Kam sa ísť s deťmi vyblázniť v Novom Meste nad Váhom?

maruschka
9. aug 2007

Ahojte všetky mamičky z nášho okresu Nové mesto nad Váhom. 🙂 Rada by som vedela,kde všade sa dá s tými našími drobcami vyblázniť v okrese Nové Mesto nad Váhom.Okrem parku v Meste nepoznám nič iné.Nebývajú nejaké detské predstavenia??Divadielka,kino a tak ďalej??Díky za info. 😀

jarabicka
12. júl 2010

TATRALANDIA č.2 - kúpanie a šantenie 🙂

lulu723
12. júl 2010

no teda krasne ste pofotili.deticky boli urcite vysantene aj ste si tam oddychli?ale asi ano.my ked sme tam boli minuly rok tak sme museli mat povinne vsetci aj tutuli mutuli 😀

jarabicka
12. júl 2010
natsa
12. júl 2010

teda babenky krásne fotky tušim ste si to tam riadne uživaly-takto má byt.Kde ste to presne boli?chatku ste zhánali cez net?

jarabicka
12. júl 2010

Ivetka, ti poviem, že sme si užili 😀 😀 😀 ...boli sme v dedinke, volá sa Prosiek a našli sme to na nete...vrelo odporúúúčam, chata bola úúžasna-vybavená od A po Z a aj domááci bol v pohode...a aj za celkom dobrú cenu bola 😉

michaela2410
12. júl 2010

uz sme doma, chceli sme si to predlzit, ale lukasko sa stale stazoval na ten zubok, tak sme dnes znova absolvovali zubarku...ma na jazyku velikansku aftu a ta ho boli, ale mame trocha s tym trapenie

vy ste sa tu riadne rozpisali, teraz sa mi nechce citet, pozrela som ale fotky, dievcata, ta chata vyzera fakt super, hodte nejaky link, kde je ponuka na nu, mrkla by som...

lienka55
13. júl 2010

Dobre ranko,
ako sa mame maminy??? 🙂
Tieto neskutocne horka mi lezu na nervy,bleeeeeee 😝 .Idem s malym do Mesta do Tesca,maju tam vypredaj letnych veci ,a ja si vzdy ,kazdy rok nakupim na dalsi rok/roky dopredu.V Meste maju lepsi vyber teraz ako v PN. 😉
Zajtra asi budeme musiet ist na kontrolu do BA,tak sa zblaznim v takom horku,ale esteze mame v aute kliiiiimu. 😅
@jarabicka vidiet ,ze ste si to tam uzili,krasne fotecky.

janette4
13. júl 2010

ahojte.
@jarabicka krááááásne fotky,mali ste parádnu dovolenku 😎 😎 😎 Kubkovi prajeme skoré uzdravrenie,aby sa mohol skoro čľapkať vo vodičke.to koleso sme kupovali aj my minulý rok na dovolenku,ale ani sme ho nevytiahli.snáď ho využijeme pri druhom 😉

ja som s malým od včera u našich-tak neplánovane 😝 včera ráno o pol6 malý mrnčal,aby som si ľahla k nemu.Lahla som si a prebrala som sa na to,že mi čosi lezie po čele-2mravci.reku,kde sa tu berú mravci.vstala som,zdvihla paplon,ktorý mal Maťo pod postelou ako brzdu a tak si krásne pochodovali jeden za druhým.kukala som jak puk-.išla som kuknúť,že odkiaľ idú a keď som prišla na chodbu,skoro ma j...o 😠 baby,chodba plná mravcov,kuchyňa takisto,lozili si po dverách,po stenách,boli všade,keď som otvorila vchodové dvere,prah bol takmer čierny...no bolo po spánku.Polovičiak bol po nočnej na rybách a my sme doteraz mravcov nemali,tak som nemala doma nič.tak som mu volala,nech po ceste kúpi niečo na nich.prišiel o 12!!!to už som mala nervy,lebo celé doobedie som zabíjala tie k..vy.pardon za výraz.S m prišiel aj môj tatino a zobral ma s malým k nim,aby to môj mohol postriekať a ponatierať.
Malý sa včera kúpal vo vaničke na balkone a dneska máme rande s kamoškou a večer ideme domov,lebo sa tu hrozne hrozne zle spí.Naši bývajú na 7poschodí,tak si viete predstaviť ako tu majú 😝

ostrovcacka
13. júl 2010

Miska daj sa na googel a tam len napis rekreacny dom Tatiana a tam to uz najdes,mala ma upal predvcerom teploty 39,7 hrozne nevedela som co s nou mam robit cipky a obklady pomohli chudiatko lezala nehybne v postielke a pozerala na nas co s nou robime ale dnes to uz bolo lepsie tak sme neisli ani k lekarovi strasne sme sa bali chceli sme ist v noci aj na pohotovost ale nakoniec sme neisli ale dnes som uz chcela ist k lekarovi ale snad jen to uz za nami az na to ze nechce nic jest 😢 😢 😢Evka fotky su super my sme este nemali kedy tak my dame nase neskôr

lienka55
14. júl 2010

Ahojte,
my mame uz navarene,ideme poobede do BA na kontrolu.
Kde ste vsetky,ani sa vam necudujem v takom horku,my sme len vo vnutri az na vecer chodime von. 😉

janette4
14. júl 2010

ahojte.
@ostrovcacka nevadí,že nechce jesť,hlavne,aby veľa pila. ☹

my sme boli teraz chvíľu vonku,vyčistiť a napustiť bazénik,za Maťom sa dnes prídu kúpať jeho dve malé kamarátky.ale je tam hrozný hic,tak sme sa pratali domov.hlavne ja,mladému je to jedno 😝

janette4
14. júl 2010

@lienka55 a to musíte chodiť na kontoly aj keď sa operácia nepodarila?

natsa
14. júl 2010

Ahojte ,ny sme boli včera v Bojmicách na kupku.celkom to tam bolo super su tam 3 bazeny tam v tomdetskom bola 30 stup.voda.boli sme tam od rána malý bol stále vo vode ani na deko nechcel ist tak len čo sa najedol a napil a hned prášil sa kupat.ani čapicu nechcel proti slnku.išli sme domov o 13,30 aj to som musela zavelit lebo polovičiak by tam bol do večera ale som nechcela koli malemu aby sa nespálil a nedostal upal.taký bol celý červeny,potom polovičiak nariekal ako ho boli chrbat ani na nom nemohol ležat tak som ich oboch ponatierala pantenolom.malý spal v noci dost nekludne až potom spal poriadne v našej posteli.teraz ked sa vydrichme ideme do holiča a k našim doobeda sme lietali po meste,ani nemám kedy varit ani prat,zajtra zas ideme do Tn tak sa len zdrganame

michaela2410
14. júl 2010

@natsa a dobre mate, len si pobehajte 😀 moji chalani sa takto clapkaju v bazene u svokrovcov na chate, maju taky priemer asi dva a pol metrfa a hlbka, nieco vyse kolena mne, tak pre nich idealne a tiez, vylezu von, ze sa chcu zahriat, ale vydrzia tak pat minut a uz sa znova idu clapkat

dada78
15. júl 2010

ahojte v tomto horku 😕 to je hrúza, ešte večer máme 27 na teplomere a do toho Maťko ochorel, dostal antibiotiká, asi niečo v horných dých.cestách, lebo mal zvýšenú sedimku, teploty cez 39,2 celú noc, kašeľ, sopeľ, fakt žúžo. Takže teraz ani na slnko nemôžeme, lebo by sa mohol vysypať, do útorka doma 😕 🙄
@ostrovcacka asi to bude niečo s počasím, lebo aj naše malé júnovčiatká sú viaceré choré 😒
My sme boli na 3 dňovom pobyte pri Starom Hrozienkove s babami a ich rodinami a júnovčiatkami, spolu 25 detičiek. Poznáme sa cez net od tehotenstva, ale tam to nebolo poznať, akoby sme sa poznali sto rokov, fakt super 🙂 🙂 🙂 Robila som pre ne aj tortu, baby zase ozdoby 😝

dada78
15. júl 2010

@janette4 nám na mravcov v predchádzajúcom byte pomohla iba krieda na mravce

moncika15
15. júl 2010

ahojte 🙂

@dada78 pekna torticka hned ma napadlo ze to bude pre konikarky 😀

veru tyx mravcov je tento rok vsade nasranyx 🙄 nas sice este neprepadli ale raz muz pristupil marhulu a rano ked sa isiel obuvat tak cela topanka oblezena mravcami 😀

neviete mi povedat co je tu v okoli take co by stalo za to aby sme sa tam isli pozriet? xceme ist s muzom niekam sa zrekreovat a nic nas nenapada. hlavne tam nemozu byt kopce, dlha xodza a do jaskyne si tiez netrufam koli vydyxanemu vzduxu 😝

ostrovcacka
15. júl 2010

Dada ten vylet musel byt super parada a aj ta torta,ta nasa Vanes sa akosi z toho upalu nemôzen dostat,dnes sme boli doobeda trochu vonku prisli sme asi o pol jedenastej a ona sa hned vypytala do postielky buva,haha,stve ma ze nechce moc pit a o jedeni ani nehovorim,tolko sa jej naponukam pit az som z toho riadne unavena,Dada ja ta odniekal poznam nerobila si vo White Rogersi alebo niekde tam neakej divizii, na stretku sme sa este nevideli,lebo my sme zatial boli len dva krat nie som dlho na konikovi pretoze sme nemali internet.Moni porozmyslam nad neakym miestom ale zatial ma nic nenapada,ale myslim si ze by ste kludne mohli ist aj k moru,pisala si ze mate radi Chorvatsko preco nie? ja ked som bola tehotna tiez sa mi mala narodila v novembri a to sme este v auguste boli v Egypte a letecky, v lietadle mi boli zle ale mne by bolo aj kebyze nie som tehotna,lebo mne byva aj v aute,mala som obavu ale bolo super cely den vo vode a ked sme chceli mali sme izbu s klimou takze take Chorvatsko je len na skok daj si pripoistenie kdyby neco ale na to nemôzes mysliet musis verit ze bude vsetko o.k.

moncika15
15. júl 2010

@ostrovcacka ja by som si tiez trufla ist ale co ked sa muz boji ☹ xorvatsko je fakt na skok. do augusta je este casu dost mozno sa mi ho podari presvedcit 😝

dada78
15. júl 2010

@ostrovcacka jj ešte stále patrím do WR 😎

michaela2410
15. júl 2010

takze odo dnes som na atb aj ja, kaslem ako tuberak, rano mavam upchaty nos a ked sa daco podari vyfukat, alebo vykaslat, jeto slte az zelene 😖 vcera som bola u dr, ale vraj mam dychanie ciste, ale dnes som sa rozhodla zavolat mojmu orl doktorovi do piestan, nech na mna kukne, dal mi urobit aj rtg dutin, ale nastastie hlien nieje, len riadne opuchnute, ale kedze ideme na dovolenku, napisal mi nejake penicilinove atb na preliecenie, aj som rozmyslala, ci ich brat, ale nakoniec som sa rozhodla, ze budem, mam ich do stredy, tak ak nebudem este ok, tak do piatku este cas nieco riesit...len v stredu rano som mala ist na krv kvoli borelioze, lebo som mala hlavicku kliesta zapichnutu v nohe a neviem ako dlho, lebo kliesta som nemala, tak neviem, ci pri tych liekoch mozem...teraz kaslem o 106...mna z toho horka porazi, to robia tie klimy vsade, vojdem spotena a problemy su tu ☹ ☹ ☹

ostrovcacka
15. júl 2010

Dada takze odtial ta poznam ja som tam tiez robila ale len chvilu na ventiloch lebo sme nemali v Lieberte robotu ale potom som aj tak dala vypoved isla som robit do Rakuska,neviem ako u vas ale u nas v Lubine dnes vôbec neprsalo chystala sa velka burka len buch buch buch a ziadne prsanie, manzel prisiel z prace z Mesta a ze tam bola riadna leja takze si viete predstavit ako je u nus horko,vnutri mame 28stupnov a najviac ma mrzi to ze mala stale nie je v poriadku to ze nechce jest ma netrapi ale ze do nej ledva ledva dostanem pol litra 😢 😢 😢 som z toho cela na nervy a to skusam vselico aj tak aby si to po troche nalievala do pohara co ju prv naramne bavilo ale teraz nie a nie tak som sa modlila aby poprsalo urcite je taka niaka z toho tepla a do toho zuby,hruza,hovori sa ze slnko je najlepsi lekar je ale coho je moc toho je moc uz pôjdem prosit o dazt ako v tej rozpravke...

michaela2410
15. júl 2010

@ostrovcacka tak tu bol naozaj koniec sveta a to som odchadzala zo zelenej vody, ze ved to uz konci, ale to najhorsie som musela stravit soferovanim v aute...no hruza...no a najhorsie, ze po skonceni vyslo slnko a znova skoro 30...cez ten dazd sa ochladilo az na 25...

jarabicka
16. júl 2010

Ahojte babeny, teplúúúčko-teplúúúúčko??? 😀 😀 😀 ...hm asi ani moc na koňa sa vám nechce, keď je tak horko, že???priam na šľak-trafenie..už by aj sprchnuť mohlo a o pár stupňovo keby sa chcelo ochladiť-ale že vraj od nedele by sa malo, tak hádam to nejako vydržíme...Kubenko spinká, ja som urobila žemľovku a teraz som prišla nakuknúť na koňa 😉 ale hneď by som tu zaspala, akosi ma zmáááha teplo a úúúnava 😲 ....asi sa idem rozhýbať a niečo robiť, lebo tu zaspíím...tak sa majte-pa-pa 😉

moncika15
16. júl 2010

ahojte, uz som sa doterigala domov 🙄 dalsi prijemne straveny den behanim po dr. 😠
neuveritelny hic vonku, doobeda lialo ako z krhli a neoxladilo sa ani o pol stupna 😕

v tescu su pekne zlavy na mimi veci 😵

lienka55
16. júl 2010

Ahojte,
nakukam sem kazdy den,ale tiez sa mi kosi nechce pisat.
@moncika15 ja tiez beham po doktoroch a na potvoru sa nam pokazila klima v aute,tak sa varime spolu aj s malym. 😠 Bola si v poradni???

lienka55
16. júl 2010

@moncika15 a co sa tyka tych veciciek tak sa to ozaj oplati,a su pekne.Ja si tam nakupujem vzdy dopredu ked su vypredaje pre maleho na dalsi rok,ale uz som to tu spominala. 😉

moncika15
16. júl 2010

@lienka55 nie, poradnu mam az 29.7. tusim 😅 ja v mojom aute klimu nemam a muz mi svoje nexce dat 😠

moncika15
16. júl 2010

@lienka55 keby sme uz vedeli co to bude tak aj ja nakupim dopredu ale takto sa to neda 🙄

lienka55
16. júl 2010

@moncika15 este stale to neni iste na 100%???ako to ze nechce dat,musiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! 😀 😀