Kam sa ísť s deťmi vyblázniť v Novom Meste nad Váhom?

maruschka
9. aug 2007

Ahojte všetky mamičky z nášho okresu Nové mesto nad Váhom. 🙂 Rada by som vedela,kde všade sa dá s tými našími drobcami vyblázniť v okrese Nové Mesto nad Váhom.Okrem parku v Meste nepoznám nič iné.Nebývajú nejaké detské predstavenia??Divadielka,kino a tak ďalej??Díky za info. 😀

mata_murkova
4. sep 2010

jak mi bolo na zaciatku tehotenstva fajn tak teraz neviem co so sebou zaha pali ako sialena stale.. drahy mi radi sodu bikarbonu a vyslala som ho kupit do billiny tu fatru..zaberie to? alebo si mam prichystat kyblik:D

moncika15
4. sep 2010

@mata_murkova fatra by sa zevraj nemala v tehu ale viem ze ju piju 😝 skus macesky len nie preboha piskoty, to bola moja smrt 😖 jedine co mi pomohlo bol jogurtovy napoj ten z tesca za nejakyx 40sk taka velka flasa 😵 ale zabera to len kratkodobo 😒
a dr mi poradil nejest citrusy a rajciny.
xvalabohu az take caste palenie nemavam ale ked to pride tak to trva cely den

mata_murkova
4. sep 2010

no na mna to lezie vzdy takto navecer a trva az kym nezaspim..zaspavam po sediacky vcera som nemala poloviciaka doma tak som mala este aj jeho paplon a podusku pod sebou napchany aby som sedela lepsie ale je to hrozne brr...to som nevedela ze fatra sa nemoze mne na MK niekto pisal ze to zabera tak teraz neviem...ale tie macesy nie su zly napad...rajciny nerobia dobre ani mne ale este horsie je to s paprikou tu akosi stravit nevie moje telo teraz...
dakujem za radu🙂

kaktusik007
4. sep 2010

@janette4 @hanulamarkova si vzala turanca, takze je v spravnej teme 😀 😀 😀
diky za gratulaciu, ono to, ze sa zcvoknem, tak s tym pocitam 😀 a je mi uplne jedno co to bude, len nech to nie su dvojicky 😀 - ale nie, aj tie by som rozchodila.... v podstate pri prvom som citila ze to bude dievcatko, a teraz mam taky pocit ze chlapec, takze.... asi to bude naopak 😉 ale chalan by bol brutalne prakticky, aj ked vlastne veci mame univerzalne a saticky posijem 😝 je to fuk... hlavne, aby bolo babenko zdrave, aby sme do dotiahli do uspesneho konca a nech sa za tych par mesiacov zmierim s tym, ze budem pod lokalnou anestezou, takze vety typu skalpel prosim si vypocujem... no ale tak co uz... ine mi nic nestava, videla som na malom ze ta celkova anesteza mu nerobila dobre, este styri dni bol uplne otapeny z nej.... 😒

lulu723
4. sep 2010

@janette4 Zanka on vcera nestihal a prisiel az o pol desiatej.takze preto kupovali dnes farbu.uz mam spalnu vymalovanu na zeleno teraz to schne frisko sa potom posunie skrina umyje sa dlazka da sa postel a matrac prezleciem paplony a mozeme spat 😉
este chodbu raz natru a este nam natiera ten ujo wcko a kupelku a je vymalovane 😉

lulu723
4. sep 2010

@mata_murkova ja pijem fatru,lebo nic insie mi nezabera a teraz na konci tehu je to hrozne 😒

mata_murkova
4. sep 2010

@lulu723 fatra zabera murko mi bol kupit v bille len tie caste intervaly medzi wc a ostatnym:D:D inak baby som hrozne hnila dnes sa len vyvalujem uz mi to lezie aj na nervy ale ked sa mi z tej postele tak nechce🙂 budem si musiet najst nejaku robotu ..ten moj by uz mohol postupit v tej lubiny a aspon som mohla malovat alebo nieco drhnut alebo neviem
inak lulu ty ako? este sa nic nedeje stale?

natsa
4. sep 2010

Ahojte.
@lulu723 tak to vás obdivujem že ste sa na to malovanie dali,ved sa nám za chvýlu rozsypeš.
Fatru som pila aj ja ale na začiatku.

hanulamarkova
4. sep 2010

@janette4 hej hej Turanca som si zobrala, na turej som 4 roky žila na intre a 2 roky u svokrov a potom 3 roky na My no a potom malá sa narodila v Trenčíne a v jej roku sme sa prestahovali do CR za bytíkom z Turanca som spravila skoro Brnáka 😉 ale stále sa cítime ako turanci 🙂 teda je pravda že sa sžívame i tuto ale viete jako niekedy sa aj cnie..
@kaktusik007 si myslím, že to budeš mat naopak a ked tak pekne dokážeš ušit plienočky tak určite i krásne šatičky 😀

lulu723
4. sep 2010

no ja som stale doma,ale mojmu som povedala,ze dnes chcem ist do nemocky.uz je to o drzku.brusko mi zavadza nemozem sa poriadne zohnut.sem tam mam bolesti,ale take nepravidelne sem tam ma pichne tak ja neviem ja budem hadam jak slon a budem prenasat 😝
@janette4 potom poslem smsku keby cosi a daj vediet julovkam,aby miwiel potom dala vediet k nam do septembroviek oki? 😉

idu mi odpadnut krize a chrbat maly kope jak divy asi ma tuto noc porazi 😒

natsa
4. sep 2010

@lulu723 a kedy ti kázali prist?

michaela2410
5. sep 2010

@lulu723 tusim to budes mat presne na termin? ja tu vzdy kukam, ci si este pokope... 😉

lulu723
5. sep 2010

Ahojte
@natsa Ivetka mam prist do poradne 9.9. a povedal,ze uvidi ci dojdem 😀
@michaela2410 Miska stale som tu aj ked som si vcera lahla a strasne ma bolelo brusko aj mi stale tvrdlo a ked som chcela ist na wcko musela som tu bolest vydrzat,ale potom bolo dobre.a rano som sa zobudila do krasnej zelenej spalne.juuuj jaku mam ja radost,z toho 😀 teraz mam nejake mini bolesti aj by som uz isla dnes do nemocky,ale malinkemu sa asi este nechce ved je zima 😝

moncika15
5. sep 2010

ahojte
@lulu723 vysvetli mu ze teplejsie uz nebude 😅 aj ked ma byt krasne babie leto 😵

nejaka som v poslednej dobe znudena, pojdem sa tusim vyvencit do PN do tesca 😝
konecne neprsi a aj slniecko sa ukaze 🙂

moncika15
5. sep 2010

@natsa gratulujem k sviatku 🙂

janette4
5. sep 2010

ahojte.
@lulu723 a kde bola včera malá?s vami?ja si neviem predstaviť to robiť pri ňom,preto som s ním bola u našich.nakoniec prišli až pred polnocou.a rozhodli sa,že budúci víkend prídem tiež a spravia mi ešte spálňu a detskú izbu,aby bábinko prišlo do čistého.takže spálňa bude ako biela káva a detská žltá.pôvodne som ju chcela zelenú,ale to by tej zelenej bolo už moc.
@lulu723 veď to ja som tvojmu hovorila zo srandy.

janette4
5. sep 2010

@moncika15 si ma potešila s tým babím letom,už mám tej zimy plné zuby 😝

moncika15
5. sep 2010

to tu vsetky malujete? 😕 my sme xceli robit podlahu v jednej miestnostia vymalovat na fialovo bielo ale nejako sa nam nexce ked sa tak strasne oxladilo zrazu 😠

@janette4 veru, keby aspon cele dni nelialo 🙄

natsa
5. sep 2010

@moncika15 dakujem

lulu723
5. sep 2010

@janette4 no bola snami doma a aj veru pomahala,lebo ked sa nikto nepozeral tak nam natrela na bielo dlazku v chodbe a potom jak uz sme mali raz vymalovanu chodbu na bielo tak zobrala zase zeleny stetec a na tu bielu stenu malovala 😝 😀 inac je zla jak 100 certov absolutne nechce poobede spavat jaci jak sprosta uz mi lezie na nervy a ked pojdem do nemocky aspon si oddychnem 😠

lienka55
5. sep 2010

Ahojte,
ja sa opat hlasim,nestiham,vcera sme mali tu oslavu ,dopadla dobre,hodim foto,ale neviem kedy.Maly podostaval vela vela darcekov,bol stedobodom pozornosti. 😀
Dnes som nevarila lebo nam ostalo pecene prasiatko z oslavy.Oprala som si,ozehlila,umyla ladnicku a mrazak a upratala spajzu.A som unavena a dnes ma akosi polievalo brusko ,ale asi mi nesadlo to prasiatko na polievku.
Aj som chcela malovat,ale akosi sa mi teraz nechce ked nemozem nic robit a kto mi to pouprauje????Ale tiez by som chcela aby sa babatko narodilo do cisteho.Lebo potom pri dvoch detoch to kedy porobim.??? 😝

natsa
5. sep 2010

baby ja neviem čo mám robit malý mi už 3 den odmieta poobede spávat,myslela som si že mu to vydrží do 3 rokov.
inak ahojte.

janette4
5. sep 2010

@natsa možno to má len prechodné obdobie.každé dieťa do troch rokov nepotrebuje obedný spánok.kamarátkin malý nespáva cez obed od 1,5roka a zase druhej kamošky dvojičky iľňšli teraz do 1triedy a ešte stále cez obed spávali.

lienka55
5. sep 2010

@natsa Ivetka aj David mal take obdobie,sice nie dlho ale bolo,ze mi odmietal poobede spavat,ale potom mu to akosi zase naskocili,chvalabohu. 😉

lienka55
5. sep 2010
moncika15
5. sep 2010

@lienka55 krasne torticky 😵

lulu723
5. sep 2010

@lienka55 tie torticky su fakt nadherne 😉

lienka55
5. sep 2010

dakujeme,pojdem hodit foto na fb,tam ich bude lepsie vidiet.

lienka55
6. sep 2010

Dobre ranko,
takze vcera som to tu zavierala a dens otvaram. 😀 My uz sme skolke,prve rano co David povedal ked otvoril oci mami podme uz do skolky. 😅
Bez problemov som ho dnes ja odovzdavala ucitelkam.Len nech nam to vydrzi.Dnes budem varit,trosku poupratujem a prajem vam krasny den. 🙂

janette4
6. sep 2010

ahojte.
@lienka55 krásne torty,všetky sú od jednej cukrárky:?a darčeky tiež dostal fantastické 🙂

moji chlapi išli von,ja robím malému v skrini poriadky,lebo naši mi chcú prísť cez víkend omaľovať aj ostatné dve izby,a chcela by som detskú trochu premiestniť,tak musím čo najviac zbytočných vecí dať odtiaľ preč,aby ju nemali moc ťažkú.
Včera sme prišli večer domov a Maťo si hneď všimol,že j omaľované a aby som sa dlho netešila,tak ráno,kým som mu zalievala čaj,mi pomaľoval kuchyňu modrou farbičkou.asi sa mu zdala tá zelená moc fádna 😝

@lienka55 krásne si zvykol.vidíš,aké si mala obavy a jak to super zvládol. 😉 a tuším ti je už vidieť aj bruško 🙂