Kam sa ísť s deťmi vyblázniť v Novom Meste nad Váhom?

maruschka
9. aug 2007

Ahojte všetky mamičky z nášho okresu Nové mesto nad Váhom. 🙂 Rada by som vedela,kde všade sa dá s tými našími drobcami vyblázniť v okrese Nové Mesto nad Váhom.Okrem parku v Meste nepoznám nič iné.Nebývajú nejaké detské predstavenia??Divadielka,kino a tak ďalej??Díky za info. 😀

moncika15
1. okt 2010

@kaktusik007 si s nou v kontakte? 😕 ma net?

kaktusik007
1. okt 2010

@moncika15 nema este stale 😠 ale dnes bola na nete, tak sme chatovali asi take dve hodky cca 😀

natsa
1. okt 2010

@moncika15 no ty si fakt dobra a mne nevieš povedat kedy ostanem v tom?Inak my sme amali tiež vybrate ked same čakali danka Kristinku len teraz by som to asi nedala skur ma inklinuje k Dominike

natsa
1. okt 2010

@moncika15 a ty akože kdesi?

moncika15
1. okt 2010

@natsa neboj coskoro 😉 inak teraz pozeram ze pri IUI je vacsia sanca ze bude xlapcek 🙂

moncika15
1. okt 2010

@natsa tu som 😕

janette4
1. okt 2010

ahojte.
@moncika15 Vidíš,ani som si to neuvedomila,že som napísala "malého". 😀

moncika15
1. okt 2010

@janette4 to bude asi instinkt 😉 😀

janette4
1. okt 2010

@moncika15 😀 😀 😀

janette4
1. okt 2010

Tak Matúško bol dnes prvýkrát u svokry.Ale len na hodinku,pre začiatok to myslím úplne stačí.ráno o 9som jej ho doviedla,o 10som si preňho prišla.obidvaja vyzerali byť spokojný.povedala,aby som jej ho doniesla aj budúci týždeň,tak jej ho dám na celé poobedie,hlavne vystihnem deň,keď nebude mať zrovna dobrú náladu,nech si ho pekne užije. 😝

ja som si zatiaľ robila jesenné dekorácie.trochu som ich odflákla,lebo bolo málo času a nemala som ani dosť materiálu,minulý rok mi polovicu nevrátili.ešte som to aj fotila mobilom,tak to vyzerá fakt ošumelo,ale v skutočnosti sú farebnejšie a jasnejšie.

natsa
1. okt 2010

@janette4 no nadhera ako to ty robíš, ja mám dojem že ty vieš asi všetko.otkial máš materál aj si niečo kupovala,davala si to do toho zeleného?

janette4
1. okt 2010

@natsa Ivetka,dávala som to do zeleného piafloru,väčšina materiálu je prírodný,od konca augusta zvlekám z prechádzok kadejaké konáriky,šišky,šípky a pod.ale je tam aj zopár kupovaných vecí,ale veľmi málo,snažím sa,aby to bolo čo najviac prírodné.a ďakujem za pochvalu 🙂

moncika15
1. okt 2010

@janette4 krasne 😵
aj ja sa na take nieco xystam len nevladzem ist na prexadzku pozberat sisky,konariky ,sipky 😅

dada78
1. okt 2010

@janette4 krásne ikebany si porobila 😵 😵 😵 ja zvyknem k Vianociam robiť veniec pre nás a Romankovi, predsa len keď máme umelý stromček, aspoň takto je tam vôňa ihličia.

Tatinkovi som nabalila Maťka a poslala babine, tak teraz periem a vegetím, moc som sa v noci nevyspala, asi zase bol spln 😠 😅 snáď 20x bol herec hore a aj poobede spal iba hodinu. Snáď táto noc bude lepšia a nebudem zajtra toľko zívať ako dnes

@kaktusik007 páčil sa mi návrh v tom blogu, aby sa zohľadnili vysokoškoláčky - potencionálne zarábačky a už som stihla podpísať aj petíciu čo je na nete 😉

moncika15
1. okt 2010

tak som sa napraskala muffin ze nevladzem dyxat 😅 malinky uz si postikutal a teraz prisla na road moja zaha 🙄 sa divim ze to nemame spolu lako vzdy 😕

janette4
1. okt 2010

my sme teraz prišli z prechádzky,úplne premrznutý.nikde nikoho,peši nechcel ísť,ani som nevedela,kde sa pomotať,keď sú všetci doma zalezený.

@moncika15 čo si dávaš na záhu?ja sa s ňou trápim 24hod.denne.aj som si kúpila Maces-ky,ale moc mi to nepomáha.

@dada78 o ako blogu to s @kaktusik007 píšete?aj ja si chcem prečítať.

moncika15
1. okt 2010

@janette4 mne pomahaju jedine strasne ale strasne sirupova voda a jogurtove napoje

lienka55
1. okt 2010

My sme sa stihli este predvecerom odkolotocovat.

@janette4 a komu si robila ikebany???

janette4
1. okt 2010

fúúúúha,tak to neviem,či skúsim.sirupovú vodu neľúbim,len čistú vodu a jogurty jem momentálne len z donútenia kvôli bábu.a keď si predstavím,čo by mi spravili tie jogurtové nápoje na črevá 😝

janette4
1. okt 2010

@lienka55 Lenka len sebe,mamine,Matúškovej prababičke-to bude mať darček k narodeninám,čo má budúci týždeň,miesto kytice.tá jej za týždeň zvädne a toto jej vydrží do Vianoc.a ešte kamarátke,čo nám zohnala to morča.

jarabicka
1. okt 2010

..fíííha baby, vy dnes píšete jako besné 😀 😀 😀 ...Janette, krááásne ikebany, nádhera, si šikulka 😉
...my sme dnes neboli ani vonku, ešte máme soplíky a ráno bolo dosť chladno, navarili sme obed francuzáky a cesnakovú polievku a hrali sme sa vo vnútri a teraz polovičiak si dáva pivko pred telkou, tlačí arašidy a pozera stevena seagala, jeho obľubeného herca, tak dnes asi nebude mať na mňa čas 😒 ale hodím sem-tam nejaký francuzák a hádam ho navnadíím 😀 😀 😀

dadulka21
1. okt 2010

Ja sa sem tuším vždy dostanem len večer, tak babulky a sme chorý, dnes 40 horúčky, malý stále kričí, len na rukách by sa pestoval a že zúúbky bóóó, idú nám očné zuby, ach jo 😒

Janette klobúk dolu, pekná práca 😉

Keď už píšete o tej žáhe, ja som ju mala celé tehotenstvo ☹ mne na to pomohla voda Fatra alebo mlieko, Fatru som kupovala po pakloch, teraz sa jej vyhýbam na kilometre 😝
...

moncika15
1. okt 2010

@janette4 ja som vobec pred tehunepila sladke vody ani len sirup. ale teraz padnu 2 flase za tyzden 😀
ved ty este budes jogurtove napoje vyhladavat aby ti trosku creva poprehanali 😀

@dadulka21 adamko ma horucky ? 😒

alan1
2. okt 2010

Čaute 😉 kočky, neviete mi niektorá poradiť, kde v N.m.n.V. sa dá chodiť na cvičenie pre tehulky /napr.joga/. ? Voopred ďakujeme za odpoveď. 🙂

ostrovcacka
2. okt 2010

Dobre ranko, my sme od siestej hore môj isiel rano oberat hrozno do Modry k znamym a rano ked pre neho prisli nasi mala sa prebrala a uz viacej nezaspala teda dievcence ktore deti vstavaju o siestej a skorej tak to je riadny zabijak aspon do tej siedmej je fajn ked dieta spinka, ja som taka ze ja by som prespala aj cele doobedie vecer vydrzim dlho len rano by som tiez vydrzala dlho ale v postely,
@kaktusik007 som sa tu docitala ze mas rodinu v Rak. teda ja ti poviem to moja srdcovka ja kebyze tam niekoho mam tak uz aj tam byvam pracovala som tam skoro osem rokov aj som môjho prehovarala ze aby sme isli byvat tam nasli by sme si tam neaku robotu a podnajom zatial ale môj nechcel ale teraz uz asi trocha aj banuje 😖 ☹

natsa
2. okt 2010

@alan1 myslím že v meste nič ale pokial viem tak V TN v Južanke

sasikas
2. okt 2010

@alan1 - cvicenie pre tehu je v Tn na Dlhych Honoch tusim v stredu a v nemocnici v pondelky... 😉

sasikas
2. okt 2010

inak kocky ahojte...
ja neviem ci si na mna este pamatate, som pisala este pred porodom, odvtedy je akosi pomenej casu 😀 ale uz sa polepsim.... 😀

kaktusik007
2. okt 2010

@ostrovcacka nemam v rakoluboch rodinu 😀 mama je povodom z kocoviec, tu mam babicku a aj teta tu zije, a teraz aj ja, ale inak som z turej, ak teda neratam 10 rokov presne na den zivota ako regulerna blavacka 😀 😀 😀 - ak narazas na masaryka, tak my sme s y ako tomas garique, a taktiez sme zo zahoria prosim pekne, s masarikmi s makkym i co su v rakoluboch a vo vieske nemame nic spolocne 😀 😀 😀
@alan1 jedna holka robi jogu, aj jogu pre tehotne, no robi - je to cvicitelka, ak nezabudnem, spytam sa manzela, on ju pozna, a pripadne posuniem kontakt 😉 - je z mesta, byva nad kniznicou.... a viem ze urcite robi aj kurzy..... a aj tehotne obcas ma v skupine, ako nespecializuje sa iba na to, ale ak pride tehulka k nej do skupiny jogy tak ju vedie inak ako ostatnych 😉
@janette4 dada ti uz hodila link - to je strasne, tolko veci sa viete o mne dozvediet...... zeby som tie viac ako rocne blogy zmazala???? 😀 😀 😀
a pekna praca..

musim letiet, dnes pride svokra, bude u nas na vikend, no a maly sa prave zobudza, takze.... ako sa vitam, tak sa aj lucim 😀