Kam sa ísť s deťmi vyblázniť v Novom Meste nad Váhom?

maruschka
9. aug 2007

Ahojte všetky mamičky z nášho okresu Nové mesto nad Váhom. 🙂 Rada by som vedela,kde všade sa dá s tými našími drobcami vyblázniť v okrese Nové Mesto nad Váhom.Okrem parku v Meste nepoznám nič iné.Nebývajú nejaké detské predstavenia??Divadielka,kino a tak ďalej??Díky za info. 😀

miriamkac
13. sep 2008

Ahojte!
My sme soplavi vsetci. To bola noc....raz sme mali v posteli jedneho, raz druheho a skoncili sme tak, ze ja som spala s Paluskom v obyvacke a MM s Petrikom v spalni....super....a dotoho samozrejme sa este aj mala budila ☹(

lienka55 ja chodim detskej do Mesta k Dr. Sickovej (aj ked ona je cachticanka) 🙂, a byvam v bytovke starej smerom do skoly (teraz ju uz mame "ako novu") je to jedina stara bytovka v Cachticiach, ktora je zateplena. Kludne sa zastav dnes tu su "nejake oslavy" vyrocia.....a zevraj bude o polnoci aj ohnostroj...tak na ten som zvedava....

Tak ja vam to tu hnojarky trosku pokazim 😀 ...ja som skoncila "oproti" gympel....ale hnojarinu mam spravenu....vysoku...xixix....tak moc z tejto "rady nevybocujem"... 😀 😝

janette4
13. sep 2008

caute.Lienka, predtým som dávala Espumisan, ale vraj Sab simplex je lepší, takže dávame ten.To mlieko v harmančekovom čaji mu asi pomohlo, lebo poobede mi vonku spal skoro dve hodiny a to sa mi tento týždeň ešte nestalo.A večer sa už aj pekne vykakal a v noci bol tiež už pokojnejší.
Ja mám prací deň dneska,ale chvalabohu už to mám len na dva krát.Ktorá to rada žehlíte?mám nachystanú kopu vecí.Väčšinou sú malého a zrovna tie ma najmenej bavia, lebo je to samý cvok a gombík.

ozaj, triedna mi bola Kincelová.

rikarr
13. sep 2008

Kincelka 😖 🙄 bleeee nič proti ale niekedy som ju nemusela ...stačila matika .....ale na psychologii bola fajn

jani zohnala som ju na MMB počkaj nájdem link .... http://www.mimibazar.sk/foto.php?id=3980099 ale pozerali sme aj na túto http://www.prenasedeti.sk/product/kuchynka-marg... tá je fungl nová ale muž sa rozhodol pre tú prvú padla nám do oka a je zachovalá ....

dnes som bola v čachticiach -oslavy v plnom prúde

moncika15
13. sep 2008

ahojte
rikarr dobre ste vybrali 😉 aj mne sa viac paci ta prva
janette, moja triedna bola Zoldfajova 😅 😨 ☹ 😒 😖 😠 😢 😔 🙄

sticker
13. sep 2008

Ahojte. Erika tá kuchynka je super 🙂 😉
My sme mali deň zase o ničom ☹ 😒 . Janke sa ten soplík nechce pustiť, aj fúkala a nič. Pritom hlas má úplne nosový, ani nevládze hovoriť. Má to niekde v dutinách, dokonca sa mi sťažovala, že ju bolí očko. Tak som dala kvapky. Potom som ju naparovala, ale to moc nevydržala, veď to nie je ani moc príjemné. Ale niečo sa spustilo, aj som ju skúšala odsať, keď sniakaním to nejde a veru vysávač niečo vytiahol. Hádam jej to pomôže.
Aj som kúpila Coryzaliu - tak cumlala o dušu. A ja cumle homeogene 9 - bolí ma hrdlo. A Janke som ešte začala sinupret. Už ma to štve. Stále len doma a pritom jej neviem pomôcť 😒 ☹
A doobeda som bola v Tescu - teda riadna zima bola. Tak ma drglovalo....leto je už fuč ☹ . Na počasí vraveli, že otepliť sa má okolo 22.9. To je po Jarmoku 😝 . Naozaj som zvedavá, aké bude počko. Ale zase keď bude pršať, tak aspoň neminieme 😅 😝 😀

lienka55
13. sep 2008

Dnes som mala toho az az,mastri,upratovanie a stihla som opacky u kamosky v Meste.Ale zajtra ma caka dalsie upratovanie lebo sme to nestihli vsetko pozratovat. ☹ 😠

janette tak potom by mali byt tvoje spoluziacky Luba Makarova,Eva Madunicka,nemylim sa? 😕

moncika mne to meno Zoldfajova nic nehovori ona nastupila asi uz ked ja som bola vonku.

miriamkac dnes som isla cez Cachtice a cudovala som sa co tam mate za party ked je v uliciach tolko ludi. 😀 😅

moncika15
14. sep 2008

ahojte, ja uz sem normalne ani xodit nemozem lebo vy sa stale bavite o deturencox 😔
no veru aj mna by zaujimalo ake pocasie bude na jarmok 😠 aspon len nex neprsi 😨
a zoldfajova je starsia ako cele SOU PaP ta tam uz nejaky ten rocik robi.

sticker
14. sep 2008

Mon - neblázni 🙂 😉 . No keď drvivá väčšina z nás má deti, tak si radíme. Neboj o chvíľu aj tebe budeme 😉 .
Ja som práve premýšľala, že ak bude takto, veru Janka na kolotoč nepôjde. Nenechám ju sedieť na tých studených kolotočoch. A veru aj pančušky vytiahnem. Na druhej strane, kým neprší, je dobre 🙂 😉

moncika15
14. sep 2008

no veru keby prsalo tak konec 😒 ja som raz ako mala bola na velkom retazaku a spustil sa dazd ked som zosla mohla som sa zmykat 😅 a ist rovno domov 😒

lienka55
14. sep 2008

Ahojky,som bez maleho a konecne som skoncila s upratovanim a nachvilku som si vylozila nohy.Uz sa nam pomaly ale isto chladi takze mozno na ten jarmok bude studeno ale ozaj by nemuselo prsat,lebo komedianti nezarobia nic.

sticker aj my sme uz vytahli pancusky a dokupila som malemu uz aj dvoje vacsie lebo tie co mal minuly rok tak z nich uz vyrastol.

janette4
14. sep 2008

ahojte.
Moni, keď som tam bola ja, tak tá Zoldfajová tam ešte nebola,ale Kincelku som nemusela ani ja, liezla mi na nervy.

Lienka, áno, ja som bola tá trieda.

Rikarr. dnes som išla cez Lieskové, kde tam bývate?Išli sme do D.Strnia na cintorín.

My sme boli dneska u našich.Otec a brat mali v týždni narodeniny,tak sme im boli zavinšovať.Malý mi po ceste domov zaspal a spí jak zarezaný, takže na kúpanie dnes môžeme asi zabudnúť.A zajtra ideme k švagrinej, mužov synovec má narodeniny.Tak si idem poklábosiť, lebo si s ňou strašne dobre rozumiem.

Baby, kedy sa vašim malým začali nalievať ďasienka?Malý si stále ožužláva ručičky a slince jak bernardín.Mne sa to zdá strašne skoro.
😕

lienka55
14. sep 2008

janette ja si myslim ze to este prilis skoro na zubky.Aj ked mojmu malemu vysol prvy zubok velmi skoro na zaciatku 4mes.

lenca13
14. sep 2008

Ahojte Janette niektore deti slintaju a zubky im vyjdu az v 9 mesiacoch ako mojej starsej dcere a ta mladsia tak neslintala a mala zubky ako 6mesacna je to dost individualne 😉

Lienka ten tvoj mal ozaj skoro zubky 😉

lienka55
14. sep 2008

To mal ,ani som nevedela ako mu tie prve dva dolne vysli.Potom to uz bolo s tymi ostatnymi trosku horsie.Ale ze by nejako moc slintal tak to nie. 🙂 🙂

lenca13
14. sep 2008

Nasa Timea mala vzdy nadchu 😕 ked jej isli zubky

janette4
14. sep 2008

no práve, najprv som myslela, či nemá "žabu", ale nemá, tak potom ma napadlo jedine to.Kamoškina mala v polovičke 4mesiaca už 2 zúbky, ale ostatné už išli potom pomalšie.

sticker
14. sep 2008

Janet- kamarátka má malého - má 4 mesiace, ale slince od narodenia v kuse. A aj si pchá pästičku do pusy, takže je to asi normálne 🙂 😉

miriamkac
15. sep 2008

Ahojte.
No, mate pekne "zubate" deturence. Moje deti vsetky mali prvy zub v 11-tom mesiaci. A chlapci maju teraz po4 zuby 😒

lienka55
15. sep 2008

My mame uz osem zubkov. 😀 😀 😀

Co porabate v takom necase , asi ma porazi byt zatvorena cely den doma,esteze je doma MM a moja sestra. 😅
Ja varim a zehlila som este MM dve kosele.Tak neznasam 😝 😠 zehlit kosele a on ich nosi skoro kazdy den. 🙄 🙄 🙄

sticker
15. sep 2008

Lienka - ja mám dnes veget - budem robiť len to, čo sa mi chce 😀 Ospršila som buginu - je vo vani zaseknutá, lebo sa tam nezmestí úplne. A pomaly idem dať Julke papať a šup do postele. Ale zimu máme v byte neuveriteľnú. A ani nemáme riadiátory 😅
A vonku stavaj majstri lešenie, takže zateplenie sa rozbieha - už nebudem môcť mať odostreté žalúzie 😠 😒

rikarr
15. sep 2008

ahojte .....

my bývame na 3 hornom konci 😀 to asi nevieš kde je ...

jani nech máš baby na jarmok fit ...... my sme veru už v piatok vytiahli pančuchy,oteplené tepláčky +body,trigovica a hrubááá trigovica a čiapka riadna a tak malá behala po vonku ....a dnes som ráno musela aj krb naplniť a zakúriť lebo tu bolo iba 20°C brrrrrrr ale už je tu 25 tak je fajn ....

my máme len 2 zuby -dalšie sú na ceste prvý nám vyšiel 10mes. ale dasná sme mali naliate od 4 mes. už a čakali sme a čakali .....

dnes pôjdem pozrieť babku do nemocky a možno sa u našich stavím .......

nič sa mi nechce....

no idem lebo malá upratuje postielku

rikarr
16. sep 2008

haloooo čo ste zmrzli???????????nikto tu nebol ....

brrrrr tu je poriadna zima ..... som zvedavá ako malú udržím vo vnútri 😖

lenca13
16. sep 2008

Ahoj Rikarr to je teda ozaj zima aj ja musim ist do obchodu aj s malou a vobec sa mi nechce 😒

sticker
16. sep 2008

Erika, ty aspoň nejaké to drievko hodíš do krbu, ale my tu teda riadne mrzneme. A keď bude takto aj ďalej, tak celý barák bude studený a smola. Aj máme zapnutý ohrievač - to bude zase nedoplatok za elektriku 😠 😒

lienka55
16. sep 2008

Ahojte zmrzlinky,tak tu zimu vam teda nezavidim hlavne pre deti to nie je bohvie co. ☹ ☹ ☹
My sme vcera navecer uz zakurili mame kotol aj na plyn aj tuhe palivo.Mali sme tu ako v pekle. 😀 😅

Inak musim sa vam pochvalit dnes totiz to oslavujem s MM druhe vyrocie svadby,ani sa mi nechce verit ze uz su to dva roky,ale ten cas leti. 🙂 😅 😵 A to mame ale pocasie ☹ 😠 😢 ,vecer chceme ist aj s malym niekde si sadnut dufam ze sa trosku vycasi. 😎 😎 😎

Inak pre zaujimavost napiste vase datumy svatieb a kolko ste spolu? 🙂 😀 😅

moncika15
16. sep 2008

ahojte
ja nemam napisat aky datum svadby 😅 ale spolu sme 4 roky, teda budu to 4 roky 2.oktobra 😵
a svadba sa planuje niekedy na jar presnejsie upresnim v januari 🙂

a k tej zime....no tu je tiez pekne na prd 😒 a uz to bude len horsie 😔 zatial nekurime tiez si len ohrievac sem tam pustim a uz som aj paplony vytiahla lebo sme spavali pod prikryvkou. a to este ideme malovat tento vykend, ked si predstavim tie okna a dvere pootvarane...brrr

rikarr: co to bolo za link?

martinkamm
16. sep 2008

ahojky

moncika15
16. sep 2008

ahooooooooj 🙂 ako mala? pozerala som foto krasne rastie

janette4
16. sep 2008

ahojte,ide ma ma poraziť z tohto počasia.s malým nemôžem nikam ísť. 😠 ale aspoň v byte máme teplúčko, v nedeľu sme zapli kotol.
my sme boli v nedeľu u našich, otec a brat mali narodky a včera zas u švagrinej gratulovať jej synovi.má 11 rokova Matúško to má jediného bratranca,tak nech si na seba zvykajú. 😀

my sme spolu 6rokov 3mesiace, ale svadbu sme mali 5.4.2008.a lienka máš pravdu,strašne to letí,

asi tu budem mať kopu chýb,píšem s malým na rukách.

s tými zubami sa máme asi na čo tešiť,čo?