Kam sa ísť s deťmi vyblázniť v Novom Meste nad Váhom?

maruschka
9. aug 2007

Ahojte všetky mamičky z nášho okresu Nové mesto nad Váhom. 🙂 Rada by som vedela,kde všade sa dá s tými našími drobcami vyblázniť v okrese Nové Mesto nad Váhom.Okrem parku v Meste nepoznám nič iné.Nebývajú nejaké detské predstavenia??Divadielka,kino a tak ďalej??Díky za info. 😀

jarabicka
23. sep 2010

...fííha Lienka, tak ty si sa rozbehla s tými detičkami 😉 ale ja som za, ja tiež mám rada detičky a je v chalupe veselo, ak sú tam zo dve-tri deťurence 😉
...

lienka55
23. sep 2010

@jarabicka no este som sa nerozbehla,ved este len cakam druhe. 😉

moncika15
23. sep 2010

@jarabicka zaujimava zhoda nahod 🙂 a pekny macko ten maly 😵 prajem vela zdravia, stastia a gratulujem 😵

@lienka55 waw ty uvazujes aj nad 3tim? 🙂
20kg je fakt dost 😖

jarabicka
23. sep 2010

Lienka, ale len to, že uvažuješ o takom niečom je obdivuhodné 😉
Moncika, dík za gratuláciu, odovzdám 😉 🙂

lienka55
23. sep 2010

ak by sa pritrafilo tretie tak samozrejme ze ho s laskou prijmeme,ale inak ostavame pri dvoch. 😉 😀

jarabicka
23. sep 2010

...už som odchytila Adelku na facebooku, o chvíľu hodí foto zo stretka, tak sa tešte 😉 ...

moncika15
23. sep 2010

@jarabicka kto je akelka? 😨

lienka55
23. sep 2010

dada78

dada78
23. sep 2010

@jarabicka si ma bonzla 😀 😀 😀 škoda že sa mi vybili batérky, tak len pár fotiek, baby bolo strááááášne super ! jeduje ma hrozne foťák, tak sú neni podľa mojích predstáv, ale aspoň pár ich je, no a na spoločnú sme akosi zabudli 😅 tak mňa tam nenájdete 😎

moncika15
23. sep 2010

zanka ake brusko uz ma 🙂

lienka55
23. sep 2010

@dada78 ale ved fotecky su krasne,a ved Zanka na 21tt musi uz mat pekne brusko. 😉

jarabicka
23. sep 2010

,,,detičky rozkošné, maminky krááásne...jééj Zanka aké brušenko-tfuj-tfuj-tfuj 🙂

dada78
23. sep 2010

my sme stále kecali a kecali a deti vymýšľali, hrali sa, tancovali a na tancuj tancuj vykrúcaj sme si všetky maminky s nimi zatancovali aby Ste vedeli 😀 😀 😀 😀 ako povedala Ivetka, to by sme asi v parku nerobili 😎 😎 😎 to MC je super nápad,je tam kopec hračiek pre detičky, šmýkalka, odrážadlá,stolík a stoličky , deti aj chvíľku kreslili 😅 😀 a my sme si dali kafíčko od Ivetky 😉 mali sme super koláčiky od Janky a Ivetky a ďakujeme aj @jarabicka za cukríky z Ukrajiny 😉 a čas odchodu prosím pekne pomaly o 19:00 a to sme tej holke čo to má na starosti povedali že tak na hodinku, xixi

jarabicka
23. sep 2010

Dadka, verím, že bolo super, veď každé stretko je suprové...no a čo bude aj budúci týždeň??? 🙂

natsa
23. sep 2010

tak dievčence čo ste neboli môžete lutovat,najlepšie stretko ake kedy bolo.boli sme pekne v teplučku,pustili sme si muziku,zatancovali,poklabosili pekne pri čajiku a kavičke a pošmakovali na dobrotách ktore sme si priniesli.detičky sa krasne hrajkali.

@lienka55 ozaj je pekny ja by som ho na tvojom mieste nepredávala ak ho nemusíš kdesi tahat do schodov

ostrovcacka
23. sep 2010

@moncika15 krasny kociarik
@lienka55 tiez velmi pekny a vôbec nevyzera ze bol uz pouzity ale uz na pohlad vyzera tazky ale ak ho fakt nemusis niekam po schodoch vliect tak si usetri radsej a vybehnite si niekam
@dada78 odkaz kamoske ze pozdravujem a ze nech aj na buduce pride medzi nasDievcence dakujeme za pekne pooobedie bolo super a prepacte nasej Vaneske ze brala vasim detom hracky teda hlavne Dankovi ja o tom viem ale neviem ju to odnaucit ale viete jedina baba medzi tolkymi chlapmi no uznajte musela dat najavo kto je hlava rodina 😀 a este k tomu to im asi tak vyznavala lasku 😠 este raz sorry, ak viete dajte radu ako ju to odnaucit citila som sa dost trapne ☹

ostrovcacka
23. sep 2010

@dada78 pekne fotecky, uz tu Evka pisala ohladne dalsieho stretka Ivetka dalo by sa to vybavit aj buduci tyzden bolo tam fakt super!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!§

dada78
23. sep 2010

@ostrovcacka ale však Vaneska bola úplne v pohode aj ostatné deti, 😉 😉 😉 😉 a bohovský bol Matúško ako predviedol tanec, fakt natočiť a poslať do mini talent show - baby čo ste neboli - ruky v bok, perfektné pohyby v kolenách a do bokov 😵 😵 😵 😵 😵 potom aj s mojím Maťom začali na Maťkov spôsob to bolo chytiť sa radiatora a predklony do predu 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

natsa
24. sep 2010

ahojte nemožem chrápat.
@ostrovcacka nemáš sa prečo trapne citit,vaneska bola podarená normalne som ju žrala,neboj aj danko je lakomý a ešte k tomu velký rypák ale to že oni dvaja stále spolu mi bolo velmi podozrive 😀
@jarabicka no neviem heviem musí Kubko zabojovat o vanesku ked má tolko nápadnikov 🙂
Ale jasne že by sa dalo ved ste počuli že neni problém,inak mne sa tiež Matko stráááášne páčila to jeho krepčenie no mal to chalanisko dobre nacvičené no a ked to pri tom radiatore tancovali no deti boli perfektnééé nemalo to chybu 😵

natsa
24. sep 2010

dnes ochadzam na My k našim na 3 dni tak maleho nechávam polovičiakovy no idem drichmat

mariro
24. sep 2010

@mirkaff ale sak som zas neni take telivo 😀 ,poznam NM 🙂 ,len som sa pytala kde presne to je ze by som bola aspon na chvilu odskocila ked len na 10 min sa zoznamit,lebo som mala 2 pedikury robit v NM tak som to ale nestihla.
Som z Cachtic. Ale nabuduce dojdem urcite 😉

mariro
24. sep 2010

a inac cavte kocky....no stretko muselo byt ozaj super..paradne fotecky a vyzera to tam veelmi pekne a utulne,Ivetka to bol fakt dobry napad to centrum.A viem si predstavit ako vam bolo fajn,to vam teda verim.No nabuduce to hadam vyjde aj mne. 🙂

dada78
24. sep 2010

@natsa @ostrovcacka dúfam,že sme všetky aspoň navnadili a budúce bude účasť vyššia 😵 😵 😵 Maťo mi v noci prvýkrát rozprával zo sna 😅 asi mal kopec zážitkov 😉

ostrovcacka
24. sep 2010

@dada78 tak od teraz to rozpravanie bude kazdu noc aspon my to tak mame nasa stale krici ze nie alebo hore,dole,som rada ze sme sa zoznamili pekny den dievcence

lulu723
24. sep 2010

Ahojte baby 😉 tak normalne vam zavidim to stretko muselo byt ozaj super 😉
inac mi sa mame dobre malinky pekne papa stale kojim co som strasne rada.Erika ziarli a ked pride od svokry tak sa plesti o zem zacne revat ani vyzliect ju nemozem a o obliekani ani nehovorim stale kope a hadze sa.aj vcera vecer som ju chcela vyzliect ona mala nervy tak som ju zdrapila pod pazuchu a dala som ju spat doniesla som jej ovecku co ma strasne rada a tak sme sa k sebe tulili az sa upokojila.chudatko mysli si,ze ju uz nelubim ked mame Matuska ☹

lienka55
24. sep 2010

Ahojte,
tak samozrejme ze vam ,,zavidime,, 😀 😉 ,ale co ked sa mi neda,jednoducho to nejde,inak by sme tam boli samozrejme aj my.
Ja som dnes odprevadila maleho do skolky,dnes to bolo bez placu,uvidime ako dopadne este cely den.Uz som si popresadzala fialky co som si dopestovala,s maminou varime,a dnes nas cakaju zemiaky vyoravat. 😝

@natsa Ivetka ides zase k mamine nieco jej probit??? 😉

@moncika15 moni neodpisala si mi na moj komentar co som ti pisala ohladne tej dr. Hendrichovej,dakujem. 🙂

@dada78 Adelka ako si bola v Meste,mas vodicak,jazdis??? 😉

Zanka ak sa objednas na to 3D sono daj mi vediet na kedy ta objednali. 😉

lienka55
24. sep 2010

@lulu723 Ludka a ty mas svokru u vas v dedine,ked je tam mala tak casto???? 😉

lulu723
24. sep 2010

@lienka55 nie malu rano zaveze moj na Turu k jeho mame.uz sa tam naucila spavat a svokra ma aj kozy a sliepky tak sa tam hrava a vecer pride domov.ja si aspon poupratujem,ale teraz veru idem spat sice som mala dobru noc,ale nejako som unavena 😒

lienka55
24. sep 2010

@lulu723 a dokedy ju tam budes davat???

moncika15
24. sep 2010

ahojte 🙂 muz mi vcera doniesol veeelku coku milku tak ranajkujem 😀
mimoxodom aj on bol vyvaleny z toho kocika ze aka kara to je 😎
@lulu723 neboj to prejde 😒

@lienka55 😕 a co si sa pytala?