• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Kam sa ísť s deťmi vyblázniť v Novom Meste nad Váhom?

19. februára 2016 
@lulu723 ja mam flasky avent ,myslis ze to nie univerzalne,ze tam nevojdu flasky idnej znacky???Ak nie tak to apson niekomu potom darujem :slight_smile:
28. sep 2010 o 11:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
inak mne ta znacka Tommee Tippee nic nehovori,pocujem o nej prvy krat od vas. :wink:
28. sep 2010 o 11:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lulu723 - no uz vidim,neskoro mi naskocila tvoja sprava...tie sa aj mne pacia, co mas ty...a ta ohrievacka je aj lacnejsia ako pre Avent.Sak volako posetri a urcite neolutujes.Ta ohrievacka je super vec.Ja som to tiez pouzivala a booze to je uz 15 rokov dozadu. :grinning:
28. sep 2010 o 11:59  •  4 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lienka55 ved treba skusit ci tam vojdu flasky,ked ju mas doma kupenu tu ohrievacku,mozno aj vojdu
A znacky sa stale vynaraju nove a nove,taka je doba len to treba sledovat co je na trhu dobre a aj cenovo pristupne.
Mne sa tiez pacia tie co ma Ludka. :wink: Moja segra pouziva tie Aventy a je tiez spokojna.
28. sep 2010 o 12:00  •  4 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte tak asi to stretko zrušíme ved nás polovička nemôže
28. sep 2010 o 12:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@natsa - ved ked nie je ucast ,tak jasneee, bude druhy krat. :wink:
28. sep 2010 o 12:02  •  4 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte tak my marodime, dnes tu bola kamoska s malou a nasa bola taka rozblaznena ze ked odisli tak dostala taky zachvat kaslu ze sa mi hrozne povracala a potom protesty ani kvapky nechcela vypit ani si odsat soplik takze my tiez neprideme aj ked som to naplanovala a Evka neviem asi tiez nie lebo ja by som ju brala na aute s busom je to o nicom, mrzi ma to tak som sa tesila...
28. sep 2010 o 12:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lienka55 Lenka ja veru neviem,ale tieto flasky co mam ja maju zvlasny tvar tak pochybujem,ze by sa zmestili do inej ohrievacky :wink:
boze baby na sa mala Sabinka isla dnes do nemocky,lebo ma zvysenu sedimentaciu a uz nejaky tyzden ma horucky okolo 39 stupnov.a Klicka jej nespravil ani nejake vysetrenie,z vcera jak boli na pohotovosti tak jej doktorka zobrala krv.dnes rano bola aj zo spravou u Klicku kde jej zobral zase krv a hned ich aj poslal do nemocky,ze to neni dobre :cry: :cry: :cry:
28. sep 2010 o 12:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lulu723 a kto je Sabinka???Drzime jej palce!!!! :wink:
28. sep 2010 o 12:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lulu723 tak to je dost blbe lebo ja som zatial na Klicku nedala dopustit, to mas asi z rodiny vsak tak ze drzime palceky aby sa coskoro uzdravela
28. sep 2010 o 13:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lulu723 - neboj sa , ved v nemocke na nu dohliadnu ti kompetentni lekari aby bola v poriadku. :wink:
No ako vravim, niekedy moze i super lekar pochybit,treba si tusim vsetko nastudovat a este ich aj kontrolovat resp. dozadovat sa nejakych vysetreni.
28. sep 2010 o 13:37  •  4 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte žienky, dnes som ešte nemala čas tu zasadnúť, tak až teraz sa hlásim, boli sme na kontrolu na krčnom, bolo zase hrozne-hrozne veľa ľudí lebo celý mesiac zastupuje tá lekárka ešte jednu krčiarku, tak tam je taký nával na picnutie :angry: ...boli sme tam pred 09.00 a zobrala nás okolo 11.00 aj to prednostne, lebo je ešte malinký, tak si neviem predstaviť kedy by nás vzali kebyže sme starší, asi tak o dva dni :grinning: :grinning: :grinning: ...už nemusíme tam viacej ísť, ale máme ešte doliečiť nádchu a naučiť ho sákať soplíky, ak bude mať a v prípade, že zase budú sople, tak odsávať a odsávať a odsávať, aby to nestekalo kade-tade :wink:
...s tým stretkom asi tak, že volala, som polovičiakovi, že či nás hodí na stretko, tak nemôže lebo bude do večera v robote, tak ako včea ,takže nestiha nás tam hodiť a ani pre nás prísť, má teraz veľa roboty lebo minulý týždeň bol pár dni doma, čo bol dosratý, tak to musí teraz doháňať a viete, ak bude také počasie trepať sa po daždi a autobuse, tak to by bolo o držku :frowning2: ...som nasratá lebo s malým ma doma asi šľahne, počasie na prdel, vonku sa ísť nedá, Vaneska chorá, tak máme väzenie :frowning2: :frowning2: :frowning2:
Lulu, Sabinka je tá vaša nejaká rodina, nedávno narodená, že???a čo jej je???
28. sep 2010 o 13:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jarabicka inak, ak by ste tu mali dediny, odkial ste, tak by nebol problem vyzdvihnut..... mozno to mam po ceste a ani o tom neviem :grinning:
apropo, k stretnutiu.... ja by som bola za stretko doobeda, vtedy mam volnejsie, poobede ako chodi MM z roboty tak to uz chcem byt doma... nech si maleho uzije aj on :grinning:
28. sep 2010 o 13:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@kaktusik007 katusik ty si kocovanka? :confused: sa ani nepoxvalis :grinning: dotiahla som sem tvoju susedu. takze bude dalsia clenka :slight_smile:
28. sep 2010 o 13:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@moncika15 kohooooooooooooooooooooo????????
28. sep 2010 o 13:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@moncika15 a ja som prosim turanka, blavacka a kocovanka v jednej osobe :grinning: :grinning: :grinning: - ale najkratsie to posledne :stuck_out_tongue_closed_eyes:
28. sep 2010 o 13:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
veď ja som ťa ani nepoznala a písali sme si v jednej téme :slight_smile:
28. sep 2010 o 14:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@kaktusik007
@dadulka21 tak som vas dala dokopy :grinning:
28. sep 2010 o 14:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a ja nemám s kým chodiť von s kočíkom :(
28. sep 2010 o 14:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Kaktusik, ja Ostrovcacka a Lulu sme z jednej dediny z Lubine, takže ostatné, ktoré tu nebývate zháňajte domy v Lubini a máme stretko každýýý deň :grinning: :grinning: :grinning: ....pôvodom so z východu od Humenného, ale bývam tu asi 1,5 roka, takže som kríženec :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
28. sep 2010 o 14:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lienka55 Sabinka je svagrinina dcerka a ma len 3 mesiacky :frowning2:
28. sep 2010 o 14:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@dadulka21 vidis tak jej mozes rovno zaklopkat na dvere :grinning:
28. sep 2010 o 14:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@moncika15 bývame v jednej bytovke a ani sa nestretávame :frowning2:
28. sep 2010 o 14:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no skor by sme mali pomenovat tuto tému Lubina a okolie :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
28. sep 2010 o 14:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lulu723 Ludka, neboj dobre bude :wink:

@dadulka21 asi nemate zosynxronizovany cas prexadzok :grinning:
28. sep 2010 o 14:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lulu723 Ludka,aj vedia,čo malinkej je?

Takže stretko sa teda asi ruší,že?škoda.tešili sme sa na vás.tak musím zavolať mužovi,nech si to v robote nevybavuje.
28. sep 2010 o 14:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ludka, treba veriť, že to nie je nič vážne, budeme myslieť na Sabinku :wink:
Natsa, veruže hej asi pozmeníme tému na Lubina a oklie :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
28. sep 2010 o 14:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
...boože, baby čo robíte s deckami keď je také škaredé počasie??? :frowning2: ...to je na šľaktrafenie :unamused: :angry:
28. sep 2010 o 15:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no my tiež vymýšlame momentálne beháme okolo stolu alebo si dá periny pod malá stolík a skáče
28. sep 2010 o 17:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jarabicka ja to mam o to lahsie ze maly robi hrruba to co mu dovolim kedze je este v brusku :sweat_smile: ale dnes ma fakt uz serka :angry: je strasne aktivny a ja by som pritom spala kadial xodim. vyuzila som zvylku ked asi buval, ze si pospim. ale houby este som si ani poriadne nohy nenatiahla a zas mi bruxo skakalo.najvacsia jeho zabavka je ked objavi mechur alebo rebro :sweat_smile: :grinning:
28. sep 2010 o 18:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok