Kam sa ísť s deťmi vyblázniť v Novom Meste nad Váhom?

maruschka
9. aug 2007

Ahojte všetky mamičky z nášho okresu Nové mesto nad Váhom. 🙂 Rada by som vedela,kde všade sa dá s tými našími drobcami vyblázniť v okrese Nové Mesto nad Váhom.Okrem parku v Meste nepoznám nič iné.Nebývajú nejaké detské predstavenia??Divadielka,kino a tak ďalej??Díky za info. 😀

lulu723
1. júl 2010

aj nasa mala ked zbada tata az jej tak ocicka ziaria a moj ked ju zbada tak by ju od samej lasky zjedol.a som rada,ze neni na nu prisny a ked mu poviem nech sa jej venuje tak sa jej aj venuje a ide snu aj na prechadku aj do piesku a niekedy si urobia vyletik bez mamy a to ona zboznuje.dokonca ked vstane o 4 tak ide za nim do obyvky a spi snim az do rana.

dada78
1. júl 2010

aj malý Maťo akonáhle príde tatino domov hneď za ním uteká a nechá sa aj nosiť 😎 škoda,že chlapi si to nevedia tak vážiť, veď to dieťa im tak dáva najavo že ich ľúbi

ostrovcacka
1. júl 2010

Caute baby, od vcerajsieho stretka vôbec nestiham chystam, balim na chatu periem no proste chaos ale uz sa tesim,do konca aj malej som dnes povedala ze pôjdeme na vylet a ona nechcela ist teraz vecer ani spat co mi hovorila papa,len ona si mysli ze sa vecer vratime domov,som zvedava ako tam zaspi pretoze ona nechce nikde spat dokonca ani u nasich nechce spat a dnes vecer bola strasne unavena a nie a nie si lahnut vrestala a chcela ist z postielky von, 😒 😒 tak som ju zobrala a zaspala v jedalenskej stolicke,ale ked som ju chcela preniest tak ani za slaka,ale teraz je uz nastastie v postielke a buva,ja mam este v pracke cakam aby som to mohla ist este vyvesat 😒 ,mame tolko veci,ze ani neviem ako sa napraceme do auta a to nemam este vsetko pobalene, este dobre ze mi svokra upecie inak neviem ako by som to postihala 😕 😕 😕 🙂 baby a to ze sa vase deti nehraju s ostatnymi nad tym sa netrapte ved aj nasa Vanes tam stale sama behala kocikom a navyse bola este aj lakoma 😠 😠 😠 nedajboze ze sa niekto chytil kocika a to este k tomu mala Erika,tak ahojte manzelik uz ma vola buvat dobru noc 😉 😉 😉

natsa
1. júl 2010

ved som mu to zopakovala,ale bnebojte už plánujem vylet na 2 dni preč.Zhrnem to do jednej vety.Dokonalý si zobral nedokonalu chuderu.ak on nezvlada maleho tak je to v poriadku.vraj ho musim zvladat lebo som za to platená.tak povedzte čo som si to zobrala za....Akurát sa malý zobudil na čaj,už hovorí je HORE JA NA TO NO MôžEš IST.nAJRADšEJ MáM KED ZAVELí osprchovat,najest dat spat.Hovorím mu to hovor služke,same sa to nespraví.

moncika15
1. júl 2010

@natsa ja by som taky pristup nezniesla 😠 a tu vetu ze si za to platena to si mohol fakt odpustit 🙄 hlavne ze sa nedas! ina by sklopila usi a posluxala

lulu723
2. júl 2010

@natsa aj mne sem tam povie,ze som za starostlivost o malu platena tak ja mu hned nadam,ze ked chcel decko nech sa aj on stara,ze uz fakt nevladzem,ale sak potom sa zbadal ked bol cely den doma a mala bola zla a pozeral,ze jako ju zvladam a mu hovorim,ze vidis?neni to lahke sa postarat a este mu poviem,ze je povinny mi davat aj nejake peniaze navyse,lebo tiez potrebujem nakupit a hlavne teraz ked je do 21 v robote a billu zatvaraju o 20 😒 nastastie mam dobreho muza a ked je mala teraz chora tak aj pribehne z obyvacky,ju utisit a polubit,ale radsej som nech sa dobre vyspi a musim zaklopat klop klop klop dnesnu noc spala vyborne.len nic nezjedla len káju vypila a teraz sa hra v piesku 😉

rikarr
2. júl 2010

jaj baby ked to čitam....moj sa povenuje aj pohrá,na prechadzku ho musim vykopnuť ale ide....a ked sa postažujem že aká som večer vyflusnutá mi povie a z čoho?že šak si za to platená ....no a ja mu hned poviem,ano som platená za to že sa starám o deti a venujem sa im a nie za to že varim,upratujem,žehlim,periem a staram sa o dom-za to ma nik neplatí a že ak sa mu nelubi velice rychlo možem robiť len platenú robotu,ved pre mna by bolo super len sa flakať po ihriškách a pieskoviskách a hrať sa....navariť si len do mini hrnčeka nejakú našu pochutinu .....by sa zbadal.....ale musim povedať že aj ked som bola chorá a v horučkach zmakol oboch...svojim štylom ale zmakol.

natsa drž sa a nedaj sa ....

natsa
2. júl 2010

no dnes išiel polovičiak na chvýlu z malým von tak okolo domu ja som rýchlo navarila.od dnes zasa tahá 12 nočne,tak som si spravila taký program že 2 hod budem z malým doobeda vonku kým nieje horko a potom poobede zasa 3 hod.vonku.Mám naplane maleho mu nechat na 2 dni z tým že nebude mat navarené a oprate,uvidím kedy to zrealizujem.tak potom bude lietat z potený a nenajedený,ale on velice na taketo veci zabuda.ja si myslým že za starostlivost o dieta niesme platené je to len mala pomoc od štátu za vydavky na dieta,všetko okolo dietata a domácnosti robíme zadarmo a ešte dostaneme vynadané že to nerobíme poriadne,sme horšie ako slúžky,tie to maju aspon zaplatené.
Evka a Janka už ste išli na tu dovču?

lulu723
2. júl 2010

pojdu az zajtra na dovolenku 😉

jarabicka
2. júl 2010

..čaute žienky, nie-nie, ešte sme doma, akurát som drobca uložila spať a idem variť...akosi nestíham - varím, pečiem, balím, periem, ešte aj čo-to žehlím, s Kubenkom sa popritom hrám, hotová psychiatria 😀 😀 😀 , ale my ženy sme šikovné, tak mi postiháááme aj nemožné 😉 snáď má ten môj polovičiak pochváááli, keď dôjde domov... 😉

...Ivetka, to aj my sa sem-tam chytíme natom, keď mu poviem, že zober malého a choďte vonku, on je unavený a chce si oddýchnuť...ja mu nato poviem len toľko, že ja som celý deň s vyloženými nohami sedela 😠 a suseda bola navariť, oprala o malého sa starala a ešte aj ožehliť stihla 😠 😠 😠 ale šak vie ma aj pochváliť, tak to aj tak dobre padne 😵

...no idem ja ďalej makať dokiaľ drobec spí 😉

rikarr
2. júl 2010

😉

natsa
2. júl 2010

Evka tak to ti závidím,moj nepochváli nič ak sa mi niečo podarí a všetko stihnem pokladá to za normálne ale ak niečo nestihnem a pokazím v momente mi to vyčíta,tak pre istotu sa už ani nesnažím a ani ja ho nechválim.
Tak prajem dovolenkárkam krásnu dovolenku,aby vám počko vyšlo a hlavne aby ste si odpočinuly a polovičiaci aby sa dobre nalietali pri detoch 😀

natsa
2. júl 2010

@rikarr krásne detičky nemaju chybu 😉

rikarr
2. júl 2010

natsa ani moj ma nechvali, ja som kolkokrat taká hrdá na seba čo všetkosom stihla a on si to ani nevšimne lebo šak je samozrejmé že to ma byť hotové ale zas ani nejak extra nežundre ked niečo neni lebo vie že dostane jasnú odpoved...minule čosi zašomral pri malej že vieš daj si papučky lebo mama zas neumyla podlahu 🙄 no a jak som vyletela z kuchyne že moj zlatá ak sa ti zdá že je zem špinavá nech sa pači tam je mop tam kybel a možeš ju umyť a pozametať..a bol ticho...vie že ja som nazoru že neexistuje ženská praca v domacnosti ani chlapská tak ako si ja viem vymeniť žiarovku,opraviť vypinač alebo čokolvek iné tak vie on umyť podlahy a povysavať alebo dať do pračky

lulu723
2. júl 2010

@rikarr no toto mame aj mi doma tiez ked zacne pindat tak mu poviem,ze nech si uprace,alebo ked sa mu nelubi nech si ide byvat k mamicke a to hned sak ja som doma tu pri vas tak mu zase poviem,ze nech nepinda,ze som neni na to zvedava a ked sa mu nelubi,ze ozaj niekedy nevladzem tak mi aj pomoze.no co som ja otrok,aby som furt robila? 😠

a teraz o 4 sme sa z malu zobudili.Erika isla spat o 12 a ja az o pol 2,ale dobre sme sa veru vyspali 😉

janette4
2. júl 2010

ahojte.my sme mali dneska pekný dník.poobede sme Maťa šupli do bazéna,prišla aj kamoškina mamina s Maťovou frajerkou,nakoniec neplánovane aj dve susedy s dievčatkami,tak v tom bazéne boli nasáčkovaní 4,v pomere:1:3.jeden bol Maťo a zvyšok dievčatá.my sme si posadali za stolík a klábosili.Teraz s tatom polieva,tak som sem rýchlo vybehla.

@natsa minule som ti chcela niečo povedať,len mi to vypadlo.ako si hovorila,že Danko v noci vypije 3fľaše čaju.Neskúšala si mu tam nedať plnú fľašu,ale len napr.150ml.?ja malému dám v noci len 100-150ml a keď ešte pýta,poviem,že už nemáme,že ráno,keď sa vyspinká,uvaríme.a stačí mu to.keby som mu dala plnú fľašu,viem,že by ju vylúchal tiež.

inak k tým manželom.ten môj kedysi tiež povedal,že som za to platená.tak som mu tiež povedala,že budem robiť len tú platenú robotu-starať sa o dieťa.za starostlivosť o neho a domácnosť platená nie som,takže ja sa budem starať o dieťa a chcem nmať doma oprané,upratané,navarené...odvtedy to nepovedal.
musím ísť,už mi hádžu kamienky do okna 😝

natsa
2. júl 2010

skušala,samozrejme som povedala že neni,pustil velký rev a hukal dovtedy kým som mu to nedala.potom si tu flašu pritulil a tak zaspal,pochopila som že to má namiesto mna,učim ho aj z tej naučnej čo mal na stretku ale tu moc nechce.

jarabicka
3. júl 2010

Dobré ránko baby, tak teda odchádzame 🙂 prajeme vám prijemný predlžený víkend a užite si to s polovičiakmi, držte palce, nech všetko dobre dopadne, hlavne nech sú detičky zdravučké a nech šťastne odídeme a prídeme 😉 čoskoro sme tu ako na koni 😉 pa-pa

mirkaff
3. júl 2010

caute babule.tak som dnes napolovicu bez zavezkov,,Ondrejko isel k tatovi 😒
natsa ja by som takeho chlapa zabil,to reagujem nato co som si spetne precitala,,nastastie ja som s tym praskla,a nebanujem...mozno by si mi neverila jak nam je dobre.
takze Ostrovcanka je asi Janka s Vanesku.....ze ?
tak Vam prajem krasny slnecny vikendik,,neviem kedy sa tu objavim,,ale v septembri by sme uz mali mat net aj doma..

dada78
3. júl 2010

musím sa pochváliť, Maťko už začal sám chodiť 🙂 🙂 🙂 a to na námestí, zobral si do rúk loptu a pochodoval s ňou 🙂 no a aby som si zažila aj nevyspatú noc, tak dnes od polnoci do šiestej sme sa nevyspali, jedujú nás zuby sa mi zdá,že idú dve stoličky 😖 som si veru s ním cez deň pospala, tak už mi je hej 😵
@jarabicka peknú dovolenku 😉

lulu723
3. júl 2010

@dada78 to je super.vidim,ze Matko je sikula 😀 😀 😀

janette4
4. júl 2010

ahojte.
@dada78 gratulujem k chodeniu-.začne vám byť ešte viac veselo 😀

@jarabicka @ostrovcacka prjeme peknú dovolenku,užite si ju hlavne v zdraví a detičkám prajem veľa pekných zážitkov 😉

my naplno využívame pekné počko.Maťo sa každý deň máča v bazéne,ja oddychujem na deke....no paráda.Dneska jeho frajerka oslavuje 2.narodeninky,takže dnes budeme mať ruku hore 😀

babulky,prajem vám krásnu nedeľu aj celý predĺžený víkend,plný pohodičky a dobrej nálady 😉 😉 😉

michaela2410
4. júl 2010

my sme tiez viac vonku ako doma...vcera sme zazili super den na letisku v partizanskom na letisku...jeden znamy sa venije lietaniu vo vetroni a maju tam zraz a sutaz...pre chalanov to bolo super zazitkov, lebo sedeli vo vetroni...a vecer ho s ujom aj umyvali a ako on povedal, obliekali do pyzama...ked sa mi bude dat, hodim na facebooku nejake fotky, ale vcera mi to blblo, tak inokedy... bol to zazitok vidiet startovat v priebehu hodiny asi do stovky vetronov a potom ich vidiet kruzit okolo...medzitym, co pristali sme sa boli vykupat v jednom penzione ...potom sme boli este na jednej navsteve...proste super den...a neuverite, ale stretla som sa v tom penzione s jednym kamosom, co som si snim dopisovala celu strednu skolu a teraz sme v kontakte len cez skype...takze sme sa videli po asi patnastich rokoch...len skoda, my sme boli na odchode, ked oni prisli...ale aj tak to bola sranda, ja by som ho nespoznala, on mna spoznal hned 😀
no, poviem vam, deti prisli domov utahane ako kone, ani nebolo treba rozpravku rozpravat, ani jogurtik im na veceru nechybal... 😎

janette4
5. júl 2010

Ahojte.Tak my sme včera úspešne grilovali až do noci,my sme išli domov o 22,lebo Maťo by s tatom nezaspal,len so mnou 😒 , ale tak mi to dobre padlo...mám rada takéto akcie. 🙂

@michaela2410 tak to ste mali veru super deň.Už sa teším,až bude Maťo väčší a budeme môcť tiež chodiť na takéto akcie 😉

babulky, súrne potrebujem kontakt na nejakú dobrú cukrárku,ktorá robí poťahované torty.tá čo mi mala robiť ide naplánovane na dovolenku a nemá mi kto spraviť tortu pre Maťa.a nerada by som dávala v cukrárni,tam to neni ono. 😝
@natsa tá Danka nemôže,na ten dátum má toho moc. ☹

natsa
5. júl 2010

zanka a neskušala si spravit potahovku?ved ti si šikovná

lulu723
5. júl 2010

@janette4 mi si davame robit k jednej holke z Turej tusim sa vola Janka Svancarova ci jak.robila aj malej Kajke k 2 rokom asi nejakeho krtka ona tu rozpravku zboznuje no a nam tiez spravi tu ovecku co som ukazovala na stretku a vyde nas to okolo 30-35€ priemer bude 32cm tak som spokojna aj sa ma pytala aky ma byt korpus a ake plnky no super baba.len asi ked bude robit nam tak neviem ci by stihla aj vam 😒 oslavu som zorganizovala na 24.7. a v piatok si ideme pre nu dufam,ze sa jej vydari.

a teraz mala nervacila,lebo som ju slahla do postele tak revala avymyslala a dokym som jej spravila kakao tak spadla naz postele na pusu a len kopu krvi utekala som hned snu do kupelky tam sa hned dovracala,ale nastastie ma rozrazenu len hornu peru a uz jej to nekrvaca a uz chvalabohu spi.ja som si upratala domcek este mi chyba umyt dlazka v kuchyni a trosku riadov mama a kopu vyprateho pradla,ale teraz sa idem natiahnut na gauc a idem citat knizku Pustny kvet kamoska mi pozicala a je to veru vyborna kniha skoda,ze ma moj na to nezoberie do kina kedze stale robi 😒

lienka55
5. júl 2010

Ahojte babulky,
vobec som nemala cas sa sem dostat.Cely vikend sme boli u mojej maminy na hodoch,mali sme tam spat az do dnes,ale maly mi zacal vcera teplotovat ,tak sme leteli domov,este aj dnes teplotujeme.
Ako na potvoru ma nasa dr. dovolenku,ale myslim si ze to nebude nic vazne,len zo slnka.No uvidime. ☹

michaela2410
5. júl 2010

no a lukas je dost ukaslany, hlavne rano, asi sopliky...ale zajtra ak tam bude dr este poobede, tak ho pojdem vziat do skolky cez obed a pojdem ho dat popocuvat...ale nahovaram muza, aby si to v robote zariadil a vo stvrtok vecer by som isla do chorvatska aspon do nejakeho utorka, nech sa chalani nadychaju trocha morskeho vzduchu, je tam ocino, tak by sme ho isli aspon kuknut...ale neviem, ci sa nam to podari, lebo dnes sme sa zase povadili... 😒

dada78
5. júl 2010

@janette4 celkom som si myslela,že robíš aj Ty tortičky ? no jednu šikovnú máš hneď pod nosom 😉 susedku Radku, potom veľmi krásne robí Lenka Skovajsová

dada78
5. júl 2010

@janette4 a celkom som zabudla Veronika Fialková, tá má prekráááásne tortičky, 😝 😝 😝