Kam sa ísť s deťmi vyblázniť v Novom Meste nad Váhom?

maruschka
9. aug 2007

Ahojte všetky mamičky z nášho okresu Nové mesto nad Váhom. 🙂 Rada by som vedela,kde všade sa dá s tými našími drobcami vyblázniť v okrese Nové Mesto nad Váhom.Okrem parku v Meste nepoznám nič iné.Nebývajú nejaké detské predstavenia??Divadielka,kino a tak ďalej??Díky za info. 😀

natsa
30. jún 2010

už sme sa konečne dotiahly aj my,malý sa včil kupe aj z polovičiakom,veru bolo super.
Veru aj mne sa zdal Davidko smelší aj sa pekne hral z detičkami,
@lienka55 neboj bude to v školke zvládat

janette4
30. jún 2010

@lienka55 nie nie,ideme domov.ja u našich nerada spávam.najradšej doma

lulu723
30. jún 2010

ahojte tak mala bude ozaj chora dufam,ze sme nikoho nenakazili ked stale soplila ☹ v autobuse uz nevedela obsediet bolo jej horko a asi mala aj teplotu ocka uplne cervene a aj pusinku,ale nastastie neplakala snazila som sa ju nejako zabavit.inac by revala celu cestu.uz je aj osprsena,ale tusim ma este piesok vo vlasoch,lebo sa mrvila.ona je strasne hakliva na hlavu a ked vidi sampon to hned spusti rev 😒
baby ja mam furt pred ocami jak skoro Eriku zrazilo auto kebyze ozaj nezakricim a nezastavila by na tej motorke tak by som ju uz nemala 😢 😢 😢 😢 😢
@lienka55 a zabudla si na Misku aj ta tam bola 😀
teraz mala stale vykrikuje zo spalne co nechce spat.dufam,ze zaspi,lebo som unavena z toho tepla a potrebujem si lahnut,lebo aj chrbat ma dost boli 😒

lienka55
30. jún 2010

Boze ozaj na Misku som zabudla,prepac Miska. 😉

@lulu723 Ja ta aj tak obdivujem,ze si sa vybrala s malou sama v takom horku do Mesta,ja by som mala dost a asi by som to nezvladla.

lulu723
30. jún 2010

@lienka55 Leni aj mna mrzi,ze sa z Eriku nikto nehra je mi jej luto potom a nemam rada ked jej niekto zacne robit zle.ved ona je este malicka a nevie ci niekomu spravi zle,alebo nie 😒 preto sa radsej aj hrava sama

lulu723
30. jún 2010

@lienka55 treba vyst aj medzi ludi sak by som sa doma zblaznila 😉

lienka55
30. jún 2010

@lulu723 no ja sama neviem preco je taky samostatny????Ze nechce nikoho.

lulu723
30. jún 2010

@lienka55 mozno mu to tak vyhovuje,ale ved ked pojde do skolky on sa zacleny medzi kolektiv 😉

lienka55
30. jún 2010

@lulu723 ved to hej,ale ja neviem ako to budem zvladat niekedy v buducnosti ked budem mat brucho pre sebou a este aj Davida,keby nebol na mna az tak viazany a nenosil sa stale na rukach. 😠

lulu723
30. jún 2010

@lienka55 ked to zvladam ja tak budes aj ty.Davidko je uz velky a urcite pochopi,ze sa nemoze na rukach stale nosit,lebo by mohol ublizit babatku.

lienka55
30. jún 2010

@lulu723 ved ja mu to uz takto vyvetlujem,ze ked bude babatko v brusku tak ho nebudem moct nosit. 😉

michaela2410
30. jún 2010

do kelu, vy ste sa ale rozpisali 😉 idem vas precitat, deti tu sedia a pozeraju lovecku sezonu na markize (len neviem, kto ich rano zobudi do skolky 😀 )

lulu723
30. jún 2010

@michaela2410 a to oni pojdu este do skolky? 😕

michaela2410
30. jún 2010

@lienka55 zabudla si na mna, ja viem, som taka drobunka 😀

michaela2410
30. jún 2010

@lulu723 hej, ja som este asi do buduceho tyzdna v skole

lulu723
30. jún 2010

@michaela2410 jaaaj a potom aj ty asi budes prazdninovat vsak 😉
no idem kukat telku mala asi uz spi som zvedava na dnesnu noc ked ma soplik tak zatim papa babulky 😀

natsa
30. jún 2010

@lienka55 nerob si starosti nerozmyšlaj straašne dopredu,uvidíš že sa všetko vyrieši aj samo.ja som bývala tiež taká bojazlivá.rozmýšlala so bože šak ja nikam nepojdem čo ked hento čoket tamto a vždy to bolo všetko inak.veci riešim až ked sa stanu.

michaela2410
30. jún 2010

@lulu723 hej, ale ja nemam rada, ked ktosi hovori, ze ucitelia prazdninuju, my si berieme normalne dovolenky, takze ja nemam prazdniny, ale dovolenku 😎 😎 😎

lulu723
30. jún 2010

@michaela2410 ved ja viem,ze mas dovolenku 😉

lienka55
1. júl 2010

Dobre ranko,
ja som hore uz od 05.45h,bola som na cerstve rozky,prave ranajkujem,a idem zobudit mojich chlapov.Ideme do BA na ortopedicku kliniku s malym..
Inak vcera sa mi zobudil o 21.30h zjedol jogurt a isiel spat s nami do postele. 😀

Pekny den vsetkym,aj dnes ma byt hic. 😝

lulu723
1. júl 2010

Ahojte baby tak ja som nevyspata a dolamana.mala sa zobudila uz o 21 a do 22:30 vyvadzala.aj cipok som jej dala,lebo mala teplotu a soplisko len ked som zapala vysavac,ze jej to odsajem tak zacala strasne revat tak odsavanie sa nekonalo. ☹ tato dosiel az o 21 z prace uz som bola na nervy z nej.potom zaspala a okolo pol 3 sa zobudila a plakala tak som jej zase dala cipok a zaspala,ale o pol 4 a o 5 uz zase plakala tak uz som jej povedala,ze som unavena,ze nech ide za tatom tak sa aj pobrala a isla a tam sa mu zakutrala pod paplon a zaspala.rano bol tato tiez na rozky a chleba ja som spala a aj mala nastastie.no a uz ma aj kasel tak povedal moj,ze jak sa jej to nezlepsi do zajtra pojdeme k doktorovi co sa strasne tesim,lebo jak ho zbada zo stetoskopom tak zacne revat az sa z toho povracia ☹
ja len dufam,ze sme nikoho nenakazili a hlavne Vanesku z Kubkom kedze idu o 2 dni na dovolenku 😒

moncika15
1. júl 2010

ahojte 🙂
nie je tu niektora z moravskeho lieskoveho? zevraj mate sutaz vo vareni gulasa moj muz ide do poroty 😀 aj ja sa dojdem kuknut 😎

dnes som tusim ok. vcera som myslela ze sa blizi moja posledna hodina 🙄 tak ma boleli krize uz som nevedela co s nimi, som si napustila vodu do vane,taku vlaznejsiu nex to babovi nevadi, a jedine k comu to pomohlo ze mi stvrdlo bruxo na kamen 😠 vas nebolievali krize v tehu? co sa da proti tomu robit? ani bicyklovanie na rotopete ani fitlopta uz nezaberaju 😔 neviem si predstavit ako budem vyzerat v takom 30tt ☹

@lienka55 nex len pekne je. aj ked opuxam jak hovado ked je teplo ale urcite radsej hic ako prsat 🙄

janette4
1. júl 2010

ahojte.
@moncika15 z Lieskového je tu "rikarr".
@lienka55 no to Davidko pekne spal.naše krpaté išlo spať až o pol10,klasika 😒

ja som si ráno uvarila obed,povysávala a išla s malým na piesok,ale vydržala som tam len pol hodinu,je tam strašný úpek.ja leto milujem,ale teraz mi takéto horko nerobí moc dobre.aj ma dnes od rána bolí brucho,tak sme zaliezli domov.Maťo objavil kolotoč,čo mal kedysi nad postieľkou,taký ten klasický naťahovací,tak sa s ním hrá.
@lienka55 ,@lulu723 nebojte sa aj vaši sa osmelia,keď prídu do kolektívu.Ludka a to kedy ju skoro zrazilo auto?niečo som nepostrehla alebo prepočula? 😨

lulu723
1. júl 2010

@janette4 no Zanka to jak sme uz skoro odchadzali domov tak este sa vozila na Davidkovej motorke a isla k tej branke kde je hned cesta.tak som na nu zakricala nech stoji a len sa otocila a jak ma videla,ze po nej utekam tak mi chcela ujst.este stastie,ze jak zastala prefrnglo auto.kebyze sa neotoci tak je po nej 😢 😢 😢 😢 a teraz sme dosli od doktora nechcela som cakat do zajtra a veru dobre som spravila.ma sirup,ktory mi ako vzdy vyvratila a mam jej davat 4x za den po 2 kvapky do kazdej nosnej dierky no som zvedava ako jej to dam.budem rada ked jej dam len po jednej aj to neviem ci sa trafim 😠 .teraz spinka zaspala v aute a idem si aj ja lahnut.kaslem na upratovanie.uz neupratujem vyse tyzdna len riady umyjem a pozametam a v obyvke je to jak kebyze tam niekto hodil bombu,ale uz nevladzem a este ma sere ten moj nizky tlak a bolest v celej chrbtici.asi ma vykoti v takomto pocasi ☹

jarabicka
1. júl 2010

Čavééés baby, hlásim sa až dnes lebo včera mi akosi nevyšlo času si tu sadnúť a písať, ešte sme s Janku išli na nákup do TESCA, Vaneska aj Kubko stihli zjesť po rožku-lebo na stretku nebolo času 😀 😀- dokiaľ sme spravili nákup a prišli sme domov cca 19.30, už sme ani nejedli, akurát som Kubka okúpala lebo bol jako malé mašuro, normáálne čierný nános okolo vane, lebo on tam šantil na tej umelej tráve a celééé kolenáá mal čierne jako kominár 😀 😀 😀 ...večer sme ešte s polovičiakom boli u Janky na hodinku a bola som rada, že ležím v posteli, no ale čo???polovičiak, chcel ešte ťuťu-muťu 😀 😀 😀 😀 😀 ,tak sme zaspali niečo po polnoci, ale čo už, no nespravíííme si radosť, kým sme mladý 😀 😀 😀 😀 😀

...dnes sme boli na prechádzke, v obchode a prosím pekne sme na obed o 11.40 zaspali v sedačke na papanie 😀 😀 , ja som akurát spravila cesto na slané bryndzové rožky, na chatu, tak idem vypekať...tak teda prijemný zbytok dňa, ešte sa tu zastavím 😉

jarabicka
1. júl 2010

..a zabudla som, bola nám s vami výýýborne, radi sme vás videli a snáď aj nabudúce sa stretneme a hlavne čoskoro 😉

rikarr
1. júl 2010

baby nazdar

zavidim stretko, do kelu aj s chorobami 😠

lulu723@ sore uzdravenie želame,teraz je to vo vzduchu-mame to isté ale teda už na ustupe, už len soplime všetci

baby a budu aj fotečky????????

moncika15 moja ja som z lieskového ale v sobotu sa chystám preč,gulaš bude ochutnavať svokor a možno dojde mangel moj..ale pochybujem ved on sa s tvojim pozná.

idem dpiť kafčo

natsa
1. júl 2010

ahojte,tak mi sme od rána vonku polovičiak umyval auto malemu sme nafukali bazenik nech sa cvachce lietam tam holý nech sa uchylaci z činžaku,kuknu,potom bolo už moc horko,malý bol troška opalený tak som ho brala donutra potom stale hukal a stal pod oknom a dožadoval sa tatka,potom letel malý za nim von,ja po nom,ešte som medzi tým prala polovičiak mi nadal že nezvladam maleho že načo chcem druhe,tak sme sa zas dobre povadiliy,samozrejme som obdržala pár titulov,tak som mu povedala že nech nadava ale tr.... može ist inde,hádam by som to tu nemala ani písat,no talianske manželstvo je ho....

rikarr
1. júl 2010

natsa to mi je luto že ste sa tak povadili....a to akože prečo nezvladaš maleho?lebo sa rozbehol za nim? bože može byť rad za 10 -12 rokov ho pošle do p... a potom sa može polovičak stažovať nie teraz ............

moncika15
1. júl 2010

@rikarr viem ze sa poznaju 🙂 no skoda ze nedojdes kuknut 😒

@natsa tiez nexapem co sa tvojmu muzovi nepacilo na tom ze mali pisti ze xce ist von🙄 ved mozno nexcel ist za nim ale do bazenika 😅

janette4
1. júl 2010

@natsa mm keĎ príde domov z roboty, v tom momente pre malého prestávam existovať a iné nepočujem len tato,tato,tato.....Proste mu je vzácny,lebo so mnou je stále.keď mu chcem dať jesť,alebo ho obliecť,alebo sa hrať,nemám nárok,len tato.A nech by mi preto polovičiak raz vytkol,že ho nezvládam...ešte by len videl,koho si zobral.
asi by si si mala zopakovať ten výletík k vašim bez malého.ale nie na jeden deň,ale aspoň víkend,lebo tvoj mm evidentne zabudol,ako sa vtedy zapotil. 😉