Kam sa ísť s deťmi vyblázniť v Novom Meste nad Váhom?

maruschka
9. aug 2007

Ahojte všetky mamičky z nášho okresu Nové mesto nad Váhom. 🙂 Rada by som vedela,kde všade sa dá s tými našími drobcami vyblázniť v okrese Nové Mesto nad Váhom.Okrem parku v Meste nepoznám nič iné.Nebývajú nejaké detské predstavenia??Divadielka,kino a tak ďalej??Díky za info. 😀

lienka55
6. sep 2010

@janette4 Zanka ano jedna cukrarka,ta co k nej chodim zakazdym.
No pri Davidkovi mi hned nebolo vidiet tak brusko,teraz sme vacsiii. 😀

lulu723
6. sep 2010

Ahojte baby tak som sa bola pytat riaditelky,ze ci mozem dat malu aspon an 4 hodky do skolky a ta pi..,ze nie,lebo maju vela deti a pritom nejake maju dojst az od oktobra a ked nepridu tak sa mam v decembri,alebo januari prist opytat.nahnevana som,lebo ma odpalkovala.tak som volala hned mojmu a,ze to pojde on poriesit.ako chapem,ze sme sa mali zahlasit este nejako pred prazdninami,ale ma to nenapadlo,ze by som ju dala do skolky.uvidim co poriesi moj.ten sa tam hadam snu aj pohada 😝

lulu723
6. sep 2010

no idem spat ked mi nikto nepise 😒

janette4
6. sep 2010

@lulu723 neviem,ako u vás.na Turej je zápis vo februári a marci a keď nejdete,nevezmú dieťa,pokiaľ majú plný stav.ja by som tiež rada dala,ale bohužiaľ....lenže kto vo februári vie,nakoľko samostatné dieťa bude v septembri,nie?ako sa inak cítiš,krpčekovi sa tuším nejako nechce.

lulu723
6. sep 2010

@janette4 no ved to,ze som nemohla vediet aka bude v septembri 😒
a co vsetky cakate,ze kedy pojdem?ved termin mam az v piatok.kebyze idem skor tak hned napisem Zanke aj kebyze je to v noci,aby ste mali spravicky o mne.vobec sa necitim na rodenie ani,ze by to na mnamalo ist.mne je veru doma lepsie a drobec sa rozhodol,ze pride na svet az ked bude mat hotovu postielku a kocik.teda aspon dufam 😉

moncika15
6. sep 2010

toze tehule ako to strasne leti 😕 poreram vam na tyzdne a vy uz ste skoro v polovicke...nie ze ma dobehnete alebo este predbehnete 😠 😀

@lulu723 ja som tu furt nalepena ci pises alebo nie 😀 ty si nas naplasila s tou zatkou ze urcite sa terminu nedockas 😅

lulu723
6. sep 2010

@moncika15 no myslim,ze zatku este mam teda podla doktora 😅

moncika15
6. sep 2010

@lulu723 a co si minule pisala 😕

ozaj co ma caka v 32tt na poradni? 🙂

janette4
6. sep 2010

@lulu723 veru čakám,čakám....lebo pred 2týždňami si písala,že do termínu určite nevydržíte,tak preto stále čakám,či už 😒 Matúško čaká,kedy bude teplejšie,nechce sa mu do tej zimy 😀

kaktusik007
6. sep 2010

maaaaaaaaaaameeeeeeeeeeeeeeee srdieeeeeeeeckoooooooooooooooooooooooooooooooooooooo

😵

betina1984
6. sep 2010

@kaktusik007, gratulujeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeem 🙂

moncika15
6. sep 2010

@kaktusik007 gratulujem 😵

betina1984
6. sep 2010

@lulu723, aj u nás je zápis koncom marca. Ja som ju bola dať zapísať u nás v dedine, keď nemala ešte ani 2 roky a zobrali mi ju. Niektoré mamičky starších detí ich buď nedali alebo zmeškali termín, takže teraz majú smolu. U nás je tiež plný stav. Malú som zapísala od januára 2011, prípadne, ak sa nezačne pýtať, tak až od marca-apríla...

kaktusik007
6. sep 2010

dakujeme 🙂 a sme veliki, mame uz 1 centimeter!!! 😀

moncika15
6. sep 2010

@kaktusik007 boze to si uz ani nepamatam takto miery, daaavno to bolo 🙂 len nex pekne rastie prcek 😵

kaktusik007
6. sep 2010

@moncika15 sak ja mam repete 😀 😀 😀

betina1984
6. sep 2010

@kaktusik007, bodaj by aj ja už mala repete... ☹

moncika15
6. sep 2010

@kaktusik007 😅 repete repete az smam problem sama sa z toho spamatat nie to este vy 😀

kaktusik007
6. sep 2010

@betina1984 pfuj, pfuj, pfuj... pustam virusy 😉

moncika15
6. sep 2010

@betina1984 myslim ze v tejto teme sa to tak rozbehlo ze dlho netehotna nezostanes 😝 😀

betina1984
6. sep 2010

@moncika15, šak už by som bola vďačná. Už zajtra končím aj s Clostilom na podporu ovulácie, aj sexík vyrátame..., už len ten zbytok...🙂

moncika15
6. sep 2010

@betina1984 utrogestan neberies? zostala mi cela krabicka skoda by jej bola nexat ju prepadnut

betina1984
6. sep 2010

@moncika15 a to je načo dobré? To môže byť aj bez predpisu?

natsa
6. sep 2010

@kaktusik007 je gratulujem to je krásny pocit.
Zanka a Ludka to kedy budete dávat deti do školky?ja ho chcem dat zapisat už na buduci rok.
Boli sme v Tn kopu euro sme opláchli kupila som si gace na zimu,polovičky,potom sme kupili foták lebo ten čo som mala tak malý pokazil a novu tlačiaren lebo aj ta je pokazená už som šedivá z maleho dnes mi napr.naschval vyrazil jedlo z nohou,ked ho prezlikam tak ma bije,no budem ho musiet začat drat ako kona.aj som mame hovorila že sa nám to teraz vypomstilo ked sme mu priliš vela času venovali teraz si prevádza a nevie čo by od vole robil

moncika15
6. sep 2010

@betina1984 ee to je na predpis. ale ked si pisala ze mas clostyl tak som myslela ze aj utrogestan. bud rada ze honemusis brat. ja som ho brala po IUI. keby nieco tak ho stale mam 😉

betina1984
6. sep 2010

@natsa, počkaj, keď bude mať po dvoch rokoch. Ja to mám teraz doma. Všetko len plačom vydobíja, pomaly sa povracia z toľkého plaču, tak mama musí poslúchať. Vie, že si môže dovolovať. Bitka nepomôže...

ostrovcacka
6. sep 2010

Ahojte tak konecne som tu,citala som vas podstivo kazdy den len odpisovat som nemohla lebo mi to akosi blblo ale teraz uz konecne to ide môj mi to urobil,´vsetkym oslavencom blahozelam krasne fotecky z oslavy a Leni mas krasne brusenko neboj uz bude len rast zelam ti to z celeho srdca ja mam brucho aj ked nie som tehotna 😀 ale radsej by som mala tehotenske,dnes som bola aj s Ludkou na prechadzke a potom sme boli tu u nas pred domom baby sa trocha hrali este aj kamoska dalsia tu bola s malou ta nasa mala potvorka nechce poziciavat hracky tak mi je to blbe a samozrejme to co chytia druhe do ruky to chce prave aj ona ale inokedy sa s tym nehra,dnes po obede tu bola aj druha kamoska a ta ma zasa chlapca ktory bude mat v jan.dva roky nasa ho stale tahala za ruku chcela sa snim hrat ale on moc nie dokonca si ani nevsimala ked sa hral s jej hrackami asi ma pred chlapmi respekt 😉 ze by sa jej pacil asi aj hej chcela sa aj cmukat ale to viete chlapi ZBYTOCNA VEC,v sobotu som bola aj so svagrinou a nasimi detmi v Laugu ale dokopy sme nic nekupili planovala som ist k nasim lebo tam bol jarmok ale ked lialo tak z toho nic nebolo, no a v nedelu som cely den upratovala spalnu a obyvacku cez okna,zaluzie postele skrine gauc...vsetko som mala poodtahovane dva krat do roka to robim lebo je tam dost prachu aj kvety som mala vonku vsetko som spricovala a potom striekala listy so sprejom aby sa leskli a mame taku obrovsku sloniu nohu na tie listy su tak ostre ze som sa na jednom dost porezala a teraz ma to boli jak fras ☹ tak to dezinfikujem slivovicou ale len z vonka ale neako to nepomaha mala by som si dat aj z vnutra mozno by to zabralo,ozi pozdravuje vas Evka, Kaktusik blahozelam k drobcekovi,baby Ludka tak super vyzera ako keby este nemala ist ani rodit podarena je chuda je len brusko troska trci 🙂 no môj je uz okupany tak ja frcim buvat ...mozno, 😀

natsa
6. sep 2010

@betina1984 prečo do 2 rokov?si myslíš že začne posluchat?
@ostrovcacka kedy pride evka?

ostrovcacka
6. sep 2010

@natsa mala by prist buducu stredu ak sa nic nezmeni uz sa nemôzem dockat

betina1984
7. sep 2010

@natsa, nie do dvoch, po druhom roku veku. A poslúchať určite nie. Bude ešte horšie, teda aspoň u nás je to tak. Lebo už veľa veciam rozumie, vie, že si môže viac dovoľovať a všetko vydobíja plačom.