
30. jún 2010

@lienka55 ja som si veru nevšimla...klábosili sme o 106 😀

janette4
30. jún 2010

@lienka55 a to ti Davidko bude už spať do rána?Inak všimla som si,že dneska bol už odvážnejší ako minule,keď bol väčšinou pri tebe

lienka55
30. jún 2010

@janette4 no to prave neviem ci bude spat do rana,ale pochybujem.Ja si zase vsimam,ze ked sme aj s detmi tak sa hra sam,samostatna jednotka,to mi vadi,lebo neviem ako sa zacleni do kolektivu.

lienka55
30. jún 2010

@lienka55 spis u vasich???

lienka55
30. jún 2010

@janette4 😀 😀 😀 to patrilo tebe,a stlacila som seba. 😀