Kam sa ísť s deťmi vyblázniť v Novom Meste nad Váhom?

maruschka
9. aug 2007

Ahojte všetky mamičky z nášho okresu Nové mesto nad Váhom. 🙂 Rada by som vedela,kde všade sa dá s tými našími drobcami vyblázniť v okrese Nové Mesto nad Váhom.Okrem parku v Meste nepoznám nič iné.Nebývajú nejaké detské predstavenia??Divadielka,kino a tak ďalej??Díky za info. 😀

michaela2410
9. aug 2010

@natsa mozes sa stavit u nas, aj potrebujem umyt chladnicku, okna, celu kuchynsku linku....a este aj pozehlit 😀 😀 😀 😀 😀 😀 ked uz si tak rozbehnuta 😀

janette4
9. aug 2010

ahojte.
@lienka55 aj Maťo mi hladká bruško,pusinkuje a nosí mi jedlo,aby som dala bábu.keď ho uspávam a on ma nechtiac kopne do brucha,a poviem mu,nech dáva pozor na bábo,tak ho začne hladkať.
Davidko je suprový 😀

@natsa ako to chlapi doma zvládali?ja so môjmu o vás hovorila,že asi sa tiež na týždeň spakujem,nech si tu robia,čo chcú.

ostrovcacka
9. aug 2010

Caute baby,
@natsa ty si teda toho narobila co som tu nebola super si riadne sikovna baba ty by si zvladla aj tri deti,ja uz mam svokru z nemocnice doma uz je srdiecko stabilizovane len sa nesmie namahat, zato krstna je velmi velmi zle 😢 uz cakame bohuzial na najhorsie,zato Vanes uz dnes trocha papala tak snad uz bude dobre,zajtra s nou idem na kontrolu to zasa bude cirkus 😕 Evka Jarabicka tu ma navstevu sestru takze preto nechodi na konika ani som snou nebola len telefonujeme min.dva krat za den nemôzeme bez seba zit a to v piatok alebo v sobotu buduci tyzden odchadza prec zrovna ked mam narodky a meniny 😢
@lulu723 komu sa narodilo babo tejto Zuzke z Lubiny? POZDRAVUJ a ze blahozelame, 🙂 🙂 🙂

natsa
9. aug 2010

ahojte tak už sme doma.ja som len taká šikovná bez danka ked som sním tak sa šuchcem a nespravím nič.
@janette4 odporúčam,neboj chlapy to zvládnu to sa len oni tak robia.polovičiak došiel pre mna na My aj z malým.ani som mu nemusela kázat.Doma bolo navarené a cugrunt upratane.len moja mama mi robí starosti už to snou ide dole z kopca.budeme musiet chodit k našim častejšie pretože tato je na všetko sám.mama už nič nespraví len leží alebo sedí na wc čo jej je tak zle.dnes som stihla zo segru poprezliekat periny,otepovat koberec a ešte sme išli na zahradu pre zeleninu

lulu723
10. aug 2010

@ostrovcacka ale nie tejto Zuzke ved ma termin az na konci septembra to tu na konovi v nasich septembrovkach 😉

dada78
10. aug 2010

ahojte, akosi nestíham 😕 Maťko je už riadne šidlo, u babky na oslave narodenín si rozrazil viečko nad okom a má krásnu modrinu, šmykli sa mu nohy a rovno zletel na stolček, ozaj je krásny, chlapčisko ako treba 😅

dada78
10. aug 2010

@janette4 jéééj gratulujeme k prvým pohybom, je to úžastný pocit 😉 😉 😉 pri Maťkovi som kopkanie cítila ozaj skôr, ono je to tým,že ako prvorodička ani nevieš,čo už je pohyb a čo len črevá 😅 😕 😀
@lulu723 gratulujeme k prvému Septembrovčiatku 😵 aj moja kámoška Vierka mala zlé výsledky pečeňové a navyše má dvojčiatká tak išli tiež v 36tt, teraz by nikto nepovedal,že sú predčasníci 🙂

lulu723
10. aug 2010

Zanka uz citi pohyby? 😕 tak to moc gratulujem 😀 😉 😵

janette4
11. aug 2010

ahojte.babulky ahojte.

my sme boli včera s kamoškou a Maťovou frajerkou na veľkej prechádzke.Staroturanky určite vedia kde sú Hnilíky a Dúbrava.Išli sme až do lesa a našli aj hríby,tak sme sa s kamoškou vytešovali.Decká sa liepali po mojom polovičiakovi a my sme si lozili po lese,najedli sa malín,sliviek,mirabelí....pripomenuli mi moje detstvo u babičky.Povedala som,že takto si predstavujem naše rodinné prechádzky,že budeme praktizovať častejšie. 😀 ale doobeda sme sa hrozne pohádali,vynadala som mu do zaostalého sedláckeho magora 😀 ,tak si to žehlil.a prvýkrát po takmer 9rokoch sa mi po hádke ospravedlnil.! 😝

janette4
11. aug 2010

a ďakujem.ale krpček si zo mňa robí srandu,od tej soboty sa mrvil len raz.ale aj Matúško sa mi tak hýbal.najprv prvýkrát,potom týždeň nič a potom po týždni už každý deň.

janette4
11. aug 2010

ozaj a dneska ideme do Lešnej s deckami,tak sa teším.

natsa
11. aug 2010

@janette4 aj podla mna krásne prežitý den,u nás je to tak že keby som mala pravdu ja tak spraví on so mna totalnu chuderu,týžden by sa so mnou nebavil,zazeral by ako keby mu celý svet krivdil a ešte by čakal odomna ospravedlnenie.už na neho vposlednej dobe mierne serkám čo možem si vybavím sama o ničom mu nehovorím a ked sa ma na niečo opýta tak mu odpoviem stručne.

moncika15
11. aug 2010

ahojte 🙂
dnes som zahajila pranie veciciek pre drobca 🙂 dostali sme aj nejake hrkalky tak aj tie som vydrhla. davate aj avivaz pre drobcov? ja som kupila detsky dreft a je to krasne jemnucke a vonavucke. ja mam alergie na prasky a avivaz uplne zakazanu a dr mi kazala riadit sa podla mojej pokozky. co znesie moja citliva pokozka to znesie aj drobcova.
keby som nebola tehu tak sem tento tyzden v chorvatsku a ja miesto toho vovelkom perem 😅 😀

@janette4 my sa xystame tento tt do lesnej 🙂 potom pridaj foto

lienka55
11. aug 2010

Ahojte,
uz som sem dnes nakukla,ale nechcelo sa mi pisat.Maleho mi teraz zobral manzel von,isli na farmu do Hradku na mliecko.Tak mam chvilocku pre seba a hlavne pokoj. 😀 Uz som sa osprsila a som v pyzamku.
Dnes som akasi utahana a unavena,lebo doobeda som bola v Meste,varila som,piekla moravske kolaciky,polievala kvety a cely den na nohach a este k tomu aj maly,fuuuuuuuuuuuuu. 😝

@moncika15 len pekne per,nech si ma drobec co obliect. 😉 😀

lienka55
11. aug 2010

Ozaj dnes som sa dozvedela uzasnu spravicku,ze kamoska,caka druhe,termin ma ako ja,rozdiel asi troch dni,najblizsiu poradnu ma vtedy kedy ja ,a este k tomu mame aj spolocneho gynekolga,to je ale nahodicka,ze??? 😀

moncika15
11. aug 2010

@lienka55 to je krasna nahoda, jaj ja by som xcela s niekym zmnamim tehulovat 😨 🙂

lienka55
11. aug 2010

@moncika15 ale ved tehulkujes, s nami ,so Zankou,Ludkou, a so mnou. 😉 My ti nestacime???? 😀

moncika15
11. aug 2010

@lienka55 ano ale bud par tt predomnou alebo po mne 😒 xcela by som niekoho presne na tt 😅 😀

lienka55
11. aug 2010

@moncika15 mam aj vela kamosiek ktore rodia v novembri ako ty.Akoby sa s vami v novembri vrece roztrhlo. 😀

moncika15
11. aug 2010

@lienka55 keby si vedela kolko nas je v novembrovkax 😅 mame aj dve temy novembrovky 2010 a ked vypukol "skandal" okole tej holcicky12 tak sme sa zamkli ale kopu tehuliek zostalo v starej teme. len u nas v zamknutej je nas 70 🙂

lienka55
11. aug 2010

@moncika15 no pekne,ozaj skandal. 😀 😀 😀

moncika15
11. aug 2010

@lienka55 no vies co to bolo 😅 v kazdej teme sa to riesilo, vsetci boli pohorseny 😀

lienka55
11. aug 2010

ja som nikdy neznasla a nechcela mat deti v oktobri,novembri,decembri,nie su mi sympaticke tieto mesiace.

moncika15
11. aug 2010

@lienka55 inak my sme mali s muzom naplanovane ze budeme mat septembrove babo, skoro sa nam to podarilo len z odstupom trox rokov 😅 😀
inak ja a moj brat sme septembrovy, nese krstna je oktobrove, moja mama a kamaratka novembrove aj nase prve babo by bolo oktobrove 😔 vsetko sa to toci okolo druhej polovice roka 😀

lulu723
11. aug 2010

@moncika15 aj u nas tato holka robila rozruch,ale bola pod inym nickom.a ja som oktobrova 😀

michaela2410
11. aug 2010

@natsa jej, ako keby si o nas pisala ☹ ☹ ☹

michaela2410
11. aug 2010

@lienka55 co mas proti oktobrovkam? 😠 😀 ja som oktorbova 😀 a bracho tiez cakaju babo v oktobri, konecne po piatich rokoch snazenia 😒

ostrovcacka
11. aug 2010

Ahojte kazdy den vas citam ale nepisem,zajtra idem na pohreb krstna zomrela z pondelkan na utorok,hrozne ale bohuzial dobre sa jej stalo uz bola velmi vazne chora, idem sama lebo môj zostava doma s malou stale berie lieky a je neaka zahlienena,v utorok som s nou bola u lekara a zajtra idem znova lebo lekarovi sa nepacia tie hlieny dal nam sirup a ak jej to do zajtra neprejde bude jej brat krv,mala samozrejme hlieny stale ma az mam strach z toho odberu ona sa strasne boji,ale inak je hrdinka jeduje sa o sto sest 😠 kamosom berie hracky a ked ju hresim tak ma skrabne do tvare z nervov dnes mi tiekla aj krv,baby co ste to spominali aky skandal s akou babou nemam prehlad,asi si budete mysliet ze co som za tupanu ale ja pri malej nestiham ani spravy ani noviny citat stale chce byt vonku a ked spi tak si nieco upratujem...,no baby nasa mala je tiez v novembri a vôbec to nevadi o detoch ktorym v skole zle vychadzaju roky sa hovori ze su sikovne lebo su vzdy o par mesiacov starsie som zvedava 😀 potom dam vediet,no Leni ty sa ale setris makas ako blazon 😖 ale tie moravske buchty by som chcela vediet aj ja upiect, ak sa ti bude chciet napis prosim recept,Evka ma stale navstevu tak na nas nema cas potvorka 😎 snad nam to potom vynahradi,co je s nasou novou Bzincankou neako sa jej nechce pisat? 😉 no môj je uz vykupkany tak idem ahojte 😔

natsa
11. aug 2010

@lienka55 no ozaj čo máš prototi detom čo zle dochádzaju roky?ja som septembrová ,malý je oktobrový aj kamoškin malý.mne sa nezdá že by sme boli zlý alebo nedajbože deti.Myslím že je to v podstate jedno kedy sa kto narodí,hlavne že su deti zdravé a že z nich vyrastu dobre deti.
Aký škandál?ja nechodím na ti sukromne

dada78
11. aug 2010

@lienka55 ja som zase novembrová 😀 a moravské by som si dala tiež, mňáááám. 😝