Kam sa ísť s deťmi vyblázniť v Novom Meste nad Váhom?

maruschka
9. aug 2007

Ahojte všetky mamičky z nášho okresu Nové mesto nad Váhom. 🙂 Rada by som vedela,kde všade sa dá s tými našími drobcami vyblázniť v okrese Nové Mesto nad Váhom.Okrem parku v Meste nepoznám nič iné.Nebývajú nejaké detské predstavenia??Divadielka,kino a tak ďalej??Díky za info. 😀

alan1
3. okt 2010

@sasikas Ďakujem, určite sa tam pôjdem mrknúť. Síce sme iba na začiatku ale už teraz si pripadám ako sloník. 😅

janette4
4. okt 2010

ahojte.
@ivet78 ahoj,aj ja ťa vítam v našej téme.Keď bývaš v Lieskovom,to by si mohla poznať @rikarr ,aj ona je odtiaľ.

@ostrovcacka jablká boli slabé.minulý rok boli nááááádherné,to doniesli pre nás a našich 11bedničiek,teraz horkoťažko 4,aj to tie kyselé a sú hrozne doudierané od krúpov 😝 takže asi pôjdu väčšinou sušiť a na koláč.

@jarabicka Evi,aký bol koláčik?
@natsa Ivetka,nelúč sa,neboj,mamičke sa polepší a tebe sa zase bude dať sem chodiť.držíme všetky palce,prsty aj päste.

ivet78
4. okt 2010

@janette4
Ahoj, dakujem, no za tento krátky čas som ešte spoznala len málo ludí...aj to su zväčša susedia... ale všetko snád príde časom...
Mne sa páči ako si napísala, že ty ako mama si fotbalová lopta. DOBRE....

jarabicka
4. okt 2010

Ahojte,
Ivet vitaj medzi nami 🙂 , tak tu sa to teda rozrastá 🙂 ale to je super, teším sa z toho, pamätam sa, keď som sem prišla bývť prvý raz a natrafila na stránku Nové Mesto a začala tu písať, som si myslela, že čo a ako ma tie baby príjmu, všetko ste boli už zohratá partia, tak som mala aj obavy, že cudzia baba, aj úplne z iného kúta Slovenska 🙂 a zistila, som, že je tu super partia báb, ktoré sa nemajú problém kedykoľvek a očomkoľvek rozpísať a porozprávať 🙂...jáááj ďakujem Vám baby, že STE 😉 😎 😅
My sme včera navarili obed robili sme zemiakový šalat, taký len s cibuľu a pečenú divinu, Kubenko sa vyspal a išli sme s polovičiakom zbierať podpisy lebo chce ísť skúsiť kandidovať za poslanca obecného zastupiteľstva, polovičiak sa dáva na polotickú kariéru 😀 😀 😀, ale to by musel byť aj zvolený-ha-ha-ha 😉náš pán posranec 😀 😀 😀 😀 😀, tak včera sme mali popoludnie strávené na čerstvom vzduchu 😉 no a dnes akurát upratujem trocha obyvačku lebo cez víkend som to nestihla, popolievala som kvety, vyprontovala nábytok, dala som oprať a to len preto som toho toľko stihla lebo Kubko je od 06.00 hore 😠 a asi sa idem pustiť do žehlenia, toľko toho tam mám, že asi 3 dni budem mať čo robiť 😉
Janette, koláčik bol super, ešte asi zopár kúskov tam je, ale inač bol véééľmi chutný 😉odporúčam 🙂

janette4
4. okt 2010

@jarabicka a slivky si dávala čerstvé či zavarené?

jarabicka
4. okt 2010

Janette, slivky majú ísť čerstvé, ešte sme nejaké nazberali, ale nabudúce vyskúšam aj zo zavaraných, dám ich poriadne stiecť a je to, ale bol fakt dobrý, nie moc sladký, tá škorica tam tiež urobila svoje 😉
...a ty čo máš dnes na pláne???...

ivet78
4. okt 2010

to sa mi páči že ste tu taká príma parta. Je tu toho vela písaného, tak postupne to čítama zoznamujem sa....

ivet78
4. okt 2010

to sa mi páči že ste tu taká príma parta. Je tu toho vela písaného, tak postupne to čítama zoznamujem sa....
Mne malá práve zaspala, tak idem tiež niečo robiť.... pokračovať v upratovaní, lebo neni koca kraja krabíc... a malá mi zaspala pokakaná, no ale už by som ju zobudila, tak som zvedajá na jej ritku, ked sa zobudí...

jarabicka
4. okt 2010

Ivet, tebe malá spinká ešte 2x za deň???? 🙂 ...hm, tak to ti nezávidím to vybaľovanie, ja som si to tiež užila, dokonca som bola už na začiatku 9 mesiaca tehotná, keď som sa sťahovala, no ale akurát som to do pôrodu stihla 😉 ...takže nemusela som s perinkou a s malým preskakovať krabice 😀 😀 😀
...no, utekám ja vyvesiť prádlo 😉 ...

ivet78
4. okt 2010

@jarabicka
malá mi spáva len jeden krát , už od 10 mesiacov ale raz za čas proste takto zalahne a spí 3-4 hodky a potom večer je už taká unavená, tak ju dám spať skor okolo 18.30 , tak snád potom zase nebude buntošiť hned ráno. a ešte som nepostrehla, kde bývaš ( ani som v tolkých písaniach nenašla). no a to stahovanie, tiež muselo byť užasné , ked si bola tehotná- to teda nie je čo závidieť, aj ked po roku sa už na to lepšie asi spomýna, že?

dada78
4. okt 2010

@ivet78 ahoj ahoj ahoj, tak aj tu sa stretneme keď už na Turej pomenej 😉 😉 😉 😉

ivet78
4. okt 2010

@dada78
ale koho to tu vidím... no som rada, že si tu aj ty, teba poznám aj osobne, ale takto je to sranda na pc, lebo teraz ked ideme do turej, tak hlavne za alou, lebo tá nám už ostala sama, naši v taliansku my v lieskovom a ona chudátko má celý 4 izborý byt sama pre seba, ale je prázdny a to je potom také smutné....

dada78
4. okt 2010

@ivet78 niekedy keď prídete na dlhšie môžeme si dohovoriť stretko 😉 u nás sa zahrá dievčatko aj chlapec, hotová hračkáreň 😀 😀 😀

ivet78
4. okt 2010

@dada78
tak jo...
tak nejako to vyzerá aj u nás, a to ešte nemáme povyťahované všetky hračky z krabíc a už teraz je ich plná izba, 😀
som fakt rada, že je tu tak vela suprových báb, že sa tu dá poklábosiť...

rikarr
4. okt 2010

ahojteeeeeee

ivet ak byvaš na brestovom tak to možno poznaš skorej mojich švagrovcov 😎 maju 3 deti a velikého psa,byvaju hned za zakrutou

ivet78
4. okt 2010

@rikarr
no ja zatial poznám len 3 susedy , jedna má 4 chlapcov a druhá má 2 chlapcov, no a tretia ešte nemá deti ...že konečne aj baby su tu...
aj budem vedieť priezvisko, opýtam sa a budem vedieť..
a ty si priamo z lieskového?

rikarr
4. okt 2010

ja som origoš meštanka, tu v lieskvom byvam len 3 roky, ale ak by si chodila do MC v lieskovom tak sa určo stretneme

rikarr
4. okt 2010

juj baby taka som utahana, noci stale zle ešte aj viki chora,doma brajgel.....maly už spi ešte viki nejako vyšikovať a hadam sa aj najem normalne....

koncom tyždna sa modlite aby bolo pekne, maju nam prisť robiť fasadu-konečne lebo min. tyžden bolo hnusne tak nedošli

čo mate nove?

lienka55
4. okt 2010

Ahojte,
tak my sme po hodoch,prejedeni 😝 ,prepiti. 😀
Stihla som rano vybehnut do Mesta na otoc,trosku spratujem po vcerajsku,periem caka ma vysavanie a zehlenie,ale sa mi nechce,akasi som leniva. 😝

Ivetka drzime palce aj my,neboj sa bude dobre. 😉

A samozrejme aj ja vitam nove pisatelky,ale zacinam stracat prehlad ,kto je kto. 😀

mariro
4. okt 2010

ahojte, tak my po vikende sme tiez unaveni, boli sme na tej svadbe v BA,tak sa budeme zotavovat este par dni 😀, a zima je , vetrisko fuciiii len lahnut do perin 😉

jarabicka
4. okt 2010

Ivet, ja som sa sťahovala ako olaská cigánka 😀 😀 😀 😀 😀 , sťahovala som sa z východu a bývam v Lubini, takže to bolo sťahovanie niečo cez 440 km 😉 🙂 😉 ...ale zvládli sme to a už sme tu 😉 čochvíľa tomu budú 2 roky, panebože, ale to uteká 😲

Rikarr, tak to Ti verím, že si uťahaná, taká oslava dá človeku zabrať, dnes by si mala mať voľno a taký sanitárny deň 😀 😀 , ale sama pre seba 😉 ...tortička chutila???dobra bola vo vnútri???

Lienka, takže hody dopadli dobre???to je základ, že bolo jedla a pitia dosť 😉 😀 😉.ako vidím dnes asi každý maká a nevie čo skorej 🙂

Mariro, takže svadba bola v pohode???...ja sa tiež väčšinou po svadbe zregeneruvávam aj 2 dni, liečim otlaky od topánok, ale nakoniec nato kašlem a ak je dobrá zábava, tak tancujem bosa 😀 😀 😀 , nie je nad pohodlie 😉 ...už by som aj na nejakú svadbu šla, nech sa s polovičiakom trošičku "vytočíme" 😀 😀

...no utekám ja žehliť, dokiaľ Kubko spinká, zatiaľ sa majte, veď ja prídem zase nakúknuť 😉

mariro
4. okt 2010

@jarabicka - no svadba stalo za to, dobre sme sa zabavili a veru topanky som veru tiez povyzuvala ked uz islo v tanci do tuheho a zavadzali mi 😀 .Bola to dobra a vydarena akcia. 😉
A dnes len uvarim rychlo pecene kuracie nohy a kridla a ryzu a koncim na gauci,ani ma nehne 😀 .

mariro
4. okt 2010

@ostrovcacka - cavko.. 🙂 a co si robila v Rakusku,ked pises ze si tam pracovala?
Ja by som tam teda nechcela byvat,su to taki ini ludia ako sme my. 🙂 Staci ked tam raz za cas idem a ked prideme domov som rada.Mam to tu rada ...a j tych ludi okolo mna. 😉

rikarr
4. okt 2010

@ jarabicka ano tortička bola krasna a super chutila a krasne vonala, dnes viki dojedla posledné ucho 😀

juuuj my sme boli tento rok tiež na 2 svadbach a veru na každej som bola bosá 😎 muž potom frflal že načo si tie topane furt kupujem 😵 😵 ale nevysvetlim mu že do kostola nemožem isť bosa 😀

musim upratovať, decka mi dali volno .nechce sami 😒

zasmejte sa baby

Vyprávěla jedna žena:
Jedu domů autobusem. Autobus je přeplněný, takže se vzdám ražení lístku a chci poprosit paní přede mnou, aby mi orazila. Ale jak ji nejlépe oslovím. Budu jí tykat anebo vykat? Na předposlední zastávce nevystoupila, takže jede až na zastávku poslední. Pořádně si ji prohlížím. Má s sebou láhev vína, takže jede určitě k nějakému muži.
Ta láhev není zrovna z nejlevnějších, takže to musí být hezký muž. U nás na poslední zastávce bydlí ale jen dva hezcí muži, můj muž a můj milenec. K mému milenci nemůže jet, protože tam jedu já. Takže jede k mému muži.
Můj muž má dvě milenky - Katrin a Andreu, Katrin je na dovolené.

Takže říkám "Andreo, můžeš mi prosím orazit lístek?"

"Ahoj, jasně můžu, odkud mě znáš?" :DDD

mariro
4. okt 2010

@rikarr - tak to som sa pobavila 😀 , uz som to kedysi davno pocula ale znova ma dostal ten vtip 😀

lienka55
4. okt 2010

@rikarr 😀 😀 😀 dobreeeee.

jarabicka
4. okt 2010

...pfuuj, musela som si dať pauzu v žehlení 😠 ...keď je toho veľa, tak je človeku až na grc z toho 😠 a ďalšie 3 práčky som dnes už oprala, tak na šľaktrafenie 😠

Rikarr, hmmmm, dobrééééé 😀 😀 😀

mariro
4. okt 2010

@jarabicka ja tiez neznasam zehlenie 😠 , kto to kedy vymyslel ze zehlenie, uz by mali volaco vynajst co sa naleje do pracky a vytiahneme to rovneeee 😀 😀 😀

jarabicka
4. okt 2010

...júúúj, tak taký vynááález by som brala 😀 😀 😀 ...ja som niekedy rada žehlila, ale teraz keď sme viacerí a ten môj šprto, raz prešťatý, raz dosratý 😀 😀 , raz špinavý z vonku, tak to je stále čo prať a dokola a dokola a dokola 😠 ...

...musela som sa prísť odreagovať lebo by ma tam už šľahlo 😠 hneď mi je lepšie keď som na koňovi 😀 😀 😀

lienka55
4. okt 2010

@jarabicka no ja som sa na zehlenie dnes vyprdla 😀 ,nie je toho vela a este som oprala dalsie dve, tak pockam kym to uschne a potom to vsetko naraz ozehlim. 😝 tak to urob aj ty. 😀 😉