• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Kam sa ísť s deťmi vyblázniť v Novom Meste nad Váhom?

19. februára 2016 
keby ste niektorá mali problém s dojčením,táto maminka je laktačná poradkyňa a robí to zadara tu na MK:
http://www.modrykonik.sk/forum/tema/dakujeme-annag/
16. sep 2010 o 14:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
16. sep 2010 o 14:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@dada78 o nej viem,ale v takejto veci podľa mňa nie je nad osobný kontakt. :unamused:
16. sep 2010 o 15:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@natsa no veľmi dobre.už len pozrieť ten čínsky kalendár,kedy to vychádza na to dievčatko.
16. sep 2010 o 15:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@natsa to o tom fajceni si hovorila o hlavacikovi ze? :sweat_smile: :grinning: aj mojho spucoval, ze spermiogram na nahovno, neviem kolko nepodarenyx IUI a milost pan si ide zapalit :sweat_smile: a potom pride k doktorovi aby mu pomohli mat decko...sme len kukali ze jake jedy xytil :sweat_smile:
16. sep 2010 o 15:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@natsa a moc moc moc gratulujem k obrovskemu pokroku,ze muz suhasil s druhym babom :dizzy_face: neboj podarilo sa prve tak aj druhe sa urcite podari. to by bolo aby sa v tejto rozbehnutej teme nepodarilo :sweat_smile: :grinning: :grinning: :grinning:
16. sep 2010 o 15:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no baby,už len to stretko dať,aby sa nalepilo na všeky :grinning:
16. sep 2010 o 15:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@janette4 este pockajte na mna aj ja uz sa xcem prist s babatkom ukazat :sunglasses:
16. sep 2010 o 16:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
natsa tak sa podarilo presvedcit... :slight_smile: no teda ja teda nemozem na stretko aj keby som ako chcela....ked je to take chytlavee :grinning: :grinning: :grinning:
16. sep 2010 o 18:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
16. sep 2010 o 19:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
cavte baby pisete jak zerave:slight_smile:

co sa tyka toho Hlavacika zazila som ho aj v dobrej aj v zlej nalade..treba to brat tak ze je aj to jeho zamestnanie len zamestnanie a ze je to len clovek ..proste raz mas dobry den a raz zly...tiez sme taky len kazdy ocakava od lekarov usmev na tvari lenze ono sa to niekedy neda

@dada78 tusim si ta najmem ako laktacnu sestru :D
@jarabicka vitaj vitaj @ostrovcacka sa ta nemohla dockat samozrejme ze aj my sme sa tesili :slight_smile:
@lulu723 mas zlate dieta ked tak buva som zvedava na moju potvorku aka bude

inak lubinanky kde ste schovane cez sviatok sak som sa prehanala vcera po lubiny s kocikom (s poicanym mimcom) a nikde ani noha:slight_smile:
16. sep 2010 o 19:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mirkaff ved ty uz mas v materstve prax co nezvladnes este jedno? ;)
16. sep 2010 o 19:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mata_murkova jaaaj Matka ja som isla az dnes z malym von a aj z Jankou.ked budes vidiet modro-cierny 3-kolesovy kocik tak to som ja :grinning:
16. sep 2010 o 19:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lulu723 pekne ze sa priznavas ze mas o koliecko menej :grinning: to ste vsetky z lubiny? :confused:
16. sep 2010 o 19:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lulu723 dobre pamatam modrocierny :slight_smile:

@moncika15 aj ja mam o koliecko menej:D ja som zatial z turej povodne z makova ale zachvilu budem z lubiny:D

baby drzte mi palec rano ma caka glukoza bleee a na listku mam ze nemozem ani pit takze parada tesim sa ja cela :zipper_mouth:
16. sep 2010 o 19:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mata_murkova neboj to zvladnes len to cakanie je unavne :unamused:
@janette4 zevraj predavaju u nas nejaky domecek,ale to nech ti napise Janka to mi ona hovorila :wink:
16. sep 2010 o 19:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mata_murkova kam ides na to do mesta? hlavne si zober cistu vodu so sebou. mna by vykotilo. ale za tie 2 hodiny som vypila tak 4 glgy na osviezenie :slight_smile:
16. sep 2010 o 20:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@moncika15 hej do nm kovacovi uz to chcem mat za sebou
16. sep 2010 o 20:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mata_murkova jaj ja som zabudla ze kovac to robi u seba. ja som bola na internom
16. sep 2010 o 20:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
baby, na starej turej je niekde obxod s kocikmy? alebo niekde v okoli?
16. sep 2010 o 20:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@moncika15 nie v turej nieje nijaky takyto obchod.skus TN v priori ci kde to tam je
16. sep 2010 o 20:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lulu723 tam som uz bola parkrat aj v PN aj v meste :unamused:
16. sep 2010 o 20:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no baby kedy dáme stretko kym sa nám počasie načisto nezoserie a neochladí.

@moncika15 neboj ved stretko bude ešte kedy ideš na matersku? že by si zavítala na stretko nás obrknut či sa ti páčime aby si vedela ským si vlastne píšeš :slight_smile:
16. sep 2010 o 21:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@moncika15 na Turej neni žiaden obchod s detskými vecami ani kočíkmi, pár maličkostí sa dá kúpiť pod schodami v Dome služieb toť vše :confounded:
16. sep 2010 o 21:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@natsa 1.10. mi zacina materska :slight_smile: co by ste sa mi nepacili :grinning:
16. sep 2010 o 21:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte
@mata_murkova ty si ale truhlik :grinning: :grinning: :grinning: co si sa neozvala ked si tu bola asi si isla aj okolo nasho domu musis brnknut ked si v Lubine a ozaj my mame tiez o koliecko menej len sportovy a zeleny, inak ak na buduce pôjdes cez dedinu tu dolu je nas domcek tak kludne buchaj,zvoncek nemame a ja take male tucne prasiatko :grinning: :grinning: :grinning: ti pridem otvorit urcite ma spoznas podla toho prasiatka :grinning: :astonished:
@natsa jeeeeeej tesim sa s tebou uz aby to bolo v brusku!!!!!!!!povedz tvojmu ze nech sa ukaze ci je poriadny chlap
@moncika15 skus kociky v TN v Laugariciu ale nie v tom novom obrovskom ale v centre vedla Priora tam maju velky vyber aj my mame odtial kociarik a to stretko musime stihnut este aj pred tym ako porodis a samozrejme potom este dalsie do Vianoc uz nam vela casu nezostava.Babule ktore idete zajtra na jarmok a v sobotu na rodeo? Dnes som bola aj s Evkou konecne ale len na chvilocku lebo vypeka a vybaluje a cez vikend maju oslavu tak snou budem az v pondelok šlak ma trafí :angry: :cry: Dnes som piekla zasa puncovy jednej uz mam toho plne brile aj ked ziadne nemam :confounded: Ozi baby dnes ma asi Ludka meniny ak je Ludmila a ja telivaro som dnes s nou bola a ani som ju nebocenkala!
@lulu723 takze mila Ludka: Zivot v stasti a pohode s myslou veselou,vela zdravia,lasky a skutocnych priatelou ti zelam aj s Vanesiacikom aj s manzelikom
16. sep 2010 o 23:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Sorry za tu fotku ale mali sme niekde aj fotene cez den ale nemôzem ju najst ked ju najdem poslem ahojte
16. sep 2010 o 23:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Tak uz som ho nasla aj cez den len si odmysli ten sneh a do konca je tam aj nase o koliecko menej
16. sep 2010 o 23:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@ostrovcacka tam som uz parkrat bola. je tam velky vyber ale vyssie ceny a v novom laugu skoda pozerat to je pre ine panicky nie pre nmna :sweat_smile: ani v juzanke nic nebolo zaujimave :sweat_smile:
koniec koncov, dakujem za odpovede, ale kocik sme prave objednali z netu :dizzy_face: nuz nakoniec pristal aj na podstatne vyssiu sumu ako sme mali v rozpocte ale co mal spravit ked som mu nenodenne basnila o tom kociku :grinning: :grinning: :grinning:

idem citat knizku co mi dal muz k narodkam :dizzy_face:
dobru nocku prajem :slight_smile:
17. sep 2010 o 00:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@ostrovcacka krasny domcek :dizzy_face:
17. sep 2010 o 00:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok