Kam sa ísť s deťmi vyblázniť v Novom Meste nad Váhom?

maruschka
9. aug 2007

Ahojte všetky mamičky z nášho okresu Nové mesto nad Váhom. 🙂 Rada by som vedela,kde všade sa dá s tými našími drobcami vyblázniť v okrese Nové Mesto nad Váhom.Okrem parku v Meste nepoznám nič iné.Nebývajú nejaké detské predstavenia??Divadielka,kino a tak ďalej??Díky za info. 😀

mata_murkova
24. aug 2010

@ostrovcacka ahojik no hej z domu aspon sefstvo mi to takto zatial dovolilo da sa s nimi fajn dohodnut🙂 a ked tak niekedy len vybehneme aj s drobcom do prace nakrknut co je nove akutne ale to fakt len na chvilu🙂 jasne kludne posli ja este neviem co je ip som tu nova;D

@lulu723 ale pozeram ze ty poznas aj zuzku ``faju`` z turej som nasla na fb ze ju mas v priateloch aj s tou sa poznam a ta tiez tusim caka babo, teraz niekedy sa vydavala
lulu drzte sa keby ste nahodou leteli skor🙂 drzim palceky

@lienka55 nas tiez lekar strasil zakazdym mi povedal ze mam ratat s potratom a bola som psychicky uplne bleee ale snad bude vsetko ok

este sa vam musim pochvalit dnes mi dosiel kocik co som si objedanala cez MK tak som vytesena, inak pocasie hrozne cely den by som len spala aj z roboty som zdrhla skor asi na mna cosi leze lebo aj hrdlo zacina bolet bleee

kaktusik007
24. aug 2010

@lienka55 davaju sa tam take separacne vlozky, ktore ked sa vykaka hodis do zachoda, ak sa iba vycika, operies a pouzijes znova... a ano, potom take plienky treba prat 😀

@moncika15 a to akoze chodis??? ci len obrazne??? tam pekne sa laduj magneziom - 2 gramy su v pohode denne, a lez.... si iba 28tt, to este pekne krasne neriskuj, to je moc skoro este na to, aby ti tak tvrdlo brusko.... inak pekne na prijem do trencina a tam lezat, ked nevies doma 😝

moncika15
24. aug 2010

@kaktusik007 nestras ma ja este nexcem rodit 😝
neuveritelny tlak a bolest mam dolu v tej kosti neviem ako sa to slusne vola tak to nazvem tak ako to nazyvame doma , ze picna kost 😅 😝 . odkedy je maly dolu hlavou ide mi vypadnut co nan celou silou tlaci 😒

natsa
24. aug 2010

@ostrovcacka
@lulu723
no ja som nerobila nič ani som ho nenutila začal sám -dieta vám da samo vediet či je už pripravene na nočník.som teraz u rodičov tak im nešiel net.keby ste vedeli aky je maly zlý už som mu jednu taku struhla.

michaela2410
24. aug 2010

@lienka55 zanka ma pravdu, musis ist do zeleneho domu nahlasit, ze ide do skolky, aspon sa mi zda, ze som bola, ale pamatam si, ze ma kvoli comusi volali aj na socialku, ale to si uz nepamatam, co chceli, ale viem, ze som to tam priamo vybavila...ved v tej zelenej budove sa spytaj, ci nieco este treba a podla mna ti poradia 😉

michaela2410
24. aug 2010

Ludka, tak sa drzkajte, ale ved uz ste celkom v pohode co sa tyka terminu, tak drzim palceky 😉

ostrovcacka
24. aug 2010

Ludka,neboj uz to je v pohodicke malinky je uz urcite riadny chlap a ak nie tak to urcite dobehne drzime ti palceky a potom daj urcite vediet posli aspon sms alebo povedz andelovi nech nam napise na kona,Matka IP je interna posta pozri sa na vrch stranky a ked ti tam bude svietit cervena jenotka tak si to otvor a to si môzes precitat len ty,dnes som bola na tom pohrebe tomu chlapcovi hrozne 😢 a ked mu na konci zahrali Pokoj v dusi od Kirsnerky bolo to velmi velmi smutne vsetci plakali,brr hlavne aby sme boli vsetci zdravy a aj vy a vase babinka malinke aj tie co su este v bruskach,tak my sme asi definytivne rozhodnuty ze zostavame len pri Vaneske môj si uz v jeho veku netrufa,boji sa, nechcem na neho tlacit, viem ze keby som chcela tak by mi asi nevedel povedat nie,Zanka dakujem za blahozelanie dostala som krasne kvietky len skoda ze to zvadne ☹ dnes som nevolala ani s Evkou musim sa jej zajtra ozvat co ma nove tak zatim ahojte 🙂

michaela2410
24. aug 2010

@ostrovcacka a to kolko ma ten tvoj, ked si netrufa? moj mal teraz 40 a este by prijal dievcatko 😒 len ja neviem, ja budem mat 35 a dvaja chlapci mi stacia, hoci...niekedy ma to napadne...

kaktusik007
24. aug 2010

@moncika15 ja ta nestrasim, ja ti iba hovorim, ze tvrdnutie bruska je mozny problem, takze dopuj sa magnezkom a pohoda.... a odpocivaj!!!

lulu723
24. aug 2010

@mata_murkova ano aj Zuzku poznam,lebo je to moja byvala suseda z panelaku.teraz 7.8. ci kedy sa vydavala a nejako v decembri caka babatko.

a nebojte sa sice mi asi odchadza hlienova zatka,ale este vydrzim hadam tyzden 😉

ostrovcacka
24. aug 2010

@michaela2410 môj ma buduci rok styridsat ale jeho otec zomrel ked mal 62 a on sa toho boji tiez ze pridu choroby a toho sa obava,ja viem nie je to vela ale v mojej aj jeho rodine zacali ludia chorlaviet okolo padesiatky, nemôze takto rozmyslat ja viem ale z hlavy mu to nevygumujem 😖

mata_murkova
25. aug 2010

@lulu723 takze lulu ty si turanka jakto ze ta nepoznam sak ja byvam v zedku to je jak keby kamenom dohodil..

@ostrovcacka jani ciselko doslo 🙂 dakujem a uz viem aj ip pouzit🙂

dnes sa mi akosi z postele nechce a to za 20 min mam byt v praci aaaa majte sa zatial pekne a prijemny den🙂

kaktusik007
25. aug 2010

@mata_murkova celych takmer 19 rokov som byvala kusok od zedka a tiez ma nepoznas 😀 😀 😀

lulu723
25. aug 2010

@mata_murkova no ved ani ja teba nepoznam a ja som moc po vonku nechodievala

moncika15
25. aug 2010

ahojte
@lulu723 drzim palce nex si este xvylu potehulkujes 😉 a to aj nejako citis to ze ti odxadza plodovka? bo u nas tak jedna predcasne porodila, ona si bola ist a a dr ju nexcela vysetrit lebo podla nej ziadny problem nema 😠

dada78
25. aug 2010

@lulu723 letné detičky sa vraj skoršie pýtajú na svet podľa štatistiky 😉 38tt je už v pohode, ja som oboch mala tak, držím palce
@moncika15 veru MagnéB6 je dobré na tvrdnutie, ja som to tiež musela pri Maťovi užívať a až do 36tt, potom sa to neodporúča, lebo by si mohla prenášať,vraj 😕 a hlavne odpočívať, mne aj chôdza spôsobovala tvrdnutie 😒
@mata_murkova to máš super, že môžeš robiť aj z domu 😉 dúfam,že k Martinovi alebo k Vianociam bude možné zohnať u Vás knižku "Môj macík", robím si na ňu veľký zálusk, ale stále je nedostupná, kolegyňa mi radila v sept. si znovu objednať.

lulu723
25. aug 2010

@moncika15 ale mne neodchadza plodovka.citim sa dobre sem tam ma pobolieva podbrusko a hlavne jazva po cisarskom,ale inac je mi fajn.a vcera som mala taky hnedy vytok cely den a dnes nic tak si myslim,ze mi tam krcok podrazdil a preto ten vytok.ja som uz aj tak na 1 prst otvorena,ale to mozem byt takto aj do terminu 😉

janette4
25. aug 2010

ahojte.
@lulu723 Ludka,držkaj sa 😉 neboj,38tt už je fajn

@kaktusik007 ono sa to pekne povie,odpočívaj.mne tiež tvrdne bruško a hrozne ma bolí,ale pri našej neriadenej strele si neviem ani predstaviť odpočívať.
včera mi aj sestrička na gyn.povedala,aby som sa s ním nenaťahovala a oddychovala.vravím jej: krásna predstava,bohužiaľ nerealizovateľná 😒

janette4
25. aug 2010

@mata_murkova aký kočík si si kúpila?hoď foto

lulu723
25. aug 2010

@janette4 ved viem,ze uz je to fajn len este do zajtra musime vydrzat idem na to interne vysetrenie,lebo v pondelok ked som tam prisla tak mi zobrali len krv a zajtra tam mam prist.
inac pekne ti naskakuju tt vcera som ta videla a mas uz aj pekne brusko 😵

lulu723
25. aug 2010

a este k tomu vsetkemu mam aj streptokoka ☹

janette4
25. aug 2010

@lulu723 fúha,tak to je o ničom.a kde si ma videla?čo si sa nepristavila?veru,na 4mesiac už mám riadne brucho,pri malom som takéto mala na konci 6mesiaca
ja idem zajtra na poradňu,tak sa možno aj stretneme

maculienka123
25. aug 2010

@lulu723 teba posiela durdik aj na tie pasy?to je sledovanie kontrakcii.

lulu723
25. aug 2010

@janette4 Zanka ja som bola v aute tak preto som sa nezastavila 😉

@maculienka123 nie neposiela ma nikam len to predoperacne musim mat spravene 😉

moncika15
25. aug 2010

@lulu723 fakt si nebola v 30tt zase v TN na velky utz? 😕 kurna ani mna neposlal urcite zabudol zas 😠

lulu723
25. aug 2010

@moncika15 mne sa zda,ze ti spravi na poradni sono a popozera priemer hlavicky az potom v 36tt ides na prietoky do TN

lulu723
25. aug 2010

a este mi robi teraz na kazdej poradni ozvy ♥

moncika15
25. aug 2010

@lulu723 vsetky baby xodia v 30tt na velke sono tam kde v 20tt a ja jedina o nicom neviem. evka-yamaha tiez bola a xodi durdovi. tak neviem ci sa mam zvat alebo co

maculienka123
25. aug 2010

@moncika15 ja som bola na velke sono okolo 20tt a potom 30tt u svojho gyndosa a potom uz iba na prietokoch v 36tt

maculienka123
25. aug 2010

aj mne robi tie ozvy srdiecka