Kam sa ísť s deťmi vyblázniť v Novom Meste nad Váhom?

maruschka
9. aug 2007

Ahojte všetky mamičky z nášho okresu Nové mesto nad Váhom. 🙂 Rada by som vedela,kde všade sa dá s tými našími drobcami vyblázniť v okrese Nové Mesto nad Váhom.Okrem parku v Meste nepoznám nič iné.Nebývajú nejaké detské predstavenia??Divadielka,kino a tak ďalej??Díky za info. 😀

ostrovcacka
5. okt 2010

Ahojte tak my sme rano uspesne absolvovali zubarku malu som na tom dva dni pripravovala a ked sme tam prisli tak ju len povozila na kresle a ze na buduce ze nechce ju hned stresovat a ze je dobre ze som ju donesiesla aby videla ze co aj mne robi tak ja som kaz nemala nastastie super uz druhy rok ziadny len ja mam problemy s paradentozou tak mi cistila zubny kamen nie je to prijemne ale pekne som drzala a mala stala pekne vedla mna a sledovala ma taka bola vyplasena 😕 chudiatko, kupila som u nej aj pastu pre Vanesku lebo uz sme jednu minuly a ked som jej kupila inu tak tu nechcela tak som si pekne cvakla pat eciek co mam s nou robit ked jej chuti.
@janette4 ani nasa mala nechce mlieko ale trocha kakavka mi vypije aj gulicky v mliecku a strasne lubi syry len tak samotne papat aj polievocky mliecne lubi tak som rada ale ciste mlieko nemusi
@lulu723 ja som tiez brala zelezo po pôrode ale myslim si ze ked kojis je lepsie aby zapieklo teba ako ked sa da zelezo priamo babatku a zapece jeho, radsej sa o tom porad s Klickom lebo vela deti ma problemy ze ma malo zeleza a davat to v tabletkovej forme no neviem...

lulu723
5. okt 2010

idem zehlit a povesat dokym decka spia.esteze je moj teraz doma.asi sa cudujete preco Erika spi.ona bola u svokry a vobec tam nechcela spat tak som ju daôla o 15 spat a to ste mali vidiet tie revy a jak sa jedovala skoro vyvalila dvere co nechcela byt v spalni.a potom zaspala.zachvilku sa zobudi.a o 20 pojde normalne spat tak ako vzdy 😉

moncika15
5. okt 2010

caute prave sme dosli z fotenia, sranda bola aj som si zasportovala 😀

epelino
5. okt 2010

joooj tak to je skoda, ze v NM nie je cvicenie pre tehule.. myslim, ze zaujem by bol.Asi po porode zacnem podnikat 🙂

rikarr
5. okt 2010

ahojteeee

teda baby vam platzia za pisanie či čo?

len som vas preletela....
@lulu723 viem ako ti je, aj rišule je cez den dobrunký /teda až na tu akčnosť) ale noci mame už 2 mesiace zlé...o pol noci sa zobudi a naje sa a potom do 4,00 rana ochká, trepe sa, hupe ritku,najnovšie sa postaví a okusuje postielku a kedže je ochrapany tak aj capne a potom hučí jak pavian,ked konečne zaspi tak je aj 5,30 a o 6,20 mi zvoni budik aby som maly nachystala do školky..rano spi maly len pol hodku a dalši spanok ma až o 14,00 a to zrovna ideme do školky pre malu 😒 takže ja spim za celu noc aj den asi 4 hodky a aj to prehanam asi........ešteže možem kavu a kofein v každej forme.....ale neboj, zlepší sa to........ved je ešte krpušik. 😎

@moncika15 a kedy budu fotky? som zvedava

ja som dnes cely den behala jak fredka pomedzi decká lebo aj viki mam doma......a drhla som z ramov na okna pasky eše z minula čo moj mangel neodlepil a potrebovala som auto lebo trebalo ist s viki k dokine a on sa dovalil o 17,30 a ehsanka robila dnes do 18,00 tak si viete predstaviť ako som letela, ešte že neboli hliadky, nas...rana som bola hrozne ale stihli sme aj sme mali par minutiek k dobru 😀

idem sa navečerať a upratať, zas je tu binec

moncika15
6. okt 2010

@rikarr este dorabaju nejake svadby tak sa k nam dostanu tak za 2tt 🙂

ivet78
6. okt 2010

ahojte kočeny,
no ja som sa včera nedostala na stránku, a teda popísali ste toho riadne. Mala som kamošku na káve, a tak sa nám nejako rýchlo minul čas, a potom som sa pustila do upratovania, včera som aj prezliekala duchny a konečne som si našla skrinku v ktorej budem mať lieky, taak aj lieky som upratala - hotová lekáren. No a ako čítate že vám detičky nechcú spinkať, tak toto som poznala pri druhej Timke, tá vnoci vstávala do 6 rokov a to aj 3 x v noci. Ostatné ako tak dobre. a teraz Peťka spí uplne najlepšie, ale zase musím ležať pri nej alebo lepšie povedané ona stále spáva s nami v posteli. Ale tatovi to nevadí, a ked niečo chce, tak si len malú posunie a povie :pod zohrial som ti miestečko.... 😀 😀 😀 😀
Tehule, teším sa s vami, to je krásne byť taká gulatá - no a ešte aj to prekvapko vo vnútri - hotové kindervajco. Musím utekať lebo malá sa mi zase dokadila a nie a nie ju to naučiť do nočníka alebo na wecko. A staršie všetky tri boli už v roku bez plienok (Miška v 15 mesiacoch), no ale Peťa bude ešte asi dlho plienky nosiť. zatial papapa

lulu723
6. okt 2010

@rikarr Erika dufam,ze mas pravdu,lebo vcera sa javilo,ze bude dobre spinkat aj espumisan som mu dala potom zaspal,ale len na hodinku a od 22 do 2 hukal jak pavian ani na cecku nechcel byt len mi ho natahoval a stale sa skrkal islo ma porazit tak potom som to vzdala a ani neviem jako som zaspala a maly tiezvstavala som o 7 medzi tym som ho este musela kojit.teraz zase papal a zaspal mi na cecku tak spi v postely a idem aj ja,lebo ma asi slak trafi.on teraz bude urcite spat aj 3 hodky a potom sa zase napapa a zase spi 3 hodky tak si stihnem aj upratat,ale noci su otrasne a to som si pochvalovala ake dobre babätko mam ☹ Eriku zobral moj zase k svokre,lebo videl,ze som uplne hotova,ze nech si pospim,lebo veru on pocul jak maly furt huci.kebyze v noci pekne spava tak amm ukazkove babätko a takto to bude urcite trvat aj 2 mesiace potom budem mat mozno mesiac 2 klud a potom zase zo zubkami sa budeme trapit ☹

ivet78
6. okt 2010

@lulu723
neboj, možno to nebude také hrozné, moja malá tiež sice stále visí na cecíkoch ale čim je babatko väčšie, tak tým bude aj rozumnejšie a dá si povedať
naša Peťa sa v noci budí aj 6 krát ale dám je cicík a poviemjej aby bola tichučko , že chcem spinkať a ona ma len hladná a ppotom tiež zaspí... viac odpočívaj a chod si aj s malým pospať a robota sa potom urobí neskôr . To je ale dobre že takto vydrží spinkať cez den 3 hod. Predstav si že by pospával ako naša malá len po hodinke ani to niekedy nie (ked bola malinká), ja dsom napríklad varila obyčajne palacinky na 100 x, asi 5 krát som z toho zapínala odznova šporák aby som to mohla dorobiť....

ivet78
6. okt 2010

@ostrovcacka
ešte nemám prehlad, a v profile nemáš napísané deti. Prosím pre moje zorientovanie napíš či máš detičky. lebo píšeš o Veneske, tak som si domyslela to bude asi tvoja dievka (kolko má rôčkov) dikkkk 😉 😉

lulu723
6. okt 2010

@ivet78 no ja by som bola rada,kebyze mu dam len cecik a nech potom pri nom aj zaspi,ale to ho potom musim nechat odgrgnut aj to sa mi skoro vzdy povracia a potom mozem odznova kojit 😒
a inac som rada,ze takto aspon cez den spinka dobre a niekedy mam pocit,ze si vymenil den z nocou. ☹

sasikas
6. okt 2010

ahojte kocky....
tak my mame za sebou tiez otrasnu noc....2x hore po hodine sme mali bdelu hodinku 😀 a okrem toho asi dalsich5x sme viseli na ceciku.... 😀 ach jaj....a to som si myslela ze to bude cim dalej lepsie, ale presne naopak.... 😠
no ideme sa trosku na vzduch poprechadzat, do obchodu behnut....a este vobec neviem co ukuchtim na obed...nic sa ma nesteee..... 😀

@moncika15 - a kde ste sa boli dat fotit?...tu v meste niekde?....aj ja som si chcela dat spravit take pekne tehu fotky, ale zakial som sa rozhybala, tak sa mala aj narodila.... 😀 😀

ivet78
6. okt 2010

@lulu723
fakt ťa chápem, lebo peťka bola taká istá, len nespávala cez den. a mala aj reflux a to boli iné grcania... ☹ ☹ ☹ ☹ ☹

sasikas
6. okt 2010

@lulu723 - nasa spavala do 4. mesiacov v noci celkom dobre...max 2x bola hore....ako cez den tomu nikdy vela nedala, ale aspon v noci sme sa celkom vyspali....zato to co predvadza posledne 2 mesiace...no hruuuuza.....cez den spime max 3x po pol hodinke, aj to niekedy nie a v noci 6-7x hore.... 😝 uz som riadne vypatlana a vypadame s mm jak zombici.... 😀 ale asi aj nam aj tebe neostava ine ako verit ze sa to coskoro zmeni.... 😉

dada78
6. okt 2010

čafte babeny, ale ste sa rozbehli s písaním 😅 my máme dnes doma tatička, tak sa sem moc nedostanem, možno večer.
@ivet78 @lulu723 mne sa Maťko budieva aj 6x za noc hoc má 16mes, určite to neni o hlade ale o uistení sa že mama je pri ňom, ale dá sa na to zvyknúť 😅 horšie,keď je to častejšie. Keď bol spln tak to vtedy bol snáď aj 20x hore.
@moncika15 tešíme sa na fotečky 😉
ozaj vraj v pondelok 11.10. bude jesenná burza kto by mal záujem, ešte sa pokúsim zistiť viac 😉

ivet78
6. okt 2010

@dada78
dik za burzu, dobehnem na turú.a aj vy ster takto stále v noci hore, ja som si myslela, že to len my. My budeme mať za chvílu 15 mes.Tak aj Maťkovi sa píči dudlikať cicík? aj naša to nemá od hladu , ale tiež ten pocit istoty a asi nám idú dajaké zúbky, tak potrebuje stále niečo kúsať....

natsa
6. okt 2010

Pane Bože daj mi mudrosť a silu aby som sa dokázala zmieriť z tým čo už zmeniť nemôžem 😔
,

lienka55
6. okt 2010

Dobre ranko,
preberate tu spinkanie nasich drobcov,vedela by som vam o tom ,,romany pisat,,. 😠 Moj maly mal teraz v auguste 3roky a az v juni zacal ako tak prespavat noc,tiez som sa este poriadne nevyspala.Takze u niektorych deticiek to trva dlhsie ako pise aj@ivet78 ,ze do 6rokov.Treba sa pripravit aj na tuto alternativu. 😉
Len si to neviem predstavit stavat ku dovom detom v noci. 😠

@ivet78 sice este nemam velke brusko,ale uz teraz si pripadam nemozna ,ozaj ako take kinderko. 😀 a co sa tyka toho prekvapenia,tak u nas je to este zatial prekvapko ,lebo az na buduci tyz. idem na sono a dufam,ze nam poedia co to bude,aj ked pre vsetkxch ostatnych to ostane prekvapenim. 😉

@dada78 a kde bude ta burza,lebo ja chodim do PN,ale teraz som ju prepasla. 😠
@lulu723 niekedy netreba dopredu chvalit dietatko,ja som mala presne to iste pri Davidovi,v porodnici som ho prve dni prechvalila a potom to prislo. 😉

lienka55
6. okt 2010

@natsa Ivetka co sa deje???

moncika15
6. okt 2010

@sasikas nie v tr. stankovciach 🙂

moncika15
6. okt 2010

@natsa co sa deje? 😕 😔

lienka55
6. okt 2010

@moncika15 pisala som si s Ivetkou na FB ,je to vazne s maminou,drzime palceky.

moncika15
6. okt 2010

@lienka55 odkaz jej prosim ta ze jej prajem vela sily a nex je pri manime kazdu volnu xvylku 😔

viem ako sa citi lebo moja babka je na tom tiez zo dna na den horsie a manina sa velmi trapi, boji sa kazdeho zvonenia telefonu 😔

lienka55
6. okt 2010

@moncika15 ja s nou nebudem,to bola nahoda ze sme boli prave obidve na FB.

rikarr
6. okt 2010

ahojteeeeeeee
babyyyyyyy akože mne vikispavala od 2 mes. celú celučičkú noc.s vynimkou chorob a zubov a tak zhýčkaná prvým dieťaťom som sa hrnula do druheho a aha ho....on taký neni 😠 cez den spia rovnako...čiže skoro vobec ked tak šlofiček pri ktorom si akurat na zachod behnem a maly je v noci furt hore.......

@lienka55 neboj, zmakneš aj dvojité vstavanie....ja ked idem malemu zarabať mlieko podam mu ho a behnem hned k viki dam ju vycikať a ked spim akože už teda aspon sa snažim a počujem ju tak dam mangelovi lakeť a leti k nej

moncika15
6. okt 2010

@lienka55 viem ze sa s nami lucila ale keby sa nahodou ukazala a ja tu nebudem 😉

lienka55
6. okt 2010

@rikarr musis Viki v noci budit na cikanie???

ivet78
6. okt 2010

@rikarr
myslím, že si to písala ty, že je v lieskovom MC. Napíš kde a kedy to býva a ja určite prídem.

ivet78
6. okt 2010

@lienka55
aj ja budievam Mišku v noci a to už má 6 rokov. ona tuho spí a večer strašne veľa pije...ešte sa teda nikdy nepocikala ale potom má kludný spánok....

rikarr
6. okt 2010

@lienka55 musim inak by sa aj 3x pocikala, ona za den vypije aj 2l vody a aj ked sa snažim jej tak cca hodku pred spankom nedavať tak o tej 0,00 naciká plný šerbel a potom aj o 3,00 aj o 6,20 ked ide do školky.

teraz ked je chora a tak ma čaj pri sebe aj v noci ak by sa rozkašlala nech si zapije a veru sa mi stihla 2x za noc pocikať ešte aj pomedzi toto moje cikanie planované. bola doba ked sa zobudila vycikala sa a zalahla a ja som rano našla len šerbel plny aaaale raz ju obliekal mangel večer a obliekol jej pyžamo to overalove čo sa na spodu zapina,ona si to nevedela rozopnuť a pocikala sa a odvtedy už nevstava.

@ivet78 hej hej ja.....MC je v školke,z boku na poschodi, funguje utorok,strdu a štvrtok od 9,30-11,30 alebo 12,00 neviem už, ja som tam furt strčená lebo iba tam dokažem vypiť kafe za tepla kedže je na malom viac oči 😀 😝 je tam plno hračiek, knižiek, puzzle či už velke alebo male,šmykalka s bazenom plným guličiek,bola aj trampolina ale ta už padla za vlasť 😎 😀

kludne tam pridi .....