Kam sa ísť s deťmi vyblázniť v Novom Meste nad Váhom?

maruschka
9. aug 2007

Ahojte všetky mamičky z nášho okresu Nové mesto nad Váhom. 🙂 Rada by som vedela,kde všade sa dá s tými našími drobcami vyblázniť v okrese Nové Mesto nad Váhom.Okrem parku v Meste nepoznám nič iné.Nebývajú nejaké detské predstavenia??Divadielka,kino a tak ďalej??Díky za info. 😀

moncika15
13. sep 2010

@kaktusik007 tak akurat aby sa nemusel otocit zakazdym ked niekto na niekoho zakrici 😅 😀

michaela2410
13. sep 2010

ahojte, baby ja tu nestiham, tolko toho popisete... 😉 mrknem len do nasej temy, co mame prvacikov a delime sa o starosti a radosti a inak nestiham prispievat, este sem tam facebook a konec vecer padam ako hnila hruska 😝

natsa
13. sep 2010

@lienka55 no bola som to ja išla som aj zo segru išli sme na kamienky polovičiak aj zo švagrom a detmi išli na aute.čo si na mna nezatrubila

lienka55
13. sep 2010

@natsa neskoro som ta zaregistrovala,a vobec by ma nenapadlo ze ty budes v Hradku. 😀 A soferoval muz,takze som nemohla ani trubit. 😀

Zanka ako dopadlo dnes sono v Cygese???

ostrovcacka
13. sep 2010

Ahojky naposledy ked som volala s Ludkou hovorila ze ak bude vsetko o.k tak by mali prist v utorok, ale kebyze je doma uz nam urcite napise skusim jej zajtra poslat sms lebo volat nechcem aby som ju nerusila, dnes sme mali navstevu takze parada Mirkove dve segranky jenda s muzom a vyse roka malou Terezkou,nasa mala je tak stastna s druhymi detmi len by ich obliekala vysvetlovala stara sa ako dospela baba skoda ze uz nebudeme mat babo teda asi nebudeme ak by sa tak spravala aj k súredencovi mala by som vystarane ona by sa postarala len neviem ci az moc nie 😀 dnes mi volala kozmeticka mala som k nej ist vo stvrtok ale ze jej do toho nieco doslo tak idem zajtra a potom stvrtok kadernicka a masaz uz vyzeram ako taka hexina 😀 no co babule idete na jarmok do Mesta, my pôjdeme v piatok ak nebude prsat a v sobotu chceme ist na Roh na rodeo snad vyde pocasie

ostrovcacka
13. sep 2010

@mariro vitaj medzi nami a o tej kamaratke si to presne vystihla

moncika15
13. sep 2010

@ostrovcacka je rodeo? ani tu nemame plagaty 😕

kaktusik007
14. sep 2010

@moncika15
@ostrovcacka je jarmok??? nechodit na MK ani neviem 😀

mirkaff
14. sep 2010

ahojte baby.tak uz sme online aj my,,po dlhej dobe.snad ma este spoznate. 🙂

ostrovcacka
14. sep 2010

Dobre ranko,ano je rodeo aj jarmok

lienka55
14. sep 2010

Ahojte,
my sme dnes isli s placom do skolky. 😢 Idem este krajcirke zaniest nejake veci na prerobenie a zasitie,kedze dnes mam posledny den na to aby som to stihla,lebo od zajtra mi moze prist kontrola. 😠

@mirkaff jeej, Mirka ahoj,takze budes s nami uz castejsie??? 🙂

maruschka
autor
14. sep 2010

ahojte dievčatá..Tak sa ozývam po rokoch zasa.. 🙂 🙂 🙂 Vidím, že ste sa tu stretli dievčatá z NM a okolia v hojnom počte...Občas sa pozerám, či vás poznám, či sa tu náhodou neukáže nejaká moja bývalá spolužiačka.. 😵 😵 😵 Doteraz som nestíhala MK, ale hádam sa to nejako utrasie, mám po materskej a idem do práce , takže budem mať trošička viac času na seba. 😀 teda dúfam..

Včera som bola v parku a milo ma prekvapila Sweet&Coffe..Konečne niekoho napadlo urobiť vedľa ihriska niečo také šikovné aj pre rodičov, čo mňa veľmi teší, lebo s manželom nemáme na seba veľa času-teda skoro žiadny a ak sa aj raz za mesiac dostaneme na kávu, tak beháme po drobcoch..Aj našim babám sa tam veľmi páči..Myslím, že kedysi tu spomínala mrenka alebo iná kočka, že má tiež predstavu urobiť v parku kaviareň.. 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂

tak si dnes užívajte slniečka a tepla, hádam sa predpoveď počasia nenaplní a búrka nepríde.. 😵 😵 😵 😵

mariro
14. sep 2010

@maruschka - ahoj 🙂 tiez si myslim, ze ta kaviarnicka v parku je velmi dobra trefa.Nebola som tam este ,ale chystam sa ,pride svagrinka s detickami.No s mojimi detickami by som tam mohla ist rovno na kavu a im po malom pive,na ihrisko by uz nesli... 😀

mirkaff
14. sep 2010

@ostrovcacka Janka idete na rodeo?lebo mna tam vola kolegyna,,ale neviem ci mam ist s Martinku na jarmok alebo na ROH na to rodeo,,sice ma rada kone,ale sak musim cosi pohutat,,maleho bude mat ondrej..takze to mam vyriesene...

mirkaff
14. sep 2010

@lienka55 ano lenka snad castejsie....ak cas a deti dovolia 🙂

moncika15
14. sep 2010

@kaktusik007 kde zijes ze nevies ze je jarmok 😅 😀

@maruschka ahoj 😀

lulu723
14. sep 2010

Ahojte baby tak ja uz som doma moc vam dakujem za blahozelania.malinky je nadherny a strasne dobrucky.ani neviem,ze ho mam stale len spinka potom sa napapa medzi tym si odgrgne potom poprdka a spinka dalej,alebo len tak pozera a skoro vobec neplace.toto je vzsnivane babetko mam z neho strasnu radost 😵 😵 😵 a aj z toho,ze kojim a nemusim kupovat drahe UM 😉 prespi aj 3-4 hodinky takze na Eriku mi ostane vela casu.teraz spinka v kociku sem tam si pomrnka,ale je to v pohode.
a porod bol uplne uzasny nevedela som,ze ho budem chvalit a aj doktor bol super.rodil ma Hlavacik a ja som ho aj chcela pri porode.ja som dosla do porodky uz na 3 cm otvorena a do 3 hodin bol maly na svete.ani som nekricala kontrakcie som si predstavovala horsie ,ale dalo sa.malinky ma trosku puknutu klucnu kost,ale hybe ruckou tak to neni moc vazne a bude sa to hojit asi nejakych 6-8 tyzdnov 😉

natsa
14. sep 2010

@mirkaff tak som sa potešila že si opet s nami.dufam že sa máte dobre a že v robote sa ti darí.
baby už je otvorene aj MTbude tam otvorene po-štv od 10.00-12.00 a 14.00-16.00.
Inak tiež ta kaviaren v tom parku je dobrá vec len ma najviac štve že zrušili bar v považane no kde sa budeme stretávat cez zimu alebo ked bude na prd počasie.

maruschka
autor
14. sep 2010

@moncika15 ..ahoj.... 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵

moncika15
14. sep 2010

@lulu723 ahooooooooooooooooooooooj 😵 😵 😵
no co ako? ukaz foto 😵

prave som dosla z poradne a maly sa prevratil zase KP 😔 povedal ze ma nexce strasit ale... nexapem preco sa zas prevbratil opacne 😒
lulu aj ty si s tym mala tusim problem nie? kedy sa dal definitivne dolu hlavkou?

moncika15
14. sep 2010

@lulu723 jej Hlavacik aj ja by som ho xcela len nejako nezostavaju zvysne korunky na zazmluvnenie 😒

moncika15
14. sep 2010

@mirkaff ahoj stratena aj ty si sa vratila 😀

dada78
14. sep 2010

@lulu723 super že už si doma, 😵 😵 😵 super si mala pôrod, neboj zlomenú kľúčnu kosť má dosť detí, aj náš Romanko to mal, asi budete kôli tomu musieť na kontrolu na neurologiu, ale to je nič, mne to povedali až keď som odchádzala z pôrodnice. 😕
@moncika15 bábo sa Ti môže otočiť aj deň pred pôrodom, záleží ako je veľké, kamarátke tak malá bola snáď do 36tt KP a potom sa otočila. Tuším chceš ísť do TN pôrodnice, tak snáď Ťa nenechajú trápiť,ak by bol malý stále takto otočený, lebo moja spolupracovníčka tak rodila 😖 a malého museli ťahať zvonom. Napr. pre tento prístup by som do TN ja nechcela ísť, som sa bavila s dr. z MY o pôrodoch KP že hlavne pri chlapcoch je to nebezpečné, lebo ich ťahajú za vajká a môžu tam čosi poškodiť. Na MY ak si KP je automaticky CS. Ale neboj dohováraj Teodorikovi, nech sa pekne otočí, nech nejde zadkom na svet 😉

moncika15
14. sep 2010

@dada78 ja len nexapem co sa mi otacil zas opacne. tak som sa vytesovala ze uz je dolu hlavickou 😒
viem ze sa este moze pretocit ale malokedy sa prevracia ked uz v tomto stadiu dolu hlavou bol. drzte mi palce nex nemusim mat cisarsky to by som neprezila 😔

lulu723
14. sep 2010

@moncika15 mne sa maly otocil dole hlavickou v 30tt,ale neboj este ma vela miesta tak sa otoci naspät 😉
a tu je drobcek

moncika15
14. sep 2010

@lulu723 jej ten je krasnyyyyyyy 😵 ale fakt neviem ci je viac na mamu alebo tata 😕

lenca13
14. sep 2010

ahojte 😉
@lulu723 ludka maly je krasny a pozdravuju ta vsetky baby z roboty,posli mi foto aj na mobil nech im ho ukazem 😵 😵 😵

ostrovcacka
14. sep 2010

@maruschka
@mirkaff ahojte babule my sa este asi nepozname ale snad sa spozname na stretku.
@lulu723 vitaj doma tesim sa s tebou dnes som ti aj volala to len preto ze som bola zvedava ze ci uz si doma
@natsa co to je MT? tak to teda neviem ani ja kde asi zijem
@mirkaff idem na rodeo a na jarmok pôjdem v piatok na rodeo pôjdem az okolo tretej ked sa mala vyspi aj tak to tam zacina az o jednej

natsa
14. sep 2010

@lulu723 teda ten je ale nádherný ten sa ti z andelom podaril.Už si doma?ako sa cítiš a malý poslušká?
@ostrovcacka to materské centrum
@moncika15 určite sa otočí

ostrovcacka
14. sep 2010

@lulu723 maly je zlatucky a viete na koho sa podoba cela mala Ericka ten nostek uplne ako ona,
@moncika15 neboj sa mne sa mala tiez neotocila a bola som v TN a ziadny zvon,myslim ze uz to nepouzivaju jednoduchu ma hned pripravili na cisarak a neboj aj ten prezijes oni ta tam nenechaju umriet pekne sa musis starat o malinkeho coto ake umieranie!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! 😀 😀 😀