Kam sa ísť s deťmi vyblázniť v Novom Meste nad Váhom?

maruschka
9. aug 2007

Ahojte všetky mamičky z nášho okresu Nové mesto nad Váhom. 🙂 Rada by som vedela,kde všade sa dá s tými našími drobcami vyblázniť v okrese Nové Mesto nad Váhom.Okrem parku v Meste nepoznám nič iné.Nebývajú nejaké detské predstavenia??Divadielka,kino a tak ďalej??Díky za info. 😀

michaela2410
3. sep 2010

@mata_murkova a co robis, ked vravis, ze profesionalna deformacia?
@moncika15 tak to bola fakt mila ucitelka 😠

kaktusik007
3. sep 2010

@mata_murkova ano, moze... skus predeti.sk 😀 😀 😀 tam som si kupila tehu rifle za 100€, ale poviem ti, ze su uplne ze super.... doporucujem 🙂

lulu723
3. sep 2010

@kaktusik007 ja som si tam kupila tiez tehu rifle,ale len za 40€ to mi staci.a boli tam krasne biele tehu nohavice,ale tie stali 100€ takze som ich mohla len obdivovat 😒 a inac tam davame do toho kutika nasu Ercu strasne sa jej tam paci 😉

kaktusik007
3. sep 2010

@lulu723 mam tehu aj za 40€,a je to brutalny rozdiel.... ale ano, ty cakas babo v lete, to je ine, ako ked ja v aprili a celu zimu v rifliach musis chodit... to si potom rozmyslis, ci zainvestujes 😉

lulu723
3. sep 2010

@kaktusik007 jeeej a co to vidim ty budes mat druhe babatenko?moc gratulujem nech vsetko dobre dopadne 😉

kaktusik007
3. sep 2010

@lulu723 ten april bol mysleny april 2010, kedy sa mi narodil syncek 🙂 a ano, april 2011 budeme mat prirastok, termin vysiel uplne krasne, na Ondrejkove prve narodeniny 😀 😀 😀
takze som rada, ze som do tych 100€ rifli sla, aj ked moj ma musel ukecavat... pretoze ich budem nosit druhu zimu uz 😀 - vtedy to krasne zdovodnil, ze ved ste dvaja, a 50€ na jedneho za rifle je pohoda 😀 😀 😀

lienka55
3. sep 2010

@kaktusik007 jeeej tak aj ja sa pridavama ku gratulacii,super dalsia tehulka,pekne sa to rozbehlo,ale zaroven ta velmi obdivujem taky maly vekovy rozdiel,to by som ja psychicky ani fyzicky nezvladla.
Ste planovali???? 😉

kaktusik007
3. sep 2010

@lienka55 to co za otazku prosim ta??????? 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

lienka55
3. sep 2010

ak som ta nou urazila prepac,ale niekto planuje ,niekomu sa zadari.a ako som pisala na mna moc maly vekovy rozdiel. 😉

kaktusik007
3. sep 2010

@lienka55 neurazila, len brutalne rozosmiala.... ono velakrat ked je rozdiel aj dva roky tak ti rodicia povedia ze planovane nebolo 😉 no a nase druhe teda planovane nebolo... bolo by, ak by som rodila normalne, chceli sme deti s rocnym odstupom... ale tym, ze som rodila sekciou, tak sme sa rozhodli ze s dalsim babom teda pockame... ale hold, zadarilo sa 😵 takze nakoniec to bude tak ako sme planovali este ked bol Ondrejko v brusku 😀 ale po porode si to vacsina ludi uz potom s tak malym rozdielom rozmysli.... 🙂

moncika15
3. sep 2010

@kaktusik007 fuuuu tak aj ja gratulujem 😕 normalne si mi vyrazila dyx 😅 😀

kaktusik007
3. sep 2010

@moncika15 😀 no, to sa na mna inak podoba, to robim bezne... to vyrazenie dychu 😝

natsa
3. sep 2010

no tak sa to tu tehulkovanie rozbehlo už nas je len pát čo niesme,aj ja by som sa rada k vám pridala ale u mna to bude asi nadlho. 😢

moncika15
3. sep 2010

@kaktusik007 ja mam pocit ze este dllllho po sestonedeli muzovi nedam a nie to este aby som sa nexala zas opelit 😕 😀 🤐

kaktusik007
3. sep 2010

@moncika15 😀 😀 😀 😀 😀 😀 no tak na toto som zvedava, potom mi pisni IP 😝 😝 😝 😝

michaela2410
3. sep 2010

@kaktusik007 gratulujem aj ja...mas odvahu, po sekcii by som sa bala a ani nam to nedoporucovali, kedse tiez to bola sekcia...a tak mam tiez dve aprilove deti, ale s dvojrocnym rozdielom 😀

natsa
3. sep 2010

@kaktusik007 až teraz som si to všimla teda to je husté to je aj na mna moc.želám ti pevné nervy a dobre šikovne ruky.ale má to jednu vyhodu budeš mat potom pokoj

mata_murkova
4. sep 2010

@kaktusik007 jeeej gratulujem🙂 to je super

kaktusik007
4. sep 2010

@michaela2410
@natsa
@mata_murkova diky diky diky 😀

lulu723
4. sep 2010

Ahojte 😉
@kaktusik007 a mne sa to praveze paci,ze takto skoro po sebe,lebo ked to bude zase chlapec budu ako dvojcata a budu si viac rozumiet 😉 a ved ty si sikovna.kedysi boli decka len s rocnym rozdielom to len teraz vsetci spekuluju,ze im to vychadzat nebude a neviem co este 😝

kaktusik007
4. sep 2010

@lulu723 jo 🙂 ako ja si vravim, ze co uz narobim, ako poviem narovinu ze sa proste zadarilo, maly sa nedaril pol roka a toto bolo ani neviem ako 😀 😀 😀 a tiez si vravim, ze ak by to bol chalan, tak to je brutalne jednoduchsie, sice prve roky totalny zaberak, ale potom pohoda lesna...... ono vzdy sme chceli s manzelom styri deti, ratali sme aj pri malom ze to budu dvojicky, a nic 🙂 len teda dufam, ze dvojicky to tearz nebudu, to by bolo inak silne kafe 😀 😀 😀

hanulamarkova
4. sep 2010

@kaktusik007 jejda to je ale krásna správa garatulujem a želám zdravé bábatko a veľa radosti s malým i maličkým (-kou? 😉 ) držte sa

kaktusik007
4. sep 2010

@hanulamarkova haniii, tichoooooooooo oki??? si to nechaj pre seba, chodis na kona, tak si vo vyhode, vies 😀 😀 😀

hanulamarkova
4. sep 2010

@kaktusik007 jasnýýýýý 😉 budu tichučko jako myška, a taky to byla tichoulikatá gratulácia 😵

kaktusik007
4. sep 2010

@hanulamarkova 😀 ako sa citis? a kde rodis? v brne, ci niekde tu?

hanulamarkova
4. sep 2010

@kaktusik007 nie budem v brne vo fakultke všetci si to chvália a mám problémy s krvou tak tam chodím i na kontroly, je to pod jednou strechou tak budeme na pozorovaní 😉
cítim sa jako veľrybka malá má už málo miesta tak sa iba prevaluje a ja s nou, v noci sa nedá dobre spat tak chodím a labzujem po byte 😀 ale inak je to dobré váhový odhad máme 2,5 kg tak nech ešte trošku pirberie a šup von 😵
a ty jako sa cítiš? a čo Ondrík?

kaktusik007
4. sep 2010

@hanulamarkova totalna unavenost, vycerpanost, iba by som blvala... 😀 a do toho ondrejkovi idu zuby... no fasa nacasovanie 😝

hanulamarkova
4. sep 2010

@kaktusik007 jáááj to veru verím...ja som teda nevracala ale zle mi bolo riadne...a tie zúbky najlepší čas aby mu išli čo? tak teda len vydržat pár dní a snád sa to umúdri...bud u teba alebo u neho 😉

janette4
4. sep 2010

ahojte.
V prvom rade
@kaktusik007 obrovskáááááááá gratulácia.Prajem bezproblémové tehotenstvo a ešte lepší pôrod. 😉 Veru aj ja pred tebou "smekám" klobúk.takže miminko bolo v podstate plánované,len trošku predbehlo vaše plány 😀 😀 😀

ja som sa pýtala kamarátky,ktorá má medzi deťmi taký rozdiel,ako budem mať ja,aké to je mať deti relatívne krátko po sebe a ona mi na to povedala: "no,prvého pol roka ani nevieš čia si,ale potom už je to super".,takže rátam,že ty o sebe nebudeš vedieť aj rok 😀 a čo by si chcela?jasné,.že chlapec by bol praktickejší,ale čo by si si priala ty?

@lulu723 už maľujete?Ráno som stretla andela vo farby laky,sprdla som ho,ako to,že ešte to neomaľoval,že to malo byť už včera 😀 😀 😀 ostal zarazený,že do prdele,tie baby vedia všetko.reku:vidíš,ešte ťa aj cudzia baba sprdne 😀 to mal trochu vrátené,za tú ceckatú,či kozatú,či ako to vtedy povedal,keď ma stretol v lete na trhu.ale nechcela som to hovoriť nahlas v obchode 😝

janette4
4. sep 2010

@hanulamarkova a ty odtiaľto pochádzaš?máme novú prispievateľku? 😉