Kam sa ísť s deťmi vyblázniť v Novom Meste nad Váhom?

maruschka
9. aug 2007

Ahojte všetky mamičky z nášho okresu Nové mesto nad Váhom. 🙂 Rada by som vedela,kde všade sa dá s tými našími drobcami vyblázniť v okrese Nové Mesto nad Váhom.Okrem parku v Meste nepoznám nič iné.Nebývajú nejaké detské predstavenia??Divadielka,kino a tak ďalej??Díky za info. 😀

natsa
22. sep 2010

@ostrovcacka malý sedel vo vani nechala som dvere otvorené kuchynu mám hned vedla tak na neho vidím perník te je velice šikovný recept všetky suroviny zmiešaš vyleješ na plech a počieš potom to poličim džemom a čokoládou a postrašim kokosom to by si aj ta zvládla.

ostrovcacka
22. sep 2010

@natsa mnam uz sa tesim na zajtra dufam ze aj ty sa tesis na môj kolac 😵

natsa
22. sep 2010

@ostrovcacka inak ja obskakujem manžela aj ked som chorá veru nikdy mi nepovedal chod si lahnut ked padám dole hubu a som spotená ad teploty,samozrejme že ma nič nebyv tak musím fungovat akurát z tým rozdielom že nechodíme von

natsa
22. sep 2010

@ostrovcacka aj ty pečieš?no super ale v prvom rade sa tešim na vás babule a na to ako si spolu poklábosime 😀

ostrovcacka
22. sep 2010

@natsa no tak to ta teda obdivujem ze chces mat s nim dalsie dieta ale neboj deticky nam to raz vratia tu starostlivost a nie je nad lasku od dietata asi preto tuzis po dalsom vsak?

natsa
22. sep 2010

@ostrovcacka to koli dankovy má rad male deti a viem že surodenca by uvítal a lubkal by ho.ale polovičiak nieje zas taký zlý ako ho tu opisujem ked je doma a mám robotu alebo ked varím tak si ho bez slova zoberie a hraju sa spolu aj ho okupe a občas si idu spolu lahnut ked ich pošlem von tak ide s ním len pri činžák ale na teke dlhšie veci sám nejde to si zakladá na tom aby sme išli spollu,aj uprace,len občas má tie svoje muchy a to som rada že ho nevidím lebo to su všedci na okolí k...i

ostrovcacka
22. sep 2010

@natsa ty sa mi pacis ty to povies vsetko tak od srdca hlavne ten koniec bol super, idem uz spat lebo zajtra budem mat pekne vacky pod ocami cod aj ty ved zajtra pokecame dobru noc a sladke snicky a potiahni este toho tvojho za to co ma v gatiach nech ma maly rychlo surodenca 😵

natsa
22. sep 2010

rada ale neni doma,tak bru nocku,tak zajtra

ostrovcacka
23. sep 2010

Ahojte neviem ci mi mala s tym nieco urobila alebo naozaj nepisete dnes mam chaos den nestiham inokedy napisem viac

lienka55
23. sep 2010

Ahojte,
teda dievcata@ostrovcacka, @natsa ale ste tu rozviedli pekne dlhy dialog. 😀 A pekne do skorych rannych hodin. 😀
Poradna dopadla dobre,uz sa mam objednat na sono do Cygesu.Marodujem nadalej len mi nedal vychadzky tak som nasr....a. 😠
Maly zvladol ockovanie ,az dva pichance.

Takze nech vam dnes pekne vyjde stretko. 🙂

dada78
23. sep 2010

ahojte, tak aj my prídeme a dovedieme si aj kámošku s Dávidkom 😉
@natsa vďaka že si to vybavila v tom MC, aspoň si to okukneme, s tou kámoškou ho chceme založiť na Turej 😉
@lienka55 škoda že Ti nedal vychádzky, ja som tiež bola doma až do nástupu materskej s 2 hod vychádzkou denne a to doobeda, keď mi zmizol hematom 😒 asi Ti nariadil aj sa šetriť, že

ostrovcacka
23. sep 2010

@natsa prosim ta nemôzes mi napisat do IP tvoje tel.c. ak by som nahodou meskala aby som ti zavolala, Jarabicku som neprehovorila

ostrovcacka
23. sep 2010

Takze sa stretneme o stvrtej pri fontane a Dadka myslim ze v tom MC su len do stvrtej alebo sa mylim Ivetka?

lienka55
23. sep 2010

@dada78 povedal kedze mam mat kludovy rezim a diagnozu aku mam ,tak mi vychadzky nemoze dat.

ostrovcacka
23. sep 2010

To nase male krpate stale nespi potom ju budem musiet o tretej zobudit aby sa stihla najest a aby sme to vôbec stihli

janette4
23. sep 2010

ahojte.

@ostrovcacka Janka,Ivetka to vybavila,aby sme tam mohli prísť po 16hod. šikulka 🙂

moncika15
23. sep 2010

uz mam kocik 😵 cele doobedie sa s nim serem az som si obed rozvarila 😅 😀

lienka55
23. sep 2010

@janette4 Zanka uz si sa objednavala na to 3D sono do Hlohovca,ak nie kedy sa budes??? 😉

lienka55
23. sep 2010

@moncika15 co kocikujes po byte??? 😀

janette4
23. sep 2010

@lienka55 náš bytík chce kúpiť kamarátka,naši susedia nad nami sú jej rodičia.ona teraz býva na kopaniciach a potrebuje niečo bližšie k práci.
takže budeme usilovne hľadať bývanie aj pre násAj sa na to teším,že konečne budeme mať kľud,ďaleko od tých harpií,ale na druhej strane mám obavy,keď si predstavím to sťahovanie,zase začínať od začiatku...Do prdele aj s takou rodinou,keby to nebolo takto,tak som tu nadmieru spokojná.

moncika15
23. sep 2010

zatial len takto. ked bude cas vlozim do alebumu viac foto 🙂

moncika15
23. sep 2010
janette4
23. sep 2010

@moncika15 jéééj,to je radosti 😀

@lienka55 Leni,chcela som tam volať tento týždeň,ale akosi sa k tomu furt nemôžem dostať.budem tam volať buď zajtra alebo začiatkom týždňa.

janette4
23. sep 2010

@moncika15 náááádherný je. 🙂

moncika15
23. sep 2010

@lienka55 nie po dvore 😀 sama som ho zlozila aj ked bola krabica vacsia ako ja, narobila som sa jak pes ale stalo za to 😀

moncika15
23. sep 2010

normalne ze sama sebe ho zavidim 😎 😀

mariro
23. sep 2010

@janette4 - zanka a tie harpie byvaju s vami?...sak ja by som ich odignorovala ked sa vam tam dobre byva a neutekala pred nimi.Neviem ako to mas,ale zlych ludi je vsade kopec,len ich treba obist a nemrhat s nimi cas.Ved na ST sa dobre byva,nie?

mariro
23. sep 2010

@moncika15 -paradny je fakt...pavica bude z teba pysna 😉

moncika15
23. sep 2010

@mariro to veru bude 😵 strasnu mam z nehoradost. az budem plakat ked mi z neho maly vyrastie 😒

mariro
23. sep 2010

@moncika15 - len sa tes,to prospieva a hlavne ked je clovek stastny a usmiaty a ty si teda na 100% pekne vysmiata 😉