• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Kam sa ísť s deťmi vyblázniť v Novom Meste nad Váhom?

19. februára 2016 
@lienka55 :grinning: takze to vie aj muz? :confused: trosku nexapem
14. okt 2010 o 20:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lienka55 bude to kristinka :slight_smile:
14. okt 2010 o 20:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lienka55 preco ta odhovara od 3Dcka?
14. okt 2010 o 20:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@moncika15 Moni co nechapes???
Vraj keby babetku nieco bolo tak mi to zisti uz teraz,ale ja si to nemyslim,niektori lekari su proti tomuto sonu ,niektori su za.
14. okt 2010 o 20:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lienka55 on je ferovi vsetko povie na rovinu. viem aj z inyx skusenosti ze on peniaze nexce silou mocou. ale si myslim ze aj napriek tomu by som isla, uz len koli tomu zazitku :wink:
nexapem tu vasu prihodu. ci vam to povedal skor ako si mu stihla povedat ze nexcete phlavie ci ako si to myslela :sweat_smile:
14. okt 2010 o 21:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@moncika15 ja som mu povedala,ze chcem vediet ,ze co to bude a chcela som mu este povedat,ze manzel to nechce vediet,ze on to chce ako prekvapko,ale nestihla som,medzitym to z neho vyslo. :wink:
14. okt 2010 o 21:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@moncika15 a co sa tyka toho sona tak ja chcem ist na to ,a ccheme zobrat aj maleho.
14. okt 2010 o 21:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lienka55 jaj tak :grinning: no tak trosku muzovi prekazil prekvapko :grinning:
14. okt 2010 o 21:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lienka55 nas sa vzdy pytal: vieme pohliavie, nevieme pohlavie? xceme vediet , nexceme vediet? :sweat_smile: :grinning: a naposledy ked som tam bola tak hned od dveri zahlasil ci sme mu dohovarali ci sa budeme pozerat na licka alebo na gulky :sweat_smile: :grinning:
14. okt 2010 o 21:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte.
@moncika15 :grinning: :grinning: :grinning:
@lienka55 podľa mňa to bude Kristínka.Inak pekné mená máte vybraté.a na 3D pôjdeš k nemu,či do toho Hlohovca.keĎ pôjdete,len zoberte Davidka,pre neho to bude tiež obrovský zážitok.my sme tiež tak chceli.

15. okt 2010 o 08:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@ostrovcacka podľa mňa by s tými obrazmi bolo dobré osloviť nejakú umeleckú agentúru,ako bazár.na bazáre ich asi nepredáte,lebo na bazároch ľudia hľadajú lacné veci.možno by o ne mal záujem skôr niekto,kto obrazy zbiera,ale nemá peniaze na originály.
a to všetko maľoval podľa originálov,či tam má aj nejaké svoje,zo svojej hlavy?Inak,nemôžem sa na ne vynadívať,stále ich očumujem,také sú krásne.
15. okt 2010 o 08:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Dobre ranko,
poobede by som chela vybehnut s malym do Mesta na cizmicky,aby sa mi nejake usli,aby som si mala z coho vybrat.Neviete nahodou ci uz maju nejake v Jednote hore v obuvi?

Zanka,tak to chlapcenske meno este nie na 100% iste,to bolo iba jedno jedine na ktorom sme sa ako tak zhodli spolu s poloviciakom,ale ja nie som s nim na 100% vzita. :angry: A co sa tyka Kristinky tak tu mal poloviciak vybratu aj pri Davidkovi,tak chce aj teraz,inak ta moze byt. :wink:
Ale treba mat nachystane obidve aj ked vieme co to bude,lebo clovek nikdy nevie. :grinning:
@moncika15 tie licka a gulky,dobreeee. :grinning: :grinning: :grinning:
15. okt 2010 o 09:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@janette4 a na to sono by som chcela ist do toho Hlohovca,este uvidim,uz by som sa mala objednat na buduc. tyzden. :wink:
15. okt 2010 o 09:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte baby ja som vcera dosla domov cela ubolena strasne ma boli hlava a ani dnes to neni o nic lepsie :frowning2: ja som uz o 20 bola v posteli a do toho mi maly hucal bolelo ho brusko a klasika zaspal az o pol 12 a to ho moj hontrlal aj ho prebalil za mnou dosiel len ked bol maly hladny,ale aj tak som ho nakoniec ja uspala :angry:

na stretku bolo super len zima,ale ta nasa sa aspon vyblaznila a potom nam v aute odkvacla a potom tusim sa v noci aj zobudila a prisla do obyvky tak som ju hned vyprevadila naspät do spalne tak isla dalej spat.

@mariro hned som mojmu hovorila,ze ho pozdravujes a bol rad,lebo povedal,ze z tebou bola strasna sranda :grinning: a pozdravuje ta a potesil sa,ze cakas babatko :wink:

potom sem hodim tych par fotiek,lebo neviem kde je kabel tak nazenem andela nech to hodi na pc a ja uz vam to tu dam oki?

idem si este lahnut,lebo ma ta kotrba furt boli aj som si spravila kavu tak hadam to zaberie.nechcem si davat ziadne lieky ked maleho kojim :wink:
15. okt 2010 o 09:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojteeeee

leni tak kristinka? len maleho zoberte, viki na to civela ako keby jej za to platili :grinning:

myslim že čosi tam mali, ale mne sa pre viki ništ nelubilo.......kupili sme jej nakoniec v deichmane.

čo mate nové?ja kašlem jak starý hrniec, viki je fit, od pondelka nastupuje službu inak by ma piclo a maly chrčí nejak tak mužo s nim šiel....viki som šmarila svokre a umyla aspon podlahy poriadne lebo to tu bolo jak v chlieve, ešte pradlo by trebalo upratať ale kto?????????sa mi nechche
15. okt 2010 o 12:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@rikarr ja som nepovedala ze Kristinka,to vacsina tipuje. :wink:
Maly sa pytal uz vcera so mnou k dr.,lebo som mu spominala ,ze idem,a urcite ho zoberieme,inak@janette4 @moncika15 uz som sa objednala na to 3D sono,objednali ma 7.11. co budem asi 21 az 22tt nie je to malo,nemala mi dat neskorsi termin???Uvidime tam volaco??? :confounded:
15. okt 2010 o 12:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@rikarr a co sa tyka tych topanok, tak my by sme mali zdravotnu obuv a tam predavaju protetiku tak preto chodim tam. :wink:
15. okt 2010 o 12:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
To dnes som tu iba ja????????????????????????????????????????????????

Toto som stihla dnes tak narychlo upiect.
15. okt 2010 o 14:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lienka55 ja som pri Romankovi tiež bola v 22tt a bolo to super, neskôr je bábo dosť veľké a nie je niekdy všetko vidno,čo by dr.chcel skontrolovať :wink: :wink: :wink: a ja Ti prajem aby To bola Kristýnka, každá baba si želá dcérku,aj keď podvedome, predsa len to je ženská = spriaznená duša :wink: :wink: :wink:
15. okt 2010 o 14:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a este vam hodim par foto z vyletu zo Zoo Lesna.
15. okt 2010 o 14:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@dada78 ale moj muz tvrdi,ze chlapi to maju v zivote lahsie,tak uvidime....
15. okt 2010 o 14:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
veru škodaže včera bola taká kosa vonku :rolling_eyes: :rolling_eyes: Maťo mal úplne ľadové ruky aj nos, našťastie ostatné bolo teplúčke :dizzy_face: asi to teraz v zimných mesiacoch bude lepšie v MC alebo niekde v teplúčku. :sweat_smile: :slight_smile:
@lienka55 v tom Lídli som zohnala tú fóliu pod cesto a tiež maslovačku so stierkou a ako na potvoru formu s mackami nemali teda tú brumíkovú :rolling_eyes: :rolling_eyes: snáď ešte bude taká akcia. Také tortičky ako si hodila nám piekavala moja maminka :wink: :wink: :wink: ako prvé sme zjedli lentilky :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: :grinning: :grinning: poťahovanú si ešte neskúšala ?
@lulu723 nech Ti rýchlo prejde hlavobôl, je to hrúza pri deťoch fungovať, keď niečo boli :frowning2: ešte ma napadlo,že kdesi som čítala že je dobré na bolesť bruška masírovať a my sme dávali Pupík - taký chladivý gélik,to mi poradili v lekárni, inak ten SabSimplex je oveľa lepší ako Espumisan, ten na nás akosi nezaberal :unamused:
15. okt 2010 o 14:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lienka55 no to je svätá pravda !!!
15. okt 2010 o 14:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@dada78 to som ja len tak narychlo upiekla,a potahovane???tak na to si teda netrufam,to nie som zase taka cukrarka. :wink: :grinning: a nemam ani nervy na take veci.
15. okt 2010 o 14:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lienka55 ja sa učím z témy Marcipánové torty, fakt tam baby super radia a Alenka je pre mňa kráľovná :dizzy_face: už sa teším na foto ostatných tortičiek čo porobila :stuck_out_tongue_closed_eyes:
15. okt 2010 o 14:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte :slight_smile:

@janette4 jasne ze kristinka aj ja som to uz vyse pisala :wink:

prave som dosla z mesta boli sme kupit vence na hroby , v lidli, v tescu a zavrsil to kurier ktory mi doniesol baldaxyn :dizzy_face:
este som ho len z krabice vybrala bo papam pizzu . potom hodim foto :slight_smile:
15. okt 2010 o 14:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lienka55 ja som bola 23+4tt prvykrat a tiez som stresovala ze je to skoro :sweat_smile: ja by som sa asi bala v 21tt ale asi vedia co robia. by ta neobjednali keby to nemalo byt take ake ma byt :wink: popripade ta preobjednaju ked nemuze zaznam dobry
15. okt 2010 o 14:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@moncika15 povedali mi ze to robia od 20tt do 30tt.
15. okt 2010 o 15:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lienka55 tak potom ok :slight_smile: dufam ze nam potom ukazes foto malickej :stuck_out_tongue_closed_eyes: :wink:
15. okt 2010 o 15:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@moncika15 ???????? :grinning:
15. okt 2010 o 15:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok