Kam sa ísť s deťmi vyblázniť v Novom Meste nad Váhom?

maruschka
9. aug 2007

Ahojte všetky mamičky z nášho okresu Nové mesto nad Váhom. 🙂 Rada by som vedela,kde všade sa dá s tými našími drobcami vyblázniť v okrese Nové Mesto nad Váhom.Okrem parku v Meste nepoznám nič iné.Nebývajú nejaké detské predstavenia??Divadielka,kino a tak ďalej??Díky za info. 😀

lienka55
11. sep 2008

Janka vy byvate v cinziaku alebo v RD,a priamo v Meste uz som zabudla.Tak nie som sama v tom. 🙂

lenca13
11. sep 2008

Ahoj Lienka a kde si byvala v Podoli 😉 Janka byva v cinziaku na Hajovkach ak vies ktore je to sidlisko a ja pat cinziakov od nej 😉

sticker
11. sep 2008

Leni - vďaka za vysvetlenie 😀 Lienka - bývame teda v baráku, a ide sa zateplovať, takže vymieňajú okná všetkým. Takže v celom baráku je neskutočný bordel. Už len to, že prejdem k výťahu a potom hore z výťahu k byt. dverám, čo je asi 2 metre, tak mám úplne biele topánky, aj kočár a tak to vláčim do bytu 😠
Nám našťastie menili len balkón, okná sme si dali postupne robiť samy - to bolo 5 okien. Neviem si predstaviť, ako by som tu fungovala s dvoma deťmi.... 😝

lienka55
11. sep 2008

lenca13 byvala som na tej istej ulici kde vasi Radosinsky.

sticker mna teda nas cakaju vymienat okna teraz cez vikend ale iba hore na dome lebo spodok domu mame uz obytny ten sme prerabali pred svadbou aby sme mali kde byvat.Takze sa len tak toho bordelu nestarsem a potom nas caka zateplovanie a fasada.A este je tu roboty ako na kostole,ale ostatne az na buduci rok.

lenca13
11. sep 2008

Ahoj Lienka ale na ktorej ulici tam pri druhej zastavke ked tam byvaju moji rodicia 😉

lienka55
11. sep 2008

Nie na bytovkach smerom na Kopanice na Slnecnej ved aj tam su Radosinsky.

Chcem sa vas spytat babenky ci este kojite svoje ratolesti? 🙂

lenca13
11. sep 2008

Tam byva stryko 😉 Ja uz nekojim ale kojila som Timeu do 13 mesiacov 😉

lienka55
11. sep 2008

sticker a lenca kedze ste novomestanky chodite aj na temu tiracky nmnv alebo len sem?

lenca13
11. sep 2008

NIe len sem 😉 napisem ti do IP

rikarr
12. sep 2008

ahojte

boli sme včera na poradni tak máme 8340g a 74 cm, viki tam spravila cirkus ako vždy 😕 ale čo už ved ju dokina pozná ....

no idem čosi variť

lienka55
12. sep 2008

Erika kolko mala kg a cm ked sa narodila?Moj maly mal tiez podobne miery ked mal 11mes.Ale mne sa aj tak zda strasne drobny,malo mi papa. ☹

Ja som uz umyla WC,a kupelnu 😝 ,na obed si urobime narychlo spagety s kecupom a so syrom. 😵
Chcela som vybehnut na nakupy do PN ale muz mi volal ze nam pridu robit hromozvody,takze mozem ist akurat tak do....... 😠

sticker
12. sep 2008

Lienka - ja potrebujem ísť aj do Tesca aj do Billy, no Jaja mala zase teplotu a s Julkou tiež nemôžem ešte aspoň dnes von a nechať ich obe doma manželovi je katastrofa, keď on stále robí a nevšíma si ich vtedy 😠 ☹ . A nemáme auto, takže je to na prd 😒 ☹
Idem variť a aj upratať by som chcela, no mm ide zase špárovať a tak sa mi bude roznášať nový bordel po byte 😠 😠 😠 😠
Erika, Viki je také pierko 😅 Julka má 15 mesiacov a váži 10,5 kg a meria cca 80 cm. Ale zase Viki ani nemá po kom byť nejaká baba 🙂 😉

rikarr
12. sep 2008

no nemá po kom....jedine po susedovi 😀 😀 😀

mala 2650 a 47 cm bola malá a len tak tak sa vyhla inkubátoru ale dodávali jej cukor ked sa narodila....

ale od poslednej poradne sme pribrali kilo.....čo je fajn a porástli 6cm 😎

mne viki štrajkovala s obedmi......už nie lebo som prišla na to že robila cirkus lebo bola unavená....takže sme o polhodku posunuli obed dopredu a už je to fajn ale zas ona by sa chcela sama krmiť...čo sa niekedy nedá.....takže aj tak je to s krikom niekedy.....ale čo už .....

včera nám došiel zateplený overal na zimu taký na dvor som kúpila lebo mi je ľúto ten nový jej dávať na sánky....ten si necháme do mesta a na návštevy..... 😉

no nič idem vyvárať viki čosi kuká.....asi nodyho....tieto postavičkové rozprávky ju chytili

baby kedy deti učia papať samé?????????????????

miriamkac
12. sep 2008

Caute....ale ste popisali....to je super, rozrastame sa.... 😝
Ja sa pridam....nam cely mesiac zateplovali...takze akurat dnes davaju dole lesenie....konecne... 😠 uz mi to liezlo na nervy, vsade bordel, buchanie....

lienka55 tusim ty si pisala, ze musis zehlit. Ja sa priznam, ja nezehlim, ja vyvesim a poskladam (samozrejme pokial to nie je nieco ako kosela a pod....to ozehlim) ale take veci ako bodyna a tricka....vsetko len skladam...

lenca13 ja som bola parkrat v tirackach, ale rychlo som tam prestala pisat.....aj mne napis do IP..... 😝

miriamkac
12. sep 2008

Erika, ked mas na malu cas...tak mozes s papanim zacat....poradim: zacni s umelohmotnym tanierom a jedlom, ktore sa neda rozliat.... 😝 Ja to robim tak, ze prvych par lyzic dam ja...potom kazdy "fasne" lyzicu a mozu "pracovat", to ako vyzera podlaha o tom pomlcim.... 😝

rikarr
12. sep 2008

bože ani nehovor....týžden my trvalo zbaviť sa mravcov...včera ráno som nestihla pozametať ako dojedla a už tu boli ...... 😠

čo si dávala chalanom....kašu zemiakovú ale niečo takééé viki my vždy znárodní lyžicu a búcha nou o tanier....ak máme varené zemiačky papá ich rukou načo sa trápiť napichovaním....

no od pondelka asi budeme skúšať .... aj pitie s pohárika ........v sobotu má segra krst tk im nebudeme robiť bordel..v nedelu.....je nedela načo sa zaťažovať upratovaním 😀

baby pomoooooc s tou kuchynkou .............neviete o niekom kto predáva???????????????

moncika15
12. sep 2008

ahojte babule,
aj ja by som mala rada teke strosti ako vy 😔

rikarr: http://www.quelle.sk/sk/q4r/kinderweltspielwelt...

rikarr
12. sep 2008

monciika je to krááásne ale drahé

potrebujem niečo okolo 600sk

moncika15
12. sep 2008

v tescu maju ale samostatne :sporak,mikrovlnka,pracka.....

rikarr
12. sep 2008

to eee

takú v celku ako je smoby a podobné ....

lienka55
12. sep 2008

Sticker ja sa zajtra zoderiem,maly ide k mame a ja budem upratovat.

Miriamkac ty si z Cachtic,chodis dr.Krc=Turbovej?Ako si spokojna,lebo aj my tam dochadzame a ja som nadmieru spokojna.Pomohla nam ked mal maly problemy,velmi.A na ktorej bytovke byvas akej je farby,lebo sme sa tam boli pozriet na vase hody a vyrasta to tam ako po hubach tie bytovky.

rikarr maly zacina potroske pit s pohara velmi sa mu to paci,ale na to jedenie si este netrufam,myslim si ze je to na neho este skoro.Aj tak mi malo papa a vacsia cast by skoncila na zemi a to by boli viac najedeni ti mravci ako on. 😀

rikarr
12. sep 2008

aj vám ide tak šikom ten koník?????????????????

sticker
12. sep 2008

Erika, to moncika "pokazila" stránku, keď hodila ten link na kuchyňku 😀 😀 😀
Musíme rýchlo vypísať túto stranu a ďalšia už bude v pohode 🙂

lenca13
12. sep 2008

Ahojte tak my sme boli na Kacaku a mm bol s malou doma ale potom sme sa stretli u Krizana takze pekny den pomaly za nami

rikarr
12. sep 2008

ja som malú vyšikovala s mm von a musím upratať dokonale lebo ráno ideme na krst a poobede dojú kamošky si grilovať k nám 😕 😉

tak aby sme tu mali typ - top ked prídeme a nemusela som sa ponáhlať

ale nechce sa mi ........................prídite..........

objednala som malej kuchynku 😉 800,- ale šak čo ...naštve ma ale ak ju to nebude baviť 😠

sticker
12. sep 2008

Nemáš Erika link na tú kuchyňku? Kde sa Ti ju podarilo zohnať?
Malá Janka má stále teplotu až 39! Už som dosť nervózna. Som zvedavá, čo bude zajtra. Ale už ma nebaví byť zavretá doma.... 😒 ☹ . Ešte aby som sa bála, že to chytí Julka ☹

lienka55
12. sep 2008

A ja sa cudujem co som zase postlacala a neviem si to nadstavit,a to je takto.Ja som prave zomlela mak a zajtra budem robit strudle makove a orechove, pridite.

Bola som v Tych PN a kupila som si krasne dva obrusy jeden do kuchyne na novy stol a druhy na stol do obyvacky.Aspon som si urobila radost.Malemu som kupila menzestraky a capicu.

Sticker aj mojy&

lienka55
12. sep 2008

MM mi do toho tukol a odoslalo sa to nedopisane tak prepacte.

Sticker moj maly je tiez zachripnuty tak sa bojim aby nebol chory.Minulu nedelu sme boli na zmrzke a MM MU DAL Z NEJ TAK TO ASI Z TOHO.

janette4
12. sep 2008

no čaute babule.som v šoku, lebo aj ja som "hnojárka", ja som bola 94-98.Ale ani jednu z vás nepoznám.Lienka mne sa zdá, tak tá Katka, ktorú ste spomínali už dieťatko má a býva tu na Slovensku.Jej manžel robí majstra v UMC, nie?alebo čaká druhé?
😕
Sticker, veru,milostivému sa moc spať nechce, ale aspoń v noci ako tak spí.Včera sme prežili prvú koliku.Chúďa malé,.tak reval, jak tur, a po hodine ja s ním.ale dnes som mu mlieko zarobila do harmančekového čajíku a už mu je tuším lepšie.
Rýchlo popíšte túto stránku, na figu sa to číta.

lienka55
12. sep 2008

janette ty myslis asi niekoho ineho to bude omyl.Tak z tvojho rocnika poznam tiez nejake baby kto ti bol triedny podla toho budem vediet a potom ti napisem koho poznam.

aj my sme si uzili s bruskom nepomahalo nam nic,len to vydrzat.Davas mu klapky sab simplex?