Kam sa ísť s deťmi vyblázniť v Novom Meste nad Váhom?

maruschka
9. aug 2007

Ahojte všetky mamičky z nášho okresu Nové mesto nad Váhom. 🙂 Rada by som vedela,kde všade sa dá s tými našími drobcami vyblázniť v okrese Nové Mesto nad Váhom.Okrem parku v Meste nepoznám nič iné.Nebývajú nejaké detské predstavenia??Divadielka,kino a tak ďalej??Díky za info. 😀

ostrovcacka
14. sep 2010

@natsa ja som aj rozmyslala ze ci to nie je materske centrum ale ty si napisala ze MT a to tecko mi tam neako nepasovalo

moncika15
14. sep 2010

@natsa tak ale preco sa zas pretacal opacne ked uz bol otoceny dobre?! 😅 😝

lienka55
14. sep 2010

@lulu723 Ludka vitajte domka,
Matusko je fakt nadherny,tfuj,tfuj...aby sme ho neuriekli 😀 ,nostek ma po Ericke ale tusim je to cely tatino???
Napis viac podrobnosti o porode a co ma nove porodnica od vtedy ako sme rodili prvy krat. 😉

lienka55
14. sep 2010

@lulu723 a co hovori Ericka na Matuska???Ako reagovala ked ho videla prvy krat???

natsa
14. sep 2010

@moncika15 asi má moc miesta,nehovorili ti jeho velkost?bude z neho akrobat.ty by si vydržala tolko dole hlavou? 😀
ale nerob si starost ako ti babule písali ak sa neotočí tak cisarák máš zaručený a to je myslm pohoda oproti normálnemu

natsa
14. sep 2010

@ostrovcacka no šak som to pomotala ale hádala si správne.tak idem pochstat veci na von ahajde na ihrisko.

lulu723
14. sep 2010

@lienka55 no ona najskor nic nehovorila ani sa na neho nepozrela az potom az potom ako zaplakal tak zacala ziarlit,ale teraz mu aj pusinku dala 🙂teraz je tu aj segra tak ho pestuje,lebo sa zrovna napapal a pojde sa aj kupat,ale to az ked Erika bude v postely. 😉

lulu723
14. sep 2010

@lenca13 Leni ja ani jeho fotku nemam na mobile a z toho noveho sa mi asi nedaju poslat,ale ja poslem z toho druheho oki? 😉

lenca13
14. sep 2010

@lulu723 dakujem 😉

ostrovcacka
14. sep 2010

@lenca13 ty si tu nova vsak alebo mi nieco uslo vitaj

michaela2410
14. sep 2010

@lulu723 vitaj doma...super porod, ale dakujem, ja uz neprosim 😀 😀 😀 😀
@moncika15 cisaraku sa neboj a bud rada, ked ti ho spravia, lebo mna nechali rodit normalne, hoci bol tomas KP a nakoniec mispravili cisarak 😒 no a vidis, druheho som rodila normalne a v pohode, ten uz bol otoceny normalne ...tak sa nestresuj a vsetko bude ok, doktori vedia, co robit, neboj

moncika15
14. sep 2010

@ostrovcacka tak dobre teda presvedcila si ma ale aj tak by som radsej rodila prirodzene, strasne som sa na to tesila 😅 😔

@natsa praveze miesta moc nema 😅 na 3Dcku bol o 2tt vacsi ale uz sa trosku uvedomil a vacsi je len o tt. ma 1638g 😝
ties som sa divila ze co sa preboha otaca uz v 28tt dolu hlavou, ale vysvetlovala som si to tym ze ako spravny xlap si a zivota moc krvi v hlave neuzije tak si ju xce teraz dostatocne prekrvit 😀 asi ho to uz omrzelo tak sa zas prekoprcol 😠
nenidavno som mu pocas prebdenej noci pleskla aby uz nekopal a spal , v domienke ze ho plieskam po radku a ja som ho nakoniec fackovala 😅 😀 😀 😀

mata_murkova
15. sep 2010

@moncika15 ;D tak s tym fackovanim si ma pobavila

baby ja mam z toho tehotenstva a materstva normalne hruzu potom co vas citam, vy tu vsetko viete vsetko ovladate a mne stale cosik nie je jasne normalne ma chyta panika..tak napriklad co je kp??

inak ludka vitaj zase doma, babatko je krasnucke🙂

na mna tiez nejaky bacil lezie:(

michaela2410
15. sep 2010

@mata_murkova KP je koniec panvovy, to ked je babatko otocene dole nozickami a nie hlavickou... a nestresuj sa, vsetko sa vcas dozvies, pri tomasovi som tiez bola taka neznala, dokonca som popredu ani nic nenakupila domov, ziadne olejceky, masticky a vsetko, co treba mat po navrate z nemocnice...

janette4
15. sep 2010

Ahojte.
@lenca13 ahoj,zanedbávaš nás,hrooooozne dlho si tu nebola.
@michaela2410 ako sa páči prvčikovi Tomáškovi?pani učiteľka je dobrá? 😉
@moncika15 neboj v TN ťa nenechajú normálne porodiť KP.kamarátka tam mala rodiť pred 3týždňami a malinký bol tiež KP,plánovali jej cisárák,ale ona ho chcela porodiť normálne,tak podpísala reverz a išla na MY a tam ho porodila prirodzene.aj som sa jej čudovala a nevedela som si to predstaviť,lebo ona je hrozne chudunká,ja neviem,či pribrala 7kg počas tehu a vraj to bolo trošku náročnejšie ako pri prvom,ale dalo sa to zvládnuť.a keď jej to vyvolali skôr,aby malinký do temínu moc nenarástol a dokázala ho porodiť.

@moncika15 som sa pobavila na tom tvojom výchovnom procese už v brušku 😀 😀 😀 inak,nejedla si predtým sladké?

@ostrovcacka Lenka tu neni nová,kedysi bola pravidelná prispievateľka,ale teraz nás už zanedbáva,asi neni času,keď už pracuje.

janette4
15. sep 2010

@lulu723 vitaj doma.Malý je krááááásny a celý tatino tuším. 🙂 Super pôrod si mala,kiežby aj mňa taký čakal.

@mirkaff aj moja.veľmi sa teším,že už budeš na "dráte" častejšie 🙂

my sme boli v pondelok na sone v TN,bol tam Hlaváčik a normálne som bola z neho prekvapená.Prečítala som si tu fórach o ňom kadečo,ale bola som milo prekvapená,bol milý,príjemný,vykecával sa aj s malý,proste paráda.aakurát som ostala zarazená,keď mi sestrička povedala,že keď to chcem aj s konzultáciu,tak 6€ a keď aj s fotkou tak 10€.Povedala som jej,že ďakujem,ale na tej obrazovke sa vyznám a nepotrebujem konzultáciu ani fotku,lebo pôjdem na 4D. 😒 Pohlavie nám ani nepovedal,lebo malinké bolo hrozne divé,strašne sa metalo,bol s nami aj malý,ešte som hovorila,že bože dúfam,že to nebude také divé jak tento tu.Dr.sa smial,lebo Matúš kukal na obrazovku,lkomentoval,čo tam vidí a popritom skákal jak opica a ešte ma stíhal hladkať po bruchu.som povedala,že jeho len na stromy zavesiť medzi opice.DR.povedala,že stále tým rodičom hovorí,či tým deťom dávajú duracelky a ja na to hovorím môjmu: No tatino budeš musieť kúpiť nejaké slabšie baterky,lebo tieto sú naňho asi moc silné" 😀 aj sa mi v jednom momente zazdalo,že tam čosi vidím,aj dr.povedal,že sa mu zazdalo,že tam vidí pinďúra,ale nebude mi to tvrdiť,lebo sa mu to nedá zachytiť,keď sa tak moc hýbe.Bola to síce len stotina sekundy,ale ja som presvedčená,že to je chalan a ma švihne,keď ozaj.som z toho hrozne smutná. 😢

janette4
15. sep 2010

@lienka55 Lenka to 3D robia medzi 24-26tt najlepšie,treba sa objednať asi 3týždne vopred,stojí to 50€ aj so záznamom,ale nevedel mi povedať,koľko fotiek,že to záleží,ako sa budú dať spraviť.Takže ja idem do Hlohovca,tam to poznám,bola som spokojná,tak snáď budem aj teraz.

mariro
15. sep 2010

@lulu723 - tak vitaj doma,babenko je nadherne 😉 a ked je taky dobrucky tak to je uplne uzasne 😉

michaela2410
15. sep 2010

@janette4 tomasko v skole zatial OK, s ucitelkou som sa nevidela od prveho dna, lebo chodim pre neho do druziny a rano ho muz vozi tiez do druziny, ale zatial si myslim, ze je vsetko OK, aspon dufam 😒 tomas mi toho vela nepovie ☹

lulu723
15. sep 2010

Ahojte baby tak nasa prva noc bola super az na to,ze Erika vstala o pol 2 jak sa maly akurat kojil a do robila bordel takze nikto sa nevyspal potom bola zla.esteze tu bola mama a rano sa o nu postarala.Matusko spinkal vyborne sice som ho 3x kojila,ale aspon spinkal a posledne kojenie sme mali o pol 6 a spqali sme do pol 10 takze mam ukazkove babetko 😉 teraz isla mama domov a zobrala aj Eriku,lebo snu je to fakt o drzku uz mu slahla aj do kocara botasku esteze ho netrafila.zasran jakysi 😠 idem si este pospat ked aj malinky buva tak zatim papa 😉
@ostrovcacka lenca13 tu do tejto temy chodila a sem tam si nas aj precita,ale uz chodi do prace tak uz nema tolko casu sem prispievat 😉

moncika15
15. sep 2010

ahojte 🙂
uz som radsej tixo a nebudem riesit ako je maly otoceny lebo aj tak tym nic nevyriesim. nexam ho nex sa sam rozhodne 😉 aj ked nerada by som prisla o zazitok z prirodzeneho porodu,vcera som to patricke polakala 😅

@lulu723 tesim sa s tebou ze se taky poslusny a ukazkovy.
my sme sa uz vybujacili a zacali sme v noci spavat tak dufam ze mu to zostane aj po porode 😅

prajem pekny "volny" den 😵

natsa
15. sep 2010

@janette4 a to si bola v tom novom ako som sem hádzala tu stránku?

@mata_murkova neboj nič všetky sme si tím prešli.ked som bola v porodnici tak sa mi to zdalo všetko jednoduche kedže mi ho nosili len na kojenie a po pol.hodke odniesli ni ked som bola na rumingu tak bola somna kopka neštastia.z kupania som mala nočnu moru,prebalit som ho nevedela a dat do perinky tak to som sa celá roztriasla.a o kojeni ani nehovorím myslela som si že kým sa to naučím že mi zomrie od hladu,z porodky som išla uplakaná že to nezvládnem.no potom prišla segra všetko mi poukazovala a potom ešte mama aby mi ho pomohla okupat.na kašdu prkotinu som sa musela vypytovat.myslela som si že to bude všetko o kojení že kým ho nakrpim prebalím,že hádam to do večera stihnem ešte som rozmýšlala že kedy stihnem ist na prechádzku z malým.za chvýlu sa do toho dostaneš,teraz sa mi to zdá všetko jednoduche ešte som si hovorila že čoho som sa bála že to dieta v podstate len spalo.

lienka55
15. sep 2010

Ahojte,
my mame dnes doma brigadu,rezeme drevo na zimu a ukaladame ho do pivinice,takze pripravy na zimu zacali v plnom prude. 😀
Maly spi,konecne som pospratovala,cely den som zase prestala pri hroncoch 😠 ,som unavena. 😝
@janette4 Zanka dakjuem ti za info,este porozmyslam kam pojdem som na vazkach,a ty sa kedy budes objednavat do Hlohovca v ktorom tt????
@moncika15 moni si si toho plne vedoma,ze si prevzala teraz po Ludke stafetu???? 😀

moncika15
15. sep 2010

@lienka55 😅 som si toho plne vedoma aj zmierena s tym ze sa sem budem musiet xodit pravidelne hlasit 😎. inak kto mi da na seba cislo keby som nestihla prist oznamit ze rodim? 😅

ostrovcacka
15. sep 2010

@moncika15 KLUDNE AJ JA NAPISEM HO NA IP

ostrovcacka
15. sep 2010

@moncika15 ale najskôr musim prist na to ako ti to tam napisem

moncika15
15. sep 2010

@ostrovcacka akoze nevies? ved na koncimojho prispevku mas obalku

ostrovcacka
15. sep 2010

@moncika15 uz by si to tam mala mat potom napis ci ti to doslo

ostrovcacka
15. sep 2010

Babule dnes mi mala prist Evicka Jarabicka snad dosli len skoda zajtra s nou rano nebudem az poobede ak by isla von lebo rano idem konecne kadernicke a potom na masaz co som dostala poukaz tak uz sa tesim dobru noc 🙂 😔

mata_murkova
16. sep 2010

@ostrovcacka eeeej dievca sa mas🙂 tak peknu masaz odpocin si