Kam sa ísť s deťmi vyblázniť v Novom Meste nad Váhom?

maruschka
9. aug 2007

Ahojte všetky mamičky z nášho okresu Nové mesto nad Váhom. 🙂 Rada by som vedela,kde všade sa dá s tými našími drobcami vyblázniť v okrese Nové Mesto nad Váhom.Okrem parku v Meste nepoznám nič iné.Nebývajú nejaké detské predstavenia??Divadielka,kino a tak ďalej??Díky za info. 😀

dada78
20. aug 2010

@moncika15 jedna naša júnovka pre malú používa látkovky a malá Terezka ani raz nemala zaprenú riťku, fakt super výmysel, škoda, že je to dosť nákladné na začiatku, ale ako sama nám prezradila, na jednorázovky by minula už dokopy viac peňazí.

mata_murkova
20. aug 2010

@moncika15 kovac je aj v meste a teda ja som spokojna s nim pomohol mi ked bolo treba a evrace nestrngali a sestra chodi k panovi D ako ste ho tu nazvali a je v anglicku a ked ma problem tak dokonca komunikuju mailom a jej poradi co si ma kupit pripadne predpise a my jej to len posleme a to je podla mna velmo fajn

@lulu723 no cica tak potom budeme susedy asik🙂 ja teda neviem kto sa ako kde tam vola a nepoznam ziadnych susedov zatial ale od adama cez lavku asi 3-4 chalupka(zatial som to nestihla odratat:D)

s tym porodom doma dievcence to bol akoze zart 😝 ja som trosku uletena ale doma by som nerodila nemam na to podmienky jedine ze by mi robil sestricku poloviciak s kocurom🙂

janke prajem vsetko najsamplesejsie a poriadne uzi oslavu

co sa tyka porodnice tak vraj aj na myjave uz maju prerobene oddelenie gynekologicke tak neviem a ja som bola odhodlana ist tam ale este pouvazujem🙂

jarabicka
20. aug 2010

Maťka, ak môžem odporúčiť, tak radšej ten Trenčín, po každej stránke 😉 ale je to tvoje rozhodnutie, tak je to na Tebe 😉

michaela2410
20. aug 2010

aj ja sa priklanam k trencinu, uz len kvoli tej iske pre deticky...odvsadial inde, by ich muselli prevazat, ak by bol nejaky problem... ☹

jarabicka
20. aug 2010

....tááák a väčšina veci už je pobalená, ešte tie čo budeme ráno potrebovať, kozmatiku, atď.... 🙂 Kubenko spinká a ja trošičku netujem, čítam čo nové vo svete a sem-tam kuknem na koňa 😉

moncika15
20. aug 2010

@mata_murkova nexapem..on ma dve ordinacie? 😕

@jarabicka peknu dovcu 🙂

dnes mam taku kyselinu ze sa mi ide zozrat hrdlo, co mam robiiiiit? ☹

jarabicka
20. aug 2010

Moncika, ďakujem pekne, už sa teším domov, postretavam sa s kamarátkami, bývalými kolegyňami, rodinou...len sa obávam cesty ako to zvládne Kubko lebo byť v aute cca 6 hodín a teraz keď mu idú 4 zubky naraz, hotový horor 😒

Moncika, ja som cez tehotenstvo pila gastrotuss, kúp si to v lekárni, to môžu aj tehotné ženy, keby nie toto, tak asi umrem, ja som takú kyselinu mávala 😠 😠 😠

moncika15
20. aug 2010

@jarabicka to su asi take mliecka ze? to neviem ci by som vypila skor by som to vyvratila 😝 . skusim sa popytat v lekarni.

jarabicka
20. aug 2010

...no, sú to také sladunké mliečka, ale zase ja keď som si pomyslela, ako mi je neprijemne a nemohla som preto ani spávať, tak radšej som si dala to mliečko a bol pokoj 😉 mala som aj talcid, to akoby som omietku jedla 😀 😀 😀 , to mliečko bola lahoda oproti tomuto...veď skús, uvidíš 😉

natsa
20. aug 2010

no ani somnevedela že je niečo take v lekarni ja som si to všetko pretrpela ja som pila fatru.
@jarabicka štastnu cestu želám nech to Kubko zvladne.
dnes malý v cirkuse dostal od jedne j tety lízatko za to že to tam vydržal. 😀 na konci bol nezvládnutelný

ostrovcacka
20. aug 2010

Ahojte dievcence,tak konecne som vas precitala ale ste tu toho napisali 🙂 vitam ta kaktusik a matka murkova tiez ty si tu spominala neakeho kocura asi preto murkova aj nasi maju doma kocurika murka,chcem sa vam vsetkym podakovat za blahozelania ste zlate a Evicka jarabicka tebe zvlast este raz vam velmi pekne dakujem za krasnu palmu co som od vas dostala to si ani nezasluzim, a ozaj dievcence ako sa hovori v nudzi poznas priatela tak Evka je ozaj kamaratka vzdy som si to o nej myslela 😉 viete aka je zlata vcera vecer mi volala ze sa na chvilku zastavia a viete co mi okrem palmy doniesli napecene dva plechy kolacov,Evi fakt ti moc dakujem pomohlo mi to strasne lebo ńeviem neviem ci by som stihla dnes vsetko pripravit,ja som vcera urobila len take karamelovo cokoladove kosicky, a dnes som robila chlebiky a chystala maso na grilovacku popri malej som sa teda zapotila a to tu bola aj na pol hodku dalsia kamaratka medzi tym ako som si chystala a este som robila aj poriadky s pradlom ale som stastna vsetko dobre dopadlo a zajtra pokracujeme,dnes tu bol brat s rodinou,zajtra pride svagor s priatelkou a v pondelok nasi so svokrou,môj milacik dnes prisiel neskôr z prace uz som tu mala aj gratulantou a doniesol mi krasnu kyticu ruzi 🙂 a ked brat s rodinou odisli tak tu boli este dalsie dve kamosky, volala som aj Jarabicke nech sa este zastavia ale uz neprisli bolo uz desat hodin a ze maju este balenie pred cestou,bude mi tu v Lubine velmi chybat, ozaj Matka murkova tesim sa ked tu uz budes, s Ludkou uz nebyvame spolu ale hadam zasa zacneme uz sa tesim na drobceka Ludka,ozi nevies mi povedat od koho ste kupili tu chalupu nie nahodou od Simovicovych? No a este k tomu Durdovi ja k nemu chodim tiez a som spokojna aspon zatial ked som isla do nemocnice rodit kazal mi aby som si radsej pre istotu urobila vysetrenia ze asi pôjdem cisarskym a mal pravdu isla som,a na Trenciansku nemocnicu tiez nemôzem povedat pol slova boli tam mily a hlavne sa starali a to je dôlezite a ak tam neaka sestricka mala aj zlu naladu tak som ju odignorovala,ale tak ako sa o mna starali po cisarskom tak teda tie sestricky obdivujem a klobuk dole pred nimi, a este chcem povedat ze som si nic nevybavovala a ani neplatila.Kaktusik preco ti dali plnu narkozu pri cisarskom? Ja som mala len spinalku,myslim si ze je to ovela lepsie pre babetko, prave o MY som pocula ze s cisarskym tam nie je ziadny problem ho urobit ale ze ho robia pod narkozou a vlastne aj ked ho robia rychlo automaticky to ide aj do babatka 😖 joj budem koncit lebo zajtra zasa narocny den tak sa majte krasnucko a este raz vam dakujem 🙂 🙂 🙂

ostrovcacka
20. aug 2010

@natsa este som zabudla super ze Danielko sa pyta,ako ste to dokazali nasa Vaneska stale nic aj ked sedi na zachode nic neurobi,porad 😉 blahozelam si sikovna mamina, aj mna trapila strasna zaha ale ja som si nedavala nic ja viem ze to môzu aj tehu ale ja som trpela, a asi by som sa z toho bola pozvracala, statcilo mi ked som mala pit glukozu 😝 😝 😝

mata_murkova
21. aug 2010

@moncika15 ano ano ma dve ordinacie jedna je v nmnv ked ides zo stanice smerom do emersonu po lavej strane je tam taka nova budova - zdravotne stredisko od decembra to tam funguje a tam na 2 poschodi je kovac.
s tou kyselinou to mam aj ja tak..ked to na mna pride idem radsej skusit pospat na chvilu samozrejme po sediacky
@ostrovcacka mna glukoza caka na dalsej poradni fuj uz sa tesim..od Evky je to fasa jak ti pomohla to sa mi velmi paci🙂 neviem ci ta otazka s tou kupou chalupy bola na ludku alebo na mna ale my sme nekupovali to ma polovika po rodicoch ..k tomu murkovi aby som to upresnila:D moja polovicka je prezyvana muro (preco neviem uz je to roky co ho tak vsetci volaju tak ho tak volam aj ja🙂 a mam aj kocura cierneho strasne je besny inak ani po kastrovacke sa neskludnil no a ten je Teo najlepsie je ze ked mama vola na kocura krici muro(nevie si zvyknut)..muro das si papat a kade mi to tu lezes a tak..:Dcelkom kuriozne n iekedy ju pocuvat a velky muro samozrejme odpoveda :D::D

ostrovcacka
21. aug 2010

@mata_murkova , ano teba som myslela s tym domom lebo nic ine ma tam v okoli nenapadlo, Evka Jarabica odchadza na vychod ani poriadne tu nemam s kym byt, kazdu chvilku by mala prist sa rozlucit uz teraz mi je do placu,ja jej to zelam ved ide k svojej rodine ale je mi to strasne luto, skoda ze si tu uz neni.Nasa mala ma zdrave ranajky papala jogurtik kusokn jablcka a teraz sa napchava hroznon co nasla na stole, no idem cosi robit majte sa dievcence a zelam vam krasny vikend 😎

mata_murkova
21. aug 2010

@ostrovcacka no my sme nekupili to ma draheho mama a tak sa tam ideme nastahovat teraz harustiak ak ti to nieco hovori🙂
a co jarabica odisla na nejak dlho ked sa lucite, ci len na tyzden?🙂 my sme na chalupe v podstate skoro kazdy den teda ja vacsinou len vikendy ale polovica maka jak fretka tak sem tam aj ja cosik pomozem uz aby to bolo dorobene normalne sa tesim do tej lubine 🙂

lulu723
21. aug 2010

@mata_murkova no ja Harustiaka poznam y Dusanom som chodila do triedy 😉
@ostrovcacka Jani ja by som aj chodila von,ale stale mi tvrdne brusko a chodim jak kacica.som rada,ze aspon do obchodu prejdem,ale potom budem veselo chodit von.

@natsa Ivetka zabudla som pochvalit Danka ako krasne kakava na nocnik.ta nasa dora krpata sa konecne pyta na nocnik aj sa vycika,ale kakat to nie to radsej hodi bobek na zem 😠

michaela2410
21. aug 2010

@ostrovcacka ja som mala tomasa tiez cisarskym pod narkozou, lebo to bolo velmi akutne a kym by zabrala spinalka, bolo by neskoro...ale muz bol pri porode, dokonca cez okno videl aj operaciu a povedal ze maly bol vonku do dvoch minut...ono to naozaj islo rychlo, lebo si pamatam, ze hoci som uz mala oblbovak v sebe, este som pocula, ako sa doktor pyta, ci moze zacat a anesteziolog ze ano...a ja som chcela povedat, ze ved som este hore, ale vobec si dalej nic nepamatam 😀 😀 😀

baby, ja som dnes hotova, cely den som lietala s handrou a riadila byt...ale na umytie okien mi uz nezostala energia...mozno zajtra, alebo to odlozim na neurcito, zalezi, ci budem mat doma deti, alebo pojdu zase k svagrovcom, ako boli dnes...pri nich sa velmi neda robit nic 😒
no, idem spat som utahana ako pes

mata_murkova
22. aug 2010

@lulu723 toto je druhy to je miro a hana dusana nemaju 🙂 oni byvaju na turej ale v lubiny maju chalupu a ked boli krpci tak tam boli vareni peceni..vyhrabem nejaku fotku s nim a hodim ju sem nech viete mozno poznate mozno ee
:D:D:D s tym bobkom na zem si ma pobavila strasny rehot..keby si jej to dala upratat nezabralo by to? 😖

lulu723
22. aug 2010

@mata_murkova no to veru nezabere.ona ma len 2 rocky a len ukaze,ze spravila kaka.a takychto prihod mam veru vela aspon sa snu nenudim 😀

moncika15
22. aug 2010

dobru chut vam prajem

lulu723
22. aug 2010

@moncika15 oooo dqakujeme Monicka 😀

inac babz poydravje vas nasa Miruska som snu volala 😉

moncika15
22. aug 2010

@lulu723 zamalo 😀 som sem dosla bolo presne 12 a na kostole odbijalo prave poludnie tak ma napadlo ze vam napisem 😅 😀

michaela2410
22. aug 2010

@lulu723 a ako sa ma mirka?

ja som dnes umyla tie okna a vsetko pozehlila, tak som rada, ze mam poriadok...zajtra idu chalani do skolky po prazdninach a ja budem mat jeden den pre seba, lebo do roboty idem az v utorok...ale chcem vyhadzat detske veci a porobit poriadky, babetkovske posuniem svagrinej, nech si vyberie a maly ponosi, ked sa narodi 🙂

kaktusik007
22. aug 2010

@moncika15 ohladne latkoviek kuk do mojho fotoblogu, mam tam recenzie viacerych plienociek... 🙂

mata_murkova
22. aug 2010

ale to leto uletelo uz skolky ficia zachvilu skola..
inak baby mam question dnes som preklikala asi milion stranok ci pouzivat latkove alebo jednorazove plienky a ak tak aky druh som z toho uuuuplny blbec tak ak sa vam bude chciet (asi ste sa k tejto teme uz milionkrat vyjadrovali) tak vas prosim helfnite mi nejakou cennou radou.

moncika15
22. aug 2010

@kaktusik007 pozerala som to este ked som nevedela ze xodis aj sem 😀 v stredu mi maju prist dalsie 😵

kaktusik007
22. aug 2010

@moncika15 inak, miruss ma eshop z plienami, a je z kalnice :D ekoplieky.sk su jej

moncika15
22. aug 2010

@kaktusik007 som si vsimla 😀 vytesujem sa z toho ze nemusim platit postovne pri osobnom odbere😝

mata_murkova
22. aug 2010

@kaktusik007 som si to precitala ale aj tak mi nie je jasne ktore z nich su najlepsie:( asi som uplny blbec co sa plienok tyka btw. kolko takych plienok za den dieta potrebuje?

moncika15
22. aug 2010

@mata_murkova zevraj 5-10ks 😕 a jedna sxne aj 24 hodin teda co mi povedali baby. ja mam zatial nejako do 15ks doma dufam ze mi ix nebude precikavat a ked vymenim vkladacku tak ju pouzijem aj na viackrax. nemam skusenosti tak len naivne dufam 😅

@kaktusik007 funguje to tak?