• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Kam sa ísť s deťmi vyblázniť v Novom Meste nad Váhom?

19. februára 2016 
no ja som dosla od kamosky Zuzky.strcila som jej malu a isla do obchodu potom som bola u nej a bola tam aj jej mama tak som malu nechala len v tielku a isla s tetu zbierat slivky medzi tym sa 2x vycikala raz bez gatiek a potom som jej ich natiahla a ocikala si ich :rolling_eyes: no nevadi.este jak som odchadzala tak som dala prat veci a samozrejme som tam nasypala viac prachu tak som musela teraz vypustit filter,mala na mna jaci,aby som ju sla hupat,ale asi len vyberiem nakup povesam pradlo slahnem ju do vane a okupem ju,lebo je cela od kriedy dam veceru a serem na vsetko :stuck_out_tongue_closed_eyes:
26. aug 2010 o 18:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
boze ved pisem jak debil :rolling_eyes: dufam,ze ste to pochopili :sweat_smile:
26. aug 2010 o 18:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lulu723 pochopili :grinning: :grinning: :grinning: aj my sme kreslili s kriedou o 106.všetko je od kriedy :stuck_out_tongue_closed_eyes:
26. aug 2010 o 19:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@ostrovcacka ja som sa dala na sitie latkovych plienok, to tu z vas moze vyuzit leda tak
@moncika15 :grinning: alebo ze by ste sa na latkovanie dali viacere???? :stuck_out_tongue_closed_eyes:

ale idem sit aj kamoskinej dcerke saty, idu na svadbu, tak nech je za princeznu :grinning: len este ich nemam uplne v hlave, ze ako ich porobim... ale aka taka predstava uz je :slight_smile: len to este musi dozriet :wink:
26. aug 2010 o 19:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@kaktusik007 no veru sikulka si :wink:
26. aug 2010 o 20:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
26. aug 2010 o 20:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
baby v parku čobude tá kaviaren tak tu budu otvárat 3,9.

@janette4 a čo si bola u tek no neviem už ako sa volá čo je namiesto skupej?už sa rozhovorila?inak to je o držku ist z malým k doktorke?ale čo si mala ine robit ja som si to všimla u uja D že tam tak chodia maminy
26. aug 2010 o 21:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@natsa Ivetka ja som takto bola raz na gynde z Eriku a nikdy viac.esteze tam bola kamoska a ako tak ju strazila,ale to uplne jakoty a utekanie a otvaranie dvery a trieskanie no mala som na nu riadne nervy :stuck_out_tongue_closed_eyes: idem spat aj ma boli brucho nejako mi strasne stvrdlo ani sprcha nepomohla jazva ma boli jak hovado tak si idem lahnut hadam to prejde.

a inac mala dnes vecer z nicoho nic zacala plakat a pozeram co sa jej deje no hadam uz dnes nepojdem do nemocky :confused:
26. aug 2010 o 23:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@kaktusik007 a ty si vyučená krajčírka?no veru šikulka si ked to stíhaš pri malom
26. aug 2010 o 23:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@natsa ale kde!!! ja som v siti iba obycajny samouk :slight_smile:
27. aug 2010 o 07:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@janette4 Matúško bol až vnútri u dr .Oravcovej? no teda možno si mu určila povolanie :grinning: :sunglasses: ale fakt ako píše @natsa nemala si na výber, veď doktori ordinujú zväčša doobeda a to sú manželia v práci a nie každý má v meste babky :unamused:
27. aug 2010 o 07:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte.áno,bol so mnou až vo vnútri.
@dada78 poniektorý aj majú babky,ale nefungujú,lebo nechcú :stuck_out_tongue_closed_eyes:

my sme po dlhej dobe mali celkom pokojnú noc.
27. aug 2010 o 09:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte baby tak ja som uplne znechutena :unamused: tak pred 2 tyzdnami som si objednavala taku sadu do postielky aj som dala peniaze na ucet len som tam zabudla dat variabilny symbol,ale to som im hned pisala,ze som to posielala ja,aby v tom nemali chaos a oni mi odpisali,ze to eviduju a ,ye to dojde 1-4 tzydne.jak to moze tak dlho trvat ked to pride 1.triedou?no teraz som im pisala a som zvedava co mi odpisu sak su jak jebnuty :angry:
27. aug 2010 o 10:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lulu723 nechápem,ako to môžu poslať tak neskoro,keď peniaze majú do max.3dní na účte. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
27. aug 2010 o 10:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@janette4 no ved prave aj som im napisali,ze ak mi ju neposlu nech mi vratia peniaze :angry:
27. aug 2010 o 10:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lulu723 odkial si objednavala? dufam ze nie z pampy shopu :confused: :sweat_smile:

inak ahojte
27. aug 2010 o 10:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@moncika15 nie Moni objednavala som z babiesdiana
27. aug 2010 o 10:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
boze baby, erika dala na FC video o zrode zivota a ja som cele videjko preplakala :dizzy_face: neviem ci tehu rohmony alebo ten pocit ze vo mne sa deje to iste :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
27. aug 2010 o 10:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@moncika15 hmmm aj ja by som si pozrela,ale mne FB nejde :frowning2: je tam nas... kopu deciek a nechce mi ho nacitat :angry:
27. aug 2010 o 10:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
uy len 14 dniiiiiiiiiiii :grinning:
27. aug 2010 o 10:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lulu723 aj aj som mavala kedysi taky problem ale nejako sa to popravilo a uz mam pristup vzdy :slight_smile:
tusim sa tesis ze budes o par kg lahsia :grinning: bozemoj aj ja uz xcem babooooo :sweat_smile:
myslim na teba kazdym dnom odkedy si napisala ze sa terminu nedockas :dizzy_face:
27. aug 2010 o 10:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
idete neiktora zajtra na vystavu detsky svet do TN? jak ranovstanem z postele tak by som isla omrknut nejake vecicky a hlavne tu supravicku
27. aug 2010 o 11:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
baby ujo D má do 1,9 dovolenku keby ste tam náhodou niektorá išla
27. aug 2010 o 11:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@natsa ma objednaval na poradnu a vypravali sa so sestrickou ze cely tt bude dovolenka

prave som si zasportovala :grinning: bola som na slivkax a stala som v mravenisku z cervenimi mravcami :sweat_smile:
27. aug 2010 o 12:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
babule kde je v meste matrika? v zelenej budove? xcem sa ist opytat ci uznaju meno pre maleho bez problemov alebo treba potvrdenie zo statu, v krotom je to meno v kalendari
27. aug 2010 o 12:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@moncika15 kukni stranku www.babynames.com tam by mali byt mená ktoré su v kalendari a ktore su schvalené myslím že z menom ktoré chceš dat by nemalo byt žiadny problem.sa mi zdá že matrika je v tom zelenom kukni dole tabulu
27. aug 2010 o 13:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@moncika15 ja ked som davala Vanesku tiez nebola v kazdom kalendari a do teraz nie je a nic som nepotrebovala,len sa ma opytali ci s jednym alebo s dvoma s,Kaktusik ked budu tie saty hotovo hod foto,baby asi si budete mysliet ze som blbec ale co je to FCvideo?musim letiet mala uz na mna krici,boze a to spala len hodinu to si toho moc neporobim a nestiham ist si pokecat s vami tak caute zatial
27. aug 2010 o 13:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@ostrovcacka Monicka myslela facebook :wink:
27. aug 2010 o 14:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@moncika15 ja myslim, ze s tym by si nemala mat problem...a teodor nieje v kalendari? ci mate nieco ine?
27. aug 2010 o 15:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lulu723 ano FB vobec som si to nevsimla :sweat_smile:
pekne sa tu rozprsalo :confused: a muz ma rozobrate auto a odpojenu baterku takze ani okna nezavre :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:

@ostrovcacka
@natsa Teodorik je meno vyradene zo stareho slovenskeho kalendara tak hadam s nim uspejem. nexcela by som zostat bez mena v den porodu :sweat_smile:
27. aug 2010 o 16:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok