Kam sa ísť s deťmi vyblázniť v Novom Meste nad Váhom?

maruschka
9. aug 2007

Ahojte všetky mamičky z nášho okresu Nové mesto nad Váhom. 🙂 Rada by som vedela,kde všade sa dá s tými našími drobcami vyblázniť v okrese Nové Mesto nad Váhom.Okrem parku v Meste nepoznám nič iné.Nebývajú nejaké detské predstavenia??Divadielka,kino a tak ďalej??Díky za info. 😀

moncika15
31. aug 2010

@lienka55 kazdy to ma inac 😒 kazdy mesiac xodim na kontrolu a uz pred 2 mesiacmi mi hovoril dr ze uz sa to upravi a prd furt zvysuje. sam to nexape 😔

mata_murkova
31. aug 2010

@moncika15 fuha tak teraz som zacala stresovat ze som pribrala malo ja mam navyse 8kg a vela ludi mi hovori ze na to v kolkom som tyzdni mam male brusko:(

moncika15
31. aug 2010

@mata_murkova neboj u nas v novembrovkax je baba a ta nema este vobec brusko 😅 mne vybehlo strasne skoro 😝
vloz nejake foto nex posudime 🙂

mata_murkova
31. aug 2010

@moncika15 foto musim najprv spravit:D
inak toho ze nema brusko by som sa bala ..tu byva jedna kocka ta bola v 7 mesiaci tiez nemala brusko a nakoniec jej povedali ze sa prestalo babatko vyvijat a zomrelo..to by ma asi slak trafil...

mata_murkova
31. aug 2010

to co je za pocasie?

janette4
31. aug 2010

@mata_murkova mňa už z neho chytá depka 😝

michaela2410
31. aug 2010

@mata_murkova ja som za cele tehotenstvo nepribrala viac ako desat kilo, takze sa nestresuj...kolegyna ma termin v decembri a myslela, som, ze ked ju teraz po mesiaci dovolenky uvidim, ze bude mat "brusisko" a bohvieako jej nenarastlo, a vraj pribrala len nejake kilo...ale male pritom vraj je v poriadku, a strasne sa mele...

moncika15
31. aug 2010

@mata_murkova na to by uz prisli davnejsie keby cosi, neboj sa bud rada ze sa to na teba nelepi aj z cistej vody 🙄

ostrovcacka
31. aug 2010

Ja som pocas tehotenstva pribrala tusim len 12kg,mala bola malinka ale v pohode nebola az taka mala ze by musela byt v inkubatore a na piaty den sme isli domov,ja som dokonca prvych pat mesiacov schudla 5kg co som vkuse vracala a brusko?v novembri sa narodila mala a v oktobri som sa stretla s kamoskou z Lubiny a ona ze co nove a ja je hovorim ze uz sa mi to blizi a ona nechapala ked som jej povedala ze za necely mesiac budeme mat babatko tak mi nechcela verit,mne skutocne vyskocilo brusko az posledny mesiac ale to len trocha ze sa mi to dalo aj zakryt,Matka a ty sa neboj do januara este priberies posledne mesiace to nabieha najviac, ja mam ten problem ze ja som pribrala az po pôrode a Evka Jarabicka to iste,to je pocasie 😖 😖 😖

natsa
31. aug 2010

Ahojte tak už sme kočík hlboký predali aj vajíčko.malý sa nemohol stým rozlučit.
Ja som prvé mesiace v teh. tiež schudla čo som bola ako podviživena a potom som bola ako tank pribrala som skoro 20 kg a dobrých 13 mi ostalo čo sa toho nemožem zbavit.

mata_murkova
1. sep 2010

spite?🙂

michaela2410
1. sep 2010

@mata_murkova uz nie 😀 ale vidim, ze ty fakt nemozes spavat...a moji chalani zase rano strasili skoro...vcera zaspali az po pol desiatej, tak som dufala, ze budu spat aspon do osmej...ale tomas sa zobudil o tristvrte na sest a uz nezaspal a lukas nejako po siestej 😒 som zvedava, ci aj zajtra tak skoro vstanu, ked maju ist do skoly...

lienka55
1. sep 2010

Ahojte,
peknu sviatocnu stredu vam prajeme 😀 ,u mna prespala mamina so segrou,tak nam je veselsie.Dnes nic nerobime iba povysavame.Uz sme sa s malym pobalili do skolky,chystal si veci o 106 😀 ,aj bagrik ma nachystany,tak uvidime ako to dopadne,uz mam dnes nervy. ☹

Ja som pribrala pri malom 16kg, malo som nechala v porodnici a po porode som este vela pribrala kvoli stitnej zlaze.Tak mam 10kg navyse a tiez nie a nie zhodit ich,no a uvidime kolko priberiem teraz. 😠

janette4
1. sep 2010

ahojte.my sme mali zas veselú noc.malý v kuse mrnčal a vyvolával ma,nakoniec som si k nemu ľahla,ale mne sa tam zle spí a bolo mi hrozne zima,tak som potichu odišla a on v tom spustil rev,jak divý.už som mala nervy.zavolala som ho k nám a on prišiel rýchlosťou blesku.baby,jak si v noci ľahol,tak som ho ráno našla,do rána už ani nemrnkol,len sem tam skontroloval,či sme tam.Môj mi povedal,že má asi zase nejakú "separačnú" úzkosť,či ako to nazvať,že asi sa v tej izbe sám bojí,alebo mu je smutno.ale prvé 2mesiace tam spával celkom dobre,tak nechápem,čo ho to chytilo.Uspávanie som tiež večer po hodine vzdala a poslala tam muža.

náš tato je v robote,ale majú prísť naši,aspoň nejaká zmena.idem ešte uvariť nejaký obed,zatiaľ sa tu majkajte.

@mata_murkova Maťka,ty čo tu tak skoro strašíš? 😀

mata_murkova
1. sep 2010

no baby tak som tu trcala do pol 6 a potom este nachvilu zaspala :D:D
u nas pohoda poloviciak sa chystal opravovat na chalupu a zdrhol mu pred nosom bus:D tak tu teraz cuci a hra sa na pc a caka na dalsi bus
mna tiez viac menej caka dnes oddych len musim este dochadzku spravit uctovnicke a potom mam pokoj tak pozeram na nete nejake fajn napady na utulnejsie byvanie za malo penazi

moncika15
1. sep 2010

@mata_murkova tesne sme sa obisli 😀 ja skor ako o 2-3 spat nejdem a o 5 uz som zas hore 🙄

natsa
1. sep 2010

ahojte,tak včera sme boli u našich gratulovat hned ako sme prišli tak som mame navarila aj som jej doniesla napečené aj doniesla vajičkovo šunkový chrbát.som sa nasmiala mama mu hovorí že nech si donesie knižku že mu niečo prečíta tak malý si priniesol knihu plamene inkvizície 😀
Večer si prišli jedny pre kočár a vajíčko .danko im poukazoval čo nakreslil ake ma lietadla a ked odchádzali tak strašne nariekal.polovičiak im to pomohol naládovat do auta tak potom poslali ešte malemu cukríky.ak by som chcela nejaký kočár tak mne sa páči čo ma rikarr.

moncika15
1. sep 2010

prave sa papxavam 😀 robila som pudingos...mnam 🙂 http://www.mimibazar.sk/recept.php?id=21990

lienka55
1. sep 2010

@natsa a co si davala kocik a vajicko niekde na bazar???komu si predala,ja uvazujem uz teraz kde a komu ho potom ponuknem. 😉

natsa
1. sep 2010

@lienka55 davala som aj tuto na kona no posnor po nete hyperinzercia,bazos atd.kupovala to sestra jednej maminy ktorá ostala sama bez chlapa.Ak ti možem poradit tak ho ponukni na predaj čo najskor.vela záleži na fotkách a na tom ako napíšeš inzerat

lienka55
1. sep 2010

@natsa ja chcem v nom este vyvozit druhe az potom,to uz len tak teraz rozmyslam ze kde ho potom ponuknut,este to nie je realne.Ale ja ho ma ako novy,vobec nie je vidiet ze sa v nom David vozil.

moncika15
1. sep 2010

@lienka55 este nie si ani v polovici tehu a ty uz rozmyslas kde kocik predas? 😅 😀

lulu723
1. sep 2010

Ahojte hlasim sa,ze som stale este doma 😀 😀 😀 😀
malovat budeme az v piatok tak som vyhadzala len veci zo skrine niektore poprala vyvesala a poukladala,lebo andel ma v skrini jak po vybuchu.on jak hlada tricko tak jedno si rozprestrie a ked sa mu nepaci tak ho zozmoli a da do skrine 😠 mam na to nervy,lebo potom chodi jak kebyze mu to krava zozuvala 😠

mata_murkova
1. sep 2010

@lulu723 na to mam velmi dobru radu prestan mu zehlit..neoplati sa to ja uz som rezignovala sice svokrusa sem tam na polovicku zazera kto ho zul ale hold komu neni rady...:D

janette4
1. sep 2010

@lulu723 u nás taky tak 😝

a my sme sa rozhodli,že budeme cez víkend tiež maľovať:kuchyňu,obývačku a chodbu.plánovali sme už dlhšie,len stále nebolo kedy,a dneska prišli naši a tatino povedal môjmu,že má celý víkend voľný,tak mu príde pomôcť.ja budem s malým v Meste,mamina príde sem,korigovať chlapov,lebo keby bolo na mojom,všetko bude len na bielo,aby mal čo najmenej roboty. 😝

lulu723
1. sep 2010

@mata_murkova no ved ja mu to nezehlim to ma aj tak skrinu plnu robotnych veci ako su tricka a monterky a taketo veci. 😉
@janette4 a na ako budete malovat?my mame teraz spalnu na oranyovo,ale po novom bude zlto-zelena.a chodbu mame taku ako je biela kava a teraz by mala byt nejaka slabo oranzova.chcela som aj obyvku,ale nemozeme teraz rozhadzovat koly tomu nedoplatku za plyn takze obyvku a aj kuchynu nechame este chvilku tak ako su 😉

natsa
1. sep 2010

Ahojte,no nám by sa tiež zišlo vymalovat ale polovičiak sa do toho nehrne tak to musím asi vymalovat sama 😀
No polovičiak ma v skrini komínky to skor ja to tam mám rozhádzane,ešte že to nemusím upratávat ale niekedy je to skor na škodu ta chlapova poriadkomiluvnost lebo aj dnes ma stepal že v jednom kute ostal prach

lulu723
2. sep 2010

Ahojte baby kde ste vsetky? 😕 jaaaaj zacala sa skola a skolka 😀
@michaela2410 ako zvladol Tomasko prvy den v skole?
@lienka55 a maly Davidko v skolke?

uz sa tesim na spravicky.ja dam malu az od buduceho septembra do skolky nech si ju este doma uzijem.
vcera tu bola mama a aj svokra.ako som uz pisala tak som len prala a vesala a ukladala.mama mi poumyvala kuchynsku linku a vsetky skrinky a aj hrnce a misky chudatko bola tu az do pol 10.svokra davala na malu pozor a aj sa boli prejst,lebo uz bola zla jak cert.teraz som nastriekala kupelku so savom a este sa budu hadam aj 3 pracky prat to co som vcera prala musim rzchlo poschovavat,aby sa mi to zase nenakopilo.od vcera mam navarene kuracie stehna a rzyu a este mama robila granatir tak mam pokoj od varenia.
tato isiel do prace,ale ako tak vidim,ze zase prsi tak aj docupita domov.dnes jak som vstala tak sa mi tocila hlava tak hned cokoladu som si davala na zvysenie cukru a aj kavu som si slahla.zatial som nejedla,lebo kebzye sa cosi udeje a pojdem do nemocky tak nech idem radsej na lacno jak by robili cisarsky,ale nic sa nedeje len nejake pichance mam v podbrusku.citim sa hajn,ay na to,ye ma vcera prehnalo 2x a zevraj to mavaju baby pred porodom,lebo sa cistia a tym padom nemusia mat klistir.tak som zvedava ci je to pravda.a uz neviem ani co by som napisala.sak jak si spomeniem tak dam vediet 😀

janette4
2. sep 2010

ahojte.Ludka,chodba a obyvka sú teraz biele,chodba bude bledo oranžová,našim ostala z minulého týždňa farba a obyvka mala byť biela,ale asi bude smaragdovo zelená.Kuchyňu som pôvodne chcela výrazne zelenú,ako mladá trávička,ale tak dve zelené miestnosti do zelena by bolo divné,aj keď v tej kuchyni by to bolo asi dobré,lebo je všetko hnedé,okrem stien,tie sú teraz bledulinko marhuľové.takže nakoniec bude asi žltá.ani môjmu sa do toho nechcelo,stále hľadal nejaké výhovorky,až včera prišiel tatino a povedal mu,že v sobotu príde a budú maľovať.môj aj skúšal namietať,ale pustila sa doňho aj moja mama,tak ostal ticho. 😀

my sme pred chvíľkou prišli s vonku.síce pršalo,ale ja už som potrebovala čerstvý vzduch,tento týždeň som vonku ešte nebola.Malý skákal v bačorinách a hrozne sa z toho tešil.ja som tiež prala 2pračky,teraz som dala tretiu,len neviem,kde mi to poschne.svieti síce slniečko,ale bojím sa to dať von,aj ráno svietilo a zároveň pršalo.

@lienka55 ako zvládol ráno Daviko príchod do škôlky,resp.tatinov odchod?Ako dopadla poradňa?

@michaela2410 Miška,tebe už tiež začalo veselo,že?Práca volááááá 😉

michaela2410
2. sep 2010

nestiham vas citat, ale mame za sebou prvy den v skole, tomasko je 1.B, a okrem neho je v tej triede dalsich sest kamaratov zo skolky 😎