Kam sa ísť s deťmi vyblázniť v Novom Meste nad Váhom?

maruschka
9. aug 2007

Ahojte všetky mamičky z nášho okresu Nové mesto nad Váhom. 🙂 Rada by som vedela,kde všade sa dá s tými našími drobcami vyblázniť v okrese Nové Mesto nad Váhom.Okrem parku v Meste nepoznám nič iné.Nebývajú nejaké detské predstavenia??Divadielka,kino a tak ďalej??Díky za info. 😀

betina1984
30. aug 2010

@janette4, na obchodnú akadémiu...

janette4
30. aug 2010

@lulu723 šak aj ja by som tAké chcela.ja som mala pri Maťovi veľké,celé mi dopraskalo,lebo mi v priebehu týždňa hrozne vybehlo,a zhadzovala som 2roky.ja vám chudým tak závidím,že po pôrode vyzeráte jak pred tehu ☹
Švagriná pribrala v tehu 7kg,všetky nechala v porodke a po týždni vyzerala ako kedysi.zato teraz je jak knedľa,lebo sa prestala o seba starať 😒

moncika15
30. aug 2010

@lulu723 😀 aspon by ste s kamaratkou mali zamienku na stretavanie sa 😝
@lienka55 ta je tam ako bolo zeleziarstvo kedysi.v tej ulicke kde je guinness alebo cinema tusim ul. ceskoslovenskej armady.

lienka55
30. aug 2010

@moncika15 jedna pani dnes povedala zevraj sa aj odtial odstahovali,no neviem.

Ludka tt nabehuju´,ale ja nemam este tolko v skutocnosti co tu som pozadu asi o jeden alebo dva tyzdne.Uvidim co mi povie teraz vo stvrtok v poradni.Lebo zakazdym mi povie inak.

moncika15
30. aug 2010

@lienka55 to uz ti neviem povedat, uz tam nexodievam tak casto ked muz prerusil zivnost. inak ked som zadala do googla tak mi vyhodilo ze su pri Rival sporte, som myslela ze to je stare ale skus pozret tam

natsa
30. aug 2010

@janette4 dobre spravíš ked odídeš ja som tam tiež chodila ale ked tam bola už pani O tak som radšej odišla.My ideme zajre na My gratulovat mojmu tatovy tak som zasa dnes piekla kinder pingqi

moncika15
30. aug 2010

@janette4 a kolko si pribrala?
ja som tiez jak bandaska 😅 otehotnela som na vahe 54kg a teraz mam 74kg 😝 to bude radosti kym to zhodim. v sobotu sme boli v TN na nakupox a ked sme prexadzali okolo vykladu tak som sa rozrevala 😅 za 1. ze nestiham za muzovim tempom, vsetko ma boli a za tretie ze som jak svina nenazrana ☹

dada78
30. aug 2010

@moncika15 mne pri prvom pôrode o pol 6 večer praskla voda, nemala som žiadne kontrakcie,až po hodinke začali a o 20:22 bol Romanko na svete 😉 na dve potlačenia 😉 taký pôrod veru želám každej 😉 😉 😉

ostrovcacka
30. aug 2010

Ahojte, Davidko zelame vsetko najlepsie aby si bol hlavne zdravucky a robil svojim rodicom stale radost,tak spominali ste tu vystavu tak my sme tam nakoniec isli hrozne viac tam nepôjdem na internete to bolo tak super pofotene ale nula bodov,mala som ist najskôr sama s malou ale nakoniec si to rozmyslel aj môj a isiel s nami ale teda poviem vam ze zaplatili sme 7e vstupne a nestalo to ani za 2e, len v jednom pavilone bolo pre deti v dalsich dvoch vystavovali auta v stvrtom potreby pre kone a vonku tiez kone, mna sice kone velmi bavia ale kebyze som tam bez malej aby som sa mohla pozriet aj na to ako sutazili, a v tom pavilone pre deti:stanok s vecami Hannah Montana,bodycka tie boli pekne s rôznymi napismi ako napr.STOP damy môj ocko je zadany...,ktore som aj kupila,dalej stanok s ciapkami hrozne drahy ciapky nad 10e, potom znackove oblecenie s neakej specialnej latky perfektne ale drahe a myslim si ze deti to nosia len chvilku a radsej ked tak to oblecenie kupit po niekom potom dva stanky so skladacky dost komplikovane skôr pre starsie deti stanok kde hovorili rozpravky s manuskami nasa sa skôr bala lebo to hucali moc do mikrofonu ale nastastie tam bolo aspon nieco centrum Srdiecko a aspon to bolo super malu tam velmi bavilo hrat sa ale zahrat sa mohla aj zadara v Maxe alebo Laugo do ktoreho sme aj potom isli nemali sme ani v plane nic kupovat ale teda poslite ma do obchodu hned sa mi vsetko hodi,teda Lulu ja ta obdivujem ja kebyze mam kontrakcie tak ako ty kazdych 5min.to som uz v pôrodke kedze pri Vaneske som ziadne nemala,
@betina1984 uz som si myslela ze ked si tu tak dlho nebola ze si to tu na koni vzdala.Inak pozdravuje vas Evka Jarabicka, ona neda pokoj s tym zavaranim ani tam dneska zasa robila leco, uz jej to zavaranie asi chybalo 😀

moncika15
30. aug 2010

@ostrovcacka to ja som spominala tu vystavu. a tiez sme sa od dveri vratili lebo ti xo odtial vyxadzali hovorili ze skoda penaze na vstupne 😝 tak sme sa zobrali a isli po TN po obxodox 🙂

kaktusik007
31. aug 2010

dievcence, totalna nestihacka u mna... nie len ze nestiham sit, to kaslat na to, este terminy nehoria, ale maly je uplne maximalne nervny, do toho druhy vikend u svokry a u mna taka unava ze dovidenia... 😖 😖 😖 ale zhruba som v obraze ze co riesite 🙂
a sa strasne tesim, idem za chvilu do mesta k rychliku po kamosku, pride mi varovat maleho 😉 ale nebojte, to nemam zabezpecenu aupair len tak, ona chce tie saty pre jej dcerku a proste ked nepostrazi maleho, nehrozi, aby som si sadla k sitiu 😀 😀 😀 proste bartel 😀

lulu723
31. aug 2010

Ahojte baby 😀 tak este tu strasim a asi aj tento tyzden este budem 😀 inac u nas v septembrovkach isla jedna dnes do TN na cisarsky tak jej vsetky drzime palceky.a dalsej odteka voda 😉

@dada78 a to si isla hned do nemocky ked ti odtiekla voda?lebo mne kebyze odtecie tak dokym moj dojde tak hadam aj porodim,ale sak ja by som zase na neho nahukala nech sa spameta a za usi ho dotiahnem do nemocky 😀
@ostrovcacka Janka to boli len taky poslickovia,ktorych mam sice kazdy den,ale pokial si nebudem ista,ze odteka voda tak nikam nejdem 😀

dnes budeme malovat chodbu a chcela by som aj spalnu,ale to sa mojmu nebude chciet skrabat 😒 musim vyuzit toto skarede pocasie,aby aspon cosi spravil v dome

dada78
31. aug 2010

@lulu723 ja som už bola v nemocnici, lebo už to bolo na spadnutie, mala som odídenú hlienovú zátku a keďže vtedy aj vychádzalo 29.2. boli by mi vyvolali pôrod 28.2. ale nemuseli a som bola aj rada, samé si to určilo 🙂))
@kaktusik007 presne takto robievam aj ja, keď potrebuje niekto niečo skrátiť na stroji 🙂)) minule sme zavolali svokru, bol doma aj MM a prišla švagrová s malou 11mes a myslíš si,že sa tí malí herci hrali v detskej, howby, stále chodili za mnou, lebo sa im páčil zvuk šijacej mašiny 😀 😀 😀 tak nech sa Ti darí 😉

janette4
31. aug 2010

ahojte.Kprcovi som pustila Spievankovo,tak mám asi 20min.čas.včera to pozeral 3krát 😀 už aby bol u nás zas otvorený baby klub a hádam aj v Lipe sa bude zase cvičiť.jemu deti hrozne chýbajú.keď ich zbadal v telke,od radosti skákal.

@moncika15 ja som zatiaľ pribrala 2,5kg.musím si na to dávať pozor,aby som moc nepribrala kvôli tej plotničke.ale nijako sa neobmedzujem.pri malom som pribrala 17kg a zhadzovala skoro 2roky. 😝 ale ty si z toho nič nerob,u teba ta to predsa môže aj tá štítna žľaza a lieky.keď budeš kojiť a lietať okolo malého,zhodíš. 😉

@natsa no len ja chcem prejsť do TN,tak stále rozmýšľam.Inak,pani O.sa hrozne zmenila,normálne som na každej poradni prekvapená.Všetko vysvetlí,povie...normálne nechápem.

Mňa včera vytočil polovičiak.Večer som uspávala malého vyše hodiny.zakaždým,keď zaspal,len čo som sa pohla preč,začal hrozne revať.keď to spravil 4tý krát,išla som za mojim,nech tam ide on.ja som sa schovala do záchoda,lebo som vedela,že malý a bude hľadať,môj mu povedal,že som išla do roboty,kiež by 😒 ,a na počudovanie ten špunt zaspal za nejakých 10min.a môj keď išiel za ním,mi povedal,že na čo som chcela decko.bola by som ho zabila,keby tam malý nereval jak tur.on to vôbec nechápe.si myslel,že chcem odtiaľ zdúchnuť,lebo chcem pozerať tv,pritom každý deň z nej mám aj tak h..o,keď malý zaspáva o 22.ale on sa vyvalí pred televízor a oddychuje.a ja kým uspávam malého,rozmýšľam,že ešte musím upratať bordel v kuchyni,konečne sa navečerať,nachystať malému čaj na noc a pod.veď to poznáte.
ja neviem,čo malý ostal taký.doteraz mu stačilo,že som tam s ním bola 10min.,povedala som mu,že idem do svojej postieľky a spal.a teraz reve o dušu,keď odtiaľ odchádzam.aj som mu kúpila lampičku,aby sa necítil sám,aj tak to nepomohlo,ja neviem,ale akoby cítil,že už nebude sám,že sa o mňa bude musieť deliť. 😒

janette4
31. aug 2010

@dada78 ja keď si potrebujem niečo spraviť,buď pošlem môjho s malým von,a keď je v robote,tak si robím s malým.ale ako je to o držku. 😝

betina1984
31. aug 2010

@ostrovcacka, nie nevzdala. Chodím sem denno-denne aj 3x, len nie konkrétne do tejto témy. Skôr do Snažiliek. Môže aj k nám prísť pozavárať...🙂

lulu723
31. aug 2010

@janette4 ano Yanka mali to citi.aj Erika je strasne zla a reve teda z uspavanim problem nemam bachnem do postele dam kakao a oblubenych plysakov poviem jej dobru noc dam bocku a idem prec,ale cez den je to fakt o drzku furt mi tu jaci za usami robi bordel furt by sa len na mna capala a skakala ked ju odstrcim,ze to nemoze,lebo ublizi babatku tak hned ma nervy.potom ju to prejde a ide sa ku mne tulit tak je zase na mne zavesena. 😒 idem jej dat polievku a nech ide spat,lebo ma z nej naozaj klepne ☹
a to este ma prist moj,ale ten bude skrabat chodbovu stenu ideme este rychlo vymalovat dufam,ze krpec aspon do zajtra vydrzi 😒

a zase sa plieska o zem a vsetko zhadzuje a reve uz som z nej na prasky ☹

janette4
31. aug 2010

@lulu723 a keĎ budeš v porodke,Erika bude len s tatom?zvládnu to?

lulu723
31. aug 2010

@janette4 nie bude tu moja mama 😉

moncika15
31. aug 2010

ahojte
@lulu723 a ti poslickovia aj bolia? ci to su len take stahy?
este idete malovat? 😕 dufam ze neplanujes upratovat a umyvat dlazky 😠

lulu723
31. aug 2010

@moncika15 no boli to ako pri MS,ale trosku silnejsie a boli ma okolo jazvy po cisarskom,ale inac je to v pohode 😉

a ako vies,ze idem umyt dlazku? 😅

moncika15
31. aug 2010

@lulu723 to sa po malovke robieva 😝
este silnejsie ako pri ms 😕 tak to ja rovno umrem pri tom 😔

lulu723
31. aug 2010

@moncika15 ale neboj neumres 😀 a inac este sme nemalovali,lebo az teraz dosiel moj 😠

moncika15
31. aug 2010

@lulu723 fakt mily muz 😀 sa divim ze si uz davno neolicila sama 😅

lienka55
31. aug 2010

Ahojte,
tak my mame dnes doma aj tatina,je marod,maly je tiez akysi nascipany,tak vobec neviem ci ho dam vo stvrtok do tej skolky.
Dnes som varila,prala.Trosku som si stihla pospat s malym.A este musim povysavat.
@lulu723 urcite ked ti odtecie voda utekaj do nemocnice,aj ja som isla.Oni ta budu sledovat,aj babatko. 😉
@moncika15 tak 20kg je dost,ale mylsim,ze to ty nerobis naschval,u teba to robia hormony,lieky,....a pod.Neboj sa schudnes potom,a ziadne placky a obvinovania sa. 😉

lulu723
31. aug 2010

@moncika15 no sak som aj chcela,ale nebudem sa namikat z farbu mame ju v pivnici

moncika15
31. aug 2010

@lienka55 teraz som zisla z vahy ze 76kg 😅 al u dr je to vzdy menej . nemam pocit ze by som sa nejako obzierala to samo na mna naskakuje 😒 v piatok idem na endo ak mi zas zvysi davku tak som tam naposledy 😅

lienka55
31. aug 2010

@moncika15 ale ved to zvysovanie je len pre teba a pre mimi dobreeee.Tak asi ako babatko rasie,tak ma vacsie naroky , viac si berie od teba a tym ti musia zvysovat davky. 😉

moncika15
31. aug 2010

@lienka55 nie je to moc dobre prave ale ked to male potrebuje co narobim. dufam ze sa mi to upravi po porode

lienka55
31. aug 2010

mne sa to po porode prave pokaslalo, a ja som vtedy pribrala vela. 😠