Kam sa ísť s deťmi vyblázniť v Novom Meste nad Váhom?

maruschka
9. aug 2007

Ahojte všetky mamičky z nášho okresu Nové mesto nad Váhom. 🙂 Rada by som vedela,kde všade sa dá s tými našími drobcami vyblázniť v okrese Nové Mesto nad Váhom.Okrem parku v Meste nepoznám nič iné.Nebývajú nejaké detské predstavenia??Divadielka,kino a tak ďalej??Díky za info. 😀

kaktusik007
2. okt 2010

@dadulka21 tak 40tky horucky fakt ze potesia.... my sme mali nedavno 39,6 a stacilo mi.... 😖

inak, stvrtkove ockovanie zvladol uplne ukazkovo, normalne sestricka s doktorkou z neho nechapali 😀 a teplotkovali sme iba vcera, a to tiez max 37,6 takze uplne super 😵

ostrovcacka
2. okt 2010

@kaktusik007 asi sme sa zle pochopili nepisala si ze mas otca v Rakusku? nie v Rakoluboch ja som myslela Rakusko!

ostrovcacka
2. okt 2010

Prepac kaktusik to mairo pisala ze jej otec zije v Rakusku tak to jej patrilo ze Rakusko je moja srdcovka a ze by som sa tam nastahovala hned!

ostrovcacka
2. okt 2010

Uz som prezliekla periny aj poumyvala dlazky so savom to robim vzdy ked je mala po chorobe este ma caka wecko umyt ale to uz je malina, ja nechapem kde sa berie tolka spina v pondelok som umyvala dlazky v stredu a vcera vysavala a dnes zasa umyvala a hrozna spina, tusim kebyze to robim kazdy den aj to by bolo malo, aj vy co byvate v cinziakoch mate tolku spinu? ci to len v rodinnych domoch kde sa vojde hned z vonka dnu a vsetko sa sem navlaci.Co budete zajtra varit? nic ma nenapadá!

alan1
2. okt 2010

Kaktusik, 🙂, vopred dakujem za info. Budem rada ak by to vyšlo tu v N.m.n.V. Kočky dík aj za ten TN.Máte niektorá s cvičením v TN /nemocnica/ skúsenosti? 🙂 A kedy by bolo najvhodnejšie začať? To viete my prvorodičky,...... 😉 😉 😀

alan1
2. okt 2010

@sasikas Ďakujem!!!! Skúsime ten TN, nemocnicu. 😉

janette4
2. okt 2010

ahojte.
my sme dnes u našich,lebo manžel bol s mojim tatom na jablká v Čachticiach.ale za chvíľku už pôjdeme domov,lebo malému sa nechce ísť von a nudí sa tu.

@sasikas ty si sa tuším sťahovala do Mesta z TN,že?

@kaktusik007 ale nemaž,perfektný článok si napísala,vidieť,že sa tomu rozumieš.

janette4
2. okt 2010

@moncika15 ja som s týmto problém nemala problém ani pri Maťovi ani teraz.skôr by som potrebovala opačný účinok...o pár týždňov sa ani nebudem už podobať. 😝

janette4
2. okt 2010

@dadulka21 ďakujem za radu,skúsim tú fatru.

lienka55
2. okt 2010

Ahojte,
ja dnes od skoreho rana stojim pri hrncoch,pecieme kacky,dusime kapustu,dorabam zakusky,segra mi upratala,a stale nie a nie sa zastavit.Poloviciak so segrou isli s malym ku kolotocom.

moncika15
2. okt 2010

ahojte 😒
dnes som sa zobudila taka ubolena, roztrasena, ze som horkotazko "prezila" do 1 potom som zalahla a spala az do teraz ☹ ak to boli zas poslicky tak to boli megasilne poslicky ☹ to je v mojom tt normalne ci som len taka precitlivela?

lienka55
2. okt 2010

@moncika15 nie je to este nejak skoro na psolickov???

moncika15
2. okt 2010

@lienka55 mavam poslicky od 31tt a toto bolo 3x co ma riadne boleli. krcok drzi tak by nemal byt problem 😉
ono asi dost zavazi aj to ze neviem ci som v 34tt alebo v 36tt, v tom pripadee by to bolo normalne 😅

mirkaff
2. okt 2010

ahojte maminy.......

citam citam a nie a nie vas docitat,uz z toho vsetkeho viem len to ze Moncika ma poslickov a ze Ostrovcacka furt upratuje a ze v pobedime su hody.. 😀 aj moje male kabelkove islo na hody,uz rano,no a rano ked tronil na nocniku a tvaril sa ze cosi velke robi tak povedal ze BEE KAKO.....tak som bola happy ze sa mu zas cosi podarilo,,a v serbli nist,,iba ma osudil
a ja si to volno bez maleho uplne pracovne vychutnavam,teda vychutnala som si,,od rana do pol tretej som sa s motyku hrabala v zemi,uplne som tu robotu zrala,ale tak je po mne aj cosi videt,no este zajtra ma caka zehlenie..
no a konecne som sa popravila aj na vahe,,musim sa pochvalit ze mam 59kg namiesto 64.......a mozno k tomu dopomohlo aj to ze som sa dala ostrihat 🙂 takze som na pazatko,,mam to orieskove a blond melir...

baby napiste tu niaky dobry recept na nieco s jablkami 😝

ostrovcacka
2. okt 2010

@mirkaff ale nie ja stale neupratujem len ked mala spi lebo pri nej neurobim nic lebo mi chce pomahat a to sa toho vela neurobi skôr mam este viac roboty ak jej to zostane ten elan do upratovania to sa raz budem mat 😎 😎 😎

sasikas
2. okt 2010

@janette4 - hej ja som sa sem prestahovala asi pred rokom ., ale nie z TN ale z NR.....ale uz som si tu zvykla...tu je vsetko blizko.... 😉

@alan1 - ja som chodila na to tehu cvicenie do TN....som bola velmo spokojna....aspon som sa trochu rozhybala, lebo sama by som sa doma nedonutila cvicit...a tam to vedie jedna porodna asistentka z Tn nemocnice, takze ona nam aj porozpravala ze ako to tam chodi, aj sme boli pozret v porodnici a ana novorodeneckom....a zacali sme tam s kamoskou chodit asi od cca 20eho tyzdna, ak si dobre pamatam...ale mozes zacat kedykolvek.... 😉 len skoda ze je to az v TN a nie v NMnV.... ☹

sasikas
2. okt 2010

@alan1 - inak to cvicenie aj na tych Dlhych honoch aj v nemocnici vedie ta ista....

jarabicka
2. okt 2010

Čaves dievčence, nooo konečne som sa dostala na koňa, dnes sme mali pracovnú sobotu, hoc doobeda moc nie, lebo sme boli s Janku a s Vanesku na prechádzke, mohla som ísť lebo navarené som mala od včera, polovičiak za ten čas nakladali kapustu a keď išiek Kubenko spinkať, tak som spravila kúpelňu a wc-ko, slovenskú izbu, povysávala som chodbu, umyla schody a piekla som nejaký nový koláčik nejaký obrátený slivkový, poznáte ho??? - na plech sa dajú roztopiť tenke plátky palmarinu,plech sa ocukruje, poukladajú sa naňho rozpolené slivky,nato sa posype škorica a dajú sa trošičku zapiecť do trúby,pekne pustia šťavu a vrch sa zaleje piškotom so 6 vajec, dá sa to upiecť, 10 minút to má chladnúť a potom sa to vyklopí, zase 10 minút ochladne a vrch sa poleje dvoma kyslými smotanami zmiešanými s cukrom a s vanilkou...zajtra uvidíme aké to bude, malo by to byť také farebné, keďže slivky pustili šťavu aj pomedzi cesto 😉
Takže taká klasická sobota 😉 ...ejha Lienka, takže zajtra by sa oplatilo ísť k vám na návštevu, keďže sú hody 😀 😀 😀
Moncika, neboj čochvíľa si nespomenieš na bolesti a budeš sa vytešovať z malého klbka, už to vydrž, už nie dlho 😉
Sasikas, bývaš priamo v Meste???
Mirkaff, tak z teba je čoraz väčšia kočica, nový účes, schudnutá, žeby novýýý chlap na obzore? 🙂 😉
Janette, pekné jablčka ste naoberali???

sasikas
2. okt 2010

@jarabicka - hej ja som priamo z mesta....a vy tusim ste vsetky z okolia NMnV?...ci je tu niekto aj priamo z mesta?...
teeeda ty si bola aka sikovnica dnes.... 😉 u nas sa dnes nic nerobilo....svokra mala narodky tak sme boli na obed a potom sme sa boli pomotat po PN.....takze vsetko upratovanie ma caka zajtra.... 😝

jarabicka
2. okt 2010

Nooo, poväčšine sme z okolia, Natsa-Ivetka je z Mesta a neviem či ešte niekto, už je nás tu veľa, tak už strácam prehľad 😉
...no makla som si dnes, lebo svokra s manželom nakladali kapustu a to je robota pomaly na celý deň, tak ja som upratovala, ale stihla som len dolné podlažie, v týždni ma čaká horné, taktiež kupelňa, wc-ko, naša spálna, obyvačka, je toho dosť 😉 hm, takže vy ste dnes oslavovali, komuže bolo lepšie ako Tebe 😉
...ozaj ty si sa tu privydala, či ako si sa tu vzala???

ostrovcacka
2. okt 2010

No takze niktora nepisete co budete zajtra varit tak ja budem kuriatkovu melancovu polievku a pecenu krkovicku v celku s cibulou a cesnakom a k tomu cibulovy zemiakovy salat to som uz nerobila dlho, budem si musiat dat tabletku aby sa mi zasa nezacal hlasit môj zlcnik lebo ta cerstva cibula v salate 😖 ale ja ten salat zboznujem :-

moncika15
2. okt 2010

@ostrovcacka 😀 ty si jak moj otec. ten si v zranici dopraje ale potom ma vycitky tak hned sa pixne do prsta a kontroluje cukor. ked sa mu zvysi tak si da na druhy den pohov ale niektorym jednamjednoduxo neodola 😅

ja som dnes robila pudingos a jeden som neplnila pudingom ale makom a orexami 😵 aj teraz sa napxavam 😅
ale musim sa priznat ja som zacala piect a mama musela dokoncit lebo som si musela ist lahnut 😒

natsa
2. okt 2010

Ahojte baby musím sa svami rozlučit.mama je na tom strašne zle tak teraz budem stále okolo nej

jarabicka
2. okt 2010

Ivetka, držíme mamine palce, nech bojuje 😉 a Tebe veľa sily 😉

moncika15
2. okt 2010

@natsa este sa neluc ved raz bude aj dobre a zostane ti na nas cas 😉
prajem vela sily mamine aj tebe 😉

ivet78
3. okt 2010

Ahojte kočeny. My sme sa pred viac ako mesiacom prestahovala na "kopanice" a tak trochu potrebujem kontakt s ludmi. Možem sa pridať k vám?

moncika15
3. okt 2010

@ivet78 ahoj 🙂
pozeram ze mate doma pekny babinec co na to manzel? 😀
samozrejme pridaj sa len sa trosku predstav nex ta lepisie spozname

ivet78
3. okt 2010

Dakujem,
že možem medzi Vás. no tak ako už je vidno v profile mám4 dievčence. Mám 2 sestry, s jednou som stále v kontakte a rodičia sa odsťahovali pred 4 rokmi do talianska za robotou. Chodievajú na Turú tak 5-6 krát do roka. Dlhé roky som bola aj ja turankou ale manžel postavil dom tak sme sa konečne presťahovali na Brestové. Dievky dochádzajú do školy do nového mesta nad váhom. No takže sme vlastne všade doma, Turá, Mesto nad Váhom aj Lieskové. Nové Mesto poznám velmi dobre mám tu velmi vela rodiny a chodievala som tam k babičke , ked ešte žila, takže som taký miešanec okolia....
Manžel uplne v pohode 😀
Na bábatko sa už určite velmi tešíte, je to fakt krásne... 🙂

moncika15
3. okt 2010

@ivet78 je vas tu viac takyx miesaniek z celeho novomestskeho okresu 😀
ja som original horcanka a nerada by som isla niekam inam 😝
veru tesime sa na babatko 😵 pred par tyzdnami sa nam v teme narodilo jedno drobciatko a teraz som na rade ja 😎