• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Kam sa ísť s deťmi vyblázniť v Novom Meste nad Váhom?

19. februára 2016 
@janette4 aha no vidíš ja som si myslela že to je vnutorný tak potom nemá chybu
29. sep 2010 o 15:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte žienky, tak ako trávite dnešný deň???...my sme boli doobeda vonku, prevetrať sa trošičku, robila som palacinky, trocha som žehlila a ideme gratulovať Miške :wink: tak si trošička s Kubkom odskočíme lebo tatino je v práci a dojde až večer, zase :frowning2:
...ozaj nemáte nejakú inšpiráciu na tortu vhodnú k 60-tke???...budem si dávať piecť a neviem akú vybrať....poradte mi, ak ste nejakú niekde peknu videli :wink: ..ma to byť pre ženu-moju maminu :wink:
29. sep 2010 o 16:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte :slight_smile:
prave sme dosli z TN boli sme sa dohodnut s fotografom na foteni. ukazal nam zabery jeho tehotnej zeny a fakt super az na to ze ona fotila akty a ja som sa ozvala ze take foto sa mi paci len ja by som xcela viac oblecenia :sweat_smile: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: tak sa na mne smiali aj s muzom az mi trapne bolo :stuck_out_tongue_closed_eyes:
dohodli sme sa na buduci urorok poobede mam si doniest nejake rekvizity a sexi oblecenie len neviem kde ho vezmem ked zo vsetkeho som vyrastla a jedine moje sexi oblecenie su tehu rifle a dlhy rolak :sweat_smile: :grinning:
29. sep 2010 o 18:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
boli sme v laugu a peeeekna buracka rovno pred nami na parkovisku. baba nedala prednost bavoraku a bavoracik pekne skoncil upne dokrkvana predna naprava :unamused: taky mlady xalan tam stepoval okolo auta a nebolo mu vsetko jedno.keby do neho nenaparila baba tak tomu vodicovi napravy fasadu :fearful:
29. sep 2010 o 18:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@moncika15 :grinning: :grinning: :grinning: ma pobavili tie firle a rolák.je mi to povedomé :grinning:
Inak umelecké akty sa aj mne páčia,ale neviem,či by som si ich dala spraviť,vyzliecť sa pred cudzím chlapom...
29. sep 2010 o 19:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@moncika15 aj si si niečo kúpila?

my sme boli poobede vonku,vydržala som len nejaké 2hodiny,lebo bolo hrozne zima,ešte aj pršať začalo,Maťo musel byť celú dobu v kočíku a to sa mu moc nepáčilo.ale chcela som si ísť odtrhnúť chmeľ do ikebany,kým úplne neuschne.
29. sep 2010 o 19:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@janette4 ved to ze ja tiez na to nie som :stuck_out_tongue_closed_eyes: aj ked tam bude moj muz a jeho zena asi sa na to nedam :sweat_smile: maximalne tak ze mi rpsie zakryje muz ale bo take nieco kde nebude nic vidno :stuck_out_tongue_closed_eyes:

kupila som malemu deku, zimnu ciapocku a vysivane rifle s mickey mousom :dizzy_face: neskor vlozim foto do albumu

tiez som xcela spravit nejaku jesennu dekoraciu aleveru sa mi nexce ist niekam do prirody na sipky,konariky, sisky :unamused: toto tehu som uz doprexadzkovala, vsetko ma boli, hlavne panva a lonova kost :frowning2:

zajtra mam poradnu dufam ze mi bude robit sono a oznami mi ze je maly dolu hlaou :frowning2:
29. sep 2010 o 19:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a pár foto nášho zbojníka:
29. sep 2010 o 19:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
...Zanka, kráááásny zbojníííík :slight_smile: :wink: :slight_smile: na tatina podobný, že???:slight_smile:
29. sep 2010 o 20:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@janette4 krasne fotecky maly je fesak ako jeho tatino :grinning: , vy mate morca? ja stale nemôzem zohnat? ste s nim spokojny, potrebovala si Zanka nieco odomna? Ludka mi hovorila ze si chcela cislo
29. sep 2010 o 20:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte kočky, v nedeľu sa sťahujem do NM, tak keby chcela niektora tehulka niekedy pokecať, budem rada :slight_smile: inak ja som v 25tt.pekný večer.
29. sep 2010 o 21:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Epelino, si tu vítana, takže na najbližšom stretku ťa čakáme :wink: ...a môžu s Tebou pokecať aj netehuľky???? :grinning: :grinning: :grinning: či my netehuľky sme diskriminované? :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
29. sep 2010 o 21:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@janette4 krasni ste :slight_smile:
29. sep 2010 o 21:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
inak, ahojte, ani vas necitam, popisete tu toho vela a nestiham, ako stretko? kde ste nakoniec boli? u nas mame dost zhon...v utorok sme boli v bleve, lukasko si znova vytrpel vrtanie zuba a blombovanie...inak, tomas sa uz uci A pisat, ale mam z neho celkom radost, hoci uz som mala staznosti, ze stale sa mu huba nezavrie a uz mal aj vyhrazku od druzinarky, ze pojde do riaditelne :frowning2: nuz, co uz...
29. sep 2010 o 21:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte tak vítam aj ja
@epelino ja som tiež netehulka dufam že nie dlho.a odkial sa stahuješ teda ak to nieje tajné.pre začiatok nám napíš niečo o sebe aby sme ta lepšie poznaly a to sa potom dobre kecá

@janette4 no veru celý tata ale ozaj su velmi pekné ta spoločná nema chybu.ja chcem tiež dat maleho odfotit ked bude mat 2 ale tuto v maste a chcem tiež spoločnu.
@moncika15 no ty máš ale blaznivé napady ale pamiatka to može byt krásna,no mna by na to nikdo nenahovoril.ja som sa hanbila aj v tedy ked som sa fotila z Dankom v Senci a to som bola v podprde a to tam bola fotografka a polovičiak samozrejme že bolo vidiet len hole plecia ale ten pocit stát pred objektívom napoli holá bolo trochu na mna moc.
29. sep 2010 o 21:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@natsa :grinning: ved ja tiez nebudem fotit tie akty, preboha :sweat_smile: to by ma museli opit :stuck_out_tongue_closed_eyes: ja len take decentne foto s odhalenym bruskom :wink:
29. sep 2010 o 21:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fiha, rozoberate fotenie?
ja chcem ist dat nafotit chalanov a dat urobit z toho kalendar, ocino bude mat sesdesiatku tak by sme mali pekny darcek, kamoska ma atelier v banovciach, tak by som isla k nej, neviem sice v akych sumach ide take fotenie, ale co uz, viem, ze ten kalendar vyjde na nejakych 15€ a fotenie asi 20€, neviem ako inde...mate nejake info?
29. sep 2010 o 22:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte babulky môžem sa k Vám pridať, som z Kočoviec a rada by som si s Vami pár riadkov popísala, na úvod mám 23 rokov a dve deti Adamka, ten bude mať o mesiac 2 rôčky a Adrianku tá má bude mať 5 mesiacov :.)

Dúfam, že si budeme rozumieť :o)
29. sep 2010 o 22:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@dadulka21 a zabudla si napisat ze katusik je tvoja suseda a ja spoluziacka zo ZS :wink: :grinning:
29. sep 2010 o 22:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@dadulka21 ahoj, vitam ta, sice sem teraz chodim menej, ked robim, ale aj tak ta vitam :grinning: a aj teba @epelino
29. sep 2010 o 22:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@michaela2410 nas priblizne hodina fotenia vyjde 50E spolu s fotom,retusom a CD
29. sep 2010 o 22:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@moncika15 Nechodili sme spolu na základnú školu :slight_smile:
29. sep 2010 o 22:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@moncika15 aha, tak ona ma sadzbu 20 euro za 15 fotiek spolu so vsetkym, co si pisala aj ty, ona to ma podla poctu a podla toho ci len deti, alebo cela rodina, potom ma tiez tusim 60€ pri viac fotkach, alebo pri celej rodine
29. sep 2010 o 22:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@dadulka21 kto s kym? :confused:
29. sep 2010 o 22:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@moncika15 s katušíkom :slight_smile:
29. sep 2010 o 22:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@moncika15 no šak preboha tak som to nemyslela no ja by som sa hanbila aj cudziemu ukazat brucho ale berte ma z rezervu ja sa hanbím aj u svojej doktorky ked jej mám ukázat jazyk :grinning: :grinning: :grinning:
29. sep 2010 o 22:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@dadulka21 hovorim ze katusik je suseda a ja spoluziacka :grinning:

@natsa :grinning: j by som sa tiez nevalala polonaha pred cudzim xlapom. este s takym striovym zadkom :pensive:

dnesny nakup http://www.modrykonik.sk/fotoblog/moncika15/album/vybavicka-pre-zimne-babatko/5570504/
29. sep 2010 o 22:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@natsa :grinning: :grinning: :grinning: ma to zabavilo...

no idem do sprchy a potom sa mozno este stavim, zatial papa
29. sep 2010 o 22:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@moncika15 zle som pochopila, no idem ja ešte žehliť :(

Dobrú nocku všetkým prajem, papa
29. sep 2010 o 22:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@dadulka21 @epelino - tak vitajte baby,ja som tiez netehulka ale hadam dlho nebudem :wink:
Bude sa vam tu urcite pacit,lebo su tu super kocky ,skratka dobra parta su.Ja som tu tiez kratko,ale citala som ich dlho a potom som sa odvazila aj ja. :grinning: :grinning: :grinning:
30. sep 2010 o 08:01  •  4 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok